Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) novoszath


novoszath
senior tag

Hatalmas koszonet Ferling7 kolleganak a segitsegert :R :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#1452) Ferling7 válasza novoszath (#1451) üzenetére


Ferling7
tag

Szívesen, de nyugtával dicsérd a napot. :) by nav

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1453) RPka91 válasza angelhun84 (#1448) üzenetére


RPka91
tag

:C :R

Ezer köszönet, már két napja próbáltam frissíteni Win 10-re, de sehogy sem akart összejönni. Erre csak szimplán feltelepítettem, s magától aktiválta.. Ha ezt nem olvasom el... :P :R

Más:
Viszont, a touch nem működik, félreérzékel. Próbáltam már az gyártó oldaláról letöltött .fw fájlt bemásolni a system32/drivers mappába, még mindig ugyan az. Próbáltam kalibrálni is, az sem jó. Mivel lehetne még próbálkozni? Az előző hozzászólásokból letöltött touch driverek sem lettek jók. Vagy csak én baltáztam el, illetve hagytam ki valamit?! :DDD

(#1454) bodnar10261 válasza Ferling7 (#1452) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Még mindig szórakozik a kamera nálam :( valami ötlet??

Bodnár Dávid

(#1455) bodnar10261 válasza RPka91 (#1453) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

System32 drivers-be bemásoltad a sileadtuch.fw-t??

Bodnár Dávid

(#1456) RPka91 válasza bodnar10261 (#1455) üzenetére


RPka91
tag

Igen, vagy nem oda kellett volna? :B

Próbáltam úgy is, hogy a 8.1 touch driverét feltettem, ugye akkor nem volt, bemásoltam a Lark oldaláról letöltöttet, majd újraindít, de semmi változás. Utána letöröltem a drivert az eszközkezelőből, majd csak szimplán bemásoltam a drivers mappába, de úgy sem volt jó. Bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy én bénázok. :DDD

Szerk.:
Még annyi, ha változtat valamin, hogy egy 8i-ről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#1457) Ferling7 válasza bodnar10261 (#1454) üzenetére


Ferling7
tag

Egyelőre semmi ötlet, nálam rendben működik. Bár szerintem nagyon rossz a minősége.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1458) RPka91 válasza RPka91 (#1456) üzenetére


RPka91
tag

Kozben sikerult megoldanom, most mar innen irok! ☺

Bar, nem a gyarto altal letoltott driverrel.. 😄

(#1459) #97246720


#97246720
törölt tag

nos, ez a win10 frissítés elég nehéz dió lesz...de a megoldás lehet nem egyszerű...recopart-ról diskimage készítés, majd töröl és hozzáfűz a C:-hez...majd frissítés..frissítés végén meg a recopart-ot visszaállít diskimage-ből :)

(#1460) imi100 válasza #97246720 (#1459) üzenetére


imi100
újonc

Sziasztok. Adott egy 7I Win tablet, amiben ujratelepítés volt a Gépházból. Véletlenül kicsuszott a ezemből és telepítés közben a kép eltünt. Aztán visszajött, de elcsesződött az egész rendszer. Hogy lehetne megoldani , hogy ujra mukodjon? Gyári automatik repairt próbáltam, nem jártam sikerrel. és nincs semmi külso eszközöm hozzá, mármint bilenyuzet és egér.

PI

(#1461) Ferling7 válasza imi100 (#1460) üzenetére


Ferling7
tag

Mit jelent, hogy "elcsesződött az egész rendszer" ? Be sem tölt vagy hibásan működik? Ha garanciális és nem akarsz vele sz@pni, akkor inkább vidd gariztatni.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1462) togateam válasza #97246720 (#1450) üzenetére


togateam
senior tag

OFF
Szerintem Őstagként illene tudni hogy először végig olvasunk mindent és csak utána kérdezünk ha van még kérdésünk.Nem csak bebüfögünk valamit és utána várjuk a mannát,ez a kollégák munkájának teljesen a semmibe vétele.Most épp azon dolgoznék hogy legyen végre egy összefoglaló,de úgy érzem hogy teljesen fölösleges mert nem veszi senki sem a fáradságot hogy akár 1 sort is olvasson.
Valaki majd ide böfög és ha valaki majd egyszer erre jár akkor válaszol.
Egyébként meg én vagyok a bunkó valóban.
ON

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1463) togateam válasza Ferling7 (#1461) üzenetére


togateam
senior tag

Mivel azt írta hogy leejtette így bármi lehet,habár nem nagyon lenne hozzá semmi köze hisz minden alkatrész integrált így még a "hdd" sem állhat meg. Max az akkumulátor csatlakozó mozdulhatott meg egy pillanatra,és így áramot veszthetett a gép akkor viszont újra kell a telepíteni a gépet egy original recoveryröl.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1464) togateam válasza imi100 (#1460) üzenetére


togateam
senior tag

Pedig külső eszköz nélkül nem lehet megjavítani :(
1 otg
1 usb hub
1 egér
1 bill
1 8 gb pendrájv.
Ezek kellenek hozzá.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1465) Ferling7 válasza togateam (#1463) üzenetére


Ferling7
tag

Én is erre jutottam.
És mivel írta, hogy nem rendelkezik külső eszközökkel és nem mindenki ennyire vállalkozó kedvű, mint mi bátorkodtam javasolni a garit.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1466) togateam válasza Ferling7 (#1465) üzenetére


togateam
senior tag

Ha nincs külsérelmi nyom akkor még lehet szerencséje,egy sétát megér.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1467) indigen205 válasza togateam (#1327) üzenetére


indigen205
tag

mert azt hittem hogy ezt már tudjuk. lusta voltam visszaolvasni.
Valamiért azt gondoltam hogy úgy működik a tab, mint egy laptopon, ott meg általában az Esc mindig csinál valamit.

(#1468) indigen205 válasza User64476 (#1331) üzenetére


indigen205
tag

össze tudtam rakni simán :D
szétszedni egyébként annyi hogy a körmödet valahol alányomod a hátlapnak és végighúzod körben.

(#1469) togateam válasza indigen205 (#1467) üzenetére


togateam
senior tag

:)
Azért általában az ESC-re semmi sem történik hanem az F2 vagy a DEL-re esetleg az F10-re szokott történni valami :).
Nem beszélve hogy az ESCape gomb az a kilépés és nem a belépés :)
De a lényeg hogy van megoldás,a mi már mellékes.Ez már nagy segítség annak aki elakad.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1470) indigen205 válasza togateam (#1469) üzenetére


indigen205
tag

igen :)

Más: 0-ra formáztam a 8i-t és raktam rá egy szűz win10-et, de a touch driver ami itt volt az nem megy vele, valamint a girszkópra is hibát ír. Ilyenkor hogyan tovább?

Ja és van egy fullos lemezképem a teljesen gyári állapotról. Gyakorlatilag annyira gyári, hogy olyan mint ha most hoznád ki a teszkóból. Holnap felrakom valahova, leírással együtt.

[ Szerkesztve ]

(#1471) togateam válasza indigen205 (#1470) üzenetére


togateam
senior tag

ezt tedd fel

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1472) togateam válasza togateam (#1471) üzenetére


togateam
senior tag

Ezt is kiprobálatod Elméletileg mindegyikhez jó a driverek benne vannak(a giro hülyéskedhet de benne van a megoldás és ki vannak pucolva a felesleges windows programok.Igymax 6,5 giga az egész.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1473) togateam válasza indigen205 (#1470) üzenetére


togateam
senior tag

Az a lemezkép egy kincs lenne.
Köszönjük.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1474) indigen205 válasza togateam (#1473) üzenetére


indigen205
tag

A Macrium Reflect-et ismeritek? Melóban azzal csináljuk az image-eket. Tabról is azzal szedtem le.
Van tök jó Boot-olható recovery-je :D
Próbálok csinálni valami minimális tutor videót.

(#1475) Ferling7 válasza indigen205 (#1474) üzenetére


Ferling7
tag

Ismerem, de nekem nem jött be. Kb egy éve bűvészkedtem vele, aztán valamit elbénáztam és hagytam pihenni.
A videó azért jöhet. :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1476) togateam válasza indigen205 (#1474) üzenetére


togateam
senior tag

Igazából az a baj hogy nekünk már réges-régen nincs origi cuccunk:)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1477) togateam válasza indigen205 (#1474) üzenetére


togateam
senior tag

Én nem ismerem (nem is kell ismernem a világ összes programját) de a végén csak annyit keljen csinálnia az egyszerű halandónak hogy kimásolja pendrájvra bedugja és kész. :)
A többi kutyául nem érdekli :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1478) indigen205 válasza togateam (#1477) üzenetére


indigen205
tag

hát figyu: tudok adni egy full gyári alapot. Aztán hogy ki mit kezd vele az már az ő dolga :D

(#1479) bigsee


bigsee
addikt

Mondjatok már indokot, hogy miért erőltetitek a win10-re frissítést? Főleg 32 giga alatti tárhelyű tabletekkel... Mit vártok tőle?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1480) indigen205


indigen205
tag

btw: amit ajánlottál toga, hogy rakjam fel 10i-re való win10: felraktam, giro müködik rendesen, de touch azon se volt. kb. fél óra gugli után találtam egy drivert, szerintem tök más tabhoz van, de működik rendesen.
[link]

(#1481) indigen205 válasza bigsee (#1479) üzenetére


indigen205
tag

Válaszolnék, de sajnos nem értem a kérdést. Nem értem hogy mit nem értesz. Tárhelyileg jobban megéri, memóriakezelése mérföldekkel jobb, valamint a win10 tapizva az igazi. Ezeken felül pedig jó érzés hogy a legújabb rendszer van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1482) togateam válasza indigen205 (#1480) üzenetére


togateam
senior tag

Ez az alap touch driver,ez minden Lark tabhoz jó. (ez van integrálva a win 10 wimbootba is).
Ha véletlenül nem menne akkor le kell törölni a drivert , és újra felrakni.
Az acceleró és a touch érdekes hogy mindig felváltva szorakázik,minden gépen van valami,vagy ez vagy az nem megy :).

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1483) togateam válasza indigen205 (#1480) üzenetére


togateam
senior tag

Nekem fordítva szarakodik a giróval kell 2 percet szórakoznom viszont a touch már az első képernyőtől jó :).

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1484) togateam válasza indigen205 (#1480) üzenetére


togateam
senior tag

Mennyi hely maradt a 16 gb-ból?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1485) indigen205 válasza togateam (#1484) üzenetére


indigen205
tag

Körülbelül 7.7Gb. Nekem ez már elég :)

(#1486) togateam válasza indigen205 (#1480) üzenetére


togateam
senior tag

egyébként a 800-as hsz-ben benne van minden kényesebb driver :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1487) indigen205 válasza togateam (#1486) üzenetére


indigen205
tag

Ezt már fejből tudom :) , de azzal semmit nem akart csinálni. Találtam már olyat is amitől úgy érezte hogy egyszerre két ujjal érek hozzá és kb inverz irányokba mozgott az egér :D Lehet hogy már kicsit megfáradtam mára és csak balf*szkodok :D

(#1488) togateam válasza indigen205 (#1485) üzenetére


togateam
senior tag

Az a pakkot tetted fel ami egy lark indítóval indul?
Könnyű volt felrakni a wimbootot?
(csak azért érdekel mert azt én csináltam :) ) Kíváncsi vagyok hogy ha egy nem szagértöhöz kerül akkor tudna-e vele boldogulni,eléggé "hülye"biztos-e?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1489) togateam válasza indigen205 (#1487) üzenetére


togateam
senior tag

Mondjuk ilyen későn már nem szabad vele foglalkozni mert az ember ingerlékenyebb és inkább az "acconyt"kell nyomkodni nem a tabot.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1490) togateam válasza indigen205 (#1485) üzenetére


togateam
senior tag

Benyomsz mellé egy sd kártyát és csókolom :).
De ennyi hely elég a rendes működéshez bőven.
Igyekeztem kivenni belőle az abszolult nem használatos MS programokat,de ha valakinek hiányzik az áruházból pótolhatja :).
Tényleg a Kamerák működnek? Mert itt többeknek gondjuk van vele,Szerintem a program a második indulásnál jön rá hogy neki van 2 kamerája is .

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1491) togateam válasza indigen205 (#1480) üzenetére


togateam
senior tag

Átnéztem a a linkelt touch drivert talán annyiban jobb,sőt sokkal jobb hogy van benne egy install exe,így egyszerűbb feltenni mindenkinek.
engedelmed nélkül egyenlőre integrálom a 800-a hszbe :) legalább egy gyújtóhely féleség kell,aztán a jövő héten (holnaptól én röfi nyiszin vagyok így 3 nap alkohol mérgezéses előre kinéző időtöltésem lesz ) egyesítek mindent és megírom azt a "rohadt"adatlalpot ha már senki más nem akarja :)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1492) indigen205 válasza togateam (#1491) üzenetére


indigen205
tag

http://prohardver.hu/tema/lark_ultimate_7i_8i_10i_tablet/hsz_1382-1382.html

ezt raktam fel, elég egyszerű volt. BTW rajtam szerintem nehéz tesztelni a hülyebiztosságot, mert rendszergazda vagyok szóval kötelező feltalálnom magam, nem vagyok egy átlag júzer :)

Kamerák egyből jók voltak.

Persze nyugodtam rakd bele a 800-ba. Azért raktam fel hogy hátha tudok vele segíteni valakinek :D

[ Szerkesztve ]

(#1493) #97246720


#97246720
törölt tag

komolyan mondom, engem szivat ez a lark tablet :D tegnap azt írta hogy 5giga hely kell, ma meg már 8giga kéne neki.... az agyam eldobom :D memkártyáról nem lehetne telepíteni bill,egér,hub nélkül? bill,egér van de hub az nincs...
nem szivesen hekkelném...de a win10 az kéne viszont, meg a hivatalos licensz is....végigbugásztam vagy 1000 hozzászólást és fél tonna leírást...de értelmes frissítési leírást nem találtam...csak mókolós megoldásokat...

[ Szerkesztve ]

(#1494) indigen205


indigen205
tag

Annyire nem mókolós, de tény hogy hub kellene hozzá :)
Nem egy nagy összeg, teszkóban 1000-1200ft és nem egyszer leszbhasznos az életben :)

Az original 8.1 feltöltéssel késni fogok. Rájöttem hogy két pendrive kell a felrakásához és ezt le szeretném egyszerűsíteni egy pendrive-ra :)

[ Szerkesztve ]

(#1495) #97246720 válasza indigen205 (#1494) üzenetére


#97246720
törölt tag

:R majd venni fogok... de egy értelmes leírás nincs hogy ha megvan minden eszköz ami kell, akkor lépésről lépésre hogy kell megcsinálni?
laptopon egyszerű de ez a tab nekem már eléggé kacifántos :D nem találtam olyan beállytást hogy a boot sorrendet át tudjam állítani úgy mint egy laptopon... nekem ennek a tabnak a biosa eléggé kacifántos :F

csak azt nem értem hogy miért ad ki a lark egy frissítő PC-s appot hogy, nekem ez már a 3.dik tab 12 óra altt :DD az elsőnek mozgott a kijelzője, a másik meg úgy megadta magát hogy semmit nem lehetett vele kezdeni... de szerencsére a másodikat betudta a tesco szoftverhibásnak :DD csak kár hogy a fekete készlet kifogyott :DD így zöld lett belőle, de ebben a színben is jól mutat :)

[ Szerkesztve ]

(#1496) Ferling7 válasza #97246720 (#1493) üzenetére


Ferling7
tag

A frissítést media creation tool-al tudod megoldani külső eszköz nélkül. A rossz hír, hogy a driverek közül legalább a touch nem fog működni.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1497) #97246720 válasza Ferling7 (#1496) üzenetére


#97246720
törölt tag

de az orvosolható, a lark oldalán fent van a win10es touchdriver...
nekiáltam a MCT-vel egy 32bites win10 telepítőt készíteni egy 4gigás penre
hub nélkül nem megoldható semmiképp a telepítés?

(#1498) bigsee válasza indigen205 (#1481) üzenetére


bigsee
addikt

Azt nem értem, hogy egy jól működő, gyári rendszert miért kell lecserélni egy, a MS által az ember arcába tolt rendszerre, amin még a driverek sem az igaziak. Nincs elég hely erre, (nekem a metro ui is hiányzott a 10-ből, de ez az én bajom :) ), meg kisebb problémák. De egyébként nekem mindegy, mindenki azzal szenved, amivel akar... :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1499) togateam válasza #97246720 (#1497) üzenetére


togateam
senior tag

A 16 giga kevés a gyári win 10-nek. Kell mellé egy 16 giga pndrájv. Van itt kész win 10. 7 giga marad utána szabadon.Nem kell csinálni.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1500) Ferling7 válasza #97246720 (#1497) üzenetére


Ferling7
tag

Sajnálom, de egyelőre nem. Vagy én nem tudok róla. Egy minimális gépelést igényel parancssorban, ami nálam jelenleg 3 szó.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.