Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Tanulmányozni fogom a wimboot angol leirását a Microsoft oldalán, remélem lesznek uj driverek Win10-re

Bodnár Dávid

(#302) Kroy79 válasza madar8686 (#300) üzenetére


Kroy79
csendes tag

Hello. Ez milyen link lenne? Nekem nem nyílik meg!

(#303) bigsee válasza bodnar10261 (#301) üzenetére


bigsee
addikt

Én próbáltam, a lényeg még nem jött át nekem... :O Ha az, hogy egy tömörített fájlból fut a windóz, ahol az állományok is tömörítve vannak, háát nem tudom, miért jó ez?

Tudsz másolni a windows\system32\drivers mappába? Ha azokat bemásolod, amiket kroy említet nemrég, nem javul meg?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#304) bodnar10261 válasza bigsee (#303) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Igen a wimboot, pont kis tabokra találták ki. Nekem mint emlitettem Lark 7I Win van nekem. Most nem probálkozok a win 10 telepitésével.

Bodnár Dávid

(#305) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Sziasztok! Én amondó vagyok, várjuk meg a,következő frissitési hullámot a Windows 10-ből hátha javitanak a hardver támogatáson is + a stabilitáson is optimalizálnak remélhetőleg majd. Kiforratlan gyerekbetegségeiről levő rendszerről van szó. Bizzunk ha hosszutávú fejlesztésekben

Bodnár Dávid

(#306) madar8686 válasza Kroy79 (#302) üzenetére


madar8686
csendes tag

Van még gondja valakinek az érintőképernyővel?

itt jo a win10 stabil nincs gond jó a net a wifit továbbra is gyengének találom a fényerő is marad ahová beállítod újraindítás után is.Futnak a játékok is.
A winwows.old mappát teljesen nem lehet eltüntetni :-( egy két fájl ott marad.

(#307) bigsee válasza madar8686 (#306) üzenetére


bigsee
addikt

[link]windows-old-mappa-torlese-windows-10-alatt. De nem ajánlom :( mert utána koslathatsz a nemlétező driverek után, ha összefossa magát a w10... Én itt csesztem el anno, ezt kitöröltem, utána két napig a fejemet vertem a falba a nem működő touchscreen miatt.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#308) madar8686


madar8686
csendes tag

van működő driverem hozzá

(#309) madar8686 válasza bigsee (#307) üzenetére


madar8686
csendes tag

4 fájl így is ott marad :-(

(#310) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Van egy sejtésem wimboot alatt miért szemétkedhet az érintő. Elképzelhető hogy telepités alatt lementi recoverybe a rendszert. Igy ezáltal eszközütközés jön létre. Van egy megoldás rá. CompactOS a neve. Mivel Recovery nem kell win 10 alá az emlitett scripttel lehet törölni, szerintem. De ez meg lesz még vizsgálva élesben is

Bodnár Dávid

(#311) madar8686


madar8686
csendes tag

Üdv csináltam egy újratelepítést a C formázásával el most nem a 8.1 frissítése sikrült mindent telepíteni a kamerával volt egy kis gond Intel image bababa processzor ,de az is jó lett aztán az érintőképernyővel is ismét,de az is jó letöltötte egy másik tab driverét arra rámásoltam ennek a driverét a system32\driver-ben töröltem az eszközkezelőben és már jó volt a hozz való driver is engedte telepíteni.Elötte azt írta nincs a 32bites rendszerhez való fájlok :-(

Most minden szép és jó :-) nincs windows.old mappa ja a 8.1 kulcsot nem fogadta el :-( léps kihagyása volt 2x de most azt írja aktiválva van azt írja,hogy csatlakozott a netre.Ebből lehet valami gond?

Meg lehet csinálni kitartás mindenkinek.

(#312) madar8686 válasza madar8686 (#311) üzenetére


madar8686
csendes tag

(#313) bodnar10261 válasza madar8686 (#312) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Mi a probléma mit kell látni a képen?

Bodnár Dávid

(#314) madar8686 válasza bodnar10261 (#313) üzenetére


madar8686
csendes tag

:-) nincs probléma minden jó pendrive-os telepítés :-) 5-10 óráig kísérleteztem vele.
Nekem jobb a 10,mint a 8.1
Ami fönt van driver csomag abból hiányoznak fájlok azért nem jó a telepítés.

(#315) bodnar10261 válasza madar8686 (#314) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Ezt hogy érted. Nekem 7I Winhez kell Drivercsomag. Neked milyen az a csomag ami van

Bodnár Dávid

(#316) madar8686 válasza bodnar10261 (#315) üzenetére


madar8686
csendes tag

nekem 8i van :-(

(#317) Kroy79 válasza madar8686 (#316) üzenetére


Kroy79
csendes tag

Hello. Akkor most neked jól megy a win10? Milyen érintő drivert használtál, és milyen win10et? Érdekelne, mondjuk a kamera az nem zavarna mert úgy sem használom, de a tablet mód a win10ben nekem jól használhatónak tűnt, csak akkor még nem volt jó az érintőm, csak egerésztem rajta.
Segítséged előre is köszönöm!

(#318) madar8686


madar8686
csendes tag

Most tiszta telepítésű win10 van rajta (home) most minden jó a kamera is.
a frisstített win10-en könnyebb beüzemelni az érintőképernyőt még akkor is ha többször alaphelyzetbe állítottad már.
Pendrive-ról újra telepítettem a "C:\" meghajtót formáztam.

Letöltöttem egy ilyet "Chuwi Hi8 drivers dump doubledriver" ebből telepítettem a "KMDF HID Minidriver for Touch I2C Device"-t Ez mind az az eszköztelepítőben.Feltette természetesen nem volt jó ott a felkiáltó jel töröltem a pipát ki kell venni ne törölje a telepítő fájlokat.Kitörli.Aztán az ehhez való driver-ből a fájlokat bemásolod a " windows\system32\drivers" mappába felül írod az előzőt és már engedi is telepíteni az ehhez valót.

[link]
[link]
nem jó a link?
a többit is az eszközkezelőből telepítsd az a install.cmd-t ne indítsd el.

(#319) Kroy79 válasza madar8686 (#318) üzenetére


Kroy79
csendes tag

Köszönöm a leírást és a linkeket, ezek most jók. Ma du megpróbálom.

(#320) madar8686 válasza Kroy79 (#319) üzenetére


madar8686
csendes tag

meglehet csinálni

[link]

innen vettem masik gep driver csomagját

ebben van a kamera megoldása is ebbe van egy fájl ami a 8i csomagjában nincs meg.

(#321) bodnar10261 válasza madar8686 (#320) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Ez műkszik 7I alatt? ez a Driverpack

Bodnár Dávid

(#322) b_alazs


b_alazs
tag

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy kapok egy komolyabb táblát ezért valószínű eladó lesz a Lark-om : )

- közel 1 év gari
- karcmentes
-7i
- Win 10-re frissítve

16k

Elég ócsóba adom, ha valakit érdekel, jelezze! :)

Üdv,
Balázs

(#323) madar8686


madar8686
csendes tag

nem tudom :-(

(#324) Kroy79 válasza madar8686 (#320) üzenetére


Kroy79
csendes tag

Köszi. Minden ok. Rendben működik a win10, a lark8i-n. A legjobbakat.

(#325) Kroy79 válasza madar8686 (#320) üzenetére


Kroy79
csendes tag

Egy kérdésem még lenne! Hogy aktiváltad a windowst? Előre is köszönöm!

(#326) bodnar10261 válasza Kroy79 (#325) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

mire érted Win10-re?

Bodnár Dávid

(#327) madar8686 válasza Kroy79 (#325) üzenetére


madar8686
csendes tag

Magától aktiválta ahogy netre csatlakozott.Még nem néztem milyen kulcs van most benne.a8.1-es kulcsot nem fogadta el :-(

(#328) madar8686 válasza Kroy79 (#324) üzenetére


madar8686
csendes tag

csináltam most is új telepitést most egyből feltett minden drivert kamera és az érintőképernyő nem kínlódott.
eszközkezelőből kerestetek meg mindent.
Nekem jobb a 10 mint a 8.1 windows
Szép napot mindenkinek.

(#329) Timer


Timer
veterán

Hét, másfél hétnyi Win 10 után visszaraktam a jó öreg 8.1-et.

Az indokok, avagy miért nem ajánlom erre a tabletre a Win10-et:

- Általánosan lassabb működés
- A kijelző valamiért kevésbé tűnt reszponzívnak; gyakran megesett, hogy mellébökést érzékelt, vagy hogy felvillant a kijelző, hogy megnyomtam valamit, de a rendszer ezt már nem követte le. Magyarán, nyomkodtam, villogott is a lenyomás helyén, de sz*r sem történt.
- Két felhasználói fiókkal használom a gépet, a másodikként hozzáadott live fiók jelszavában speciális karakter van. Nos, a Win 10 nem volt hajlandó a bejelentkező képernyőn bevenni ezt a karaktert, még külső billentyűzet használatával sem. Vicces adalék, hogy asztali gépen, ugyanez a fiók, ugyanezzel a jelszóval zökkenőmentesen működik.
- A Windows Update kikapcsolhatatlan. Ha akarod, ha nem, letölti a frissítéseket, amely politikával alapvetően egyetértek, de nem egy olyan tableten, ahol alig van hely bármire.
- Végül, a sok csicsa, és az edge nekem nem jött be annyira, hogy az előzőekben felsorolt hátrányokat bármilyen szinten is enyhítse.

A visszatérés egy "with Bing" image fájllal, illetve a Lark driver pack-kal gyors volt, és fájdalommentes.

[ Szerkesztve ]

(#330) bodnar10261 válasza Timer (#329) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

a 8.1 BING rendszert hogy aktiváltad

Bodnár Dávid

(#331) Timer válasza bodnar10261 (#330) üzenetére


Timer
veterán

Aktiválta saját magát, elvileg UEFI-ből olvassa ki a szériaszámot.

(#332) bodnar10261 válasza Timer (#331) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

nekem tiszta telepitéskor nem aktiválta. Telepitéskor milyen kulcsot használtál. És honnan szedted le a binget

Bodnár Dávid

(#333) bigsee válasza bodnar10261 (#332) üzenetére


bigsee
addikt

Nekem a 8.1 telepítéskor rákérdezett a TPM törlésére is. Biztos, ami tutti, azt nem engedtem, nem tudom ennek van-e köze a serialszámos mizériához? A loloke féle Allviewes módszerrel - teljes gyalu nélkül ! csak amit ő hajt végre - simán felment, serial-al.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#334) madar8686 válasza Timer (#329) üzenetére


madar8686
csendes tag

Én nem vettem észre,hogy mellé nyomkodna.Volt egy Alcor tabom na az mellé nyomott rendesen.

(#335) Timer válasza bodnar10261 (#332) üzenetére


Timer
veterán

Nem tudom már, honnan szedtem, torrent volt a barátom, valami kínai oldal volt, mert sehol máshol nem találtam. Szériaszámot nem is kért, egyszerűen csak telepíteni kellett, minden sallang nélkül.

(#336) szocsek


szocsek
újonc

Sziasztok! Nagyon nagy gondban vagyok. Vettem 1 hete Lark Ultimate 8i tabletet. Feltettem rá a Win 10-et. Azóta mióta feltelepítette a kijelző meghülyült. Megérintem a kijelzőt és teljesen máshová érzékeli. A Win 10-be sem tudok belépni, mert nem tudom a belépési jelszavamat begépelni. Nagyon szépen kérlek benneteket, hogy ha valakinek volt hasonló problémája, vagy tudja, hogy mi a megoldás jelezze felém! Már az őrület határán vagyok! :W :W :O Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! :C

(#337) bodnar10261 válasza szocsek (#336) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

1) Rufus usbről bootolhato meghajto

2) Media creation toolal letöltött win 10 home-t a fenn emlitett Rufussal megcsinálod

3) Tiszta telepitést végzel

Bodnár Dávid

(#338) Kroy79 válasza szocsek (#336) üzenetére


Kroy79
csendes tag

Üdv. https://drive.google.com/open?id=0BwaaE3N_p7lXLVctcDhPZGpTd1k
Ezeket másold be a windows/system32/drivers mappába.
Sok sikert!

(#339) bigsee


bigsee
addikt

Meg olvasd el a fórumot...! Erről szól...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#340) madar8686 válasza szocsek (#336) üzenetére


madar8686
csendes tag

ne pánikolj meg lehet csinálni

(#341) scuynat


scuynat
csendes tag

nekem dvd-vel sikerült win10-re frissíteni. előtte lemásoltam a teljes c tartalmát, hátha kell valami driver.

a frissítés menete, ahogy már sok helyen írták:
1. win 8.1 alól upgrade a fájlok stb megőrzésével, ezután egyébként működik rendesen tovább minden pl touchscreen is, netkapcsolat, és hagyni, hogy aktiválja magát
2. boot win 10 dvd-ről, és tiszta telepítés, kulcs nélkül
3. lark 8i lengyel driverpack, install.cmd

(#342) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok kinek van Ultimate 10? Milyen,köszi!

Üdv. Feri!!

(#343) tibor72 válasza pusihusi (#342) üzenetére


tibor72
tag

Van és 8.1 fut rajta élhető tempóval hiba mentesen, a karbantartást sűrűn használom mert javít a futás teljesítményen( szvsz nem placebo). A melegedés az jelen van aktív használat mellet. Kezdetben szokatlan volt, mára egész megszerettem. Egy töltéssel 8 órát elvagyok, de nem folyamatos használattal(közben sokat alszik). A melegedést kizárva egész jó kis eszköz. A biosban beállított maximális hőmérsékletet hamar képes elérni ilyenkor "visszavált egyesbe" ami nagyon idegesítő is tud lenni. Még "tanulom" az optimális használatát :D

(#344) pusihusi válasza tibor72 (#343) üzenetére


pusihusi
addikt

Hol vetted? Mert itt a szegedi tescóban 60000,-ft! Köszi!

Üdv. Feri!!

(#345) tibor72 válasza pusihusi (#344) üzenetére


tibor72
tag

Én hmvhely-i vagyok itt is annyi, de ezt nem én vettem [link]. Ez akciós volt a siófoki teccoban.
De láttam a minap a Vaterán is egyet, nézd meg hátha megvan még(49k).

[ Szerkesztve ]

(#346) pusihusi válasza tibor72 (#345) üzenetére


pusihusi
addikt

:R

Üdv. Feri!!

(#347) tibor72 válasza pusihusi (#346) üzenetére


tibor72
tag

A 60k huf. már nekem sem férne bele abba a bizonyos lélektani határba, ez is csak éppen, éppen. Viszont ennyiért már toleránsabb vagyok (45k).

(#348) bigsee


bigsee
addikt

Kroy és Bodnar! Ment pü, sürgős!!!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#349) togateam válasza tibor72 (#347) üzenetére


togateam
senior tag

Én is vettem egyet ( http://hardverapro.hu/apro/lark_win_10_op/ ) Ami a tapasztalat,nekem van egy másik is amiben a 3470d chip van az gyorsabb és nem melegszik,de beszéljünk a Larkrol,win 10 frissités elviszi a touch-t ,de a file másolás után tökéletes,a biosban kikapcsoltam a hő védelmet mert egy youtube videot sem képes lejátszani amikor lefékezi magát 100 mhz-re :) (lehet hogy még kap esélyt egy 95 fokos végálláson) Meleg mint az állat,ez valószínű azért van mert kispóroltak belőle egy hóelvezető fóliát,ha majd lesz kedvem szétszedem és megpróbálok valamit :). A bill összekarcolja a fóliát (nem vettem még le róla ) viszont ragasztottam rá pár darab filcsávot ami távol tartja a képernyőtől. Ennek az oka hogy a bill teljesen műanyag (a másik tabomon ez fém) és hajlik ezért karcol.Egyébként a napi feladatra jó. Amit nagyon szeretek benne az 2 dolog,a teljes értékű usb és az hogy a mini usb-portról lehet tölteni,igaz hogy épp hogy életben tartja(persze ha 2 amperes töltöd van akkor nem) de egy telefon töltő előbb van kéznél mint a saját töltője :) Ha kérdés van akkor megpróbálok válaszolni.
Szerk: É kuva jó hogy bal-jobb egérgomb van rajta(igazából csak ezért vettem meg mert így nem kell bénázni a kijelzőn).

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#350) bigsee válasza togateam (#349) üzenetére


bigsee
addikt

"...és az hogy a mini usb-portról lehet tölteni..."

Mindig tanul az ember! :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.