Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) fehermokus válasza Rozmika (#7150) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Én nem csináltam semmit sem vele, csak engedélyeztem, de teszi a dolgát. Színesek az értesítések, azok színét az egyes programokban adtam meg és műxik.

(#7152) Rozmika válasza fehermokus (#7151) üzenetére


Rozmika
tag

Azt hiszem megtaláltam a problémát. Az engedélyeknél a rendszerbeállításoknál valamiért nem volt engedélyezve (nem én állítottam el) viszont egy pár engedélyt meg jól visszavettem tőle :) Azért köszi.
Viszont a google kamera nem akar elindulni, pedig a camera2api-t választottam (vagy valami ilyesmi).

[ Szerkesztve ]

(#7153) Csóró™ válasza Rozmika (#7150) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem "csak magaddal levelezel", viszont elég egyedi dolgokon rugózol, amihez a legtöbbünk vagy nem tud, vagy nem akar hozzászólni :K

(#7154) ->Raizen<- válasza Rozmika (#7150) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Pontosan jó ez így hogy magadban beszélsz. ;] Minket nem érint. Használjuk a telót mert jó és kész.

(#7155) Rozmika válasza ->Raizen<- (#7154) üzenetére


Rozmika
tag

Jól van, csak gondoltam, hogy más is használja a telót és másnak is ez a soft van rajta, ezért másnál is előjött valami és megoldotta... és érdekelt volna, hogy hogyan!

(#7156) Lazy válasza Rozmika (#7155) üzenetére


Lazy
csendes tag

Nem magadba beszélsz, én mindig olvasom a fórumot, csak nem mindig szólok hozzá, vagy is nagyon ritkán. :)

(#7157) fehermokus válasza Rozmika (#7155) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Személy szerint ua.-t? a szoftvert használom, de nálam semmi olyasmi nem jött elő, mint nálad, így egy kissé értetlenül álltam a probléma előtt. Igaz a magisc-et nem használom, de ha jól emlékszem, nálad már a telepítés is hibával fejeződött be. A launcher kérdés meg: nálam megvásárolt Nova van (megvártam míg leárazzák pár száz forintra) és ezzel maximálisan elégedett is vagyok. Ebben lehet állítani mindent.
A google kamera nálam remekül üzemel.

[ Szerkesztve ]

(#7158) Rozmika válasza fehermokus (#7157) üzenetére


Rozmika
tag

A nova-t én is megvettem, elegem lett a sok egyéb launcher-ből. 90% szemét. A végén felfigyeltem, hogy volt pár hiba, de az valami linkelési volt. Rányomtam a log mentésre amitől lefagyott. Hátha Aureeel megmondja, hol is van a log (hátha lementette). Lehet, hogy nem lett felkészítve a script, hogy ilyen kombót fogok telepítésnél választani. A google camerát belinkelnéd, hogy neked melyik működik? Ki melyik opcióval telepített, hogy működött neki minden? Nem volt valami hiba? (végignézte a telepítést?)

(#7159) fehermokus válasza Rozmika (#7158) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Külön nem telepítettem semmit sem, csak ami benne volt a csomagban. Arra már nem emlékszem, hogy be kellett-e pipálni a google kamerát, vagy ment automatikusan. Mindenesetre az a neve, hogy Gcam-6.0H. Nem igazán szoktam használni, de eddig amiket nyomkodtam rajta működött. Jahh, kivéve a slow motiont, mert az nem lassított, de lehet csak valamit piszkálni kellett volna benne. A sima HDR+ sem műxik, de az automatikus igen. Kamera felbontást nem lehet változtatni, videót "csak" FullHD-ben vesz fel. Hogy jobb-e, mint a gyári, ahhoz neki kéne állni tesztelni...
Hiba nekem nem volt, szépen lefutott a telepítő és kész. Akkor szokott problémás lenni, ha nem kérek rootolást, de most kértem SU-val, így ezzel sem volt gond. Magisc-et nem raktam fel, mint már régebben is írtam. Most nem raktam fel a Le Push szolgáltatást sem, annak ellenére az üzenetekkel minden rendben. És a gyári launcherrel telepítettem, mert a htc-s nem tetszik (igaz a gyári sem annyira, így jött a Nova).

[ Szerkesztve ]

(#7160) Rozmika válasza fehermokus (#7159) üzenetére


Rozmika
tag

Köszi, akkor lehet, hogy megint újratelepítem és felveszem videóra, hogy milyen hibákat dob, ha dob. A telepítésnél nekem csak az api-t lehetett választani, a google camerát nem dobta fel, mert akkor tuti kértem volna. A htc launcher nekem tetszett volna, ha be lehetett volna állítani a vízszintes görgetést. Amúgy nekem mindegy lenne, hogy milyen launcher, csak a vízszintes görgetés legyen meg az elmulasztottak mellett a számláló. (meg persze ne fagyizzon, ne egye a cpu-t és ne dobáljon reklámokat, meg ne próbáljon rámsózni semmit) Szóval csupa alap ami már extrának számít! A magisk meg a netbankos programok miatt kell, a supersu-t nem szeretik. Root meg muszáj, ha nem akarom, hogy a telefonom azért egye az akkut, netet, hogy csupa nem használt dolgokat próbáljon rámsózni. Persze amikor ráböknék valamire pont akkor dobja elé a reklámot... Na ezt ne! Persze megértem én, hogy fizess vagy reklám, de azt azért nem, hogy agresszív formában tolja a szemetet. Lehetne ezt szolidan is és akkor lehet, hogy még bökdösném is. Így biztos, hogy nem!

(#7161) fehermokus válasza Rozmika (#7160) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Akkor az Adblockert se felejtsd ki a telepítendők közül... És igen, a camera api 2 is kell.

(#7162) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Híváskor a névjegyhez adott kép kb 1x1 cm-es "ikon". Ezen lehet állítani valahol, hogy nagyobb legyen?
Mintha már olvastam volna valahol erről valamit.
Vagy ez ilyen? Nem is lehet nagyobbra állítani?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#7163) Rozmika válasza Bajgunar (#7162) üzenetére


Rozmika
tag

Telepítéskor Aureel rom ezt is megkérdezi, de ha nem akarsz telepíteni akkor másik programot kell használnod. pl.: full screen caller id - vagy valami hasonlót ami neked tetszik és jó értékelést kapott.

(#7164) polomaa


polomaa
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Érdeklődöm,hogy az oreo romokkal/AICP,Omni,Validus,LineageOS/ vannak e tapasztalatok,napi használatra mennyire alkalmasak,milyen bugok vannak még benne?

(#7165) osztszoroz válasza polomaa (#7164) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

Miui - val használom. Tökéletes. Navigálás, fényképezés, üzemidő teljesen vállalható. Az ujjlenyomat szenzor nem szereti a hideget.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7166) Csóró™ válasza osztszoroz (#7165) üzenetére


Csóró™
senior tag

A MIUI már Oreo alapú?

(#7167) kszthly válasza polomaa (#7164) üzenetére


kszthly
senior tag

Ha van benned némi kalandvágy, akkor már használhatóak.
Csak az AICP használ Oreo kernelt, ezért azon az infra még nem működik.
Általában a kamera nem 100%-os, a front kamera és a zoom tud problémát okozni, amit csak egy reboot hoz helyre.
De mindegyik használható, talán a Lineage kivételével. Azt sajnos hanyagolják egy ideje.

Murphy(O.o): a MIUI még Marshmallow.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#7168) Csóró™ válasza kszthly (#7167) üzenetére


Csóró™
senior tag

Akkor jól gondoltam, köszi :R

(#7169) fehermokus válasza osztszoroz (#7165) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Sajnos annak tök mindegy, hogy milyen rom van a gépen. Ha hideg a teló, egyszerűen nem működik rendesen...

(#7170) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Kinek mukodik meg hibatlanul a telo?

(#7171) gonorrea válasza ->Raizen<- (#7170) üzenetére


gonorrea
senior tag

jelen :)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#7172) Nadov válasza ->Raizen<- (#7170) üzenetére


Nadov
csendes tag

Nekem is. Bár ez ugye erősen függ attól, hogy ki miképpen használja.

(#7173) polomaa


polomaa
aktív tag

Kösz a válaszokat.Az infra nélkül meg tudok lenni,azt hiszem rövidesen bepróbálkozok valamelyik oreóval,bár a kamera nem ártana ha működne rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#7174) ->Raizen<- válasza Nadov (#7172) üzenetére


->Raizen<-
veterán

En is beallok meg a sorba v17 aureel rommal allandoan bekapcsolva a fingerprint sensor es mukodik azota is.

(#7175) kirusz1 válasza ->Raizen<- (#7170) üzenetére


kirusz1
őstag

Nekem sajnos szervizben.kijelző csere

(#7176) Csóró™ válasza ->Raizen<- (#7170) üzenetére


Csóró™
senior tag

Duplán is :K

2 hónapig egy 4/32-es X821-es modellt használtam, most meg 2 hete egy 6/64-es X820-ast "nyúzok". Mindkettőn Aurel ROM, hibátlanul ment/megy minden.

Amúgy csak érdeklődés szinten kérdezem:
Az Oreo miben tud többet nyújtani, mint a mostani MM alapú Aurel ROM? Nem az ilyen "újabb ezért jobb" , meg "jobban allokálja a memóriát a folyamtokhoz" válaszokra lennék kíváncsi, hanem kézzel fogható dolgokra, mint: több lesz-e az Antutuban a pontom (RGO gyorsabb lesz a telefon) , tovább bírja az aksi...

[ Szerkesztve ]

(#7177) gonorrea válasza kirusz1 (#7175) üzenetére


gonorrea
senior tag

Megtudhatjuk mi történt? Na meg hogy mennyibe fog fájni? Asszony Le2 kijelzőjét zúzta, 39 $+3000 HUF szerelés volt

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#7178) ->Raizen<- válasza Csóró™ (#7176) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem látok bele az android op rendszer fejlesztéseibe. De többnyire a gyári rom volt mindig a legjobb az adott telefonjaimon. Aztán a többi új android verzióval elkezdett dadogni a teló meg jobban merült és még sorolhatnám. (z1 compact). Ez egy fajta ösztönzés az user felé hogy dobja el a telót és vegyen újat. A mi telónkra nem jelent meg nougat a 6.xx es verzión van még mindig a teló. De a custom romoktól is jobban merül a cucc. Aureel romja kb az egyetlen aminél a fogyasztás jól be van lőve. Ha nem lennének custom romot készítö userek akkor ez a teló nem sokat érne. Amit főznek romot a telóra az gyakorlatilag "tákolás" ha új android verziót akarnak a telóra ráhúzni. Állítólag hiányzik a gyártó mögüle pár szoftveres megoldással és alapozással. A legjobban optimalizált rom az a gyárilag megjelenő rom a telóra és az ebből építkező, ezt alapnak használó custom rom építők. Aureel halottnak gondolt újlenyomat olvasót keltett életre a v16-v17 es romokkal amik a gyári rommal ugyan úgy nem működnek egy idő után. Azért ilyet marha kevesen tudnak megcsinálni.

(#7179) Csóró™ válasza ->Raizen<- (#7178) üzenetére


Csóró™
senior tag

Kösz a leírtakat :R

Csak azért kérdeztem, mert pont azt gondolom, amiket Te is leírtál... A főzött ROM-ok nem adnak annyi pluszt, ami kompenzálná a stabilitást és az optimális működést, amit a gyári ROM-ok nyújtanak.

Én 3 évig hajtottam egy Redmi Note 3G-t, szinte végig 4.4-es Android alapú MIUI volt rajta, és tökéletesen elég volt arra amire kellett. Egyszer feldobtam rá egy Resurrection Remixet, ami már 6-os Androidon alapult, de nem éreztem tőle jobbnak a telefont, így visszakerült a MIUI. :K

(#7180) Totatti(Hun) válasza ->Raizen<- (#7170) üzenetére


Totatti(Hun)
tag

Nekem 2 is van 16-12 hónapos és hibátlan mindegyik :)

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#7181) ->Raizen<- válasza Totatti(Hun) (#7180) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Csupa jo hirek, az enyem sokat leejtettem tokkal, meg balesetet is tulelt semmi baja.

(#7182) norbert0


norbert0
csendes tag

Sziasztok, a legfrissebb gyári ROM-hoz tud valaki linket? Az összefoglalóban elavult gyári ROM-ok vannak és OTA-n jó ideje nem jött frissítés, 26S stable van fent nekem. Jó lenne, de minden fellelhető beállítás elvégzése után se jönnek rendesen a frissítések, minden más király.
Köszönöm! :)

(#7183) osztszoroz


osztszoroz
aktív tag

Miui - val egyetlen problémám van, a képek legtöbbször sötétek.Próbáltam Camera ZOOM FX-et is. Ugyanaz a helyzet. Találtam flashelhető Google Camera-t is hozzá, de semmi extra változás.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7184) gonorrea válasza norbert0 (#7182) üzenetére


gonorrea
senior tag

A legfrissebb gyári rom a 26s, de én azt soha sem láttam rendesen publikálva, csak valami googledrive linken!
Aureel 18as romja is arra épül

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#7185) osztszoroz válasza gonorrea (#7184) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

Needromon 28-as van kint.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7186) Klycsu1991 válasza gonorrea (#7184) üzenetére


Klycsu1991
tag

https://www.needrom.com/download/official-eui-5-9-028s/ 28s elméletileg. :)

(#7187) kirusz1 válasza gonorrea (#7177) üzenetére


kirusz1
őstag

Garanciába lesz javítva a Magyar szervízbe.Ha megnyomtam a kijelző alsó harmadát elsötétült ,becsikozodott a kijelző

(#7188) osztszoroz


osztszoroz
aktív tag

MIUI9 7.11.2 ROOTED 02122017

most fogom kipróbálni,csak a backup fusson le. :K

[ Szerkesztve ]

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7189) osztszoroz


osztszoroz
aktív tag

Működik minden. :)

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7190) kirusz1 válasza osztszoroz (#7189) üzenetére


kirusz1
őstag

Ha meglessz a telefon ezt én is kipróbálom :)

(#7191) ->Raizen<- válasza osztszoroz (#7188) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Milyen alapokon nyugszik nouga?

(#7192) osztszoroz válasza ->Raizen<- (#7191) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

Mm, 6.0.1

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#7193) ati3738 válasza ->Raizen<- (#7181) üzenetére


ati3738
aktív tag

Tok nélkül kb. 1m. magasból metlakira sarkára, és pofára. :Y
Sarkán apró horpadás, és ennyi. :K

Forever Young

(#7194) Csóró™ válasza ati3738 (#7193) üzenetére


Csóró™
senior tag

Katt --> Azért egy fám páncélos, Gorilla Glass kijelzős telefonnal már nem olyan könnyű elbánni :K

(#7195) Malak68


Malak68
csendes tag

Bocsi ide is bemásolom mert rossz topikba tettem fel a kérdést

Sziasztok!

Mostantol én is egy Leeco le max2 X829 boldog tulaja vagyok.

Feltelepitetem Aurel romját a legfrissebet és van egy kis problémám a LightFlow progival.

A lényeg hogy nem kapok ledes visszajelzéséket és teszt közben se müködik a ledes visszajelzés.Hivásnál a vaku villog ami szép és jó viszont a led továbbra sem jelzi a nem fogadott hivást.Ha valamilyen esemény volt akkor csak másodjára vagy harmadjára tudom a képernyőt éleszteni mert amint megnyomom a power gombot rögtön ki is kapcsolja a képet.

Töltés közben a led jelez vagyis a led müködik csak a ligthflow nem tudja vezérelni valamiért.Ha valamilyen beállitás probléma vagy engedély hiány van akkor kérem akinek ez a rom van fennt az segitsen nekem a helyes beállításban.

Köszönöm előre is.

Tanulj a szüleid hibájából: mindig használj gumióvszert!

Tanulj a szüleid hibájából: mindig használj gumióvszert!

(#7196) ->Raizen<- válasza ati3738 (#7193) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Gyari szilikontokkal volt nalam a telo. Iden autobalesetunk volt.
A labamon volt a telo. 110 el belenk rohantak hatulrol. Csak a nyakam huztam meg de en is es a telo is eleg nagy utest kapott elszabadult az utasterben es neki vagodott egy muanyagnak. A kocsi hatul totalkar. A telon nagyon minimalis horpadas a tolto csatinal. A nokia sem tartosabb ennel a telonal. ;]

(#7197) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Lehet nagyon low kérdés, de felteszem. :D
Anno voltak ezek a ronda emojik messenger-ben. Aztán valamikor frissült (talán mikor a telót frissítettem), akkor lettek (azthiszem) újak, szépek.
Na most felraktam ez a v18 -at.
Eddig patent minden. De most messenger-ben a ronda krumplifej emojik vannak.
Hogy tudom ezt visszacsinálni?
Azthiszem kérdezte telepítéskor.... de nem változtattam rajta. (ios vagy mi....)
Most hogy tudom újra, telepítés nélkül visszacsinálni? Hogy szép emojik legyenek, mert ez a krumplifejek, meg ~ovodás rajzok nem valami szépek. :(

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#7198) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Másik kérdés: :D
A háttérképet (az út a hegyek közt) lecseréltem a galaxis -ra.
Most ha kikcsolom a telót, majd be, akkor a tájkép jön be. Kinyomom a képernyőzárat, akkor meg a galxis.
Gyááá. Erre vissza se lehet rakni a tájképet háttérképnek... Nincs a listában.
Vagy hogy csak a galaxis legyen.
Erre javítás? Hogy nekem vagy a tájkép legyen csak. Vagy a galaxis.
Hogy tudom visszacsinálni???

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#7199) Schimocher


Schimocher
újonc

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem spemall-ról rendeltem egy le max 2 4/32 x820-ast. A probléma a következő: Ha megnyitok egy alkalmazást konkrétan akármelyiket (beállítások, facebook, messenger, LeEco browser, Chrome, Google, Kamera...stb pár másodperc múlva kidob (camera has stopped...) ilyen szöveggel. Már feltettem 2 gyári ROM-ot utánuk következett az Aureel TWRP-vel telepítve data dalvik cache wipe-al, de így is ugyanúgy kidobott mindenből. Most gyári rendszer van rajta ugyanazzal a hibával. Volt-e valakinek ilyen problémája és hogy oldotta meg. Érdekes mert az Antutu simán lefut rajta átlagban 135 ezer ponttal.

[ Szerkesztve ]

(#7200) Csóró™ válasza Schimocher (#7199) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hát... ha már a gyári ROM-al is bugos volt az rossz jel :(
Aurel ROM telepítésénél van lehetőség dirty installra, ami mindet kipucol mielőtt feltenné a rendszert... ezt esetleg kipróbáltad?

Az én tanácsom, hogy, ha teheted add vissza és vedd meg az én Max 2-esemet ... :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.