Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) bigsee válasza togateam (#699) üzenetére


bigsee
addikt

Ha az a 10 éves rendszer szépen - elfogadhatóan - támogatja az új tabot, akkor részemről semmi akadálya. Mivel ez a hardver adta magát ide nekem az ölembe (itt ugye nincs alt+tab :N ), nosza le is kaptam a Settlers-eket a szekrény tetejéről, kicsit nosztalgiázni... ;)

Peace, csak beszélgetünk!

Négy android tab után ez nekem felüdülés, rendes billentyűzet (virtuálisra gondoltam persze), dokkolva meg tapipad (ami nem egy csúcs, de árához képest gut), maga a kánaán nekem.

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#702) togateam válasza bigsee (#701) üzenetére


togateam
senior tag

Akkor javaslom az xp-t :) .
Én a IG-II öt akartam felrakni de rájöttem hogy én már semmivel nem játszom (kivéve 2 foci online stratégiát) de azért egy játék felkerült a Game Dev Tycoon :) ide illik.
Én meg azért vettem mert sokat vonatozom(országok között) és én még mindig az otthoni környezetet szeretem és ezzel a win géppel kis helyen kis súllyal billel egérrel pont otthon vagyok :)
U.i: van eladó 10" os 3G Android tablet A-la Toga updatéval :).

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#703) memoril


memoril
aktív tag

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że tablet Ultimate 8i WIN, otrzymały bezpłatną aktualizację do systemu Windows 10.

Aby przeprowadzić taką aktualizację, niezbędne jest podłączenie do
urządzenia zewnętrznej pamięci z minimum 9 GB wolnego miejsca (dysk USB
lub karta microSD). W przypadku, gdyby po przeprowadzonej aktualizacji,
nie reagował ekran dotykowy urządzenia, należy pobrać z naszej strony
niezbędne sterowniki:

Nem teljesen értem akkor egy pedriveröl lehet frissiteni hivatalosan ha egy sima számítógépel letöltöm és azzal frissitem win 10-re akkor a recovery is frissül ?

http://www.lark.com.pl/produkt/148_ultimate-8i-win.html

[ Szerkesztve ]

(#704) Ferling7 válasza memoril (#703) üzenetére


Ferling7
tag

Ha frissíted (bármilyen módszerrel) a win 8.1-et win 10-re a recovery is vele frissül. Csak kapsz egy windows old mappát is amivel 1 hónapig még visszaállhatsz az eredeti rendszerre ha mégsem nyerné el az ízlésed.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#705) memoril válasza Ferling7 (#704) üzenetére


memoril
aktív tag

Akkor ha jol értem pendriveröl egyszerü nem ? Frissités után mennyi hely marad kb ?

(#706) Ferling7 válasza memoril (#705) üzenetére


Ferling7
tag

Igen, egyszerű. De több idő, mint egy tiszta telepítés.
Már nem nagyon emlékszem, talán 6 vagy 4Gb a win old miatt.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#707) memoril válasza Ferling7 (#706) üzenetére


memoril
aktív tag

Azta win old mappát le lehet törölni ? A tiszta telepitést nem nagyon értem hiába linkelted be az oldalt nekem az egy kicsit magas a particiok törlése miatt .

[ Szerkesztve ]

(#708) Ferling7 válasza memoril (#707) üzenetére


Ferling7
tag

Igen lehet törölni. [link]
Akkor azt egyelőre hagyd, kicsivel több hátértárat nyernél csak vele.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#709) memoril válasza Ferling7 (#708) üzenetére


memoril
aktív tag

Köszi a választ ! A win10-et inne le lehet tölteni és csak simán át kel huzni pendrivera ?https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10

(#710) Ferling7 válasza memoril (#709) üzenetére


Ferling7
tag

Innen le tudod tölteni a segédprogramot ami majd intézi a többit. Értelem szerűen neked a 32 bit-es kell.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#711) memoril válasza Ferling7 (#710) üzenetére


memoril
aktív tag

Köszi ezzel megprobálom majd !

(#712) togateam válasza Ferling7 (#710) üzenetére


togateam
senior tag

Nekem azt valaki megtudná magyarázni hogy miért 32 bites oprendszer van rajta ha már a hardver 64bites?
Ha valaki szűzen húzza fel akkor az már inkább a 64 bitest tegye/tette fel?.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#713) memoril válasza Ferling7 (#710) üzenetére


memoril
aktív tag

Nem értem hogy kel tiszta telepítést csinálni 8.i-re ! Sima asztali gépemet már nagyon sokszot telepítettem ujra és jelenleg is win10 van rajta de azt dvd-röl csináltam és az egyszerű volt nagyon . It valami egyszerű leírás van a tiszta telepítéshez ?

(#714) togateam válasza memoril (#713) üzenetére


togateam
senior tag

Így kell bootot csinálni

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#715) pusihusi válasza togateam (#712) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia! Ez az alkalmazás nem fut az ön gépén!

Üdv. Feri!!

(#716) pusihusi


pusihusi
addikt

Vgy átmenni Insider tesztbe? :F

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#717) sakal83


sakal83
addikt

Sziasztok

7im van ma frissitett egyet. Majd ujrainditas utan a erintoje nem mukodott. Ujrainditottam de ugyanugy rossz.

Van esetkeg megoldas?

(#718) Ferling7 válasza togateam (#712) üzenetére


Ferling7
tag

Teljesen felesleges 1Gb ram mellé 64 bites oprendszer. A gyártók is kiadhatnák alapból a gépeket 64 bites oprendszerrel még sem teszik. Lehet nem véletlen.
Anno olvasgattam mi a különbség 32 és 64 bit között, van e értelme váltani, de nem találtam egyöntetű állítást miszerint jobban járnánk a 64 bites verzióval 3Gb ram alatt, kivéve ha valami olyan programot akarsz futtatni amiből nincs 32 bites verzió.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#719) togateam válasza pusihusi (#715) üzenetére


togateam
senior tag

Ez most mi?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#720) togateam válasza sakal83 (#717) üzenetére


togateam
senior tag

Tessék átolvasni a fórumot van rá megoldás,de annyit segítek hogy kell hozzá külső beviteli eszköz.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#721) Ferling7 válasza memoril (#713) üzenetére


Ferling7
tag

Ez más, mint az asztali. Itt wimboot-os telepítőt kell készítened.
Itt minden le van írva mit és hogyan kell csinálnod.
Nem olyan bonyolult csak talán nem egyszerű elsőre. :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#722) sakal83 válasza togateam (#720) üzenetére


sakal83
addikt

Átolvastam, de nem találtam rá megoldást.

A PC-n keresztül nem férek hozzá

(#723) pusihusi válasza togateam (#719) üzenetére


pusihusi
addikt

"Nekem azt valaki megtudná magyarázni hogy miért 32 bites oprendszer van rajta ha már a hardver 64bites?" Próbáltam nem ment :N :( memoril[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#724) Ferling7 válasza sakal83 (#722) üzenetére


Ferling7
tag

Szükséged lesz egy usb hubra, egérre és talán billentyűzetre.
Első körben néz be az eszközkezelőbe és próbáld meg lefrissíteni a touch drivert.
Driverek:
-SlideTouch.fw
-Teljes driver pakk.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#725) togateam válasza sakal83 (#722) üzenetére


togateam
senior tag

Akkor nem olvastad át :) kb a fele fórum erről szól :).

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#726) togateam válasza pusihusi (#723) üzenetére


togateam
senior tag

Csak mert így a 64 bites programok nem használhatóak,és ez bizony korlátozza a gépet,Mig lefelé kompatibilis mert nem csak a ram számít.Mert ugye 64 bites browserek azért sokkal gyorsabbak.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#727) pusihusi


pusihusi
addikt

Nos nagy szenvedve fent van Windows 10 32 bit. Kb. 28 Gb-ból alkalmazásokkal foglal kb. 14,3 Gb- ot. A frissítések meg csurognak le lassan. Mire a Windows 10 felismeri a Larkot időben telik. Pl.este már nem volt semmi, ma reggelre talált frissíteni való draivert. A kamera még nem megy de előbb v.utóbb megtalálja a Windows 10. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#728) Bounti válasza pusihusi (#727) üzenetére


Bounti
aktív tag

Melyik módszerrel raktad fel?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#729) pusihusi válasza Bounti (#728) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia csináltam usb-re egy bootolható Windows 10-et, bementem a biosba, uefi usb, be bootolt, mindent törőltem, s maradt egy 28,5 gb particíó, s oda telepítettem. De már volt előtte Win 10 telepítve, s így auótomatikusan aktíválódott! Aztán telepítettem a fentebb linkelt Togateam álltal linkelt Intel draivert! S ennyi! Ha véletlenül nincs hang hang illesztők frissítése!

Üdv. Feri!!

(#730) Bounti válasza pusihusi (#729) üzenetére


Bounti
aktív tag

Az összes particiót törölted?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#731) togateam válasza pusihusi (#729) üzenetére


togateam
senior tag

Recovery partíció?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#732) pusihusi válasza counterbill (#2) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia most jártam a topik elején. Hol az ősszefoglaló :F :Utogateam Mikor leáll a telepítés s segítségeddl vissza hoztuk a gépet, akkor mindent gyalult :K :O :U Recovery partíció?- Az minek :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#733) togateam válasza bigsee (#698) üzenetére


togateam
senior tag

swape
Csináltam egy videot és van swape :)) win 10 alatt is.És ugye az ie-t az edge váltotta de ha ügyes vagy van még ie-is a gépen.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#734) togateam válasza pusihusi (#732) üzenetére


togateam
senior tag

Összefoglalót a topik nyitója csinálhat(szerintem) hol van?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#735) bigsee válasza togateam (#733) üzenetére


bigsee
addikt

Ööö, ez nem az, ez a feladatkezelőt hozza be, míg 8-on vált a megnyitott progik között. Swipe. Söprés.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#736) togateam válasza bigsee (#735) üzenetére


togateam
senior tag

Hát barátom fogalmam sincs miről beszélsz. Sőt nem is értem hogy miért kéne nyitott programok között váltogatnom folyamatosan amíg el nem érem 13.programot ,nem elég azt kiválasztani amit használni szeretnék?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#737) togateam válasza bigsee (#735) üzenetére


togateam
senior tag

Feladatkezelő? Ez a feladatkezelő :ez a feladatkezelő

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#738) bigsee válasza togateam (#736) üzenetére


bigsee
addikt

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#739) togateam válasza togateam (#736) üzenetére


togateam
senior tag

Nem arra az oldalsávra gondolsz ami az egér bal felsőbe jött elő? Na az nem volt jó semmire.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#740) togateam válasza bigsee (#738) üzenetére


togateam
senior tag

Megnéztem pár videót,és ez bizony ugyan az csak nem kis sávban van hanem teljes képernyőn.Legalábbis szerintem.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#741) Ferling7 válasza togateam (#734) üzenetére


Ferling7
tag

Miért kellene a topic nyitójának összefoglalót írnia? :F
Akárki írhat összefoglalót, majd annyi a teendője, hogy elküldi azt egy moderátornak aki beilleszti az első hsz-be. Ennek a topicnak a nyitója mukibuci volt.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#742) pusihusi válasza Ferling7 (#741) üzenetére


pusihusi
addikt

Az írjon aki ígérte! :K :U

Üdv. Feri!!

(#743) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! 8i-n hogy tudok az áruházbol letöltött programokat az sd kártyára telepíteni ?

(#744) togateam válasza memoril (#743) üzenetére


togateam
senior tag

Sehogy.Az áruházból minden csak a c:/ra kerül,ami persze baromság még az asztali gépen is. :( Tiszta középkor.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#745) togateam válasza togateam (#744) üzenetére


togateam
senior tag

Az embereknek a mai napig el kell magyaráznom hogy particionáljanak,erre mit csinál a microsoft ba meg mindent a c:-re hajigál,hogy bameg az anyádat.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#746) Bounti válasza togateam (#744) üzenetére


Bounti
aktív tag

Ezt most találtam. Aki bátor kipróbálhatja.

Hogyan telepíts SD kártyára

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#747) memoril válasza Bounti (#746) üzenetére


memoril
aktív tag

Azt olvason a többi forumokon hogy ez a modszer már nem müködik 8.1 alatt . Win 10-en müködik valami megoldás erre ?

(#748) kliszi


kliszi
senior tag

Kinéztem egy lark 10i tabot van valakinek tapasztalata hogy megéri e az árát ? Anyaghasználata összeszerelése milyen ? A 8i röl irták hogy recseg nagyon . Megbizhatósága és sebességére vagyok kiváncsi még !

(#749) Bounti válasza memoril (#747) üzenetére


Bounti
aktív tag

Ezt nem tudtam, köszi!

#kliszi Az anyaghasználat rendben van a tab esetében, a hozzáadott billentyűzet már más tészta, de azért használható. Angol feliratozású, szóval, vagy szerezz be címkéket, vagy megszokod.

Az alap funkciók rendben vannak, böngészni, filmet nézni, doksikat szerkesztgetni elég kraft van benne.

Nekem ami külön tetszik, hogy a microUSB OTG-s, így a külső winyóval (egy 500 GB-s WD MyPassport ultra) és az egérrel nekem tökéletesen kiváltja a régebbi notebookomat. Még egy monitort akarok szerezni hozzá (mivel van hdmi) és kész is.

Az akksival nincs sok tapasztalatom, de kb átlagosnak mondható (6000 mAh).

A hőelvezetés a rákfenéje a kütyünek, mert az nincs neki nagyon. togateam kolléga moddingolta a hűtést (amint eltelt egy kis idő és úgy látom, hogy nem fog besz@rni a cuccos én is meglépem), azóta neki kevésbé veszi vissza a sebességet a proci.

A win10 frissítést van aki hibamentesen fel tudta tenni, valaki szenvedett vele, ezt magadnak kell eldöntened. Ami biztos, hogy itt a fórumokon sok a segítő kéz.

A gyári support egy kalap (vagy rakás... ahogy tetszik)...

A személyes véleményem az, hogy a webshopok kínálatát, és a Tecsó készletét nézegetve nemigazán találtam jogtiszta windows-os gépet, ami ezeket az alap feladatokat eltudja látni. Persze a notebookoknál előny a beépített winyó, vagy a nagyobb kijelző. Szerintem (és lekopogom) megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#750) togateam válasza Bounti (#749) üzenetére


togateam
senior tag

Amióta a hűtést ráfaragtam azóta teljesen kéz meleg a szerkezet a hóvédelem miatt nem lassul le,így megtehettem hogy bekapcsoltam a teljesítmény specifikus cpu használatot,ami azt jelenti hogy csak akkor kapcsol maxi sebsebégre amikor kell.De lehet hogy pont e-miatt melegszik fel mert alapból nincs bekapcsolva,ha valaki megtenné hogy az általam mutatott beállítás szerint megméri a melegedést?
Egyébként jó kis laptop ez a tablet :) .Ha nem a játék a fő profilod akkor teljesen jó harmadlagos eszköz.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.