Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) kszthly válasza ->Raizen<- (#6950) üzenetére


kszthly
senior tag

Többek között ezért nem használom, inkább naponta 2x töltöm.
Tegnap óta van v17, de változás listát még nem találtam.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6952) fehermokus válasza ->Raizen<- (#6948) üzenetére


fehermokus
aktív tag

A tárcsázóba üsd be *#*#46360000#*#* ott kapcsold ki az Enable background control-t. És lám megjönnek az üzik :).

(#6953) ->Raizen<- válasza fehermokus (#6952) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem működik a trükk.

(#6954) ->Raizen<- válasza fehermokus (#6952) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A francba már, melyik rom az amivel működik minden funkció, értesítések is, és nem meríti a telót? :D Nem hiszem el hogy nem lehet találni egy normálisat. :O Couco volt eddig a legnormálisabb. :D

[ Szerkesztve ]

(#6955) Senator


Senator
aktív tag

19S, semmi baja. (Indian)

(#6956) lehem


lehem
tag

A V17-t háromszor töltöttem le, de nem látja .zip file-ként, ezért nem tudom telepíteni.
Van valakinek ötlete?

(#6957) Kaneven válasza ->Raizen<- (#6954) üzenetére


Kaneven
tag

Amit én Cuoco92 alatt csináltam (angol nyelven használom a telefont)
- phone manager -> akkumulátor-> mély alvás alatti tisztítás -> off
- ‎alkalmazás védelem zárolt képernyőn: a fontosabb appoknál bekapcsolni
- ‎> biztonság és védelem -> alkalmazások automatikus indítása: itt szintén bekapcsolni fontos appoknál
- ‎ *#*#46360000#*#* tárcsázóba: memória tisztítása háttérben -> off
- ‎Beállítások -> Alkalmazások-> jobb fent fogaskerék -> akksi optimalizálás-> rábökni a not optimizedra és összeset kiválasztani-> itt kiválaszthatod az adott appokat. Bár itt én mindet bent hagytam, így is megkapom az értesítéseket.

(#6958) kszthly válasza lehem (#6956) üzenetére


kszthly
senior tag

Nekem lejött rendesen.
Próbálkozz másik böngészővel!

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6959) lehem válasza kszthly (#6958) üzenetére


lehem
tag

Köszönöm az ötletet, sikerült. :C

(#6960) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Sziasztok!

Nagyon régóta nem reagáltam, illetve nem voltam jelen, sem itt, sem az XDA-n.
Ez köszönthető főképp a nyári elfoglaltságomnak, illetve a családi nem túl publikus dolgoknak.

Mindenesetre 2 hete elkezdtem fejleszteni a V17-es verziót a Small EUI-ból. (Tegnap) Este közre is adtam. :)

Néhány változtatás a teljesség igénye nélkül, a V16-hoz képest.
- Javítottam a Fájlkezelő idegesítő hibáját (copy, paste)
- Javítva lett a "Alkalmazás zároló"
- Újjabb, alapestben "Performance"-mod,mert a akkukímélő és eközött nem sok üzemidő javulás fedezhető fel üzemidőben, viszont a performance sokkal pörgősebb, smoothabb UX-et biztosít. Természetesen az AKT appal tovább testreszabható, akár mégtöbb performance vagy akár az akkuidő irányába.
- Természetesen a legújabb elérhető Szeptemberi patch
- Immáron 14-es verziójú Magisk és újabb Magisk Manager, SafetyNET-megfeleléssel.
- Néhány grafikai módosítás illetve rengeteg, un. under the hood (motorháztető alatti) optimalizálás, ezt többek között a mégjobb akku, illetve értesítés vezérlésben vehetitek észre.
- Eltávolítottam a komplett LeCloud, LeAccount és hasonló, nem működő alkalmazásokat (a LeEco sajnos megszüntette ezek további szerveres háttereit (kivéve US), ezzel ellehetetlenítve a további működését. )

Amit az értesítésekért tenni lehet, azt nagyon szépen leírta (#6957) Kaneven előttem.

Még GIF-et is készítettem anno ehez, nehogy valaki eltévedjen. :D

Továbbra igyekszem itt is illetve XDA-n is válasszal méltatni a közösséget.

További szép napot, és jó telepítgetést. :))

UI: A V16-ra mehet nyugodtan a V17 dirty install, nem szükséges semilyen wipe. :C :R

[ Szerkesztve ]

(#6961) ->Raizen<- válasza lehem (#6959) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Se internet explorerrel de chrome al nem tölti le normálisan, és a recovery nem látja... :C :W

(#6962) mundzuk válasza Sumptuous (#6960) üzenetére


mundzuk
csendes tag

:R :C

(#6963) lehem válasza ->Raizen<- (#6961) üzenetére


lehem
tag

Én végül is telefonnal töltöttem le Dolphin böngészővel - sikerült, már telepítettem is.
Laptopon meg a Mozilla Firefox töltötte le jól.

(#6964) ->Raizen<- válasza lehem (#6963) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Firefox se tölti le normálisan. :U :W twrp nem látja nem zip végű a file, 3.1.0-0 advanced cuoco92 a twrp recoverym.

[ Szerkesztve ]

(#6965) kszthly válasza ->Raizen<- (#6964) üzenetére


kszthly
senior tag

Szerintem egyszerűbb telefonnal letölteni...

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6966) ->Raizen<- válasza kszthly (#6965) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Köszi :D nincs rajta rendszer formázva van és csak twrp van rajta. :DDD

(#6967) kszthly válasza ->Raizen<- (#6966) üzenetére


kszthly
senior tag

Ja, értem. Úgy valóban nehéz.
Ha jól értem, le tudod tölteni, csak nem zip a kiterjesztés?
És ha csak simán átnevezed?

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6968) ->Raizen<- válasza kszthly (#6967) üzenetére


->Raizen<-
veterán

átnevezés után se látta twrp

(#6969) mundzuk: Valaki feltolhatná megára vagy gdrive-ra. :D

[ Szerkesztve ]

(#6969) mundzuk válasza ->Raizen<- (#6968) üzenetére


mundzuk
csendes tag

telefon letöltés..... Dolfhin a jó megoldás nálam is:)

(#6970) ->Raizen<- válasza Sumptuous (#6960) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A dirty install mit tesz? Nem kell olyankor wipeolni semmit csak install menü és behozni az aromát?

(#6971) ->Raizen<- válasza mundzuk (#6969) üzenetére


->Raizen<-
veterán

felraktam aureel v16 ot majd dirty installal a v17 et xd dolphin böngészővel töltöttem le telóról. :U .

[ Szerkesztve ]

(#6972) ->Raizen<- válasza Kaneven (#6957) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Amit csak lehetett beállítottam és nem küldi a v17 sem az értesítéseket fészről se pittyegés se semmi más. :U

(#6973) fehermokus válasza ->Raizen<- (#6972) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Ezt beállítottad? Beállítások / Engedélyek felső sorban beállítod, hogy automatikusan induljon az adott program.
Ha kell az értesítési engedélyeket is állítsd be.

(#6974) Sumptuous válasza ->Raizen<- (#6972) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Próbálj már meg másik alkalmazást is, pl.:Viber, skype, whatsapp. Ha ennyiszer előfordul a hiba és másik app nem tudja reprodukálni, akkor lehet hogy inkabb a messenger a hiba forrássa. Esetleg egyel régebbi app verziót ha felraksz, mondjuk innen, akkor mi történik? Én személyszerint nem nagyon használom a messengert és a fb-t úgy általában, de a többi app nálam remekül jelezget. Hike, viber, skype..:) Másnál működik?

Ha esetleg problémás az androidfilehost akkor feltudom máshová, a jól megszokott helyekre is rakni. Drive, mega.. Bár érdekes, hogy pont mostanában újult meg teljesen a filehost felülete, lehet hogy ezek a letöltési hibák is ebből adódóak.

(#6975) ->Raizen<- válasza fehermokus (#6973) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Automatikusan indul minden beállításokban. Értesítési engedélyeket hol és mit állítsak?

(#6976) ->Raizen<- válasza Sumptuous (#6974) üzenetére


->Raizen<-
veterán

az alkalmazás engedélyek is kellett hozzá mert most működik. Hát valami van vele a letöltéssel mert win 10 alatt 3 böngészővel is hibás lett a file android alatt meg nem. Eddig jó a rendszered. Nem merül a teló a semmitől.

[ Szerkesztve ]

(#6977) fehermokus válasza Sumptuous (#6974) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nekem úgy jött le, hogy a fájl elnevezéséből hiányzott egy darab. Így végződött, hogy ...by_ . Hozzáírtam, hogy aurel.zip és rendesen működött, de lehet, hogy ez másnak nem ilyen egyértelmű.

(#6978) Sumptuous válasza fehermokus (#6977) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ebből arra következtetek, hogy vagy hosszú a filenév, vagy a ";" speciális karakter zavar be. Ami érdekes, mert benne van az ASCII-ban.

Átneveztem a fájlt. Természetesen a beltartalom nem változott. Szerintem így megoldódnak a letöltési problémák. :)

(#6979) ati3738 válasza Senator (#6946) üzenetére


ati3738
aktív tag

Király! :C

Forever Young

(#6980) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Nos lassan elhagylak titeket az akksi a veget jarja nem a nougat rom volt a hibas aureel rom alatt is feltoltottem 100 ra es mar 2-4 perc utan 80% on a toltottseg. Telora mar nem koltok ezentul sokat max 26k-t xd

(#6981) paolinho


paolinho
őstag

Sziasztok!
Tudna valaki tuti tanácsot adni, hogy a képen látható tok melyik Leeco-ra való? Le 2 Pro, vagy Le Max 2?
Mert hogy biztos nem az én Le Pro 3-asomra, az fix!

A fólia biztos nem Leeco, az tuti, pedig ez is a csomag része volt. Valamit nagyon elkavartak a kis kínaiak a rendelés kapcsán, de mentségükre legyen mondva, azóta megküldték az általam igényeltet is.

[ Szerkesztve ]

(#6982) Bajgunar válasza Sumptuous (#6960) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Köszönjük szépen! :R
Simán felment Dirty install-al. :DD
Kiváncsi leszek az akku időre. Nekem a kijelző szívta ezerrel. Auto-n csökkenti a fényerőt, meg én lejjebhúztam, mégis lemerült. Naponta ~3-4x játszottam ~20 percet. Párszor fb, meg messenger. Mire hazaértem melóból ~20% alá ment. :O
Lehet váltani valahogy a módok közt? Nem tudom már melyik lett kiválasztva anno a telepítéskor.
Mikor rákérdez telepítésnél, hogy töröl mindent, vagy csak frissítem de megmaradnak az adatok, és itt van egy legalsó lehetőség (nem emlékszek mi volt)... az mit jelent? Ha azt választottam volna, akkor tudok választani a módok közül? Megmaradnak a beállítások, adatok, vagy ott is bukok mindent, s lakhatom be újra?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#6983) Rozmika válasza paolinho (#6981) üzenetére


Rozmika
tag

Nagyon hasonlít a lemax 2 -re (méretéből és a kamera fölötti kis lyukból ítélve), de az ujjlenyomat olvasó nem kerek hanem négyzet alakú, ezért nem mernék rá 100%-ban fogadni.

(#6984) paolinho válasza Rozmika (#6983) üzenetére


paolinho
őstag

Hát ez az. Csak hasonlít rá, de hasonlít a Le 2 Pro-ra is, ha leszámítom, hogy annál sem kerek az ujjlenyomatolvasó. Na mindegy, majd csak közelebb kerülök a válaszhoz, ha véletlenül belebotlom az igaziba. Azért köszi a segítséget! :R

(#6985) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Tudnatok ajanlani valami nem eui-s (vagy miui) romot?
Nem fontos hogy rootolt legyen (viszont ha az akkor el lehessen bizonyos progik elol rejteni)

Elore is koszi :R

(#6986) detroitrw válasza detroitrw (#6985) üzenetére


detroitrw
addikt

Egyelore ez ment fel:

RR-N-v5.8.5-20170925-x2-Official

viszont a 3.1.1-1 c recovery tenyleg nem jo a cuoco92 romjaim kivul masra ...
Jelenleg a 3.0.2-0 van fent de ez is behal jopar RR romon
Tudnatok linkelni valami stabil recovery verziot?

:R

(#6987) kszthly válasza detroitrw (#6986) üzenetére


kszthly
senior tag

Ezzel valószínűleg nem fogsz telefonálni. Az audio rész hibás!
Recovery-t itt találsz.
Én a 3.1.1-0-t használom. Nincs bajom vele.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6988) detroitrw


detroitrw
addikt

Hmmm
Az osszes 5.8.5-os hibas?

(#6989) kszthly válasza detroitrw (#6988) üzenetére


kszthly
senior tag

Van több is?
Az XDA-n említenek egy október elsejei experimental verziót, de sehol sem találom. Az állítólag működik.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6990) detroitrw válasza kszthly (#6989) üzenetére


detroitrw
addikt

(#6991) kszthly válasza detroitrw (#6990) üzenetére


kszthly
senior tag

Itt a szeptember 18 a legfrissebb, az még 5.8.4.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6992) Rozmika válasza paolinho (#6984) üzenetére


Rozmika
tag

Mondjuk, ha megmérnéd, akkor közelebb kerülnénk a válaszhoz. pl. a lemax 2 156.00 x 77.60 mm mivel 5,7" a sima meg 5,5" 151.10 x 74.20 mm :D

(#6993) vastam


vastam
csendes tag

Sziasztok! Újból segítségért kiáltozok.. Korábban már írtam, hogy X821 4/32-es verziót rendeltem geekbuying német raktáráról,de a telefonálni nem lehet vele. Először még működött, később elkezdett ingadozni a térerő, majd abszolút megszűnt. Itt tanácsoltátok, hogy rakjak fel egy új romot. Aureel 16 ment fel rá. Először örültem, órákig maxon volt a térerő, de később többen jelezték, hogy próbáltak hívni és nem vagyok elérhető..Most legtöbbször mutat 2-3 pálcikát az állapotsorban, mégsem tudok hívást kezdeményezni. (a simkártya hibátlan, a másik leeco telefonommal hibátlanul működik). Van valakinek ötlete, mi lehet a baj?

(#6994) Rozmika


Rozmika
tag

Nem akarok reklámozni senkit, de akinek még nem sikerült beszereznie eme remek telefont annak:[link]

(#6995) Sumptuous válasza vastam (#6993) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szia!

Nem igazán lehet így látatlanban kideríteni a probléma okát. A szoftveres hibára van egy ötletem, amit ha visszaolvasol a topicban, valószínűleg megtalálod, de hogy ne kelljen keresned, leírom ide. Sajnos ha ez nem oldja meg, akkor nagy valószínűséggel hardveres a probléma. (Bízzunk benne, hogy nem! :) )

1. Letöltöd és telepíted ezt
2. Újraindítod a telefont fastboot módban (hangerő le + bekapcs. gomb)
3. A megnyílt terminál ablakba ezeket szép sorba, egyenként bemásolod, beírod:
fastboot erase modemst1
fastboot erase modemst2
fastboot reboot

5. Ha minden sikerült, akkor a telefon újraindul, és remélhetőleg megszűnt a probléma.

Ha esetleg valamiért nem nyílt volna meg a parancsablak, akkor elmész a "C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot" mappába, és "Shift+Jobbklikk->Parancsablak nyitása itt" után beírod az említett sorokat.

#6982: A kijelző valóban nagy fogyasztó, ez sajnos a 2k és az IPS hátránya.
Az akkumulátor statisztikában nem probléma, ha 65-70%-ig felkúszik, ugyanis ez azt jelenti, hogy a többi fogyasztó, jellemzően a CPU sokkal visszafogottabb fogyasztással rendelkezik. :)

[ Szerkesztve ]

(#6996) fehermokus válasza Rozmika (#6994) üzenetére


fehermokus
aktív tag

EU raktáron is van nekik, ott 225$. Ja és ez 829-es!!!

[ Szerkesztve ]

(#6997) Rozmika válasza Sumptuous (#6995) üzenetére


Rozmika
tag

@aureeel : A v17-ben az új 4k-s hdr-es lassítós google camera van benne? Ha nem akkor fel lehet tölteni, hogy működjön vele?
@mokus: van egy kupon kód is: LEMX264 - nem tudom, hogy mit ad

[ Szerkesztve ]

(#6998) vastam válasza Sumptuous (#6995) üzenetére


vastam
csendes tag

Megcsináltam, de nem lett jó sajnos..

(#6999) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Eddig már jobb a helyzet mint korábban aureel. Sokat ekéztelek a custom romok miatt de csak belejöttél végül. A v17 probléma mentes! Végig bírja a napot a teló.

[ Szerkesztve ]

(#7000) Rozmika válasza ->Raizen<- (#6999) üzenetére


Rozmika
tag

Ha Raizennek megfelel akkor tényleg jó cucc lehet :) A kameráról írhatnátok valamit....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.