Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1207) mephi666


mephi666
nagyúr

eddig nem írtam ide a topikba, de most megteszem, mert lenne pár kérdésem...

nekem szerencsére jók a szemeim így 27 évesen, pedig már 15 éve szerintem az átlagosnál jóval többet ülök képernyő előtt, de barátnőm kontaktlencsés és egyre jobban gondolkozunk a műtéten... kapott optikmedes tájékoztatót, amit tegnap nézegettünk és ott erősen marketingelnek az intralasik mellett... az ára viszont a legnagyobb problémánk: 2 szemet megműttetni majdnem fél millió ft :( prk-nál pedig durván fele... és ahogy itt olvastam: minden prk-s teljesen elégedett évek után is...

tudom, hogy egyénileg megvizsgálnak mindenkit a műtét előtt, de nem találtam semmit arról, hogy milyen dioptriáig milyen eljárással műtenek? vagy ez nem függ így össze? barátnőmnek -8.5 / -9.0 -s lencséi vannak... ezek elég durva értékek és jó lenne, ha műtéttel teljesen 100%-os lehetne... a prk-s kezelés árát pedig, ha minden jól megy, idén össze tudnánk valahogy kaparni... intralasik-re pedig várni kellene legalább 1-2 évet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.