Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Legendas válasza Legendas (#999) üzenetére


Legendas
aktív tag

Próbálgattam. Villámgyorsan felismeri az ujjamat. Viszont ha lerakom és várok pár percet nem nyit. Ha megnyomom a bekapcsolot utána ismét Villámgyorsan nyitja az ujjammal a képernyő zárat. Utána már teljes kikapcsolódás képernyőt is nyitja simán. Viszont ha megint várok pár percet, megint nem érzékel. Tehát gyors lett, de nem pontos.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1002) Legendas válasza mckangi (#1000) üzenetére


Legendas
aktív tag

BlackBerry launchert használok.
Gyarinal is ugyanígy működik.

[ Szerkesztve ]

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1003) szitaati


szitaati
aktív tag

Nekem időnként leáll a wifim. Ti tapasztaltatok ilyet? Egyszerűen eltűnik fölülről a wifi ikon és nincs net. De ha bemész a wifi beállításokba, akkor azt írja, hogy connected..
Gyári 17s a ROM. Van valami energiatakarékos beállítás, vagy miért csinálja ezt? (Nem emékszem, hogy beállítottam volna ilyet.)

Az ujjlenyomat olvasóm nekem viszont jó, a 17-es frissítés óta 10/8 alkalommal elsőre beolvassa a két ujjamból bármelyiket. :D

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1004) doki13 válasza szitaati (#1003) üzenetére


doki13
aktív tag

nekem beszart az ujlenyomat olvasom.......semmit nem reagal

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1005) gonorrea válasza szitaati (#1003) üzenetére


gonorrea
senior tag

super manager/power saving managment/ultra long standby ez off-on van nálam

ujjlenyomat olvasó mély alvásból nehezen ébreszti a telefon, kell neki kb 2 mp :(

doki13: ha fényképwzni akarsz arra sem reagál?

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1006) doki13 válasza gonorrea (#1005) üzenetére


doki13
aktív tag

fotozas szuperul mukodik,,,

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1007) szitaati válasza gonorrea (#1005) üzenetére


szitaati
aktív tag

Én is ezt néztem. Mennyit jelent ez akkuidőben, ha kikapcsolom?

Más: a fotózáshoz hogy jön az ujjlenyomat-olvasó? Van vmi funkció amiről lemaradtam? :D

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1008) doki13 válasza szitaati (#1007) üzenetére


doki13
aktív tag

ezt hirtelen en sem vagtam..........mindnesetre a fotozas szuper

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1009) gonorrea válasza doki13 (#1008) üzenetére


gonorrea
senior tag

akkor vmi szoftveres hiba lesz, én csinálnék egy tiszta telepítést, de előtte backup

szitaati: akkunál csak annyi, hogy nem kapcsolja le a wifi/mobilnetet, feljebb raktam képet ill leírás, nálam hogy alakul. Ujjlenyomat beállítások között van olyan hogy fényképezzen e vele :)
kameravezérlés ujjlenyomatolvasóval (bocs mobilrol vagyok)

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1010) doki13 válasza gonorrea (#1009) üzenetére


doki13
aktív tag

ahha.igy mar ertelek.........valoban van olyan. kiprobalom

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1011) szitaati válasza gonorrea (#1009) üzenetére


szitaati
aktív tag

És tényleg. :)
Viszont nem vágom miért jó, pont az ujjaddal takarod ki a kamerát.
Egyébként a hangerőgombokkal is lehet exponálni, ez viszont nagyon király dolog szerintem. :DD

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1012) gonorrea válasza szitaati (#1011) üzenetére


gonorrea
senior tag

szelfinél jól jön :))

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1013) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

A Cuoco romnak nem kellene 17s-re frissülnie OTA-n keresztül?

(#1014) Legendas válasza szitaati (#1003) üzenetére


Legendas
aktív tag

A Le 2 10-ből 10-et olvasott be. Én ki is kapcsoltam. Majdcsak optimalizálják előbb utóbb... :)

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1015) tibcsi0407 válasza Legendas (#1014) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azt hiszem, hogy a 4PDA-ról hamarosan olyan mennyiségű ROM-ot fogtok látni, amilyet még a LeEco közösség nem tapasztalt.
Hamarosan megkezdődik a forgalmazás az oroszoknál.
[link]

https://utdetailing.hu/

(#1016) pilu01


pilu01
senior tag

Üdv Mindenki!
Beneveznék egy Max2-re, de szürke kellene!
A Spemallon van X822-ből.
Akkor most az itt leírtak root, Twrp, romok, stb. mind érvényes a 822-re is, vagy csak a 820-ra?
Se itt se máshol nem találok különbségeket a két tipus között!

(#1017) tibcsi0407 válasza pilu01 (#1016) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Minden ugyanaz.

https://utdetailing.hu/

(#1018) pilu01 válasza tibcsi0407 (#1017) üzenetére


pilu01
senior tag

Sejtettem, de azért köszi a megerősítést!

(#1019) mckangi válasza pilu01 (#1018) üzenetére


mckangi
senior tag

Az X822 asszem 5.7 colos az X820 meg 5.5.

Poco F3

(#1020) CHIPman válasza mckangi (#1019) üzenetére


CHIPman
nagyúr

->#1017

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1021) doki13 válasza mckangi (#1019) üzenetére


doki13
aktív tag

A 820 is 5.7 colos

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1022) mckangi válasza doki13 (#1021) üzenetére


mckangi
senior tag

:))
CHIPman :))

Még jó hogy tudom, hogy milyen telefonom van.

Ott nektek a +1 pont!

Most akkor más nem marad, mint hogy lehet valami v2-es proci van a 822-ben.
Talán kevésbé melegszik.....

Mindenesetre a Kimovil oldalon nem is létezik ilyen típusú Leeco.(822).

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#1023) Legendas válasza mckangi (#1022) üzenetére


Legendas
aktív tag

Kevésbé melegszik? Nekem ilyen telefonom évek óta nem volt. Játszom fel órát és épp hogy langyos. Imádom. Tényleg csak az ujjlenyomat olvasó a rákfenéje.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1024) tibcsi0407 válasza Legendas (#1023) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tegnap beszélgettem Cuoco-val az ujjlenyomat olvasóról. Szerinte egy gyári ROM felrakás és factory reset abból sokat segíthet.
De ma jobban megnézi a fájlrendszerét a telefonnak, hátha van valami ujjlenyomatok tárolására vonatkozó hely, amit meg tudunk piszkálni.
Én a helyedben minden esetre törölném az összeset, majd megtisztítanám a szenzort és kalibrálnám, mielőtt bármit is teszek.

https://utdetailing.hu/

(#1025) Legendas válasza tibcsi0407 (#1024) üzenetére


Legendas
aktív tag

Köszönöm szépen. Amúgy kikapcsoltam. El vagyok nélküle is. Kínai gyári romra gondolsz? Most ugye Cuoco felé van fent.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1026) tibcsi0407 válasza Legendas (#1025) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kipróbáltam a gyári telepítését, de az ujjlenyomat még mindig rossz. Megy vissza Kínába. Aztán gondolom jóárasítva eladják használt készülékként. De mivel semmit nem ment szinte, így valaki nagyon jól jár, ha meg lesz javítva.
Viszont attól még Neked lehet segítene az érzékenységi problémán egy friss tiszta telepítés.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1027) gonorrea válasza doki13 (#1021) üzenetére


gonorrea
senior tag

neked mi lett az ujjlenyomatolvasóval?

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1028) ctibor


ctibor
senior tag

Kollégák, elbúcsúzom a topiktól, pár napja megváltam a LeMax 2-től.

Nagyon jó telefon, továbbra is ajánlom majd az ismerőseimnek! Részben az 5.7, nekem már picit túlméretes képernyő miatt cseréltem le, részben pedig mert nagyon megszerettem az EMUI felületet, ezért visszavágytam a Huaweihez.

Egy P9 Plus dual-sim variációt vettem. Azért az op.rendszer kiforrottságát, kezelhetőségét tekintve - valljuk be - minőségi különbség van a két készülék között. Igaz, annyival drágább is a P9+ ...

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#1029) Legendas válasza ctibor (#1028) üzenetére


Legendas
aktív tag

Én meg köszönöm a telefont. Korrekt áron kaptam. Nekem teljesen jó és elég a Leeco felület. Az 5.7" meg különösen. Nekem a miuira hajaz a hüvelyre. Nem rossz. De nekem nem hiányzik a rendszerből semmi. És előbb utóbb lesz rá sok főzött rom.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1030) Legendas


Legendas
aktív tag

Esetleg valaki próbálta a cyanogen módot? Ott milyen az ujjlenyomat olvasó?

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1031) tibcsi0407 válasza Legendas (#1030) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Megpróbáltad a kalibrációt úgy, ahogy írtam?

https://utdetailing.hu/

(#1032) Legendas válasza tibcsi0407 (#1031) üzenetére


Legendas
aktív tag

Nem jobb a helyzet. Alvasbol nem ébreszt, és rapszodikus. Frissen jó, de kB 15 perc múlva már akadozó.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1033) tibcsi0407 válasza Legendas (#1032) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Érdekes, hogy ezt mindenki a Cuoco-ra írja. Pedig Ő nem nyúlt hozzá. Valószínűleg a telefon mélyalvásba küldi az ujjlenyomat alkalmazást.

https://utdetailing.hu/

(#1034) Legendas válasza tibcsi0407 (#1033) üzenetére


Legendas
aktív tag

Kínai gyárin mi a tapasztalat?
Az a baj, hogy nincs kedvem újra rakni, ha valahogy a kínaira is rá lehetne tenni a backuppot akkor megpróbálnám. Meg a CM-et is. Kíváncsiságból, de minden más olyan jól működik.

[ Szerkesztve ]

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1035) tibcsi0407 válasza Legendas (#1034) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem tudom, nem sokat használtam, mert nem az enyém a telefon, úgyhogy ment szépen vissza a dobozába és hamarosan utazik Kínába.

https://utdetailing.hu/

(#1036) mckangi válasza Legendas (#1034) üzenetére


mckangi
senior tag

Nekem a gyári kínai rom van rajta. Az ujjlenyomat olvasó jól működik.

Poco F3

(#1037) Legendas válasza mckangi (#1036) üzenetére


Legendas
aktív tag

Na fent a kínai rom. Azzal eddig tökéletes az ujjlenyomat olvasó. Valaki tud nekem csak sima superuser apk-t adni? Rootolnám a telot. A twrp-t meghagytam. Köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1038) Legendas válasza Legendas (#1037) üzenetére


Legendas
aktív tag

Közben megoldottam. Érdekes, az ujjlenyomat olvasó tökéletesen működik kínai romon. Az indiain sem ment és a főzött romon sem.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1039) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Urak... A megvasarolt telefonokon levo ROM-mal mi is a gond, h pakolgatjatok fel a fozott ROM-okat?
Egyaltalan spemallon mivel adjak a telot?
Illetve: kernel forrasok kint vannak?

(#1040) gonorrea válasza zolikaDB (#1039) üzenetére


gonorrea
senior tag

csak angol/kínai nyelv van a hivatalos romban, én szeretem a magyar nyelvet :) ha kéred a bolttól akkor gyárival fogják küldeni

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1041) szitaati válasza Legendas (#1038) üzenetére


szitaati
aktív tag

Pont ezen agyaltam, hogy rootolni kéne de nem tom hogyan. Nincs nagyon időm visszaolvasni az egész topikot, el tudnád mondani, hogyan csináltad? Nekem is gyári ROM van és jó az ujjlenyomat olvasóm, semmi gáz nincs vele.

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1042) Legendas válasza szitaati (#1041) üzenetére


Legendas
aktív tag

https://youtu.be/WIzUE3h-jUc
De bírod Google-ba ott van pár képes leírás is linkekkel. Nem bonyolult. És itt is le van írva párszor. :R

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1043) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Jött nekem is spemalltól egy arany színű, de az ujjlenyomat nem érzékel. Kalibrálást csináltam, a fotókat elkészíti vele, de a mintákat már szkennelni sem tudja, nem ad visszajelzést sem. Valami ötlet? Mi ilyenkor az eljárás? Köszönöm

(#1044) tibcsi0407 válasza wyattthoearp (#1043) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A ROM csere megvolt? Első pillanattól nem érzékel?

https://utdetailing.hu/

(#1045) doki13 válasza tibcsi0407 (#1044) üzenetére


doki13
aktív tag

nekem egyatalan nem megy az ujlenyomatolvaso....................

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1046) tibcsi0407 válasza doki13 (#1045) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ok, de akinek egyből rossz, az nagyon furcsa.

https://utdetailing.hu/

(#1047) kgabor89


kgabor89
csendes tag

Üdv!
Nekem a Grossoshop-os leírás alapján csinálva a dolgokat, fastboot módba lépve nem telepít a win10 semmilyen drivert. És a teló képernyőjén a bal alsó sarokban sem jelenik meg, hogy fastboot meode...Ennek ellenére megnyithatom a fastboot.exe-t ahogy írja a leírás, és nyomkodjam a space-t? Nem merem :))
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1048) wyattthoearp válasza tibcsi0407 (#1044) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Első pillanattól nem érzékelt sajnos. A ROM cserével azért nem küzdöttem, mert ha vissza kell küldeni, akkor nehogy belekössenek esetleg.

(#1049) tibcsi0407 válasza wyattthoearp (#1048) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor szerintem jelezd nekik és küldd vissza. Ha egy mód van rá, akkor küldjenek inkább X822-t. Van egy olyan megérzésem, hogy ott már a fingerprint sensor kapott reviziót.

https://utdetailing.hu/

(#1050) wyattthoearp válasza tibcsi0407 (#1049) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Létezik az x822ből 6/64 kivitel?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.