Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) Ronam válasza Csóró™ (#7243) üzenetére


Ronam
addikt

Nem vagyok egy nagy MIUI fan :), Redmi-n is első dolgom volt lecserélni. "Stabil" Oreo van már a telefonra? Vagy esetleg tudnátok ajánlani valami fasza ROM-ot?

[ Szerkesztve ]

(#7252) osztszoroz válasza Xlipton (#7249) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

Más is szív ilyesmivel

ő azt írja,hogy 6.0.1-es rendszert pakot fel és megoldódott a probléma.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7253) Csóró™ válasza Ronam (#7251) üzenetére


Csóró™
senior tag

Én jobb híján 3 évig MIUI-ztam a Redmi Note-omal, kicsit meguntam én is :K

Oreo alapú ROM-ok vannak, de még nem 100-asok.

(#7254) osztszoroz válasza Ronam (#7251) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

[7.1.2][OFFICIAL][FINAL][ Resurrection Remix 5.8.5 Nougat [VoLTE/DolbyAtmos/Magisk]

Ezt egy orosz srác rakta ki xda-ra.kb a hatodik rom-ja le max 2-re.teszteltem,minden működik rendesen.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7255) Xlipton válasza kszthly (#7250) üzenetére


Xlipton
csendes tag

Köszönöm! :)

(#7256) Ronam válasza osztszoroz (#7254) üzenetére


Ronam
addikt

Tegnap este feldobtam, minden megy faszan, viszont nalam elegge merul. Lehet teszek egy probat az Aurel ROM-mal. Ennel tenyleg nem kell telepites elott wipeolni? Amugy nagyon rendben van ez a telefon!

[ Szerkesztve ]

(#7257) osztszoroz válasza Ronam (#7256) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

Miután megvolt a wipe system, data, cache, dalvik, telepíted,reboot előtt wipe cache, dalvik. Majd reboot, belakás, feltölt 100%-ra és battery calibration. Pont tegnap néztem, hogy közel 5óra sot jött össze.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7258) Ronam válasza osztszoroz (#7257) üzenetére


Ronam
addikt

Köszi, mindjárt megpróbálom feldobni, csak jönne már le végre :). Borzasztó lassan tölti.

(#7259) osztszoroz válasza Ronam (#7258) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

Van mirror is. Az Google drive - ról jön. Sőt, december másodikai release is van már.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7260) Ronam válasza osztszoroz (#7259) üzenetére


Ronam
addikt

Már feldobtam a telefonra. Ez a launcher valami borzadály :D. LeEco profilt magyarországról nem lehet csinálni? A téma alkalmazás nálam nem tölt be semmit.

(#7261) osztszoroz válasza Ronam (#7260) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

Kétfajta launcher van a romban. Google Pixel és Trebuchet. Ezt bármikor tudod váltani. Alkalmazások - xy launcher alapértelmezések törlése. A Trebuchet egész vállalható.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7262) kszthly válasza osztszoroz (#7261) üzenetére


kszthly
senior tag

Szerintem elbeszéltek egymás mellett.
Az egyikőtök Aurél romjárol beszél, a másikótok az RR-ről. ☺️

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#7263) osztszoroz válasza kszthly (#7262) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

:) én is valami hasonlóra gondoltam

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7264) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Ezt a Battery Calibration -t ezt hol találom? Vagy ez mi? Aureel van rajta. De ilyen akkumulátor kapibrálás vagy optimalizáció-t vagy mit nem találok...
Vagy ebben nincs benne?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#7265) Ájvé válasza Bajgunar (#7264) üzenetére


Ájvé
veterán

Beállítások/Akkumulátor/Energiagazdálkodás
Szerintem ez az.

(#7266) fehermokus válasza Bajgunar (#7264) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Felesleges kérni, magától is megcsinálja minden rom felrakása után, ha Aurel rom-ot teszel fel.

(#7267) kirusz1 válasza Schimocher (#7245) üzenetére


kirusz1
őstag

Ha 1 évnél fiatalabb akkor kinába.ha idősebb van magyar szervíz.de ha felveszed az itthoni szervizzel a kapcsolatot ott mindent elmondanak.korrekt a rác nagyon

(#7268) Schimocher válasza kirusz1 (#7267) üzenetére


Schimocher
újonc

Most vettem, vadonatúj. A Srác tényleg nagyon rendes, korrekt volt de ő se tudta megoldani a problémát mert hardveres azt mondta küldjem vissza Kínába.

(#7269) Berkes Róber


Berkes Róber
újonc

Üdv,
Segítséget szeretnék kérni...
Van egy új Le max 2 x821 esem. (Van egy 820 asom is ami hibátlan).
Sajnos az új 821 es nem akar névjegyet menteni. Pontosabban hívnak egy új számról én rányomok azzal szándékkal hogy megnyíljon a mentési lehetőség, de egyből kiírja hogy a névjegy alkalmazás leállt. Nem lehet menteni semmilyen új számot sem ez miatt.
Már reseteltem vissza gyári beállításra, hátha bénán állítottam be. Engedélyeztem amit tudtam(lehet kihagytam valamit). Semmi eredmény.
Ha valaki tudna segíteni megköszönöm! (frissítési lehetőség talán? ezt meg nem találom hol van)

Robi

(#7270) Ájvé válasza Berkes Róber (#7269) üzenetére


Ájvé
veterán

Cserélj ROM-ot, főleg ha nem eredeti van rajta, lásd az összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

(#7271) Berkes Róber válasza Ájvé (#7270) üzenetére


Berkes Róber
újonc

Eredeti. A gyári van rajta nem volt mókulva sem. 3 napos.

(#7272) Ájvé válasza Berkes Róber (#7271) üzenetére


Ájvé
veterán

Van magyar nyelv? De egyébként ha eredeti akkor is újra flashelném.

[ Szerkesztve ]

(#7273) Berkes Róber válasza Ájvé (#7272) üzenetére


Berkes Róber
újonc

Ebben már van magyar nyelv. Már volt rajta minden virtuális sd törlés stb gyári visszaállítás...csak nem használ.
Ez a 821 eltér a 820 -tól a felület is más pl system update sincs már benne. Most azon gyúrok hogy a neten volt e ilyen valakinek de nem igazán találtam eddig. Rom csere amit az összefoglalóban olvastam nekem kicsit bonyolultnak tűnik :U ...

(#7274) Ájvé válasza Berkes Róber (#7273) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát nem tudom, összefoglalóban az van hogy gyáriban nincs magyar nyelv. Újra kellene flashelned, akár a gyárit de újra fel kell tenni. Ennél biztosabb módszert nem tudok mondani. Ha más nem keress valakit aki megcsinálja, vagy megbízható szervizt.

(#7275) Csóró™ válasza Berkes Róber (#7273) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia,

alapjáraton semmi, de semmi különbség nincs az X820 és X821-es modell között. Az, hogy a felület más annak tudható be, hogy buherált ROM-ok vannak rajtuk... de az biztos, hogy amelyik ROM az egyikre felmegy, az felmegy a másikra is. Hidd el, nekem most mind a 2 típusból van egy-egy itthon, szóval tapasztalatból írom amit írok.

Én azt javaslom szánj rá egy délutánt és csináld végig ezt a leírást... Amúgy is jó, ha belejössz a ROM-olgatásba, mert egy rakás custom ROM van erre a telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#7276) Ájvé


Ájvé
veterán

Feltettem a XenonHD, alapvetően jó is lenne csak nem ébreszt kikapcsolt állapotban. Gyári órát lecserélték, ez miatt lehet? Valaki próbálta gyárival? (Én nem néztem korábban.)

(#7277) Ájvé válasza Ájvé (#7276) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát úgy látom egyik se tud ébreszteni kikapcsolt állapotba, Aurel tud esetleg? Valaki megnézné? Köszönöm.

(#7278) osztszoroz válasza Ájvé (#7277) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

RR romon sem működik sajnos.most próbáltam. :((

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7279) Ájvé válasza osztszoroz (#7278) üzenetére


Ájvé
veterán

Azt én is néztem, meg Lineage-et is. Egyiken sincs. Talán az eredeti gyártói alapú ROM-ok tudják, de ezért nem fogok Aurelt feltenni, szóval marad a XenonHD egyelőre (talán Mokee-t majd megnézem még).

(#7280) osztszoroz válasza Ájvé (#7279) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

én a kamerával szívok,mióta megvettem.bármit pakolok rá,sötét képeket készít,főleg a szabadtéri képek lesznek kiégett,sötétek..Gyáritól a miui-n kersztül a rr-ig végigzongoráztam mindent.most kernelt fogok cserélni az esélytelenek teljes nyugalmával.

ILYEN képekert készít

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7281) Ájvé válasza osztszoroz (#7280) üzenetére


Ájvé
veterán

Utolsó kép jónak tűnik, kamerát nem sokat nyomkodtam.
Itt egy firmware update 2017.08.27-es, azt nem tudom van-e újabb, ezt se tettem fel mivel írja hogy TWRP 3.1.1.1-es nem jó hozzá.
Google kamerát is linkelnek valahol, az is megy nálam, van aki még írja hogy nem megy neki.

[ Szerkesztve ]

(#7282) osztszoroz válasza Ájvé (#7281) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

:R

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7283) Ronam


Ronam
addikt

ViperOS-t próbálta már valaki? Előző telefonon használtam ezt is, és ott nagyon fasza volt :). Jelenleg RR van a telón, de kicsit merülősnek érzem. Vagy a 4 órás SOT átlagosnak mondható? Másik amit néztem a Paranoid ROM.

(#7284) kszthly válasza Ájvé (#7281) üzenetére


kszthly
senior tag

A 3.1.1-1-es TWRP semmihez sem jó, nekem el sem indult. Vissza is vonták már jó ideje a hivatalos oldalról.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#7285) Csóró™ válasza Ájvé (#7281) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem hiszem, hogy szoftveres gond lesz, nekem Aurel V18 + MIUI 9 alatt is jó képeket csinál, neki meg elvileg egyik ROM-mal sem...

(#7286) Ájvé válasza kszthly (#7284) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát nekem pont az volt fent :) köszi cseréltem.

Murphy(O.o):
Próbálkozni lehet neki, nem?
Ébresztés kikapcsolt állapotban megy Aurel alatt?

[ Szerkesztve ]

(#7287) Sanyesz. válasza Ájvé (#7286) üzenetére


Sanyesz.
őstag

"Ébresztés kikapcsolt állapotban megy Aurel alatt?"

Nem

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#7288) Csóró™ válasza Ájvé (#7286) üzenetére


Csóró™
senior tag

Senki nem mondta, hogy ne próbálkozzon, csupán egy megállapítást tettem.
Egy dolog biztos, 12 éves rendszergazdai pályafutásom alatt megtanultam, hogy, ha egy gép egymástól teljesen független rendszerekkel ugyanazt a hibát produkálja, akkor ott hardveres hiba van.

Persze mivel nem fogtam a kezembe a telefonját, se nem lőttem vele tesztképeket a "tévedés jogát fenntartom" :R

[ Szerkesztve ]

(#7289) osztszoroz válasza Csóró™ (#7288) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

próbálkozom még kernelcserével.illetve "dedikált"x829-es rommal.ez elvileg az usa,béhúsznélküli.ha eljön az áttörő siker,posztolom az utókornak. :R

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7290) Csóró™ válasza osztszoroz (#7289) üzenetére


Csóró™
senior tag

Remélem sikerrel jársz :R

(#7291) Ájvé válasza Sanyesz. (#7287) üzenetére


Ájvé
veterán

Köszönöm akkor hihetetlen de ezt nem tudja egy 2016-os készülék, kicsit azért lehangoló.

Murphy(O.o):
Nagy igazság, de ezért linkeltem az újabb Firmware-t, hátha az segít. Persze lehet hogy nem és tényleg hardveres hiba akkor hiába pakol rá bármilyen szoftvert, ez teljesen igaz.

(#7292) Ronam


Ronam
addikt

Feldobtam tegnap este megint az Aurel ROM-ot, egyelőre marad ez, viszont 1-2 dolgot nem találtam meg. Zárképernyőn hol lehet hátteret cserélni? Mindent végignéztem, és sehol nem találtam ilyen opciót. HTC Sense launcher-t használom, de valamiért a kapcsolatok ikonja nem változik meg, bármelyik témát is állítom be. Ez mitől lehet?

(#7293) Csóró™ válasza Ronam (#7292) üzenetére


Csóró™
senior tag

Elsőre --> képre rányomsz, menüből kiválasztod a "beállítás háttérképnek", majd kiválasztod, hogy a zárképernyőre alkalmazza.

(#7294) Ronam válasza Csóró™ (#7293) üzenetére


Ronam
addikt

Megvan, köszi! ;)

(#7295) Mclarenöcsi


Mclarenöcsi
tag

Sziasztok!Tudnátok nekem abban segíteni,hogy Budapesten hol javítanak ennél a telefonnál ujjlenyomat olvasót mert elromlott az enyémen.A csere újjlenyomat olvasó megvan hozzá.A válaszokat köszönöm.

(#7296) Ronam válasza Mclarenöcsi (#7295) üzenetére


Ronam
addikt

t-pac

Próbálj meg írni neki, szerintem meg tudja csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#7297) Ájvé válasza Mclarenöcsi (#7295) üzenetére


Ájvé
veterán

Sultan mobil szerviz de december 20-tól január 5-ig nincs javítás, szóval idén már szerintem nem vállalja de kérdezd meg Facebookon, lehet gyorsan megvan és mégis megcsinálja.

(#7298) mckangi


mckangi
senior tag

Na basszus...

Kb 1 hónapja kaptam meg a gyári romra a májusi update-t (026s).

Erre ma mire jövök haza, és nézem a telót, már itt is a legújabb 028s.

Poco F3

(#7299) ati3738 válasza Berkes Róber (#7273) üzenetére


ati3738
aktív tag

Az eredetiben nincs magyar nyelv!

Forever Young

(#7300) Fezoka válasza mckangi (#7298) üzenetére


Fezoka
tag

Ez jó, ha így folytatják a srácok, még a Nougat-ot is kiadják... :-))

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.