Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Bounti válasza togateam (#648) üzenetére


Bounti
aktív tag

Köszi, rendes tőled!

:R

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#652) bigsee válasza togateam (#649) üzenetére


bigsee
addikt

Valahogy a modiknak kell elküldeni a - talán - word-ben készült szöveget és ők rakják a fórum elejére, mintegy 0. hsz. Nem kell új topik!

Mi nem volt benne, toll? Enyémben sem volt... 8-ashoz jár?

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#653) togateam válasza memoril (#650) üzenetére


togateam
senior tag

Kellet volna rá a touch driver :) De igy talán jobban jártál,habár nem hiszem hogy egy komoly toll lehetett benne.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#654) togateam válasza bigsee (#652) üzenetére


togateam
senior tag

Nem baj hogy 0 hsz,de benne van minden amiről tárgyalni kell és nem kell átnyálazni 800 hszt.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#655) memoril


memoril
aktív tag

Csak nem értem hogy kel hivatalosan frissiteni win10-re !! Lehet egyáltalán és müködik is ?

(#656) Ferling7 válasza memoril (#655) üzenetére


Ferling7
tag

Lehet és működik.
Itt az egyik módja. :)
Telepíted frissítésként, erre 50% esélyed van, vagy sikerül vagy nem. Én megpróbáltam sd kártyára is és pendrive-ra is menteni és onnan telepíteni mivel a 16Gb-os rendszereken kevés a hely, de menet közben megadta magát a telepítő mindkét esetben. És mint azt már fentebb írtam a másik módja, hogy pendrive-ra mentett win 10-et indítottam el és frissítésként telepítettem 8.1 rendszerre. Ezzel lett egy regisztrált win 10-em. Majd ezt tettem fel integrált driverrel, kivéve a touch-t mert azt újra kellett tennem telepítés után, hogy működjön is.

[ Szerkesztve ]

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#657) memoril


memoril
aktív tag

Ha gépházon belül csinálok egy gyári visszaálítást akkor a drivereket is vissza rakja ? Touch drivert pl ? Ha frissitem a 8.1-et elég kevés hely marad . Akkor nem érdemes a win10-el görcsölni ezek szerint . Ha jobbrol az ujjammal elhuzom akkor látom az alkalmazásokat amibe beléptem , hogy tudom öket kilöni ?

[ Szerkesztve ]

(#658) togateam válasza memoril (#657) üzenetére


togateam
senior tag

Használati utasítás a Windows 8 és 8.1 operációs rendszerhez

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#659) togateam válasza memoril (#657) üzenetére


togateam
senior tag

Nem teszi vissza a drivereket hisz épp azért kérsz visszaállítást mert valami nem jó,így nulláról indul értelem szerűen.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#660) memoril válasza togateam (#659) üzenetére


memoril
aktív tag

Köszi a választ ! A tabhoz való drivereket hogy tudom felrakni illetve letölteni ? A notebookomon külön van recovery program ami tartalmazza a drivereket és gyári visszaállitásnál vissza állítja a gyári állapotot .

(#661) togateam válasza memoril (#660) üzenetére


togateam
senior tag

Igen,de a notebookodban 500 giga hdd van :) 1 driver kell hozzá és az a touch a többi magától fel megy. A touchot pedig itt valahol megtalálod,már feltettem valahova :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#662) togateam válasza memoril (#660) üzenetére


togateam
senior tag

Egyébként a 10"-ban van egy 6 gigás recovery partíció.Ugye abban 32 gigás rom van.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#663) togateam válasza memoril (#660) üzenetére


togateam
senior tag

touch driver linkje

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#664) Bounti


Bounti
aktív tag

Nektek érzékeli a gép ha elfordítjátok?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#665) togateam válasza Bounti (#664) üzenetére


togateam
senior tag

Persze,talán kapcsold be :) (win 10 /műveletközpont/elforgatásgátló)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#666) pusihusi válasza togateam (#665) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia minden draiver fent van ,de hangeszköz eltünt? Valami megoldás? Köszi!

Üdv. Feri!!

(#667) memoril válasza Ferling7 (#656) üzenetére


memoril
aktív tag

Szia ! Azt vágom hogy pendrivevel hogy lehet frissiteni , de ezzel a recovery is modosult win10-re ? A partició törlése az nem tiszta sajnos . Biosz kikerülésével nem lehet törölni a particiot ?

(#668) togateam válasza pusihusi (#666) üzenetére


togateam
senior tag

Intel SST Audio Device (WDM)
Realtek IS2 Audio Codec.

Mindkettőnek simán frissülnie kell.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#669) togateam válasza memoril (#667) üzenetére


togateam
senior tag

Mi köze a BIOS-nak a partícióhoz?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#670) pusihusi válasza togateam (#668) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen ez frissült de nem talál hang eszközt :(Magyarul nem talája a hangszórót!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#671) togateam válasza pusihusi (#670) üzenetére


togateam
senior tag

Akkor töröld az eszközt,és frissítés.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#672) togateam válasza pusihusi (#670) üzenetére


togateam
senior tag

[link]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#673) pusihusi válasza togateam (#672) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Ezt nem értem :( Letörőltem az eszkezelőből,újra indítottam frissült az eszkö ilesztők de hang nincs :(

Üdv. Feri!!

(#674) bigsee válasza pusihusi (#673) üzenetére


bigsee
addikt

Hangerő gombok? :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#675) Bounti válasza pusihusi (#673) üzenetére


Bounti
aktív tag

Külső hangszórón van hang?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#676) pusihusi válasza Bounti (#675) üzenetére


pusihusi
addikt

Nincs, semmi :N :(

Üdv. Feri!!

(#677) Bounti válasza pusihusi (#676) üzenetére


Bounti
aktív tag

Hát, akkor nem akarlak elkeseríteni, de visszaállítás, és go vissza gariba...

Bár lehet, hogy még beesik néhány ötlet...

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#678) togateam válasza pusihusi (#673) üzenetére


togateam
senior tag

Állj vissza 0-ba és kezd előröl,A hang nem veszik el,Intell sst van benne alap driverrel kell működnie.Megnéztem a hang lejátszó eszközt ,egy van benne,de érdekes mert a sztereó tesztnél pont fordítva szól :) Hangdobozról is :( .

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#679) togateam válasza pusihusi (#673) üzenetére


togateam
senior tag

Kerestem egy drivert intel sst driver
Ugye nem kell elmondanom hogy az infeket a Windows/inf könyvtárba a többit a windows/system32/be kell másolni

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#680) togateam válasza togateam (#678) üzenetére


togateam
senior tag

Kihoztam az aksiból a lehető legtöbbet,~4 óra 40 percnyit (főbb feladatok:megnéztem egy
Konyhafonók részt böngészőben online adásban,utána a Mindig tv alkalmazásból a Bayer - Arsenált.)
A titokra nehezen találtam rá,mert feltűnt hogy a cpu akkor is 100%repeszt ha épp nem csinál semmit,tehát maxiban fogyaszt,pedig a cpu-k már régóta tudják hogy ha nincs meló akkor nem kell 100-on menni.
A megoldás ami plusz 1 órát jelentett:

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#681) togateam válasza togateam (#679) üzenetére


togateam
senior tag

És/vagy csak kicsomagolod és elmondod neki hogy hol kell keresni :).

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#682) pusihusi válasza togateam (#681) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi szépen :C a hang megjött! :R Bemásoltam meg telepitettem amelyiket lehetett!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#683) memoril válasza togateam (#669) üzenetére


memoril
aktív tag

Szia ! Ezért irtam hogy a biosz is kell hozzá :http://logout.hu/bejegyzes/bisti79/windows_10-et_minden_tabletre_avagy_hogyan_frissit.

Ha pendriverröl frissítem win10-re akkor a recovery is frissül ? A 8i-n igy mennyi hely marad a felhaszálható hely a c-n ?

(#684) pusihusi válasza togateam (#681) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia ha már ennyire benne vagy az ips camerára is van linked? Az is elbújt :K

Üdv. Feri!!

(#685) memoril válasza memoril (#683) üzenetére


memoril
aktív tag

Ténylg valaki egyszerün le tudná irni hogyan kell frissiteni win10-re a 8i-t ? A particiokat hogy tudom törölni hogy a recoveryben a win10 maradjon ?

(#686) togateam válasza memoril (#683) üzenetére


togateam
senior tag

Rossz a link,nekem 10-es van abban 32 giga a hdd és simán normális módon kell frissíteni,nem kell semmi hókusz-pókusz.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#687) togateam válasza pusihusi (#684) üzenetére


togateam
senior tag

Van benne kamera? Az meg minek... :W

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#688) togateam válasza pusihusi (#684) üzenetére


togateam
senior tag

központi intel driver

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#689) memoril


memoril
aktív tag

Ha 8i-n csinálok egy gyári visszaállítást akkor sikeresen ujra rakja a rendszert és megkérdezi hogy akarom e frissiteni win10-re , rányomom hogy igen akkor elkezd leszedni kb 900 mb frissitést a 8.1-re , igy gondolom nem lessz hely win10-re . Akkor hogy kell ezt megoldani hogy hivatalosan frissitse ?

(#690) pusihusi


pusihusi
addikt

[link]Így ne csinálja senki mert az szívás, én csak fél szíyásban vagyok mert előtte aktíváltam a Windows 10-et! Hogy a fene egye meg a Binget! :K :U :(((togateam:Köszi

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#691) togateam válasza memoril (#689) üzenetére


togateam
senior tag

Akkor elmondom újra a16gb NEM elég a win 10 frissítésére,Szűz telepítést lehet csinálni de csak akkor ha tudod hogy mit csinálsz,ha 2-3 napig nem tudod használni akkor olvas tovább és meg lesz a megoldás.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#692) bigsee


bigsee
addikt

Ha már ez a téma, nem ajánlom a w10-et, sok újat nem ad (mit vártok tőle egyébként?), csak a szivattyú van vele. Nem mondom, tetszik az irány, de ebben a formában... :(

Nem véletlenül adták ki ezeket a gépeket 8-al, win10 matricát nem nagyon láttam rajtuk. A touchpanel gyártója még csak most készitett w10 kompatibilis meghajtót.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#693) Ferling7


Ferling7
tag

Ha már win 10 itt egy friss bejegyzés az előnyeiről és hátrányairól tabletes szemmel.
Véleményem szerint, ha nem lettél bele szerelmes mert mondjuk asztali gépen kipróbáltad, akkor ne telepítsd.
Kisebb tárhelyű taboknál egyetlen előnye, hogy kevesebb helyet foglal. Nálam a 8i win-nél 8 Gb szabad terület maradt tiszta telepítés után a rendszer és a recovery partició mellett. Más érvet én jelenleg nem tudok felhozni mellette.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#694) togateam válasza Ferling7 (#693) üzenetére


togateam
senior tag

Elolvastam a cikket,de ez semmit nem ír max annyit hogy az első héten rendezgeti a kockákat majd ha megunta elkezdi használni :)) Én meg azt mondom hogy ez a tab már előreláthatóan el bír akár 2-3 évet is,hisz mire használjuk? Alap felhasználásra,és ha már most "ingyen" jár az az oprendszer amit valószínűleg teljes támogatást fog élvezni a tablet életciklusa alatt akkor igenis ki kell használni.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#695) Ferling7 válasza togateam (#694) üzenetére


Ferling7
tag

Akkor fogalmazzunk másként. Még van idő win 10-re váltani nem kell elkapkodni.
Én is azon a véleményen vagyok miszerint érdemes kihasználni az ingyenes frissítési lehetőséget.
De még nem most.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#696) togateam válasza Ferling7 (#695) üzenetére


togateam
senior tag

Nekem apám azt tanította :ha ingyen van fogad el ha ütnek szaladj el.Nem lesz ám mindig ingyen a win 10.és ha már jár a tabhoz egy hivatalos 40 ezer forintot érő sorszám akkor bizony inkább legyen rajta mint ne legyen,egyébként meg teljesen hibátlan a win 10 semmi baja nincs a tablettel,az meg a mi sarunk hogy "olcsót" választottunk,és ez nem az oprendszer hibája,majd ezt is megszokjátok mint a win 95-öt,vagy az agyon szidott kurva szar XP-t(képzeld el 512 mb ram kellet hozzá !! Meg 10 GB hdd, olyan csak a milliomos csemetéknek volt 2002-ben. ),nem beszélve a nagyon szar win7-röl.Már pedig minden újdonság bizony így kezdte.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#697) Ferling7 válasza togateam (#696) üzenetére


Ferling7
tag

Ezzel egyet kell értsek.
Én mondjuk win7-ig nem is nagyon használtam win oprendszert, akkoriban linux párti voltam. A win7 megfogott a win 8 megint nem jött be, igaz driver gondok miatt, viszont a 8.1 meg igen. A fene se érti ezt.
Az új tabra felkerül a 10 ( a 8i-n most is az fut) , mert hát hülye azért nem vagyok. :)
Csak kivárom a megfelelő időt, ami az ingyenes frissítési lehetőség visszavonása előtt lesz nem sokkal.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#698) bigsee válasza togateam (#696) üzenetére


bigsee
addikt

Akár ingyen van, akár nem, sztem felhasználói élményben nem veri a nyolcat.

Van képernyőforgatás, de nincs metrós ie...
Nincs appváltás (balról swipe), de van gyorsbeállítás...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#699) togateam válasza bigsee (#698) üzenetére


togateam
senior tag

Én nem tudom mi az az metró ie,én a több éve belakott Chromot használom és végre mindenhol pont ugyan azt kapom.Nem tudom hogy mi az a swipe én már 20 éve az alt+tabot használom program váltásra.Nekem tök mindegy hogy ki mivel használja,de én már sok oprendszert éltem túl,és tudom hogy azért a végén mindig az új jön ki győztesen.És még egyszer nem szabad 10 évet csücsülni egy rendszeren mert az teljesen megakaszt mindent.Sajnos szerintem hiába nyalja ki a seggünket az oprendszer mégis többet várunk,mert már az alternatívák helyenként mást/ többet tudnak,Bátran lehet használni bármit de manapság csak a reklám és a későbbi támogatás számít.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#700) togateam válasza togateam (#699) üzenetére


togateam
senior tag

U.i: ha véletlenül kötekedőnek tűnnék elnézést kérek,nem annak szánom csak a tapasztalataimat osztottam meg,egyébként sose használtam a csempéket semmire én csak az asztalon élek :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.