Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Ferling7 válasza togateam (#1395) üzenetére


Ferling7
tag

Azért ezt számold át újra. Érdemes ezt elolvasni, hogy tisztában legyen mindenki mekkora összegtől terhel egy vásárolt terméket áfa és mikortól vám.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1402) novoszath


novoszath
senior tag

adott lenne egy lark i8as tab es olyan kerdesem lenne hogy a win 10et mikent lehet ra felrakni mert ha updtaerol telepitem akkor hely hianyra panaszkodik es nem megy fel..... :O

esetleg mas megoldas hogy felrakjam jo lenne ha ossze jonne

pu ben kerhetnek egy szajbaragos leirast hogy mikent tudom telepiteni?

a masik meg a particiokat mikent tudom egybe gyurni hogy tobb helyem legyen?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#1403) novoszath


novoszath
senior tag

mikent lehet belepni a biosba mert erre sehol nemm találok leirást??

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#1404) Syl válasza novoszath (#1403) üzenetére


Syl
nagyúr

Bekapcsolásnál, amikor megjelenik a Lark logó, nyomni kell egy Esc-et.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1405) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Hogy lehet pl előhozni a windows logot a tabban, igy lecserélve a Lark logoját

[ Szerkesztve ]

Bodnár Dávid

(#1406) togateam válasza Ferling7 (#1401) üzenetére


togateam
senior tag

Én egy párszor átolvastam és mindig oda jutottam hogy én itthon vásárolok,Tessék,nézzük meg ez a memo kártyát, kb 5000 forint,ez pont áfa és vám mentes,és ha szerencséd van talán nem csak 4 gb,de hogy kurva lassú az biztos és az is tuti hogy nem húzza ki az 1 évet,Ugyan ez boltba kb 8-9000 forint,viszont van benne áfa (állam jól jár) van benne melós fizetés (magyar ember eszik) van benne garancia.Speciel a memo kártya az pont egy rossz példa,de egy larkhoz hasonló tabletnál sokkal kisebbek a arányok.
De mindenki úgy vásárol ahogy akar,de a végén azért ne csodálkozzunk hogy nem lesz műszaki bolt az országban ahol mondjuk egy izzót tudnál venni ,szaros pár ezer forint miatt.Mert ha kajára kell a pénz akkor ne vegyél memo kártyát,ha meg memo kártyát veszel ne sajnáld érte a pénzt.
(ez nem személyre,fajra,bőrszínre utaló üzenet,ez általánosságban értendő )

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1407) togateam válasza novoszath (#1403) üzenetére


togateam
senior tag

Nem olvastál te semmit.
BIOS-ba lépés Lark tabnál

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1408) User64476 válasza togateam (#1406) üzenetére


User64476
őstag

Végletesen belenyugvó típus lehetsz.

(#1409) togateam válasza bodnar10261 (#1405) üzenetére


togateam
senior tag

A biosban letudod cserélni a logót,csak írnod kell egy új biost a készülékhez :)) :C :DDD :Y

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1410) bodnar10261 válasza togateam (#1409) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

:D ez tetszett :P

Bodnár Dávid

(#1411) tomoro01


tomoro01
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! kb. 4.-hónapja használok Lark Ultimate 10i tabot zene szerkesztése céljából. Netet nem engedek rá, penröl tettem fel számomra fontos dolgokat. Ma kb 17-óra körül újraindítottam a tabot és újraindítás követően ez az üzenet jelent meg: "Szolgáltatások kezelése 100% kész, ne kapcsolja ki a számítógépet" illetve a felírat mellett pörög egy kis betöltés jelző kerék vagy valami ilyesmi. A gond az,hogy már 4-órája ez írja és nem tudok vele mit kezdeni, ki kapcsolni kitudom, de ha visszakapcsolom ugyan ide lyukadok. Mit lehet ezzel kezdeni? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1412) togateam válasza tomoro01 (#1411) üzenetére


togateam
senior tag

Pedig ez frissítésnek tűnik,ha van benne sd kártya vedd ki belőle,valamiért az okoz ilyen hibát.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1413) angelhun84


angelhun84
csendes tag

"- töltés közben használható perifériák, billentyűzet, egér, pendrive, gamepad ezekkel próbáltam
ehhez kell egy usb apa apa kábel aminek az egyik végét a tápadapter a másik végét egy usb hub szabad
aljzatába csatlakoztatjuk, az usb hub csatlakozóját pedig összekötjük egy usb toldó segítségével az eredeti"

Még olyan kérdésem lenne, hogy akinek így tölt a tab, win8.1 vagy win10 van fenn? Illetve ha ez nem számít milyen hubot nézzek. Most egy ilyen occsó van :) [link]

(#1414) tomoro01


tomoro01
újonc

Nincs benne se sd kártya se pendrive még a töltőt is kihúztam. Hajnal 3-kar kikapcsoltam a gombjával, most reggel kapcsolnám be, Lark felírat bejön, látom töltene be, és ugyan oda ugrik vissza : Szolgáltatások kezelése 100% kész ne kapcsolja ki a számítógépet. A net is le van kapcsolva róla. Nincs valami ötletetek??

(#1415) tomoro01


tomoro01
újonc

Arra is gondoltam,hogy pen-röl valahogy újratenni az egész rendszert. Lehetséges? ha igen, kérem írja le valaki. Köszönöm!!

(#1416) Fannio.O


Fannio.O
újonc

Helló!
Nagyon kezdő vagyok így műszaki cuccok terén ezért egy kis infóra lenne szükségem. Most szeretnék windowsos tabletet vásárolni (egyetemre, jegyzetelésre stb.). Mikor elkezdtem nézelődni akkor találtam rá erre a lark ultimate-re, abból is a 10 colos változatra. Az lenne a kérdésem hogy megéri az árát? Vagy esetleg másikat nézzek? Bármilyen használható infó jól jönne.
Előre is köszi :)

(#1417) Syl válasza Fannio.O (#1416) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem vagyok otthon az árgépes keresésekben, de ahogy nézegetem a kínálatot, 10"-os, 2 giga rammal, 32 giga tárhellyel és billentyűzetes dokkolóval felszerelt modelleket igencsak drágábban osztogatják.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1418) Fannio.O válasza Syl (#1417) üzenetére


Fannio.O
újonc

Drágábban, azért szeretném tudni hogy megéri-e, vagy esetleg másikat nézzek ebben az árban.:)

(#1419) Syl válasza Fannio.O (#1418) üzenetére


Syl
nagyúr

Visszakérdezek: ennyi pénzért (mennyi is az annyi?) mit kapsz?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1420) togateam válasza tomoro01 (#1415) üzenetére


togateam
senior tag

Igen lehet újra rakni,mondjuk ez asz egész fórum szinte erről szól :)
Sőt még választhatsz is hogy 8 vagy tízes kell :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1421) togateam válasza Fannio.O (#1416) üzenetére


togateam
senior tag

Hogy megéri-e az árát?
Nem.
Vegyél Surface Pro 4-et.
Az hibátlan.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1422) Syl válasza togateam (#1421) üzenetére


Syl
nagyúr

:DDD :C

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1423) togateam válasza Syl (#1419) üzenetére


togateam
senior tag

180 liter benzint kapok ennyi pénzért :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1424) Syl válasza togateam (#1423) üzenetére


Syl
nagyúr

Te ma nagyon elemedben vagy ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1425) Fannio.O válasza Syl (#1419) üzenetére


Fannio.O
újonc

60 ezer ft, 2 giga ram 10col, és lehet jó lenne a 64gb tárhely.

(#1426) togateam válasza Fannio.O (#1425) üzenetére


togateam
senior tag

De van olyan gépezet,csak az cca 120ezer forint,ha neked 32 gb tárhely megéri a dupla árat akkor azt kell megvenni,én inkább veszek 10 darab ezresért egy 64 gb sd-kártyát és mivel a win 10 korában oda telepítek ahova akarok(tárterület nevű opció) így máris meg van oldva 100 gb hdd. :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1427) Syl válasza Fannio.O (#1425) üzenetére


Syl
nagyúr

Amit a Lark ad 60 ezresért (10", 2 GB, 32 GB, billentyűzet) mástól csak jóval drágábban kapod meg (90+).
Már ha itthoni, új cuccról van szó.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1428) Fannio.O válasza Syl (#1427) üzenetére


Fannio.O
újonc

Akkor ebben a kategóriában ez egy jó vétel? Köszönöm a válaszaitokat!

(#1429) Syl válasza Fannio.O (#1428) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem. Ez ebben az árkategóriában a legjobb vétel, mivel az egyetlen vétel is egyben. ;)
60 ezerért kisebbet kapsz, gyengébbet, bill. nélkülit és/vagy használtat, kínából "kitudjamegjöne" stb.
Miről beszélünk?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1430) togateam válasza Syl (#1429) üzenetére


togateam
senior tag

Hardver félépítésben pont olyan mint a 90-ezres,már itt nincs miről beszélni.
Természetesen ez az ár kompromisszumokkal jár.
De viszont a támogatása is pont ilyen :(
A bill elsőre gagyinak hat,de amikor "bejáratodik" okkor már eléggé használható.
Minden másban azonos a többivel. csak 70%-árban.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1431) Syl válasza togateam (#1430) üzenetére


Syl
nagyúr

Pontosan. :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1432) pusihusi


pusihusi
addikt

Pláne ha sikerült volna megvenni a siófoki tescóban 45-ért?! Kb. 1 hónapja volt leárazva!

Üdv. Feri!!

(#1433) togateam válasza pusihusi (#1432) üzenetére


togateam
senior tag

Az csak egy nagyon 10-szer visszavitt utolsó darab lehetett. :D

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1434) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Wimbootos Win10-re milyen office-t tegyek fel. Kisérletezek most a Microsofttéval de valahogy eszi a helyet, pedig csak a word excel powerpoint kell nekem

Bodnár Dávid

(#1435) nicu71 válasza bodnar10261 (#1434) üzenetére


nicu71
addikt

áruházból! 8 col alatt ingyenes a world meg az excel is.World mobile ,meg excel mobile,igy keresd.

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1436) bodnar10261 válasza nicu71 (#1435) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Köszönöm. Annyira szétvagyok szorva hogy ezt el is felejtettem.

Bodnár Dávid

(#1437) novoszath


novoszath
senior tag

eger es bill nelkul mikent tudok a biosban maszkalni hogy a Quiet boot-ot ki tudjam kapcsolni? :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#1438) Ferling7 válasza novoszath (#1437) üzenetére


Ferling7
tag

Mindenképpen kellenek a külső hardwerek, másként nem fogsz boldogulni.
Nálam nincs kikapcsolva a Quiet boot és így is gond nélkül telepítek rendszer és lépek be a biosba.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1439) novoszath válasza Ferling7 (#1438) üzenetére


novoszath
senior tag

en is be tudok lepni a biosba de ott mikent tudok a menukbe belemenni mert az erintesre nem tortenik semmi a gombokra pedig nem reagal csak akkor tudok a biosbol kilepni ha kikapcsolom a gepet.....

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#1440) togateam válasza novoszath (#1439) üzenetére


togateam
senior tag

bill,cursor és enter.kilépés f10 enter.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1441) pusihusi


pusihusi
addikt

[link] Ez sem drága :N :(

Üdv. Feri!!

(#1442) togateam válasza pusihusi (#1441) üzenetére


togateam
senior tag

-18.000 az jó.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1443) #97246720


#97246720
törölt tag

üdv...windowsos tablet vásárlás elött állok és kinéztem egy lark utlimate 8i-t, 25a tacskóba...frissíthető win10-re? mennyi lesz a szabad belső tárhely? nagy használati igényem nincs, viszont a keret szűkös...

(#1444) macka1973


macka1973
csendes újonc

Már egy ideje használom, de csak most vettem észre, hogy a lark ultimate 8i-nél hiába állítom be a képernyő fényerejét minimumra, miután újra bekapcsolom fényesen csillog-villog! Van-erre megoldás, vagy csak az én példányom ilyen rakoncátlan?

(#1445) togateam válasza macka1973 (#1444) üzenetére


togateam
senior tag

Aksis vagy táphasználat?
Energia beállítás?
Ez nem hardver hanem szoftver beállítás kérdése.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1446) togateam válasza #97246720 (#1443) üzenetére


togateam
senior tag

Vedd a fáradságot és olvasd végi azt a sok mindent amit itt összehordtunk és TE döntsd el hogy megveszed-e vagy nem.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1447) macka1973 válasza togateam (#1445) üzenetére


macka1973
csendes újonc

aksis használat,természetesen energiabeállítások volt az első, de hasztalan! nem vészes egyébként, csak kicsit zavaró, egyébként android után egy ilyen gép valami felüdülés....egyszerűen imádom! :-) csak azok kedvéért, akik a vásárláson gondolkodnak! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1448) angelhun84 válasza Ferling7 (#1335) üzenetére


angelhun84
csendes tag

Nekem nem volt előtte win10re aktiválva, telepítéskor nem fogadta el, de windows alól már aktiválta a kulcsommal. Windows 10 home

(#1449) nicu71 válasza #97246720 (#1443) üzenetére


nicu71
addikt

szerintem jó választás ennyi pénzért,frissithető 10-re de csak ha nem ijedsz meg egy kis kihívástól/kell otg kábel, pendrive,vagy sd kártya esetleg egy vezeték nélküli bill . ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1450) #97246720 válasza nicu71 (#1449) üzenetére


#97246720
törölt tag

:R köszi a választ,te legalább emberséges választ adtál mint a másik topiklakó...otg-m van,pendrive is van egy rakással,sd karim is van 32gigás,majd egy hub-ot akarok venni még :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.