Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) Biqci válasza ssgk (#9397) üzenetére


Biqci
aktív tag

Nekem ugyanez van, sajnos nem szoftver gond. A kamera kipurcant, bár lehet ócsó pénzér kínából rendelni bele kamerát, mire megjön és kicserélteted az idő és pénz. Én hagytam a fenébe, vettem egy másik telót, ez pedig megmaradt navigálni motoron, kocsiba...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#9402) ssgk válasza Csóró™ (#9400) üzenetére


ssgk
aktív tag

ÁÁá. Ezt max megpróbálom megjavítani amikor lesz egy kiszemelt másik teló. Ha összejön marad, ha nem csere. De addig megvagyok vele. eddig se nagyon használtam.
(Nem új dolog az ilyen javítás, rengeteg dolgot szedtem szét raktam össze, csak itt nagyon nagy a panel törés aránya, néztem videókat minden 3. összetöri a panelt. Nem otthoni szervizre lettek megcsinálva)

[ Szerkesztve ]

(#9403) ssgk válasza Biqci (#9401) üzenetére


ssgk
aktív tag

Igen, hasonló lesz itt is.
De úgy érzem ez valami egyszerű dolog töréséből akad és nem tartja helyén a fókuszt.
Csak szerelni meg nem akartam eddig. Majd talán. Akkor mindenképp rakok ide a fejleményről infót.

(#9404) Biqci válasza ssgk (#9403) üzenetére


Biqci
aktív tag

Nekem egy leejtés után adta meg magát, de érdekes módon nem rögtön, hanem fokozatosan, először csak néha csinálta, de mostmár használhatatlan. Ha esetleg rászánod magad és kicseréled, írj, kíváncsi vagyok :)

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#9405) ssgk válasza Biqci (#9404) üzenetére


ssgk
aktív tag

Én nem tudom semmihez se kötni. Sokszor esett koppant ütődött, de nem konkrétan 1 eséstől ment el. Nekem is csak egyszer nem volt már a régi, most meg már olyan semmilyen :P .
Mindenképpen írok ide ha megcsinálom, de nekem bizonyos (nagyon precíz) szögbe tartva semmi gond vele. így gyanakszom hogy nem kell cserélni semmit, csak valami elmozdult, eltört a fókusz állító és fixáló részén.

(#9406) Biqci válasza ssgk (#9405) üzenetére


Biqci
aktív tag

Az a baj, hogy nem igazán a kameracsere a gond, hanem a szétszedés és összerakás. Mert ha már egyszer szétszedted, nem nagy dolog az optikát kicserélni, csak addig ne legyen gond. Ezért nem kezdtem bele, és mivel az akksi idő is gyengült, inkább lecseréltem a telót...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#9407) ssgk válasza Biqci (#9406) üzenetére


ssgk
aktív tag

Igen írtam is korábban. A gondmentes szétszedés összerakás a problémás ( szervizeltem házilag kismillió modellt, de max 2 nem igen preferálja a nem szakszerszámmal végzett szétszedést ( panel nagyon könnyen reped folyik be).

(#9408) Biqci válasza ssgk (#9407) üzenetére


Biqci
aktív tag

Akkor csak óvatosan! :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#9409) szitaati


szitaati
aktív tag

Használ itt valaki valami 10-es Androidos ROM-ot ehhez a telóhoz (ami nem bugos, nem fagy, stb, tehát a mindennapokban is jó)? :U

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#9410) Csóró™ válasza szitaati (#9409) üzenetére


Csóró™
senior tag

Bár vagy egy éve nem ilyen telefonom van, emlékeim szerint a [Revenge OS] elég jó Q alapú ROM volt...

(#9411) Csóró™ válasza Csóró™ (#9410) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nagyon szívesen a választ...

(#9412) Magiboy válasza szitaati (#9409) üzenetére


Magiboy
tag

Szia én most ezt használom talán még ez a leg sokoldalúbb rom a telohoz : [link]
Ez se rossz RR-OS 8.6.2 Andoid 10 [link]
A Murphy(O.o által linkelt sem rossz
Vagy az újabb verziója RevengeOS 4.0 android 11 alapján [link]

Legyen hitetek szerint

(#9413) szitaati válasza Csóró™ (#9410) üzenetére


szitaati
aktív tag

Nekem is RevengeOS van, de még egy korai 9-es alapú. Utána ahogy követtem itt a fórumot állandóan csak az ment, hogy ez meg az nem működik az újabb verzióin, úgyhogy maradtam ennél.
De arról lemaradtam, hogy 10-es Revege is van :) Köszi!

Magiboy: Neked is köszi.
Mostanában picit lassulgat a teló, lehet frissíteni kellene.
Amúgy 9-ről érdemes 10-re váltani (gyorsabb, szebb-jobb, van vmi jó funkció, vagy felesleges erőltetni?)

[ Szerkesztve ]

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#9414) Csóró™ válasza szitaati (#9413) üzenetére


Csóró™
senior tag

Lassuláson sokszor egy factory reset segít, de akkor már érdemes lehet inkább új ROM -ot telepíteni factory reset helyett.

Amúgy számomra megdöbbentő, hogy még mindig supportálják ezt a telefont, a Redmi Note 8 Pro -ra nemrég jött ki az Android 10-es MIUI, erre a telefonra meg már Android 11 is van ;]

(#9415) szitaati válasza Csóró™ (#9414) üzenetére


szitaati
aktív tag

Figyi, én több, mint 4 éve nyúzom, ezalatt volt egy kijelzőcsere (én magam, 4700 Ft...) és még mindig egy kielégítő telefon. 4 év után pár hete vettem csak észre, hogy gyengül az akksi, szóval sztem még 1-2 évig velem marad. Valószínű más is szereti ennyire, szóval örüljünk az új ROM-oknak :D

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#9416) Magiboy


Magiboy
tag

Sziasztok nincs valakinek el fekvőbe egy ki jelzője?

Legyen hitetek szerint

(#9417) Lazy


Lazy
csendes tag

Lehet rendelni aliról, én is most vettem egyett, 2 hét alatt megjött.

(#9418) Fezoka


Fezoka
tag

Sziasztok!
Újra használnám a készüléket (most kaptam vissza) melyik ROM ajánlott hozzá a mostaniak közül, Revenge OS volt (van) rajta.

(#9419) Szelac


Szelac
újonc

Sziasztok.Talàlkoztatok màr olyan hibàval hogy telenornál nincs tèrerő de mobilnet van.Hàlózat beàllìtàs nem javìt a helyzeten ,hàlòzat típus sem segìt, ès rom vàltàs sem.Gyàri rom sem.Màsik telòba àtrakva a simkàrtya tökèletesen megy.Ha T mobilos kàrtya megy be akkor maxon van a tèrerő ès tudok telefonàlni.Ha másik telenoros kàrtya megy be akkor sem megy.Ha valaki tud valami jò ötletet szìvesrn fogadom!🙂

(#9420) Matesoma


Matesoma
csendes tag

Üdv!
Van itt valaki Békés megyéből, aki ért a készülék android frissítéséhez?

(#9421) Kadzsor válasza Matesoma (#9420) üzenetére


Kadzsor
csendes tag

Én annó ezen videó alapján tudtam megcsinálni a telefon feltörését.
https://www.youtube.com/watch?v=_D3d8YyaVX4&t=190s

Itt találsz custom rom-ot, én a LegionOS-t javaslom, Android 11-es. Van Android 12-es rom is, de az nálam valamiért nagyon nyögvenyelősen futott.
https://forum.xda-developers.com/f/leeco-le-max-2-roms-kernels-recoveries-other.5378/

(#9422) grow76


grow76
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap óta nem lehet bekapcsolni a telefont, csak az EUI felirat színátmenete megy folyamatosan. Próbálkozik, melegszik. (Újraindításkor be lehet tölteni a rendszermenüket.)
Nincs feltörve, eredeti 6-os androiddal megy évek óta, mióta megvan.
Hogyan lehet szóra bírni?

(#9423) grow76


grow76
csendes tag

Nos felment rá a 13.-as android.
Aztán összehasonlítottam egy 2021-es S. a32-vel antutun.
Azon is 13.-as fut.
S melyik a jobb?

(#9424) grow76


grow76
csendes tag

(#9425) Kadzsor


Kadzsor
csendes tag

Nekem is fent volt a 13-as droid, de nem kedvelte a banki alkalmazás, hiába próbálkoztam nem tudtam működésre bírni. Határozottan gyorsabban ment vele a teló, de inkább visszatettem rá a 11-est.

(#9426) grow76 válasza Kadzsor (#9425) üzenetére


grow76
csendes tag

Kellett kicsit mókolni, de egy magisk bővítmény segített, így már elindul a banki program.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.