Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) GZoli7 válasza tibcsi0407 (#6400) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ezen logika mentén pont ugyanakkora az esélye, mint a túlmerülésnek.

(#6402) gonorrea válasza ssgk (#6387) üzenetére


gonorrea
senior tag

Tibcsi linkelt róla pár napja, hogy jön vmikor az eui 6.0 nugát alapon

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6403) tibcsi0407 válasza GZoli7 (#6401) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A túlmerülésre volt már példa a LeEco telefonok között, de pukkanásra nem.

https://utdetailing.hu/

(#6404) kolak73 válasza tibcsi0407 (#6400) üzenetére


kolak73
kezdő

Ahogy olvasgatom az írásokat, még senkinek nincs tapasztalata a teljesen lemerült telefonal kapcsolatban, egy kicsit aggaszt a dolog, tegnap 3% volt mire konektorhóz jutottam 🤔😪 viszont olyan már volt hogy kikapcsoltam éjszakára és reggelre semmit nem tett az aksiba 😪😱😤

[ Szerkesztve ]

(#6405) tibcsi0407 válasza kolak73 (#6404) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Minden telefonnál jobb kerülni 5% alatti töltést. Én személy szerint 10% alá sem megyek. Nem szeretném fél év múlva kidobni az akkut.

https://utdetailing.hu/

(#6406) GZoli7 válasza kolak73 (#6404) üzenetére


GZoli7
senior tag

Én azért (is) írtam, mert merült le teljesen a telefon. Semmi baja nem lett. Nem is szabad. Elég gáz, ha ettől kimúlik. Elhiszem, hogy volt 1S, ami nem működött, de volt Samu is ami pukkant. :D
Azt azért még egyszer kiemelném, hogy mindkét végletért ugyanaz az elektronika felelős.

(#6407) szitaati válasza GZoli7 (#6406) üzenetére


szitaati
aktív tag

A Samuk esetében maga az akku volt gyártási hibás. Az elektródákat nem sorjázták le megfelelően, és így össze tudtak érni => cellazárlat keletkezett. Nem az elektronikán múlt.

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#6408) GZoli7 válasza szitaati (#6407) üzenetére


GZoli7
senior tag

Csak egy példa volt, hogy ennél jóval nagyobb neveknél is vannak balesetek.

(#6409) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem ide tartozik - ezért előre is bocsi, de most ütköztem a problémába -, de találkozott már vki olyannal, hogy a gmail-es címtárból és ennek köszönhetően a telefonból is eltűnt egy névjegye?!? Lehet, hogy több is, nem tudom fejből az összeset - elég sok van -, de ez most éppen kellett volna és sehogyan sem találom. 2 nappal ezelőtt még tudtam hívni, mert meg volt a telefonban! Aztán annyi változott csak, hogy feltettem Aureeel ROM-ját - így végül is már tartozhat is ide - és most hívnám az illetőt újra és nincs meg?!?
Ez azért kellemetlen, mert most váltok munkahelyet és az új hely vezérigazgatójáé. :U :F
Esetleg, ha vki tapasztalt már ilyet, volt-e rá megoldás, mi volt, lehet a gond?

szerk: most néztem, hogy az elmúlt napok - héten - történtek vhogy elvesztek!? Értsétek ez alatt, hogy van további két telefonszám is, ami szintén a munkahely váltás miatt került bele a telefonomba - gmail-be - és biztosan tudom, hogy a számhoz rendeltem neveket, de most csak sms-ek vannak meg a két számtól, de nincsenek névhez rendelve. Ez hogyan lehetséges? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6410) jano_77 válasza jano_77 (#6409) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt meg végképp nem értem, hogy a ROM csere előtti SMS-ek, hogyan, miként maradhattak meg a telefonban? Nem kellett volna törlődnie az összesnek és üres üzenetekkel indítani?!? :F
Még 2016.11.24-i üzenetem is meg van......hogyan?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6411) gonorrea válasza jano_77 (#6410) üzenetére


gonorrea
senior tag

sms-re nem tudok mit mondani, de lehet telszámokat nem google-be mentetted hanem telefon memóriába

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6412) Jakuu válasza jano_77 (#6410) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem mindegy hova mentetted a nevjegyeket, simre,memoriaba,google accra stb. A romcserenel, meg lehet nem csinaltal wipe-t.

[ Szerkesztve ]

(#6413) fehermokus válasza gonorrea (#6411) üzenetére


fehermokus
aktív tag

+1

(#6414) jano_77 válasza Jakuu (#6412) üzenetére


jano_77
nagyúr

minden új névjegyet a Gmail-re (Google) viszek fel, ez alap nálam. Régen nem mentek névjegyet SIM-re, de még telefonra sem. Amúgy mindkét esetben látnom kellene, mert semmi nem változott, csupán a ROM!

Amúgy még az is érdekelne és örülnék, ha vki, aki régóta használja Aureeel romjait, tudna megnyugtató választ adni, hogy normális-e az, hogy a 2 napja feltett ROM-al - a telefon tegnap és ma is újraindult kb 17 óra magasságában.....csak úgy!? Tegnap csak hevert az asztalon, ma pedig az autós tartóban! Semmi nem volt elindítva rajta, se WAZE, semmi! Engem nem nyugtat meg, még akkor sem, ha az akksi ideje az tényleg brutális az előző ROM-hoz képest. :F :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6415) kszthly válasza jano_77 (#6414) üzenetére


kszthly
senior tag

A reboot sajnos "normális", állítólag performance módban nem csinálja. De akkor persze már nem is olyan jó az akku...

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6416) gonorrea válasza jano_77 (#6414) üzenetére


gonorrea
senior tag

Nekem Aurel/RR/MIUI romoknál is volt random reboot, nem 2 nap alatt 2x, de volt! Tegnap este óta van fenn Aurel v16 eddig nem volt, viszont valaki pár hsz-el feljebb írta, ha nem használjuk a telefont másik rommal is elmegy annyi ideig, hát ezt megcáfolom, tegnap reggel óta este 17ig RR 42%ra merült, 2ó20p SOT-al, most ugyanúgy reggel 7kor vettem le a telefont a töltőről, 60%-on áll 2ó35p SOT :DDD

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6417) Fezoka válasza jano_77 (#6414) üzenetére


Fezoka
tag

Nekem is volt ilyen, de akkor az volt a baj, hogy a szinkronizálás valamiért kikapcsolt. A miértet viszont nem tudom.
Azóta frissítés előtt automatikusan mentek mindent (SMS-t, névjegyet, stb.), és a Gmail szinkronizálást is lefuttatom, persze onnantól kezdve még nem volt rá szükségem. :)

(#6418) noe_01


noe_01
csendes tag

Sziasztok!
Én úgy láttam hogy a x820-at (csak) US és UK plug-al árulják.
Lehet buta kérdés, de UK plug-al Magyarországon hogy használható ki a gyorstöltés? (kellene venni valami kiegészítőt / előtét adaptert?)

(#6419) gonorrea válasza noe_01 (#6418) üzenetére


gonorrea
senior tag

magában a töltőfejben van a lényeg, 2A töltő jár hozzá, átalakító nem szól bele (de kell hozzá, különben nem fogod tudni bedugni :DDD )

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6420) hyrex


hyrex
tag

Sziasztok!
Ugyan az RR-ben nincs töltésjelző kikapcsolt állapotban, viszont a LineageOS-ben van.
Egyébként kijött az új MIUI.

(#6421) merlix


merlix
tag

Azt hiszem 3 hét után az ujjlenyomat olvasó megadta magát... :(
Egyik pillanatról a másikra.
Van rá esély, hogy ROM csere esetén visszajön, vagy ez biztosan hardveres hiba?

Tomtopos gariztatásról van valakinek tapasztalata? :F

(#6422) tibcsi0407 válasza merlix (#6421) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hardveres hiba. Tomtop nem sok jót jelent sajnos.

https://utdetailing.hu/

(#6423) Racecam válasza merlix (#6421) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Milyen ROM-al használtad eddig?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6424) merlix válasza Racecam (#6423) üzenetére


merlix
tag

Ujjlenyomat olvasót tekintve Aureel 14.1 romja volt a legjobb (elég volt ha meglátta az ujjamat, már fel is oldott :D ).
Aureel 16.1 futott rajta az elmúlt héten.
Voltak vele akadások (2-3 érintés is kellett a feloldáshoz), de ma reggel egyik pillanatban még működött, 5 perccel később pedig semmi (fényképező vezérlés sem)... :F

(#6425) merlix válasza tibcsi0407 (#6422) üzenetére


merlix
tag

A tomtop 1 éves garijával mi a gond?
Tudsz valamit?

Nem létszükséglet, de kicsit zavar, hogy ennyire gyorsan meghalt. :(
Még kipróbálom a korábban javasolt MODEM_CN_23S_V.00033.zip appot és egy rom cserét.
Ha nem változik a helyzet, akkor valószínűleg visszaküldöm (1-2 hónap múlva)...

(#6426) tibcsi0407 válasza merlix (#6425) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Tomtop önmagában nem egy túl megbízható bolt. 20$-nál többet nem költenék náluk egyszerre.
De hátha megoldódik.

https://utdetailing.hu/

(#6427) fehermokus válasza merlix (#6425) üzenetére


fehermokus
aktív tag

A modemhez nem kell romot cserélni, csak fel égetni és kész.

(#6428) merlix válasza fehermokus (#6427) üzenetére


merlix
tag

Először a modem app, majd ha nem javul, akkor egy rom csere (a remény hal meg utoljára...). :D

A modem appot honnan tudnám letölteni?
Van valakinek esetleg egy linkje?

Köszönöm!

(#6429) conanabarbár válasza hyrex (#6420) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

nekem is rr. rom van fent és van töltésjelző!a testreszabásban be lehet állítani sokféleképpen

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#6430) merlix


merlix
tag

Megvan az app, de meg tudná valaki mondani, hogy hogyan kell telepíteni? :R

(#6431) hyrex válasza conanabarbár (#6429) üzenetére


hyrex
tag

Kikapcsolt állapotban tölt a készülék RR alatt?

(#6432) fehermokus válasza merlix (#6428) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Tessék: link válogathatsz kedvedre :).

(#6433) merlix válasza fehermokus (#6432) üzenetére


merlix
tag

Köszönöm! :R

A telepítés módjáról tudsz esetleg valamit? :F

(#6434) conanabarbár válasza hyrex (#6431) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

hát úgy nem is próbáltam.most 100%on van,de holnap megnézem

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#6435) Racecam válasza hyrex (#6431) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Miért ne töltene? :F
Tölt is, van töltésjelző LED is és töltés animáció is.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6436) csapee


csapee
senior tag

Ilyet használ valaki?

Csapee

(#6437) fehermokus válasza merlix (#6433) üzenetére


fehermokus
aktív tag

twrp-ből feltolod, mint egy rom-ot. Semmi vipe nem kell, max a végén egy dalvik.

(#6438) fehermokus válasza csapee (#6436) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Az asszony nem rég rendelt egy ilyet, de még nem kapta meg. Ha meglesz majd referálok.

(#6439) ati3738 válasza Racecam (#6312) üzenetére


ati3738
aktív tag

Megjött a teló, és minden ok?

Forever Young

(#6440) Racecam válasza ati3738 (#6439) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lósz@rt... :(((
Még nem jött meg, kurva lassan dolgozzák fel a cuccot Magyarországon (Magyar Posta :U ), de a német DHL is bekaphassa! :(((
Itt van már, de 2 napja ülnek rajta... :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6441) ati3738 válasza Racecam (#6440) üzenetére


ati3738
aktív tag

Nekem ne mond. Igaz, hogy vámolt volt a cucc de így is több mint egy hónap után kaptam meg. Ha nem verem ki a balhét talán még mindig nincs meg. A Te esetedben viszont ha DHL-el jön nem volna mit tökölniük.

Forever Young

(#6442) ati3738


ati3738
aktív tag

Magyar Postával kintről soha!!! :(

Forever Young

(#6443) merlix válasza fehermokus (#6437) üzenetére


merlix
tag

Felment(ek), de semmi változás.
Sajnos ez az ujjlenyomat olvasó hardveresen elhalálozott... :(

A telepítés után fejlesztői módban maradt a telefon (újraindítások után is). :F
Ebből hogyan lehetne kilépni?
Köszönet!

(#6444) fehermokus válasza merlix (#6443) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Ez mit jelent nálad?
Ha főképernyőt kérsz mit csinál?

(#6445) fehermokus


fehermokus
aktív tag

829 tulajoknak egy hír: XDA-n 06.14-én írták, hogy a telefonból hiányzik a B20 sáv vételére alkalmas antenna rész, így ezek a telefonok nem lesznek alkalmasak B20 vételére.

(#6446) hyrex válasza Racecam (#6435) üzenetére


hyrex
tag

Már akkor ott is lett. Kezdetben nekem, meg sok más XDA tagnak nem volt semelyik sem. Ezért is óckodtam tőle, hogy mi van ha lemerül a telefon.

(#6447) ati3738 válasza merlix (#6443) üzenetére


ati3738
aktív tag

Talán itt megtalálod:
http://www.mobilefanatics.hu/android-fejlesztoi-mod-kikapcsolasa-utmutato/

Forever Young

(#6448) merlix válasza fehermokus (#6444) üzenetére


merlix
tag

Igazából semmi különbséget nem látok, csupán a fejlesztői beállítások él (ha ki akarom kapcsolni akkor: az eszközvédelmi funkciók nem fognak működni üzenetet dob fel...)
Build-szám megnyomásakor: Ön már fejlesztő :F

(#6449) merlix válasza ati3738 (#6447) üzenetére


merlix
tag

Köszönöm!
Ez volt a megoldás (legalább ezt is tudom most már).

:R :R :R

(#6450) ati3738 válasza merlix (#6449) üzenetére


ati3738
aktív tag

Ezért vagyunk itt :C

Forever Young

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.