Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Ferling7 válasza togateam (#1799) üzenetére


Ferling7
tag

Letöltve / telepítve, minden rendben működik. :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1802) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

A hordozható HDMI töltő.

Egy fali HDMI töltő. Európai kialakítású villával ki lehet próbálni. Fényképezőhöz adják, talán ismerősök révén mi lehet próbálni.

Mindez vagy jó a miénkhez, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#1803) indigen205


indigen205
tag

Merjünk Android-ot rakni a gépre? :D

(#1804) kj421


kj421
csendes tag

A micro USB az 5 érintkező sávos , 5 pin to 11 pin MHL adapterrel a Lark 8i ráköthető monitorra és TV-re .
Valakinek van információja arról , hogy működő képes megoldás ?
A sarki számtek boltban volt a kezemben egy , de ez számunkra értéktelen mert elveszi az USB portot .
A neten keresve van belőle Y kábel , ami HDMI + USB . Ez igen jól hangzik ? ...
árban MHL adapter + HDMI kábel , és ez már használható lenne ... ?
Van portbővítő HDMI + USB + kártyaolvasó ..
.
Recovery particio mentésére a windows általi mentés vagy teljes lemezkép készítése a célszerübb ?

(#1805) Slapy válasza indigen205 (#1803) üzenetére


Slapy
aktív tag

Ez engem is érdekelne :) az asztali gépem is dualboot-os. Win7 és linux van rajta. Itt is el tudnék képzelni hasonlót win10 és linux avagy android kombóval ha egyáltalán kivitelezhető ... :) ha lesz időm kipróbálok egy live linuxot :)

[ Szerkesztve ]

(#1806) bigsee válasza indigen205 (#1803) üzenetére


bigsee
addikt

Persze! :K Nincs így is elég baj ezekkel...? :P

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1807) indigen205


indigen205
tag

semmi baj nincs velük :D
a baj velünk van :D

(#1808) bigsee válasza indigen205 (#1807) üzenetére


bigsee
addikt

Azé' mondom... :DDD ... a gépek jók! :DDD

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1809) Ferling7 válasza indigen205 (#1807) üzenetére


Ferling7
tag

+1 ;]

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1810) zoltszalay válasza Slapy (#1805) üzenetére


zoltszalay
tag

Én 10i-vel próbáltam már android x86ot live módban szépen elindult, meg minden ment, egy dolgot kivéve: az ÉRINTŐKIJELZŐT :W

Pedig olyan 10gigát adtam volna neki ha jó lett volna, ahhoz kéne valami jó telepítő iso.

(#1811) User64476 válasza nyuszi123456 (#1800) üzenetére


User64476
őstag

Nem lehet egyszerre tölteni és hubra tenni, nekem legalábbis nem megy. A megoldás az lesz, hogy szétszedem, ráforrasztok az akksijára egy DC dugót közvetlenül és egy külső töltőt csinálok hozzá.

(#1812) togateam válasza nyuszi123456 (#1802) üzenetére


togateam
senior tag

1 ez egy mini usb,nekünk mikro van.2 az a videó kamera gondolom tartalmazza a hdmin egy töltés vezérlő chipet.Mert az speciális gép lehet.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1813) togateam válasza User64476 (#1811) üzenetére


togateam
senior tag

Akkor figyelek hogy mikor robbantsz fel,mert mi fogja leállítani a töltést?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1814) Joker88


Joker88
őstag

sikerült a "driver-frissítés" után helyrehozni a gépet.
viszont lenne egy kérdésem a használattal kapcsolatban.
"torrent" alatt, egy idő után, 10-20 perc után hibával elszáll a torrentprogram, hogy nem tudja tovább írni a tárhelyet ( ergo a micro SD kártyát ) .

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1815) Slapy válasza zoltszalay (#1810) üzenetére


Slapy
aktív tag

Igen, közben utána olvastam hogy kivitelezhető,driverekkel viszont lehetnek gondok...keresgélek még :)

(#1816) Slapy válasza Joker88 (#1814) üzenetére


Slapy
aktív tag

Én úgy tudom hogy sd kártyák nem igazán szeretik a folyamatos írás/olvasást amit a torrent okoz

(#1817) User64476 válasza togateam (#1813) üzenetére


User64476
őstag

Nem baj, ha értek hozzá? Az akksin vagy eleve van vezérlő elektronika, nagy eséllyel igen de még nem néztem meg közelebbről, ha nincs akkor meg külső li ion töltő.

(#1818) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Indigen205 által készitett 8.1-et nem lehetne pl parancssorosan telepiteni mint a wimbootos win10-t? Amugy ugy halottam hogy 30 nap után visszamenni 8.1-re nem lehet mert automatikusan 10-re frissít

Bodnár Dávid

(#1819) indigen205 válasza bodnar10261 (#1818) üzenetére


indigen205
tag

nem lehet parancssorból és igen, egy idő után nem eged a 10 visszamenni 8-ra, de itt nem visszamegyünk, hanem visszaállítunk :D nem tudom pontosabban leírni. a win10 mint program nem enged vissza a 8-ra, de mi felülírjuk a 10-et.

[ Szerkesztve ]

(#1820) Ferling7 válasza bodnar10261 (#1818) üzenetére


Ferling7
tag

Miért fontos a parancssor?
30 nap után nem tudsz visszaállni 8.1-re. De ha újratelepíted nem fog önállóan 10-re frissülni csak ha te engedélyezed.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1821) bodnar10261 válasza Ferling7 (#1820) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Gondoltam hátha jo lesz :( az Allview tab binges 8.1-es mentése miatt gondoltam

Bodnár Dávid

(#1822) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Neki esek a Windows 8.1 visszaállításának. :)

Bodnár Dávid

(#1823) nyuszi123456 válasza User64476 (#1811) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Lentebb írtam az ábráról, mellyel tölthető USB hostot érhetünk el. Lehet, hogy te vagy a mi emberünk, aki megvalósítja.


togateam: létezik adapter. Hdmi töltés max. kísérleti fázisban van. Talán nem reménytelen.

MHL tölt, de annyiba kerül egy kábel, mint maga a gép, és nem hinném, hogy kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#1824) guszty1980


guszty1980
csendes tag

Lark ultimate 10i win 8.1 drivermentés, és a 7i és 8i elvileg win 10-es érintő driverei.
Később lesz 7i win drivementés is...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1825) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

A neten hirdetgetnek egy microUSB portra nyomható Windows tablet dokkolót, amelyen át tölt, és még ethernet dugó is van rajta, fülhallgató lyukak, USBk, hdmi.

Ász. 20 és180$ közötti áron.

A 8i úgy lett gondolva, hogy wifin nyomja tévére az adást a Mirable sw segítségével. De jobb a dokk.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#1826) User64476 válasza nyuszi123456 (#1823) üzenetére


User64476
őstag

Ez valami egész máshoz van. Elvben létezik ez a töltési mód, de nem sok minden támogatja, a 7i pl nem.

(#1827) togateam


togateam
senior tag

A piros festék az nagyon drága?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1828) nyuszi123456 válasza User64476 (#1826) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Ez szabvány. Tánogatás nem kell. Csak dugó és lyuk :)

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#1829) togateam válasza togateam (#1827) üzenetére


togateam
senior tag

Igen,a piros festék nagyon sokba kerül .
Hol a hiba?
A mai anomália :
_

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1830) sarantis


sarantis
csendes újonc

Kedves fórumtagok!

Némi leírással vagyok adós: Lark Ultimate 7i WIN tabletet vettem a kiváló ár/érték aránya miatt. No meg a Win10 update is sokat nyomott a latba. Elkezdtem frissíteni, de hamar elkapott a nincs elég tárhely probléma, meg egyebek (1784. hsz.). Végül TogaTeam fórumtárs biztosított számomra egy 7i-hez való Win10 Wimboot verziót. :R Mint kés a vajban, úgy ment fel a rendszer. Minden stimmelt, csak az a fránya érintőpanel nem tudta a dolgát. A telepítés 100%-os aksitöltöttség után 74%-ra esett vissza, illetve a windows frissítések ettek meg még 10 %-nyit. Egy teljesérteékű, billentyűzet+egérrel használható oprendszer települt a gépre,.kb 7 GB szabad hellyel a belső tárolón. A frissítés az én gépemen kb. 45 percnyi időt emésztett fel. Most az érintőképernyőt akarom működésre bírni (azt hiszem a legtöbb módot kipróbáltam már, hogy hogyan lehet drivert frissíteni). Az utóbbi próbálkozásaimkor már érzékelt a képernyő, csak éppen 2-3 cm-re feljebb, amit csak a képernyő alsó felére kell érteni. :W

Per pill itt tart a nagy tudományom mai állása. Illetve ott, hogy az érintőképernyő driverét nem tudom eltávolítani. Állítólag fut a program, azért nem (aljas módon próbálkoztam a felülírással és akkor találkoztam ezzel a problémával, mivel addig csak az esztközkezelő driver eltávolítója töltött, as gép melegedett, és nem történt 25 perc után sem semmi érdemben.) engedi a windows. :)

(#1831) Ferling7 válasza sarantis (#1830) üzenetére


Ferling7
tag

Amennyiben ezt tetted fel működnie kellene a touch-nak is első perctől fogva.

Távolítsd el az I2C drivert, majd telepítsd újra.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1832) macka1973 válasza togateam (#1761) üzenetére


macka1973
csendes újonc

nagyjából 3 óra a fogyasztása win 10 alatt, ami viszont érdekes, hogy este letettem a w i8ast, 74%os aksival, reggel 7%-al várt? Most akkor ez, hogy van? :-)

(#1833) User64476 válasza nyuszi123456 (#1828) üzenetére


User64476
őstag

Szerintem te tévedsz, de erőltesd csak tovább.

(#1834) novoszath válasza indigen205 (#1762) üzenetére


novoszath
senior tag

mikent tudom athuzni a fileokat a sajat onedrive fiokomba??

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#1835) gs20


gs20
tag

Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, elkezdtem az elejétől olvasni, már sok hasznos infót összebogarásztam, de még nem teljesen tiszta minden, szóval kérdeznék.

Tegnap lettem egy Ultimate 8i win tulaja, 10i-t szerettem volna, de az orrom elől vitték el az utolsót. :(

Eddig tetszik a kütyü, lassabbra számítottam, ahhoz képest szinte hasít :DDD

Na de ugye kérdezni akartam:
-este gondoltam kezdek egy win10 frissítéssel. frissítés letölt, elindít, de nem jött össze. megadtam tárolóhelynek a memóriakártyát, (32gb samu cl10) szöszmötölt egy darabig, aztán közölte, hogy még 3,2 gb hely kell neki a c:-n. Ezzel nem tudtam mit kezdeni. (mi a fenét töröljek ha még nem is raktam fel semmit?! vagy közben lejött frissítések ették meg ennyire a helyet?
-gondoltam hanyagolom a frissítést, majd lesz valami később.
-egy netes leírás alapján átállítottam a program files-t, dokumentumok-at stb a memóriakártyára. utána restart.
innentől kezdve nem tudtam belépni, nem fogadta el a jelszavam. any@d! billentyűzet rá, mondom valami helyreállítás csak van. ja, van. csak épp olyankor a gomboknak nincs felirata (másnál sem?), csak üres kockák. addig nyomkodtam az üres kockákat, míg sikerült egy reset-et kierőszakolni belőle, molyolt egy darabig, most visszajutottam egy szűz géphez, újra tudom használni.
-néztem a tegnap feltöltött windows-okat. le is töltöttem, de mielőtt nekifognék:
- a gyári win ilyen maszek lecserélése nem jelent garivesztést?*
-mivel még nem volt a gépen frissítve win10-re, nem lesz gond, ha feltolom a linkelt win10-et? (frissítések, stb)
-olvastam, hogy a win10 kicsit gyorsabb lenne, bár nekem főleg a több tárhely lenne a lényeg. olvastam, hogy a win8.1 az full gyári, de a win10? ott mennyi lenne a szabad tárhely?

*a garit nem akarom eldobni, amúgy is zavar, hogy csak egy év rá a gar. az előd open dott tablet 1 év és két hét után halt meg, alaplap hibát mondtak rá, zenehallgatás közben elment a kép-hang... arra viszont két év gar volt. a helyette kapott cserekuponból lett a lark

E=MZ²

(#1836) togateam válasza gs20 (#1835) üzenetére


togateam
senior tag

A garancia az jó kérdés,de ha a gép meghal akkor az isten sem mondja meg hogy milyen oprendszer van rajta hisz halott a gép :) Ha "csak" valami alkatrész (hang.wifi stb) akkor van itt gyári image ami vissza teszi a gépet 0-ba.
További kérdés ? :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1837) Joker88


Joker88
őstag

nokérem.
feltelepítettem a Win10-et, ( USB, OTG,HUB, 4Gb-os Pendrive módszerrel )
a a 800-as hsz-benlévő driverekkel szépen működik. Kivétel az érintőkijelző. Ez még a Lark oldaláról letöltött cuccal sem akar működni.. ( Pedig próbáltam a 'Múkogggy ! varázsszót is ;] )
ötlet,hogy mit ronthattam el ? Ja a Win10 gyári Win10, a Media Creaton Tool-al leszedett, 32bites Pro. Aktiválta is magát.

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1838) macka1973 válasza gs20 (#1835) üzenetére


macka1973
csendes újonc

nálam wimboostos telepítés után, úgy hogy nem volt frissítve win10-re, aktivált win 10 home fut rajta, a bios és alaplap IDje már regisztrálva van a microsoftnál! :)

(#1839) gs20 válasza togateam (#1836) üzenetére


gs20
tag

Köszi, igen, ebben bízok én is. Az opendott-al is így voltam, azon is mókolt android volt, de a full döglött gépen ez nem látszott.

A másik kérdések a win10-el esetleg?

-mivel még nem volt a gépen frissítve win10-re, nem lesz gond, ha feltolom a linkelt win10-et? (későbbi frissítések, stb. Tehát az így feltolt win10 is rendesen aktivált windows lesz?)

-olvastam, hogy a win10 kicsit gyorsabb lenne, bár nekem főleg a több tárhely lenne a lényeg. a #1769-es hszben linkelt win10-el mennyi lenne a szabad tárhely? (megmarad akkor is az elkülönített partíció, vagy az törölve lett?)

E=MZ²

(#1840) Ferling7 válasza gs20 (#1835) üzenetére


Ferling7
tag

Ha frissíteni akarsz win10-re, abban a media creation tool lesz a segítségedre.
- Nem jelent garanciavesztést, kipróbáltam
- Volt már itt a topicban aki wimbootos win10-et tolt fel frissítési előzmény nélkül, aktiválódott gond nélkül
- win10 tiszta telepítés és frissítések után ~7,32 GB lark 7i esetében
Egyébként, ha a tyetyóból vetted 2 év garinak kellene lennie.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1841) guszty1980 válasza Joker88 (#1837) üzenetére


guszty1980
csendes tag

Ez sem segít?
[link]
Engem is érdekelne mert még nem próbáltam...

(#1842) nyuszi123456 válasza User64476 (#1833) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Egy kapcsolási rajzot ennyivel elintézni, hm. Valahol biztos ilyet is lehet. Valójában elmondhatnád, mely rajz hol nem stimmel. Persze meg is tennéd, ha lenne róla fogalmad.

Nos, inkább az észérvek híve vagyok. Talán egyszer majd valami informatívat is közölsz vitaalapnak. Az óvodában persze nem kell. Ott elég a "nincs igazad" benyögés.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#1843) Ferling7 válasza Joker88 (#1837) üzenetére


Ferling7
tag

Win10 pro van a tabon? És aktiválódott? :Y Hogy a fenébe? :F

Ha végképp nem megy másold át a sileadtouch.inf és sileadtouch.PNF fájlokat a windows - inf mappába; a sileadtouch.fw (a win10-hez valót) és a sileadtouch.sys-t a windows - system32 - drivers mappába.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1844) togateam válasza Ferling7 (#1843) üzenetére


togateam
senior tag

Igaz,a PRO nem aktiválódik csak a HOME :).

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1845) Joker88 válasza guszty1980 (#1841) üzenetére


Joker88
őstag

ezzel már megy,csak nem oda bök ahova én :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1846) Joker88 válasza Joker88 (#1845) üzenetére


Joker88
őstag

Működik. !

ha felrakod a drivert, újraindít, mjad a keresőbe " calib" és ott keresd ki a találatok közül az érintőkijelző kalibrálása, vagy valami ilyesmi szöveggel van. azt indítsd el, és jó lesz !

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1847) Joker88 válasza Ferling7 (#1843) üzenetére


Joker88
őstag

igaz,elnéztem bocsi, Home :D bocsi :D

ellenben van egy eszközöm amihez nincs driver a pakkban.. Ötlet ?

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1848) togateam válasza Joker88 (#1847) üzenetére


togateam
senior tag

Az egyik az egy camera,Intel 2400 ,vagy OV 3680,vagy HM 2056.
A másik egy toch akármi,de az nem játszik.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1849) indigen205 válasza Joker88 (#1847) üzenetére


indigen205
tag

Hardver azonisítóra guglizz rá :D

(#1850) togateam válasza nyuszi123456 (#1800) üzenetére


togateam
senior tag

Most figyeltem fel hogy 1tb pendrájv? Az több mint 200ezer forint!!És te Lark tabot vettél?
Csak az a baj hogy a hamisítók még arra sem ügyelnek hogy picit is hasonlítson a valódi TB-re,mert az több lapkából áll ezért nem picit vaskos :)
1 TB pendrájv

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.