Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Ferling7 válasza togateam (#1346) üzenetére


Ferling7
tag

"napi 3-4szer újra rakom"
Azért ez már masszív mazohizmus. Én azért vettem, hogy használjam arra amire való.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1352) User64476


User64476
őstag

Nektek is az van, hogy a kamera működik pár napig friss rendszeren aztán csak a feketeség? Az előlapi megy skype videohívásból fura módon...

(#1353) Ferling7 válasza User64476 (#1352) üzenetére


Ferling7
tag

Nálam működik rendesen, bár nem használom förtelmes képe van.
A Gépházban a kamera használatának beállítását nézted már?

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1354) User64476 válasza Ferling7 (#1353) üzenetére


User64476
őstag

Igen, a drivert is 3x újratettem... lehet hogy a kamera app rossz?

(#1355) togateam válasza Ferling7 (#1351) üzenetére


togateam
senior tag

Ma vettem egy ilyet Folyékony üveg

Bemutató

Használat

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1356) Ferling7 válasza User64476 (#1354) üzenetére


Ferling7
tag

Az app a xar, lefrissítettem és most már nekem sem megy. :(((

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1357) tibor72 válasza togateam (#1355) üzenetére


tibor72
tag

Nem rossz, de én erre szavazok inkább [link] :DD

(#1358) togateam válasza tibor72 (#1357) üzenetére


togateam
senior tag

Szerintem ezek ugyan azok.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1359) Ferling7 válasza User64476 (#1354) üzenetére


Ferling7
tag

Megjavult a kamera.
Kiadtak egy frissítést 1511-es rendszerhez, nekem ezzel helyre jött.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1360) User64476 válasza Ferling7 (#1359) üzenetére


User64476
őstag

Most épp nekem is jó...

(#1361) tibor72 válasza togateam (#1358) üzenetére


tibor72
tag

Nem hiszem, az utóbbi inkább karcállóvá teszi sem mint folyadék taszítóvá, illetve nem találtam/néztem videót arról hogy pl a karcállóságon kívül mit tud még a nanoShine, de lehet ugyan az a kettő :F

(#1362) togateam válasza Ferling7 (#1332) üzenetére


togateam
senior tag

Feltöltenéd a win home-t valahova,mert még az msdn-ben is csak a Multiple verzió van.
Ha fel rakom a 10-re a te 8-as vagy 7-es verziód,az jó kivéve a touch,de azt még a driver frissítés sem teszi rendbe.Szóval kéne az alap win hogy meg lehessen csinálni a 10i-t is.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1363) Ferling7 válasza togateam (#1362) üzenetére


Ferling7
tag

Jó a multiple verzió, én is abból dolgoztam.
Itt egy parancssoros megoldás a megfelelő verzió kiválasztásához:

dism /get-wiminfo /wimfile:"D:\images\install.wim"

Mindig a legkisebb index-szel rendelkezőt fogja telepíteni, szükség szerint cserélhető (sourceindex):

Dism /Export-Image /SourceImageFile:D:\images\install.wim /SourceIndex:1 /DestinationImageFile:D:\Images\install1.wim

majd átnevezzük:

md D:\images\original
move D:\images\install.wim D:\images\original\install.wim
rename D:\images\install1.wim install.wim

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1364) bodnar10261 válasza Ferling7 (#1363) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Nekem továbbra is szar a kamera a tabon hiába volt összegző frissítés

Bodnár Dávid

(#1365) togateam válasza Ferling7 (#1363) üzenetére


togateam
senior tag

Értem.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1366) togateam válasza bodnar10261 (#1364) üzenetére


togateam
senior tag

Feltehetek egy kérdést?
Mire használod ezt a "szuper" kamerát?
Vedd úgy hogy nincs benne :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1367) Ferling7 válasza bodnar10261 (#1364) üzenetére


Ferling7
tag

Próbálgasd, nekem elsőre bejött, aztán a második és harmadik indításnál csak a fekete képernyő látszott. De azóta működik.

Az app a hibás, reméljük minél hamarabb kijavítják.

[ Szerkesztve ]

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1368) macka1973


macka1973
csendes újonc

Helló Mindenki! egy nagyon láma kérdést tennék fel, win 8.1 bing ben elindított win 10-es frissítés előtt a bios-ban kikell valamit kapcsolni? Egy másik fórumon olvastam, egy más típusú tabnál, hogy ki kell kapcsolni a Quiet boot opciót! lark ultimate 8i esetében ez melyik? Lehet hogy meggondolatlanul indítottam el egy telepítés :W , 39%-nál megállt (szolgáltatások és illesztők telepítése)!!!! :-( merjem kikapcsolni? :F előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#1369) Ferling7 válasza macka1973 (#1368) üzenetére


Ferling7
tag

Ha abszolút nem megy tovább a telepítés, akkor előbb utóbb kénytelen leszel kikapcsolni. Két dolog történhet, visszaáll a 8.1 a frissítéssel teleszemetelt háttértárral, vagy lesz egy drága vágódeszkád. ;] Na jó nem, de ha szétqrta a particiókat, akkor tojóznod kell egy wimbootos telepítőt.
A Quiet boot opciót én a 8i-n kikapcsoltam viszont a 7i-n be van kapcsolva, mindkettőn gond nélkül tudtam mókolni a rendszert.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1370) macka1973


macka1973
csendes újonc

Köszi a választ! Remegő kézzel kikapcsoltam! Most várom a fejleményeket a kiírás szerint folyik a Windows előző verziójának helyreállítása!? :W

[ Szerkesztve ]

(#1371) User64476 válasza macka1973 (#1370) üzenetére


User64476
őstag

Vissza fogod kapni a régi windózt, semmi para. A quiet boot annyit tesz, hogy nem takarja el a lark grafikus splash a bios boot üzeneteit...

(#1372) kj421 válasza pcnet (#1348) üzenetére


kj421
csendes tag

Jelenleg 25e huf az ára a 8i nek , ebből lejön a naponta felhasználható egy 1500 huf-os kupon (T reklám ujság hátoldalán) + sokan kaptak 1-x ezer huf os kupont a klubcard pontokra . Nekem 22 be van . Tegnap vettem , most kóstolgatom , állítgatom saját ízlés szerint . Netezni jó lesz ... Beállítások OTG + egér nélkül nehéz , görgetni böngészéskor kézzel .
Recovery partició mentésén és törlésén gondolkodom , ha probléma mentes a particiók egyesítése .
Aki szétszedte nem látott véletlenül fel nem használt monitor kimenetet ?
A hátlapon vannak-é kiálló sérülékeny körmök , esetleg eltávolításának módja ...
Csak azt nem értem , hogy a régi telón SE remek csatlakozó felület van ezeken meg semmi . Ezt a USB-t ebben a méretben nagyon utálom . Legalább a régi kerek keresztmetszetű tápot hagyták volna meg . Egy éve még ez a Lark márka ismeretlen volt előttem , a t-ben 300 huf-ért adták a régi szabványú töltőjét . Nem mertem belőle 1-1 db-nál többet megvenni , mert azt hittem bóvli ...

[ Szerkesztve ]

(#1373) macka1973


macka1973
csendes újonc

Windows 8.1 bing visszaállt!!! :C :C Azt gondolom, hogy nem erőltetem többet a 10-et! A 8.1-es pörög rajta így is!

(#1374) togateam válasza macka1973 (#1373) üzenetére


togateam
senior tag

Van a tabban memória kártya?
Mert az okozhat leállást :(
Ha van,vedd ki és próbáld újra,mert mint látod visszaáll,tehát max pár percet veszíthetsz.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1375) macka1973 válasza User64476 (#1371) üzenetére


macka1973
csendes újonc

köszönöm!

(#1376) angelhun84


angelhun84
csendes tag

Üdv, az 7i win tulajokat kérdezném, próbálta valaki 64gb sd kártyával? Tudom, a leírásokban 32gb a max, de hátha, feleslegesen nem vennék 64est.

(#1377) pcnet válasza kj421 (#1372) üzenetére


pcnet
addikt

Ha 3 napon belül vissza viszed Tescoba minőségi panasszal, vissza adják a vételárat. Megkérdezték mi a bajom vele, mondtam, hogy frissítések telepítése után alig marad szabad hely, win 10 telepítőt letölti ha kérem, ha nem. (Persze, tudom, hogy le lehet tiltani azt a bizonyos két frissítést.) Szó nélkül vissza adták a 25e ft-ot.

De azért kis zsiványság lehet Tesconál is, mert az első tabletet a szemem előtt bontota ki a srác, bekapcsolta és betöltött a rendszer. Semmi beállítás varázsló, bejelentkezés Live fiókkal, alkalmazások telepítése majd reboot. Azt vissza vittem, mert a kijelző bal oldalán egy 2*2 cm-es részen nem érzékelte az érintéseket. Második tab már beállítás varázslóval indult. Tavaly Op3n dott tabletet vettem, szerettek bele halni a frissítésbe. Haza hoztam, első dolgom frissítés volt, meg is nyekkent. Vissza vittem, kérdezték, hogy pénzt vagy tabletet kérek. Pénzt kértem, de motoszkált bennem a kisördög, hogy mégis csak 15e ft, akkoriban kerestem 2A-es töltőt Qi töltőhöz. Gondoltam 15ért megéri akkor is a tablet, mert csak egy töltő 3-4-5e ft. Akkor 10e ft-ért van egy tabletem, max addig visszem vissza, amíg ki nem fogok egy jót, ami lefrissül. Másnap be is szambáztam és vettem egyet. Haza hoztam, bekapcsoltam, semmi beállítás varázsló, betölt a rendszer és Tesco wifi be van állítva rajt, valamint angol a rendszer nyelve. Gondoltam át vagyok b.xva a palánkon, frissítem, behal és viszem vissza. Túlélte a frissítést, megtartottam. Azért érdekes, hogy original csomagolásból ilyen tabletek kerülnek elő...

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#1378) pusihusi válasza pcnet (#1377) üzenetére


pusihusi
addikt

Amit vissza viszel, másnak eladják! Én íis így jártam egy 10" droidossal, mikor otthon kicsomagoltuk már szinte be volt lakva, s leraktuk az asztalra forgott a kijelző mint a ringlispir. Csere-beállítás varázsló :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1379) togateam válasza pusihusi (#1378) üzenetére


togateam
senior tag

Ez így van mindenhol minden műszaki termékkel.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1380) Syl válasza togateam (#1379) üzenetére


Syl
nagyúr

Hogy állsz a wimbootos win10-zel 10i-re? Ami a onedrive tárhelyeden van az "kerek"? Vagy hegeszteni kell a cmd-t meg a drivereket?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1381) bodnar10261 válasza angelhun84 (#1376) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Szerintem bőven támogatja a 64 gb-s sd-t a tab. Sőt, összeis tudod "kötni" a c meghajtoval ha ntfsbe formázod meg.

Bodnár Dávid

(#1382) togateam válasza Syl (#1380) üzenetére


togateam
senior tag

Lark10i_win10_wimboot
Lehet kipróbálni.
Több mint 21gb szabad hely induláskor.
Az accelerot sajnos újra fel kell rakni,mert a win frissíti,de a rosszra.
A leírás remélem érthető :)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1383) Syl válasza togateam (#1382) üzenetére


Syl
nagyúr

:R
Bár délelőtt Ferling7-től kaptam egy wimbootos telepítőt és az tökéletes.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1384) Ferling7 válasza togateam (#1382) üzenetére


Ferling7
tag

Csak egy tipp, de lehet azért van baja az accelero-nak mert technical preview-ből dolgoztál.

Btw a telepítés ezzel a módszerrel egyszerűbb.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1385) togateam válasza Ferling7 (#1384) üzenetére


togateam
senior tag

Nincs annak baja,kettővel többet kell klikkelni.Viszont nem kell bohóckodni vele semmit.
De ha lesz időm akkor van még egy tervem,kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1386) togateam válasza Ferling7 (#1384) üzenetére


togateam
senior tag

A linken nem látok semmit :(

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1387) Ferling7 válasza togateam (#1386) üzenetére


Ferling7
tag

Csak az op rendszer verziója van benne képként. :)
Nekem megnyitja.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1388) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Próbaképpen felteszek egy office 2013-at ( nem az összes összetevővel persze)

Bodnár Dávid

(#1389) angelhun84 válasza bodnar10261 (#1381) üzenetére


angelhun84
csendes tag

[link]
Ezt néztem ki, jó árnak tűnik, és mivel sdhc, talán tényleg jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1390) Ferling7 válasza angelhun84 (#1389) üzenetére


Ferling7
tag

Ilyenem van és innen 2db 32Gb-os. :) Az átalakító hamar megadta magát, előbb a pendrive foglalat, majd az adapter. Az sd kártyák még működnek.

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést.

(#1391) togateam válasza angelhun84 (#1389) üzenetére


togateam
senior tag

Szerintem ez csak pénz kidobás.Nem véletlenül nincs megadva a sebessége.
Ha az ember már gyorsítani akarja a készülékét,akkor az bizony pénzbe kerül.
Ami egy memokártyán fontos ha már gyors kell, hogy az U betüben legalább legyen egy 1-es.
pl: U1

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1392) bodnar10261 válasza togateam (#1391) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Külföldről meg főleg nem hozatnák, vannak olcso számtechboltok pl budapesten a pcx

Bodnár Dávid

(#1393) togateam válasza togateam (#1391) üzenetére


togateam
senior tag

Habár ebben a tabban nincs usb 3.0 de ez nem jelenti azt hogy 2 év múlva nem lesz más eszközben használva a kártya.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1394) angelhun84 válasza togateam (#1391) üzenetére


angelhun84
csendes tag

Csak számomra még mindig az a kérdés, hogy vajon elboldogul-e az ultimate 7i a SDXC kártyával.

(#1395) togateam válasza bodnar10261 (#1392) üzenetére


togateam
senior tag

Ez a külföld érdekes dolog,Én semmit sem vennék/veszek onnan.Ennek több oka van az első hogy nem olcsóbb,most mindenki néz hogy ez hülye?.Nem csak tudok számolni és ismerem a vám törvényeket meg értékelem a gyors anyanyelvi garanciát.Mert úgy kell számolni hogy ár+szállítás+vám+áfa,ha garancia akkor +2 posta költség.És 3-4 hónap mire tényleg haza ér + negyed év anyázás.Ez nekem nem éri meg azt a pár ezer forintot.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1396) togateam válasza angelhun84 (#1394) üzenetére


togateam
senior tag

Ha nem boldogul el akkor kicseréled a telefonodban levővel.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1397) V0yager


V0yager
csendes tag

Lark Ultimate 7i
Tegnap feltelepítettem az Asphalt 8-at és a következő kép fogadott

ezek szerint nem csak a felhasználót hanem a hardvert is nyilvántartják és ellenőrzik? Van 16 autóm, de én egyet sem vettem. Valaki előttem kipróbálta és visszavitte majd újból eladták? Ez a játék ezen a gépen szerintem élvezhetetlen, még low effects beállítások mellett is laggol és sokszor 1-3 másodpercre meg is áll a játék. Aki játszik ezzel a játékkal valamelyik Lark win-es tabon leírhatná a tapasztalatait.
Vannak előnyei is azért a gépnek:
- mini hdmi csatlakozó, egy 22"-os Technika tv-vel használom, böngészésre, filmek nézésére tökéletes
- 64 GB-os micro sd kártyát is kezel
- töltés közben használható perifériák, billentyűzet, egér, pendrive, gamepad ezekkel próbáltam
ehhez kell egy usb apa apa kábel aminek az egyik végét a tápadapter a másik végét egy usb hub szabad
aljzatába csatlakoztatjuk, az usb hub csatlakozóját pedig összekötjük egy usb toldó segítségével az eredeti
töltő kábelével a táblagépnek. Még játék közben sem merül jobban mint amennyit visszatölt.
Hátrányai:
- játék közben és egyéb processzorigényes feladatok mellett nagyon melegszik, ha nem lenne rajta
műanyag burkolat szerintem a processzoron akár sütögetni is lehetne, ez miatt vagy az 1 GB memória
miatt vagy mindkettő miatt játékra nem a legjobb
- a touch panel az érintéseket jól érzékeli, de tollat használva nem érzékeli azokat amik az LG 8.3-as
táblagépemmel jól működnek, lehet hogy csak nagyobb gumifejjel ellátott tollat kell használni ezt még
nem próbáltam
- ips panelnek szépek a színei, de nincs olyan élénk mint az előbb említett Technika tv-n vagy az LG ips
paneles monitoromon, a betekintési szögek viszont rendben vannak.
- a panel szélein körbe láthatóak a ledek bevilágításai
- a két rövidebb oldalán a ház szélén szétszedésre utaló nyomok láthatók, mintha a feszegetéstől egy kicsit
meghajlott volna az előlap széle
- 1 év garancia, máshol 2 évet is adnak igaz, hogy ott jóval drágább is
A mostani 18000 forintos árával szemben szerintem jobbat nem lehet most találni itthon ezekkel a paraméterekkel, kár hogy az az egy játék amivel néha játszani szoktam majdnem élvezhetetlen rajta.

Közben kipróbáltam 1024x768-as felbontással képernyő kiterjesztése funkcióval low effects beállításokkal valamivel jobb lett, de sokszor itt is másodpercekre megáll a kép. 300-400 MB memóriát használ és kb. 30 százalékon pörög a processzor. Az előző 1776x1000-es felbontás sok ennek a z3735g soc-nak.

(#1398) angelhun84 válasza V0yager (#1397) üzenetére


angelhun84
csendes tag

Tennél fel képet a hubodról? Illetve hogyan van kötve? Nekem nem akar összejönni, kikapcsolt állapotban tölt, bekapcsolva már nem. Ahogy én próbálom, OTG adapterre van kötve egy 4 portos USB hub, hubra egy egér és egy bill, , USB-A USB-A kábel, meg a hálózati töltőre.

(#1399) togateam válasza V0yager (#1397) üzenetére


togateam
senior tag

Biztos hogy a neked való magasságot választottad?
Holnap felrakom és kipróbálom, habár nem tudom hogy arra az 5 percre amig felbosszant megéri e a cca 2 giga letöltés.
Hardver követelmény: (2 giga ram)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#1400) togateam válasza togateam (#1399) üzenetére


togateam
senior tag

Pedig az gépem kb 4 órás friss rendszer, saját gyártmány:)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.