Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Ferling7 válasza togateam (#600) üzenetére


Ferling7
tag

Jah, ~10k-s előfizetés 2 év hűség mellett havi törlesztéssel. Inkább kihagyom. :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#602) zoltszalay válasza togateam (#597) üzenetére


zoltszalay
tag

"tablet,10"-os sima android tab sincs igazán 45-ért,és ez annál jóval többet nyújt."

Én is azt hittem, de ... androidon ugyanígy van böngésző, adobe pdf olvasó utorrent, a youtube és facebook még jobb is android appon át mint wines tabon böngészőből, játék is több van a google playen mint a win storeban, a sima windowsos játékokhoz meg be kell dokkolni legalább (reménykedtem hogy az age of empires 2, használható lesz érintőkijelzőn és hát ... nem) nézegettem onscreen gamepad appokat a dynasty warriors4hez és az morrowindhez de egyik se jó.

Már android x86 telepítésén gondolkodom persze valahogy külön partícióra (igen ez a jó ebben a tabban)

[ Szerkesztve ]

(#603) Bounti


Bounti
aktív tag

Sziasztok! Ultimate 10i win-em van és lenne pár kérdésem.

Ha fullra visszaállítom a gépet akkor a belső tárhely elég arra, hogy felfrissítsen windows 10-re vagy mindenféleképpen kell alá sd kártya?

Ha a frissítéssel megvagyok, helymegtakarítás céljából pendrive-ról szeretném feltenni a rendszert. Ebben az esetben a gépen lévő összes partíció mehet a levesbe, vagy valamit meg kell hagynom? (van egy EFI és egy helyreállító partíció)

#togateam Nagyon tetszik a hűtés modding ötleted. Nem csinálnál egy kis leírást (összefoglalót) a lépésekről? Olyasmire gondolok, hogy: szétszedés lépései, a hűtésnek használt lap méretei, rögzítése, stb...

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#604) Ferling7 válasza Bounti (#603) üzenetére


Ferling7
tag

Nekem WU-val nem sikerült a frissítés, pen-ről telepítettem fel frissítésként a win 10-et és utána durtam le a teljes háttértárat és végeztem tiszta telepítést ezzel a telepítővel. Ugyan itt azt írja a szerző, hogy csak a 2 nagyobbik particiót kell törölni, de nem gond ha teljesen törölve van.
Viszont, ha ezt választod a drivereket mindig manuálisan kell installálni, tudtommal még senki nem készített integrált telepítőt. Én ugyan megpróbáltam, de a touch drivert nem telepíti fel megfelelően ezért nem is működik. Valamit még gondolom módosítani kellene, de már nem volt türelmem hozzá.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#605) bodnar10261 válasza Ferling7 (#604) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Szia! Igen, csak nálam az volt a probléma, amit azóta nem próbáltam hogy a touch pad összevisszaérzékelt. Olyan volt az egész telepítés mint ha nem is telepített volna de több lett a hely. Most majd a th2vel fogok majd próbálkozni ha ki jönn majd.

Bodnár Dávid

(#606) Bounti válasza Ferling7 (#604) üzenetére


Bounti
aktív tag

Köszönöm a válaszodat!

Úgy nézem, egyelőre megvárom a Treshold 2 frissítést, mert ha jól emlékszem ebben megjelenik az a lehetőség, hogy a Win8.1 szériaszámot is el fogja fogadni telepítésnél a rendszer.

Az alap telepítővel amúgy nincs lehetőség helyreállító partíciót létrehozni?

Amúgy, ha valaki még használja kvázi notebookként a 10i win-t, csak nekem furcsa, hogy lényegében sohasem vált zöldre az akkumlátor töltést jelző fény, vagy a hiba az én készülékemben van?

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#607) togateam válasza Bounti (#606) üzenetére


togateam
senior tag

Várni azt lehet mindig,de akkor kár vásárolni bármit is mert mindig lehet várni egy következő frissítést.
Helyreállító partíció van rajta! Úgy hívják hogy helyreállító partíció és akkor fog életbe lépni amikor kérsz egy rendszer alaphelyzetbe állítás gombot.
Aki a touch drivert nem tudja felrakni az ne fabrikálja a készüléket.
Nem vált a lámpa zöldre mert csak simán lekapcsol,és mivel az áram folyamatosan fogy belőle így vissza is tölti,ezért mindig tölt mind minden aksis készülék amikor a falba van dugva.:)
De a tápja az nagyon gagyi venni kell olyat amilyet javasoltam.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#608) Bounti válasza togateam (#607) üzenetére


Bounti
aktív tag

Gondoltam ezt a 2 napot már csak meg tudom várni, elég nagy fejlesztésnek tűnik a Th2.

Tudom, hogy van helyreállító partíció, de az Win8.1-es. Vagy ha frissítem a Win8.1-et 10-re akkor a helyreállító partíció is frissül? Mert szeretném ha az megmaradna (de ha Win10-et használok, akkor az is legyen az, és ne a régebbi) ez lenne a lényege annak a kérdésnek amit feltettem.

Arra gondoltam, hogy intelligensebben viselkedik a gép, tehát ha állandóan úgymond notebookként használom, akkor ne töltse folyamatosan az aksit. Amit mondtál megfontolandó, mert tényleg sz@r minőségű a hozzáadott töltő, valószínűleg nem képes leadni a ráírt teljesítményt...

Ha jól értem, te lecserélted arra a töltőre. Csatlakozó szempontjából nem kellett buherkodni?

A touch drivert természetesen át vagyok képes másolni egyik helyről a másikra, ez nem okoz problémát. :DD

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#609) pusihusi válasza Bounti (#608) üzenetére


pusihusi
addikt

November 10-én jön a frissítés, nem holnap! :( Togateam: belinkelnéd a tőltőt mert 4-6 óra a tőltés? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#610) Bounti válasza pusihusi (#609) üzenetére


Bounti
aktív tag

Sebaj, nem olyan sok idő az...

[Ebben a hozzászólásban linkelte a töltőt, amit keresel]

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#611) togateam válasza pusihusi (#609) üzenetére


togateam
senior tag

Elaludtam a Forma-1 en :) (a korral és a vacsorával jár)
Nekem ilyen van :

Sima táp dugó átalakítóval,de a tab a mini(mikro? a tököm tudja követni ) usb-röl is tölt!! tehát minden jó hozzá :)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#612) togateam válasza Bounti (#608) üzenetére


togateam
senior tag

A visszaállítás win 10 lesz ha eltelik az 1 hónapos vissza-vissza állítási idő :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#613) pusihusi válasza togateam (#611) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi mind kettőtöknek! Más, valaki fölrakta a matricát a billetyűzetre? Én igen, de nincs v. nem találom a hosszú ít? Hol lehet, nem azért mert én álltalában a virtuális bill. írok?! De azért kellene lennie! Más Windows old mappát még hogyan lehet törőlni, mert a lezterület felszabadítása funkcióval nem tudom! t.c. sem! Igaz csak 1 gb-foglal, de kell a tárhely.

Üdv. Feri!!

(#614) Bounti válasza pusihusi (#613) üzenetére


Bounti
aktív tag

Az í-t a jobboldali alt+j -vel tudod előcsalogatni.

Windows Old mappa törlése:

http://dirtywindows.hu/2015/02/16/windows-old-mappa-torlese-windows-10-alatt/

Bocsi mobilról vagyok...

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#615) pusihusi válasza Bounti (#614) üzenetére


pusihusi
addikt

:R

Üdv. Feri!!

(#616) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Sziasztok! Meglehetne e ugy csinálni, hogy amikor frissen telepítve van a 10 tabra akkor az Intel Graphics drivert feltenni?? Mert én próbáltam nem jött össze :( Kelett az említett driver csomagból pár dolog

Bodnár Dávid

(#617) pusihusi válasza bodnar10261 (#616) üzenetére


pusihusi
addikt

Én most telepítettem a Win 10-et usb-ről és a kijelző faszán működik, nem kellett telepíteni illesztőt :( A hang draiver illesztőjét még nem szedte le de majd leszedi, vagy keresek hozzá! :C

Üdv. Feri!!

(#618) togateam válasza bodnar10261 (#616) üzenetére


togateam
senior tag

Ha vársz és a gép frissít akkor minden megjön.Legyél türelmesebb vagy legyen sokkal gyorsabb neted :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#619) bigsee válasza pusihusi (#617) üzenetére


bigsee
addikt

Milyen verziójú a feltelepitett touchscreen driver?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#620) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Tudja valaki jelenleg milyen árakban van a nagyT-üzletláncnál ezek a tablettek ? Milyen az összeszerelés minősége a taboknak ? A hangszórójának a minősége milyen ?

[ Szerkesztve ]

(#621) bigsee válasza memoril (#620) üzenetére


bigsee
addikt

Árát nemtudom, egy hónapja 59900 volt a 10-es. Minőségét közepesnek mondanám, nem rossz, egy kicsit recseg, de nem vészes. Hangszóró is közepes, inkább mint jó.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#622) Ferling7 válasza memoril (#620) üzenetére


Ferling7
tag

10i win 59990.-; 8i win 32990.-; 7i win ebben nem vagyok biztos 24990.- vagy 25990.-
A többit bigsee már helyesen leírta. :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#623) memoril


memoril
aktív tag

Köszönöm a válaszokat ! Az az igazság a 8i-t néztem ki . Olvasgattam ma a forumon itt hogy ha felajánlja a win10-et , nem érdemes feltelepíteni ? Nem müködik a touch része ? Még annyit hogy recovery program van benne illetve hard reset ?

(#624) Ferling7 válasza memoril (#623) üzenetére


Ferling7
tag

Van akinek gond nélkül sikerül a frissítés win 10-re van akinek, mint nekem, szétbarmolja a particiós táblát és csak egy tiszta telepítés teszi használhatóvá újra a készüléket. Sose tudjuk meg miért.
Van rajta recovery, amivel el lehet végezni a hard resetet.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#625) togateam


togateam
senior tag

Csináltam egy fogyasztás tesztet,Aida stabilitás teszt minden bekapcsolva a fényerő 100%-on teljes akku töltöttség a tab 6%-on lekapcsolt 2:48 percnél,ez azt jelenti hogy 3 órát megy teljes terhelés alatt .6000mah az aksi benne tehát 2A a fogyasztása óránként teljes terhelésnél,tehát ha 3 amperes a töltő és teljes terhelésen megy a gép akkor minimum 6 óra a töltési idő.(a kalkulátor szerint 7,2 óra 1A- al számolva [link])
u.i: Ultimate win10i Windows 10.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#626) togateam válasza togateam (#625) üzenetére


togateam
senior tag

Az új hűtésem nagyon jól vizsgázott 53 fok volt a maxi hőfok és az alulap a tab teljes hátulján érezhetöen leadta a meleget,lekacsolás után kb 10 percel bekapcsoltam és már csak 43fokot mutat és hideg a burkolat :C

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#627) Bounti válasza togateam (#625) üzenetére


Bounti
aktív tag

A gyártó oldalán 5000 mAh-t írnak.

Nem írnád le röviden, a hűtés beszerelésének lépéseit? Gondolok itt a lap méreteire, a burkolat szétszedésére, hogy mivel kell vigyázni, stb... Persze csak ha van rá időd és kedved.

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#628) pusihusi válasza bigsee (#619) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia ami itt fent van!

Üdv. Feri!!

(#629) pusihusi válasza togateam (#625) üzenetére


pusihusi
addikt

Ultimate win10i Szia ez jobb?

Üdv. Feri!!

(#630) Bounti


Bounti
aktív tag

Sziasztok! Valaki használt már külső vinyót a tablettal?
(főleg 10i tulajok)

Mekkora a legnagyobb memkari amit visz? És sdhc vagy sdxc?

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#631) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Megvettem a 8i-t és hogy tudom hivatalosan win10-re frissiteni ? Windows Update vel a win8.1hez talált frissitéseket !

(#632) memoril válasza memoril (#631) üzenetére


memoril
aktív tag

Még azt kérdezném hogy a recoveryt a hard resetet hol találom ha valamit elrontanék ??

(#633) Bounti válasza memoril (#632) üzenetére


Bounti
aktív tag

Szia! A választható frissítések között van 2 update amit fel kell rakni. A visszaállítás a start menü gépház frissítések menüben van.

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#634) memoril válasza Bounti (#633) üzenetére


memoril
aktív tag

köszi a választ

(#635) arnd válasza togateam (#594) üzenetére


arnd
senior tag

Felül van a modem helye, azt megnézném viszont mert ott meg egy USB lesz, amire meg pendrive (is) köthető.

(#636) bigsee válasza pusihusi (#628) üzenetére


bigsee
addikt

Akkor simán leszedte a legújabbat, Windows Updateről?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#637) togateam válasza Bounti (#627) üzenetére


togateam
senior tag

6000 látszik a fényképen :)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#638) memoril válasza Bounti (#633) üzenetére


memoril
aktív tag

Letöltött a 8.1-en kb 68 frissitést és két választhatót . Utánna hiába megyek azn updatehoz nem talál win10-et . Igy a belső tárhely 2.8gb maradt . Hogy tudom a win10 telepíteni?

(#639) Bounti válasza togateam (#637) üzenetére


Bounti
aktív tag

Valóban! Efölött átsiklottam!

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#640) Bounti válasza memoril (#638) üzenetére


Bounti
aktív tag

A KB3035583 és a KB2976978 frissítést kell feltenni tudomásom szerint, szóval jobb lenne ha csinálnál egy visszaállítást, mert így tutira kevés a hely.

De várj egy picit, hátha ír olyan is akinek nagyobb a szakértelme etéren.

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#641) pusihusi válasza Bounti (#630) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia nekem 500 Gb. van ,símán viszi!

Üdv. Feri!!

(#642) Bounti válasza pusihusi (#641) üzenetére


Bounti
aktív tag

Köszi! Ez jó hír!

Esetleg tudsz valamit mondani memorilnak, hogy mit tegyen, ha frissíteni akar?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#643) togateam válasza Bounti (#642) üzenetére


togateam
senior tag

Igen tudunk neki válaszolni:
1,vegyen 32gb kiadású gépet mert a 16 gb az nem elég.
2,olvassa végig a fórumot mert valakinek sikerült több napos munkával.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#644) togateam válasza togateam (#625) üzenetére


togateam
senior tag

Megtörtént a következő terhelési teszt,csak youtube teljes képernyőn 100% fényerőnél 3 óra 50 percnél kapcsolt ki 6% áramnál.Most újra teli töltöm és megnézem ugyanezt de csak 50% fényerőnél így meglátom hogy a kijelző teljesítménye mennyit jelent percekben valós üzemszerű terhelésnél.
aztán majd feldobok egy játékot mit tudom én mondjuk GTA3-at(talán még meg van valahol,habár már sok éve nem játszom semmit) és azzal is megnézem.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#645) Bounti válasza togateam (#644) üzenetére


Bounti
aktív tag

Gondolom unod már, hogy mindig megkérlek, de nem írnál egy kis útmutatót a hűtéstuningról? Pár szó a szétszerelésről, a hűtés méreteiről, illetve annak rögzítéséről?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#646) bigsee válasza Bounti (#645) üzenetére


bigsee
addikt

Meg arról, hogy azért ez garivesztéssel jár, ha nem okosan van csinálva... :K

togoteam: nekiállhatnál az összefoglalónak is sztem! :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#647) pusihusi válasza bodnar10261 (#185) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia honnan tőltöd a binget 8.1 :F

Üdv. Feri!!

(#648) togateam válasza Bounti (#645) üzenetére


togateam
senior tag

Holnap veszek egy tolómérőt (kell mert nem tudom hogy milyen vastag lemez megy bele )és akkor megcsinálom.De valóban garivesztéssel jár a készülék megbontása,habár nincs rajta biztonsági matrica és simán körömmel kinyitható.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#649) togateam válasza bigsee (#646) üzenetére


togateam
senior tag

Már gondolkoztam rajta hogy nyitok egy új topikot amiben lesz egy összefoglaló a termék palettáról bemutatóval,leírással problémák és driverek gondjaival és megoldásokkal.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#650) memoril


memoril
aktív tag

Megosztom veletek hogy jártam . Ma vettem egy 8i-t és hazavittem frissitetgettem aztán egyszer csak teljesen meghülyült a kijelzője nem reagált az érintésre illetve össze vissza müködött . Vissza vittem és kicserélték de amikor az ujat hazahosztam akkor vettem észre hogy két fajta csomagolású van . Az elözöben nem volt tol és a tölöje is külön fej volt és az sd kártya helye fedetlen vol

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.