Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) jaffika


jaffika
csendes tag

Igazából a kérdésem az lenne, hogy most a teljesen gyári w8i tabletről letörölhetem e a partition wizardal az image meghajtót és hozzáadhatom az igy keletkezett szabad területet a C (windows) meghajtóhoz?

Köszönöm a segítségeteket!

(#1202) tibor72 válasza jaffika (#1201) üzenetére


tibor72
tag

Mends ki a recovery particiód egy 8GB-os pendrive-ra ez legyen az első dolgod mielőtt bármit is tennél :K
Azzal bármikor vissza tudod állitani a gyári állapotot. Csak rádugod, boot menüben kiválasztod és telepit, persze legyelül lesz a menü de semmi gond ....google, és kész.

[ Szerkesztve ]

(#1203) jaffika


jaffika
csendes tag

nah nekem az a problémám, hogy a kettő tabból egyik se volt hajlandó semmilyen bootpendriveről elindulni:( De ha az Image particiót törlöm akkor nem fog megint megmakkani a gépezet?

(#1204) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Nekem valahogy mikor leszeretném tölteni ezt a win 8.1 binget kiirja a one drive hogy nem tud vírust keresni így nem tudom letölteni

Bodnár Dávid

(#1205) Syl válasza bodnar10261 (#1204) üzenetére


Syl
nagyúr

Vedd fel az egész mappát a saját onedrive accountodba és a desktop sync kliens automatikusan le fogja tölteni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1206) togateam válasza bigsee (#1199) üzenetére


togateam
senior tag

Eddig is minden a helyén volt,ez csak álom hogy valami is változott,(max nem telepitettél drivert az meg nem a tab hibája))nekem eddig kb 5 órát bírt .a tied akkor most már 7-et megy? :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1207) togateam válasza jaffika (#1203) üzenetére


togateam
senior tag

Aha,azon elgondolkodtál hogy lehet hogy a pendrájvod a ludas? Többet is kipróbáltál vagy csak 1-et(pendrájv+otg)?
A recovery az nem viccből van a gépen,vidd vissza a tabot és vegyél 32 gb-os kiadást(10i),a 16 gb az egy átbaszós vicc elég a saját pc-den megnézni a c: és máris tudod hogy mire kell számítanod hosszú távon.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1208) togateam válasza jaffika (#1200) üzenetére


togateam
senior tag

Látod előbb olvastál volna itt,de segítek a 800-as hsz tartalmazza a touch drivert :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1209) jaffika válasza togateam (#1207) üzenetére


jaffika
csendes tag

Hát ezzel sokat nem segítettél.
Természetesen előtte is olvastam, és nyilván azért nem nyert a dolog mert feltettem a drivert amit ott belinkeltek, de sajnos azzal sem lett jobb..
Köszönöm a hozzászólásod, csak fölösleges volt :)

Természetesen win 10 win 8.1 pendriveal is próbáltam és mind a kettőt külön otg-vel is.. egyikről sem bootolt be. Értem én hogy nem véletlenül van rajta recovery partíció, de nekem nincs rá szükségem. Sokkal inkább arra a 6GB helyre amit elfoglal fölöslegesen. Ha ezt a 6GB-t hozzá tudnám csapni valahogy a C meghajtóhoz, nekem az tökéletes lenne.
Erre tud esetleg valaki valami megoldást?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1210) tibor72 válasza jaffika (#1209) üzenetére


tibor72
tag

Gparted live USB, de előtte mentsd ki a particiót. :D De ha nem, az sem baj lesz miröl ötletelnünk, hogy és mit kéne még csinálni...... :))

[ Szerkesztve ]

(#1211) pusihusi válasza jaffika (#1209) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia van még a tescónak tabja :)) :O :(((

Üdv. Feri!!

(#1212) Syl válasza jaffika (#1209) üzenetére


Syl
nagyúr

Futó Win alól indítsd az újraindítást (gépház, visszaállítás ... nem tudom magyar 8.1-en hol mi van), akkor be fog jönni egy csempés választófelület. Ott az usb efi lehetőség indítja a pendrájvot.

A recovery partíciót biztonságosan magából windows-ból a helyreállítólemez készítővel tudod törölni. Miután megcsinálja a recovery pendrájvot.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1213) bigsee válasza togateam (#1206) üzenetére


bigsee
addikt

Ok, akkor nem neked írtam, csak úgy magamnak, hogy jobb lett a gyári image telepítésével. Ami nem Allviewes, meg nem nyögvenyelős win10-es, hanem eredeti Lark-os. :U Mondd, melyik részét nem érted?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1214) togateam válasza jaffika (#1209) üzenetére


togateam
senior tag

Akkor veled lesz a baj,mert az a driver mindenkinek jó volt eddig.Lehet hogy nem értesz hozzá?Letörölted a régit? És utána belinkelted neki ennek a drivernek a könyvtárt?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1215) togateam válasza bigsee (#1213) üzenetére


togateam
senior tag

Nem vita de olyan nincs hogy eredeti lark ☺ Annyi a különbség hogy a hivatalos microsoft kiadás 9" alatt ingyenes ez jelöli a bing.Erre generálna a bios egy kulcsot,ettől más csak.Minden driver eredeti Microsoft,intel stb,mind megtalálható.De jelen pillanatban valamiért nem lehet update win 10-re,még nem tudom miért 😩

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1216) togateam válasza togateam (#1215) üzenetére


togateam
senior tag

De ha ma lesz egy kis időm akkor megpróbálok össze olvasztani valamit.Megnezem ha kicserélem a wimet (mert a gyári is egy wimboot) akkor mit szol hozzá.Csak pár sort kell átírni benne.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1217) Syl válasza togateam (#1215) üzenetére


Syl
nagyúr

Én is voltam olyan gyökér, hogy nem írtam fel a hiba számát. :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1218) User64476


User64476
őstag

En egy 7i win-t lottem. A W10 frissites eleg nehezen ment, eloszor hely nem volt, aztan megakadt a frissites 39 es 56% kozott valahol, stb stb. Mivel eloszor csinaltam a mukodo rendsyerrol egy teljes particio mentest ilyenkor az mindig vissza es kezdes elolrol, elment vele 2 napom. A vegso megoldas az lett, hogy Double Driverrel kimentettem minden speci drivert, feltettem a W10et tisztan, ratoltam a kimentett drivereket es a lark oldalarol a touch panel FW-t. Azota minden muxik, csak a visszamarado akkuidot nem mutatja (bezzeg azt, hogy mikorra tolt fel teljesen igen). Eddig elegedett vagyok, az arat megerte.

(#1219) togateam válasza User64476 (#1218) üzenetére


togateam
senior tag

Azt a partíció mentés szeretnénk elkérni :)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1220) togateam válasza Syl (#1217) üzenetére


togateam
senior tag

Pedig az nagy segítség,nekem nem ír hibát de ott áll akár 12 órán keresztül(tudom mert kivártam) a 39%-nál és 20 % másolásnál :(

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1221) Ferling7 válasza jaffika (#1209) üzenetére


Ferling7
tag

Szerintem ezzel ne kísérletezz, inkább tegyél fel egy wimboot-os win10-et. Friss telepítés után marad kb ~8Gb szabad területed.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1222) User64476 válasza togateam (#1219) üzenetére


User64476
őstag

Az a baj hogy mar be van konfiguralva, nem szivesen adnam ki a kezembol... Mar csak a termekkulcs miatt sem, nem kell nekem a balhe. Ja persze gyari visszaallitast nem lehet csinalni, ugyanis azt mondja nem talalhato a visszaallitasi kep, ezert voltam kenytelen mar belakva lementeni mas szoftverrel.

(#1223) Syl válasza User64476 (#1222) üzenetére


Syl
nagyúr

Recovery partíció lementésekor semmi személyes cucc nem kerül ki a gépről. Csak az ami a gyárban rákerült: a win meg a driverek.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1224) indigen205


indigen205
tag

sziasztok emberek!
ha minden jól megy holnap én is (remélhetőleg) boldog tulajdonosa leszek egy 7i-nek, bár lehet hogy 8i lesz belőle, ebben még nem vagyok biztos. A döntésben annyi segítség kellene hogy melyiknek milyen képaránya van? a 4:3-ra hajazó iPad stílus nekem jobban bejön és valahogy a videók meg képek nem adják vissza hogy a 7i az 16:9 vagy inkább 4:3-hoz közelebb. A 8i-ben szinte biztos vagyok hogy 4:3-hoz jobban közelít. Nekem kb. ez a döntő a kettő között.

Valamint kérdés: USB-n bármit lehet boot-olni vagy csak a recovery-s pendrive-ot?

(#1225) togateam válasza Syl (#1223) üzenetére


togateam
senior tag

7i_win

8i_win

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1226) togateam válasza indigen205 (#1224) üzenetére


togateam
senior tag

Az előző válasz a tied :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1227) togateam válasza Syl (#1223) üzenetére


togateam
senior tag

X2KNM-K8D4P-72Q6Y-MWGC8- _ _ _ _ _

Én most kiírtam a product keyem aki tudja a végét jelezze.
Csak kíváncsi vagyok hogy recovery tartalmazza-e vagy a bios.(elég ha 2 betűt megadtok jól)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1228) Ferling7 válasza togateam (#1227) üzenetére


Ferling7
tag

Egyszer már ezt eljátszottuk, semmi értelme. :U

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1229) togateam válasza Ferling7 (#1228) üzenetére


togateam
senior tag

De most azonos recoverynk van,már aki kísérletezett és így máris más a játék értelme.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1230) togateam válasza bigsee (#1213) üzenetére


togateam
senior tag

"Microsoft már megerősítette a Windows 8.1 with Bing névre hallgató operációs rendszerének létezését,.Végfelhasználói szempontból a binges változat gyakorlatilag azonos a megszokott Windows 8.1 alaprendszerrel, azonban a hardvergyártók egyéb partneri együttműködések keretében nem változtathatják meg az Internet Explorer alapértelmezett keresőmotorját. A fogyasztók természetesen bármikor átválthatnak egy rivális szolgáltatásra, amennyiben nincsenek megelégedve a Bing találataival.

Ezért cserébe a Windows 8.1 with Binget ingyen vagy olcsón fogja licencelni a gyártók számára a Microsoft, így a rendkívül kedvező árú táblagépek és számítógépek esetében tovább csökkenhet a termékek bolti ára. Az operációs rendszer kizárólag a gyártók számára lesz elérhető, egyes ezzel szerelt termékek mellé pedig 1 éves Office 365 előfizetés is jár majd."

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1231) Ferling7 válasza togateam (#1229) üzenetére


Ferling7
tag

Na persze a játék az játék. :)
Csak emlékeztetőül: a biosba van beleégetve a termékazonosító, nem a recoverybe.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1232) bodnar10261 válasza Ferling7 (#1231) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Igen a BIOSban van benne a lincensz kulcs független ettől a recovery

Bodnár Dávid

(#1233) User64476 válasza Syl (#1223) üzenetére


User64476
őstag

Ez nem a recovery mentése, hanem teljes "lemez" mentés. Ahogy irtam, a recovery nekem értelmetlen volt, mert hiába mentettem USBre és bootoltam róla nem tudtam vele semmit kezdeni, volt folytatás opció meg boot USBről és ennyi

Amit tudok esetleg adni, az a teljes mentett driver csomag.

Szerk: most vettem észre hogy a kamerák nem mennek a W10el, ami fura mert frissen feltéve ment...

[ Szerkesztve ]

(#1234) User64476 válasza User64476 (#1233) üzenetére


User64476
őstag

Boccs már megittam pár sört. Nem irtam részleteket arről hogy nem ment a visszaállitás a gyári cuccal. :D

(#1235) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Eltünt a megosztott mentés OneDriveról. Azt irta nem található a fájl vagy mappa mert időközben eltávolithatták.

Bodnár Dávid

(#1236) bigsee válasza togateam (#1230) üzenetére


bigsee
addikt

Igen? Ez nem változtat azon, hogy a gyári image (gyk. ugyanolyan tabról lementett képfájl) tartalmazza azon meghajtókat is, amelyek a tabban lévő hardvereket éltetik!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1237) tibor72 válasza bodnar10261 (#1235) üzenetére


tibor72
tag

Köszönöm annak aki kitörölte......(minden eszközömön kikapcsoltam a szinkronizációt, hogy véletlenül se legyen gond )

[ Szerkesztve ]

(#1238) bodnar10261 válasza tibor72 (#1237) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Nem én töröltem, tegnap szerettem volna letölteni

Bodnár Dávid

(#1239) Syl válasza tibor72 (#1237) üzenetére


Syl
nagyúr

Valamelyik zseni biztos becsatolta a saját OneDrive mappájába és ahelyett, hogy használat után leválasztotta volna, fogta és törölte a vinyójáról a fájlokat. A OneDrive kliens meg szorgalmasan visszaszinkronizálta a törlést... :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1240) bodnar10261 válasza Syl (#1239) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Esetleg van valakinek egy mentett verziója?

Bodnár Dávid

(#1241) tibor72 válasza bodnar10261 (#1240) üzenetére


tibor72
tag

Megvan az eredeti, csak 24h+ óra a feltöltési idő. És addig, mint a legtakarékosabb eszközöm a tab van befogva erre, és az kiesik arra az időre. A hétvégén feltöltöm újra.

(#1242) bodnar10261 válasza tibor72 (#1241) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Rendben van

Bodnár Dávid

(#1243) Syl válasza bodnar10261 (#1242) üzenetére


Syl
nagyúr

Nincs pánik! Tolom felfele google drive-ra.
Ha nem rohad le, két óra múlva fent lesz.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1244) tibor72 válasza Syl (#1243) üzenetére


tibor72
tag

Amelyiket másodjára töltöttem fel? Mert szerintem az a jó, attól függetlenül, hogy jól működött az első is. Az inkább megegyezik az eredetivel. Természetesen, mindezen felül :R

[ Szerkesztve ]

(#1245) Syl válasza tibor72 (#1244) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem. Én az elsőt szedtem le, használtam és "újat csináltam"

Win 8.1

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1246) bodnar10261 válasza Syl (#1245) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Király a banda :) köszi srácok. A Lark cég által közzé tett silead touch fw-t használta valaki?

Bodnár Dávid

(#1247) bodnar10261 válasza Syl (#1245) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

A .imz fájl a mellékelt programmal készítem el?

Bodnár Dávid

(#1248) nicu71


nicu71
addikt

Na ma én is beszálltam a csapatba, a tescoba 18 ezerért nem lehetett otthagyni /a 7 colost/,anyumnak tökéletes lesz,remélem.
Van valami ajánlott megoldás első bekapcsolás után?Az a tervem hogy uj felhasználóként léptetem be anyut ,a már meglévő outlookos acc-al/tehát ne szinkronizáljon le semmi appot máshonnan.Majd egyből frissitenék win 10-re, jó az elképzelésem? :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1249) Syl válasza bodnar10261 (#1247) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen.
A recoveryben benne van minden driver, telepítés után minden automatikusan működik - gyári állapot.
Tehát nem kell semmi plusz lark touch vacak.

(#1248) nicu71

A frissítésre befizetek :B
A 10i 32 gigáján is ledöglik a win10 update, a 7-ben meg nem hogy csak 16 giga van?

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1250) bodnar10261 válasza Syl (#1249) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Rendben.

Bodnár Dávid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.