Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) Racecam válasza ->Raizen<- (#6695) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Bocsánat, de eszembe sem jutott, hogy ez a kérdés így, hogy: "Ebben a telefonban milyen az akkumulátor?" cirka 1 év használat után még kérdés. Mert ha azt kérdezted volna, hogy: "Szerintetek milyen minőségű akkumulátor van ebben a telefonban?" azt még megértettem volna, de nyilván ez az én hibám.

Viszont!

Nagyon szépen megkérlek, hogy az ilyen személyeskedő megjegyzéseket mellőzd légy szíves, mert szerintem ezekre senki sem kíváncsi és ráadásul nem is összeegyeztethető a Fórum szabályzatával. Nem szólok még egyszer! :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6702) Racecam válasza Zirowe (#6696) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én az RR Nougat 13/07 ROM-ra gondoltam, azt töltsd le, abban az előzőekkel és az utódokkal ellentétben "Darkobas" kernel van. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6703) fehermokus válasza Rozmika (#6700) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Sajnos nem műxik a kupon, a hirdetést törölte is tibcsi0407.

(#6704) fehermokus


fehermokus
aktív tag

Még egy érdekesség Spemalléktól. 5 hónapja kérem tőlük, hogy a teló mellé küldjék már vissza a tartozékokat is. Ma a sablon szöveg helyett azt közölték velem, hogy én el sem küldtem nekik, így nem is tudják miről beszélek...
Na ennyit a mai napi gariztatásról :(( .

[ Szerkesztve ]

(#6705) Klycsu1991 válasza Rozmika (#6693) üzenetére


Klycsu1991
tag

Rozmika , Le Max 2 X820. Bocsi, csak mielőtt kavar lesz belőle.

(#6706) fehermokus válasza Klycsu1991 (#6705) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Jól írta, csak már elfogyott :).

(#6707) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Felraktam a 13/7-et és a kernelnél ez szerepel: 3.18.31-perf-gf7e73ac.
Akkor ez a darkobas lenne?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6708) Racecam válasza Zirowe (#6707) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ha ezt raktad fel, akkor igen. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6709) gonorrea válasza fehermokus (#6703) üzenetére


gonorrea
senior tag

Ez a hirdetés még él, elvileg le max2-re is van kupon

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6710) ati3738 válasza Racecam (#6690) üzenetére


ati3738
aktív tag

Sokat kipróbáltam, és tényleg 0713 eddig a legjobb 0523 után.

Forever Young

(#6711) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Na srácok valaki help. Tesónak megy a hang alapú gépelés nekem nem gboarddal sehol nincs a miki gomb. RR romom van. Mit állítsak és hol?

(#6712) Zirowe válasza Racecam (#6708) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Elvileg igen.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6713) gonorrea


gonorrea
senior tag

Van olyan aki esetleg 6-os custom romot használ, ami nem EUI alapú? Kíváncsi lennék ott milyen az akkuidő ill a fényképező része

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6714) fehermokus válasza gonorrea (#6709) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Igen, ez a hirdetés valóban élő, de a kupon nem működött. Azt írta, hogy ez már egy lejárt kupon... Azt viszont nem értem, hogy akkor a másik hirdetés miért lett törölve?

(#6715) gonorrea válasza fehermokus (#6714) üzenetére


gonorrea
senior tag

Nem tudom, pontosan hogyan is működik, vagy időtartam, de inkább a hozzászólások mennyisége miatt kell lezárni egy egy hirdetést! Ezért is indít Tibcsi mindig másikat.

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6716) Kaneven válasza gonorrea (#6713) üzenetére


Kaneven
tag

Nálam 6.0 AOKP és Mokee volt fent egy ideig, nagyjából ugyanazokon a bugokon osztoznak: hang extrém magas és kihangosítva torzul, recseg ; kamera jobb mint nougaton (panoráma módban nem volt fókusz nálam); akksi elfogadható (nem hozza az EUI szintet). Ezeket tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#6717) workin válasza sd6 (#6684) üzenetére


workin
senior tag

Nem is fog mást nyomni, nem fogja azt mondani, hogy bocs, de most em lesz semmi a telefonodból, mert financiális gondok vannak a Leeco -nál, jelenleg a gyártást, szervizelést, és egyéb szolgálatásokat is felfüggesztették. Sajnálom, mert ez pont egy rossz helyzetben elkapott garanciális javítás.

(#6718) gonorrea


gonorrea
senior tag

Ezmiez?

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6719) sd6 válasza workin (#6717) üzenetére


sd6
tag

Ez oké, de a spemall hozzá állása sem példás. Mondhatták volna, hogy nem szarunk le a vásárlás után se, és inkább kicseréljük a telefont...

[ Szerkesztve ]

(#6720) fehermokus válasza sd6 (#6719) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nem kell pánikolni, egyelőre dolgoznak, csak már kevesen vannak és nagy az átfutási idő.

(#6721) Octi


Octi
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek infója, hogy a 13/08 RR milyen kernelt használ?

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#6722) Racecam válasza Octi (#6721) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

BlackSreen 3.1.1.
Itt van leírva feketén-fehéren...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6723) Octi válasza Racecam (#6722) üzenetére


Octi
aktív tag

Köszi ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#6724) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Srácok.
Kissé offtopic, de még is a LeEco közösség érdekeit szolgálja. Ki aktív tag innen a LeEco.RE oldalon?
Szeretnék egy-két új moderátort kinevezni, akik segítenének a SPAM takarításban, mert újabban elég sok szemetelés éri az oldalt.
A regisztrációs folyamaton már erősítettem, Captha-t is kapcsoltam be, de lehet nem lesz elég..

https://utdetailing.hu/

(#6725) msanyi67


msanyi67
csendes tag

Sziasztok, tudna nekem valaki segíteni? Volt valamikor szó arrol, hogy pc-n lehet Leeco fiókot létrehozni és volt egy link, na ezt nem találom. A párom is belépett a Leeco táborába, de szeretne letölteni valami más hátteret. Köszönöm előre is, ha valaki segít.

(#6726) gonorrea válasza msanyi67 (#6725) üzenetére


gonorrea
senior tag

Parancsolj

:DDD

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6727) ati3738 válasza tibcsi0407 (#6724) üzenetére


ati3738
aktív tag

Én már olyan aktív vagyok LeEco-ban hetek óta főleg Le2-ben, hogy már őstuloknak számíthatnék :C

Forever Young

(#6728) tibcsi0407 válasza ati3738 (#6727) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lennél moderátor? Nem komoly a dolog, csak le kell b*szni aki nem angolul beszél, meg a spammereket flag-elni.

https://utdetailing.hu/

(#6729) ati3738 válasza tibcsi0407 (#6728) üzenetére


ati3738
aktív tag

Szívesen társadalmi munkázok, nagyon jól le tudok b@szn. bárkit, főleg magamat. Angolul vajmi keveset beszélek, amiket tudok a mobilokkal kapcsolatban nagy részét Tőled tanultam :R :)

Forever Young

(#6730) tibcsi0407 válasza ati3738 (#6729) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az már elég. :) Főleg a spammerek-en húztam fel magam. Hiába nincs már LeEco-m, szeretném ott egyengetni a community-t. A másik admin már december óta be sem lépett.. Mi ott a felhasználóneved? Beállítom a moderátor jogokat.

https://utdetailing.hu/

(#6731) ati3738 válasza tibcsi0407 (#6730) üzenetére


ati3738
aktív tag

Szatika

Forever Young

(#6732) tibcsi0407 válasza ati3738 (#6731) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kész. :)

https://utdetailing.hu/

(#6733) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, más is tapasztalta rr 13/7 rommal, hogy a videók belassulnak?
Youtube és fb videók főleg, megnyitom, elkezdi a lejátszást, vagy megáll a kép, vagy lemarad a hanghoz képest.
Ha beletekerek, akkor pár mp-ig jó, utána megint kezdi.
Nem hatalmas felbontásnál jön elő, már 240p-s videónál is jelentkezik.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6734) ati3738 válasza Zirowe (#6733) üzenetére


ati3738
aktív tag

Nálam 1080p-ben is hibátlan

Forever Young

(#6735) ati3738 válasza tibcsi0407 (#6732) üzenetére


ati3738
aktív tag

:Y

Forever Young

(#6736) Mclarenöcsi válasza Zirowe (#6733) üzenetére


Mclarenöcsi
tag

Nálam is ez volt de most a legutóbbi frissítésnél megjavult most már tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#6737) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok
Nagy bajban vagyok.
El adtam a LeMax2 és mióta a SIM kártyát kivettem folyamatosan azt írja a telo hogy a Telefonkezelő alkalmazás leállt. Akarsz küldeni vissza jelzést? Ok v Mégsem
Bármelyikre nyomunk ugyan ezt dobja vissza!
Mi lehet a probléma és hogy lehet orvosolni, tapasztalt már ilyet vki? :F
Fontos lenne.
Köszönöm

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6738) jano_77 válasza jano_77 (#6737) üzenetére


jano_77
nagyúr

Aureel v16 ROM van a telon

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6739) gonorrea válasza jano_77 (#6738) üzenetére


gonorrea
senior tag

Próbálj meg egy tiszta telepítést

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6740) jano_77 válasza gonorrea (#6739) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm a segítséget, de mint írtam a telot eladtam már nincs nálam. :(
Akinél pedig van, haaat nem tudom hogyan mondjam el, hogy meg tudja csinálni. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6741) Racecam válasza jano_77 (#6740) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szerintem a "Alapbeállítások és visszaállítás" menüpontban a "Gyári beállítások visszaállítása" menüpontra kellene bökni és utána ha újraindul a telefon, akkor az Új készülék használatbavétele", vagy valami ilyesmit választani.

(Egyébként mivel van rajta TWRP, nem tudom, mitől lenne bonyolult elmagyarázni mit csináljon az új tulaj, akár pontról pontra le is írhatnád neki, ha megmutatni, megcsinálni nem tudod...)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6742) jano_77 válasza Racecam (#6741) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miután csináltam egy biztonsági mentést, pontosan a Gyári beállítások visszaallitasaval tettem a telefont "szűzzé".
Azt nem tudom, hogy az esetleg lehet-e a baj hogy mielőtt a SIM kártyát kivettem, nem választottam le menün keresztül?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6743) Racecam válasza jano_77 (#6742) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Azt nem tudom, de egy Wipe -> Dalvik, Cache, Data opciót is meg lehetne próbálni TWRP alól.
És ha még mindig nem megy, akkor nincs más, mint újrarakni a ROM-ot. Az sdcard-ról a ROM-ot letörölted? Mert az aktuális ROM-ot én nem szoktam, elfér ott és ha valamiért újra kell telepíteni akkor nem kell a felmásolással kezdeni, tehát bárhol, bármikor el lehet végezni a műveletet.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6744) jano_77 válasza Racecam (#6743) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem volt benne sdcard de a telefon memóriában ott hagytam a ROMot. Köszönöm a tanácsokat.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6745) Racecam válasza jano_77 (#6744) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Külső sdcard nem volt benne, de ezen nem is csodálkozom, mert nem is lehetne, nincs hová betenni, ez a telefon nem bővíthető.
A belső, felhasználó által használt tárhelyet is "sdcard"-nak nevezik és nevezi az Android operációs rendszer. Szóval akkor ottmaradt a ROM, ez már fél siker, legalább azt nem kell magyarázni, hogy mit és hova másoljon fel. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6746) fehermokus válasza Racecam (#6745) üzenetére


fehermokus
aktív tag

A Google fiókból is ki kell irtani a telefont OEM feloldás bekapcsolása mellett. Részletesen a Google leírásokban lehet róla olvasni.

(#6747) Racecam válasza fehermokus (#6746) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt nem tudom, biztosan így van... Mivel az én régebbi telefonom, ahogy írtam ebben a topicban ment a lányomnak és azt is leírtam, hogy teljes gyaluláson ment keresztül (Dalvik, Cache, System, Data, sdcard (belső tárhely)), és azok után semmilyen probléma nem volt azzal, hogy az én SIM-em kikerült, a lányomé pedig be. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6748) jano_77 válasza fehermokus (#6746) üzenetére


jano_77
nagyúr

Google-ban bementem oda ahol az eszközök vannak nyilvántartva és töröltem a korábbi készülékeimet (ASUS ZF2 és Huawie P8 Light) és szerettem volna a LeMax2 is, de ezt vmiért nem törölte csak megvonta a hozzáférést a fiókhoz!?

Valamint az lenne még a kérdésem, hogy sajnos GSM boltban sem tudtak segíteni az embernek, így jövő héten majd találkozunk és megpróbálom én megcsinálni Neki a wipe-okat illetve akár egy tiszta telepítést is, de azaz üzenet, ami folyamatosan felugrott az igazából nem engedte kikapcsolni sem a telefont és valójában semmit nem engedett, ha nem volt kellően gyors az illető. Ugyanis ahogy rányomtunk az OK vagy MÉGSEM-re már azonnal dobta is fel újra, mintha beragadt volna ez a szar üzenet. :W
Egyszer sikerül a Kikapcsolást úgy megcsinálnom, hogy nagyon gyorsan az OK után azonnal lefelé húztam a képernyőt és ezzel kikapcsolt a teló. Remélem sikerül újra és kikapcsolt állapotból pedig majd be tudok lépni a TWRP menübe és ott nem fogja feldobni ugyan ezt a nyomorék üzit. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6749) gonorrea válasza jano_77 (#6748) üzenetére


gonorrea
senior tag

De azt tudod, hogy a POWER gomb hosszú nyomásával kikapcsol a telefon (van hogy 10mp-ig is nyomva kell tartani)? Nem kell "ok"-ézni, semmi csak power hosszan. Ez már nagyon régóta benne van a droidban. Lehet, hogy egyből be is kapcsol, de akkor meg boot alatt már HANGERŐ FEL és POWER-t nyomod már rebootol is TWRp-be ;)

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6750) fehermokus válasza jano_77 (#6748) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Jártam már én is így és nem értettem, hogy mi a gond. Akárhányszor újra telepítettem, mindig ezt csinálta. Aztán valami sugallat jött, hogy kiírtsam a google fiókomból is és láss csodát, működött. Ezt google fejlesztette ki, hogy ha ellopják a telót és újra telepítik, ne lehessen használni.
Először kell még OEM feloldást kérni a teleón, amíg még nincs legyalulva a régi rendszer. Akkor kell kiírtani a google fiókból, ehhez majd kérni fogja a fiókhoz tartozó jelszót. Ha ez megvan, utána már azt telepítetek rá, amit akartok. A lényeg, hogy be kell kapcsolni az OEM feloldást valahogy, akár egy hard reset után.
Beállítások / Fejlesztői beállítások / OEM feloldás -> be
A fejlesztői beállítások ha nincs, akkor Beállítások / A telefonról / Build szám nyomkodása 7x és lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.