Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) bluepulse


bluepulse
csendes tag

Sziasztok!

Nekem az ujjlenyomat-olvasó soha nem volt jó.
[Xda] fórumon találtam egy nálam működő megoldást.
com.qualcomm.qti.fingerprint.biometrics.service adat és
gyorsítótár törlés után tökéletesen működik.

(#6002) Fezoka válasza Kaneven (#5995) üzenetére


Fezoka
tag

Azt, hogy miket állítottál be (nagy vonalakban), meg lehet tudni? :U

(#6003) Rozmika válasza Baggins86 (#6000) üzenetére


Rozmika
tag

TULEMAX2 - ha még jó akkor 15usd mínusz.

(#6004) Totatti(Hun) válasza bluepulse (#6001) üzenetére


Totatti(Hun)
tag

Nekem jó volt.De kipróbáltam amit belinkeltél és egy dolog változott pozitív irányban gyorsabb lett nem gondolkodik teszi a dolgát rögtön.Van a lányomnak 1 huawei irigyeltem hogy milyen gyors az újjlenyomat olvasója de most már ez is az :R :C

[ Szerkesztve ]

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#6005) Baggins86 válasza Rozmika (#6003) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Szuper köszi! Még működött :)

(#6006) Kaneven válasza Fezoka (#6002) üzenetére


Kaneven
tag

AKT profilet állítottam, felbontást, greenifyt használok, kikapcsoltam a hardveres gombokat, adaptív fényerő, és még pár apróság.

Új kernel jött ki. Elvileg jobb mint az előző, akkumlátor szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#6007) Fezoka válasza Kaneven (#6006) üzenetére


Fezoka
tag

Köszi! Az AKT profiloknak van valami leírása, az XDA-n még nem találtam rá, bár még nem volt időm végigolvasni.
A felbontást sose állítanám át, ez olyan, mint az egykezes mód:
- Kifizettem én az egész képernyőt!!!
:DD :DD :DD

(#6008) teebeeg


teebeeg
újonc

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni.Ma megjött nekem is az x820-as készülékem,fel is telepítettem a Recovery-t,majd Aurel romját.Működött is rendesen,de pár beállítással nem voltam kibékülve ami az Aromával csináltam,így arra jutottam újratelepítem.De miután beléptem újra a Recoverybe,nem találtam a felmásolt romot,és nincs is meg.Hogy tudnám felmásolni rá újra?Adb sideloaddal nem jutok semmire,már kb 5 órája próbálkozom.Bármilyen segítséget szívesen fogadok.Előre is köszönöm.

(#6009) gonorrea válasza teebeeg (#6008) üzenetére


gonorrea
senior tag

Újraindítod a telefont, bebootol, felmásolod rá a romot, restart recoverybe, flash :)
Persze ez csak akkor megy, ha még fenn van a régi rom a telefonodon, letörölni elvileg csak úgy tudod ha wipe-nál bepipálod a system-et is, akkor szopacs! Fogsz egy usb type-c -s otg pendrive-ot és arról telepíted az új romot, twrp menüben meg tudod adni, hol keresse a .zip fájlt. Na meg van talán falsh-elő program is, mint más telefonokhoz az SPFlashtool (talná Qfil)

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6010) teebeeg


teebeeg
újonc

Megoldódott,köszönöm...Happy :-)

(#6011) gonorrea


gonorrea
senior tag

RR romnál működik nektek rendesen az értesítési led? Beállítottam minden alkalmazásnak egy-egy színt, mégis össze vissza jelez (automatikus színválasztásnál is)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6012) Octi válasza gonorrea (#6011) üzenetére


Octi
aktív tag

Nekem nincs vele gondom. Igaz én alapbeállítással használom, nem állítgattam ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#6013) gonorrea válasza Octi (#6012) üzenetére


gonorrea
senior tag

azért kezdtem állítgatni, mert azt vettem észre, hogy pl egy Viber üzenetnél lila helyett kéken villog (pedig előtte jó volt)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6014) ZolySoft válasza ZolySoft (#5999) üzenetére


ZolySoft
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Felment a v14.1, volt v23 update modem driver, erase modemst1 és st2 és
csak nem megy a helyzetmeghatározás GPS nélkük. Minden más OK.
Ha vkinek van még 5lete szívesen veszem, akár priviben is, ne írkáljuk tele
a fórumot mindenféle próbálkozással. A megfejtőt +hívom egy sörözésre ;-)

(#6015) Octi válasza ZolySoft (#6014) üzenetére


Octi
aktív tag

Le Pro 3 topik:
[link]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#6016) ZolySoft válasza Octi (#6015) üzenetére


ZolySoft
csendes tag

Köszönöm az infót!

Sajna, akkor ez nem megy, akkor vszínű, hogy azoknak a fórumtársaknak,
akiknál működik, nem 23s rom van :( Még 1x köszönöm az infót!

(#6017) Octi válasza ZolySoft (#6016) üzenetére


Octi
aktív tag

Próbából tegyél fel egy RR-t, vagy Lineage-t.
Egy próbát megér ;)

(Nekem RR van fent, és semmi ilyen problémám nincs)

[ Szerkesztve ]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#6018) ZolySoft válasza Octi (#6017) üzenetére


ZolySoft
csendes tag

Ok. még csak 2 hete van meg a teló, de majd utánanézek, hogy hogy kell,
mert ez a hiányosság zavar egy kicsit. Köszi :R

(#6019) mundzuk


mundzuk
csendes tag

sziasztok,

felraktam az RR -t összességében tetszett -kellően gyors ..nyilván vannak nyűgjei ,amit pótolni. helyettesíteni kell pl, Kamera prog ,gaps okat kell felrakni stb .. nagyon remélem h kijön vmi hivatalos Nougat rom erre ,mert lenne fantázia benne :) ..addig is megy vissza Aurel romja :)

(#6020) ->Raizen<- válasza mundzuk (#6019) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem valoszinu a leecho kifogyott a zsetonbol.

(#6021) Totatti(Hun)


Totatti(Hun)
tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném !
Olyan van hogy 2 simet rakok a telefonba 1 voda 1 tmobil az egyes foglalatban nem tudok telefonálni ugyanakkor internetezni igen bármelyik kártyát rakom bele csak internet van kiírja a 4G de híváskor vár majd kiírja hogy nincs hálózat.A kettes foglalatban tökéletes működik mindegyik! :F

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#6022) mckangi válasza ZolySoft (#6016) üzenetére


mckangi
senior tag

Nekem is gyári 23s rom van fent, és működik a gps nélküli helyzetmeghatározás.
Az #5999 hozzászólásban írtad, hogy a google helyzetmeghatározás beállításainál minden be van kapcsolva (gps, wifi és cellular).
A GPS rész elől vedd ki a pipát, mert különben automatikusan minden ilyen helymeghatározást igénylő program automatikusan befogja kapcsolni a gps-t a telefonon.

Kipróbáltam, nekem így működik.

Poco F3

(#6023) Totatti(Hun)


Totatti(Hun)
tag

Megoldódott (#5879) aureeel írása alapján megcsináltam a simek visszaállítását és alleluja jó lett! :Y Ezúton is köszönöm a segítséget! :C :R

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#6024) ZolySoft válasza mckangi (#6022) üzenetére


ZolySoft
csendes tag

Szia!

A beállításokkal semmi gondom, ezt szeretném én is, ha GPS nélkül menne,
de sajnos már mindent kipróbáltam és csak GPS-el 1ütt megy, nélküle
nem fog pozíciót. :(

(#6025) mckangi válasza ZolySoft (#6024) üzenetére


mckangi
senior tag

Tehát ha jól értem, pld. ha elindítod a google maps-t ,akkor nem kapsz kék kis pöttyöt egy halványabb kék kör közepén?

Ilyenkor nálad mit mutat? Hibaüzenet van?

Poco F3

(#6026) ZolySoft válasza mckangi (#6025) üzenetére


ZolySoft
csendes tag

Újraindítás után, GPS nélkül fogalma sincs hol vagyok, ezért feljön egy "A folytatáshoz engedélyezze eszközén a tartózkodási hely észlelését a Google helyszolgáltatásának használatával" szöveg a google maps-on. Ha OK-ot nyomok azonnal bekapcsolja a GPS-t. Ha mégse, akkor nem szól semmit, de fogalma sincs hol vagyok. Persze a helymeghatározás korrektül be van állítva, csak energiatakarékos GPS nélküli módban, wifi és mobilnet cellainformáció alapján. Ha már 1x talált pozíciót GPS-el, akkor azt a legutóbbi állapotot mutatja szürke pöttyel, ezért is látom, hogy nem az aktuális, mert akkor az kék pötty lenne és mutatná az irányt is kékkel.

(#6027) gonorrea válasza ZolySoft (#6026) üzenetére


gonorrea
senior tag

Na nálam gps kikapcsolva is megtalál, de nem tudom miért kapcsolod ki, nálam mindíg be van kapcsolva, úgy is csak akkor megy ha valamekyik programnak szüksége van rá

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6028) mckangi válasza ZolySoft (#6026) üzenetére


mckangi
senior tag

Nekem a gyári romon a SETTINGS - APP PERMISSIONS - LOCATION -ben is engedélyezve vannak. ( térkép, böngésző, stb, aminek esetleg szüksége lehet a helymeghatározáshoz) Ezt nézted ?
Nem tudom most milyen romot használsz.

Poco F3

(#6029) ZolySoft válasza mckangi (#6028) üzenetére


ZolySoft
csendes tag

Nekem is ezek mind engedélyezve vannak. Octi kolléga szerint a 23s rom a bűnös
(#6015). Nekem is az van fenn v14.1 aurel rommal, továbbá szintén volt
olyan fórumtárs, akinél szintén nem működött. A többieknél meg általában igen,
viszont azoknál nem tudom milyen rom van fenn. Úgy hogy most patt helyzet van,
ha lesz időm feldobok egy RR-t vagy LineAge-t, oszt meglátom.

[ Szerkesztve ]

(#6030) szitaati válasza szitaati (#5962) üzenetére


szitaati
aktív tag

Helyesbítenék, illetve árnyalnám a képet egy kicsit.
Reboot helyett leállítottam-bekapcsoltam a telót a hétvégén. Azóta úgy néz ki, hogy egész jó az akkuidő. Az lett gyanús, hogy a feleségem mobilján is ugyanez a ROM van és nála ugyanúgy 4-5 napokat írogat 60 %-nál mint korábban nálam, ha nem nyúzzuk a telót.

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#6031) mckangi válasza ZolySoft (#6029) üzenetére


mckangi
senior tag

Érdekes... Nekem is 23s van fent (gyári).

Poco F3

(#6032) ZolySoft válasza mckangi (#6031) üzenetére


ZolySoft
csendes tag

Részemről feladtam, 1ébként minden jól működik, kivéve ezt, ami kicsit bosszantó ... :(

(#6033) szitaati válasza mckangi (#6031) üzenetére


szitaati
aktív tag

Nekem eddig mindegyik gyári ROM-on jól működött, most is jó.

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#6034) Octi válasza ZolySoft (#6029) üzenetére


Octi
aktív tag

Had helyesbítsek: én csak idéztem azt, aki szerint a 23s rom a bűnös :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#6035) ZolySoft válasza Octi (#6034) üzenetére


ZolySoft
csendes tag

Mea culpa ... :)

(#6036) ZolySoft válasza ZolySoft (#6035) üzenetére


ZolySoft
csendes tag

RR-en viszont tényleg kifogástalan a helyzetmeghatározás. :C

[ Szerkesztve ]

(#6037) gonorrea


gonorrea
senior tag

RR-en nektek megy a gyorstöltés? Hiába állítom a kapcsolót, mindig azt írja lassú töltés :((

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6038) Octi válasza gonorrea (#6037) üzenetére


Octi
aktív tag

Nálam működik ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#6039) gonorrea válasza Octi (#6038) üzenetére


gonorrea
senior tag

Gyári töltőt használod?

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6040) ZolySoft válasza gonorrea (#6039) üzenetére


ZolySoft
csendes tag

Nálam is müxik, de nem a gyári töltőt használom.

(#6041) szitaati válasza ZolySoft (#6040) üzenetére


szitaati
aktív tag

Nem akarok beleokoskodni, de korábban volt szó a töltőről, meg a kábelről.
A gyári töltőt többen szidták, nekem 10 hónapja tökéletes, de volt, akinek meghalt.
A kábelből is volt hibás, de mindkét hibatípus szerintem csak pár embernél volt jelen, nem általános.
Ugyanakkor szerintem nem javasolt a gyorstöltés használata, mert - bárki, bármely gyártó bármit mond, - igenis jelentősen csökkenti az akku élettartamát. Elég csak megfogni olyankor a telefont. :U
Nekem a gyári töltővel gyorstöltés nélkül is melegedik töltéskor, csak kevésbé. De így is hamar feltölt, nem tudom pontosan, de max. másfél óra. Szóval a gyorstöltés kb. egy fél órát jelent, ha 100%-ra akarsz tölteni.

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#6042) gonorrea válasza szitaati (#6041) üzenetére


gonorrea
senior tag

Nem használom a gyári töltőt (minden egyes konnektorba dugásnál szikrázott) és kábelt is ritkán, viszont néha jól jön a gyorstöltés. Tegnap mentem bringázni, teló 8%-on 20 perc alatt ment fel 20%-ra, 1ó50p írt teljes töltöttségig

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6043) szitaati válasza gonorrea (#6042) üzenetére


szitaati
aktív tag

Nekem is volt már olyan vészhelyzet, hogy gyorsan kellett a kakaó, de majd' egy év alatt tán háromszor. Ennyi biztosan belefér, én a rendszeres használatra gondoltam. :R

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#6044) gonorrea válasza szitaati (#6043) üzenetére


gonorrea
senior tag

Én is csak ilyen "vészhelyzetekben" használnám, de valamiért RR rom alatt azt írja lassú töltés, hiába van bekapcsolva

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6045) Rozmika válasza gonorrea (#6044) üzenetére


Rozmika
tag

Nincs olyan kis USB-s mérőd? Azzal azért lehetne tesztelni. Nekem is volt olyan, hogy kikapcsoltam a gyorstöltést, nem is írta, erre az USB-s mérő már 9V 2A körül mutatott. Az pedig gyorstöltés a javából!

(#6046) Octi válasza gonorrea (#6039) üzenetére


Octi
aktív tag

:K

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#6047) ZolySoft válasza gonorrea (#6044) üzenetére


ZolySoft
csendes tag

Nálam hiába van kikapcsolva menüben a gyorstöltés, ha a gyorstöltővel tölt,
akkor tényleg gyorstöltésen van. Viszont, ha egy egyszerű töltőfejre dugom,
akkor lassú töltésen van.

(#6048) Totatti(Hun) válasza ZolySoft (#6047) üzenetére


Totatti(Hun)
tag

szitaati!
Miért gond ha be van kapcsolva a gyors töltés?Nekem amióta nálam van a x822 7 hónapja csak úgy töltöm a másik 3 hónapos szintén csak gyors töltőt használom azért van :DD Semmi gondom nincs ilyen téren a telefonnal .Használjátok bátran! :C

[ Szerkesztve ]

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#6049) szitaati válasza Totatti(Hun) (#6048) üzenetére


szitaati
aktív tag

Majd egy fél év múlva, ha kezd meghalni az akksid, akkor gondolj erre. ;)
Persze lehet, hogy 2 évet így is kibír az akksid, végülis a SonyEricssonom akksija is bírt vagy 6 évet és haldoklásában még 2-t utána, de ha meg nincs szerencséd, akkor hamar gallyra vághatod. Nem tudom. Az biztos, hogy a nagy árammal és nagy fesszel való töltés egyike se tesz jót neki, főleg, ha sokszor csinálják. Csökkenti az élettartamot. Amit nem tudunk, hogy egyébként mennyire jó akksi van benne. Ha elég jó, akkor lehet, hogy ilyen használat mellett is évek vannak benne. Ha meg nem, akkor meg hamar kinyírod a gyorstöltéssel.

[ Szerkesztve ]

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#6050) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

Nálam a gyári kábel kb 4-5 hónapot bírt ki utánna vettem egy nonamet az kb 2 hónapot,gyári töltővel,amivel izzott a telefon töltéskor.vettem egy fonken gyorstöltőt,ez olyan 3100mA árammal tolja,ezzel nem melegszik fel a telefon egyáltalán!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.