Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) togateam válasza Darth_Revan (#2998) üzenetére


togateam
senior tag

Nem tudjuk a választ lehet hogy igen lehet hogy nem,talán próbáld ki és utána írd meg hogy mik a tapasztalatod,de olyan teszt legyen amit valóban elvégeztél pontos mérésekkel,nem csak úgy hogy úgy érzem hogy ... :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3002) 3shae válasza angelhun84 (#2994) üzenetére


3shae
aktív tag

Köszönöm, az nekem is jó lesz!

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#3003) togateam válasza geri005 (#3000) üzenetére


togateam
senior tag

Bocs egyel lejjebb passzold tovább :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3004) togateam válasza angelhun84 (#2994) üzenetére


togateam
senior tag

nekem meg ilyen

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3005) gabor_01 válasza togateam (#2997) üzenetére


gabor_01
senior tag

Elolvastam persze. Csak én DVD-re írtam az iso-t. Feltételeztem, hogy ugyanúgy tud bootolni, mint minden telepítő. Akkor próbálom a pendrivos módszert...

(#3006) tibor72 válasza togateam (#2999) üzenetére


tibor72
tag

Az a vezérlőpult is meg van "vágva" kicsit, és ha többet akarsz az igen, nem lehetőségnél, akkor bevág a gépházba ....lol. Annak az eee pc- nek neki se fogtam volna support átnézése nélkükül :DD .A fejlődés, mint olyan, kell és szükségszerű, de az iránya és kihatása - "bizonyos beállításokat a rendszer kezel" ,nem 90% os - nem teszi elfogadottá. És hogy, meddig választható, és hogy mi, az erősen kezd korlátozódni, mert már tervezet, hogy a jövőbeni hardverek sehogy ne legyenek visszafelé kompatibilisek. De most még lehet, és ezt ki is használom :D Cortana meg tegyen nekem egy szivességet .... és .... meg utánna..........Jah hogy azt nem tudja :Y sebaj majd idővel fog az menni :DD ;] ;] :R

(#3007) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ó jajj, azt hiszem ezt megszívtam...

Jól látom, hogy 7i-n van HDMI csatlakozó, de a 8i-ről ez lemaradt?!

(#3008) adika4444 válasza Darth_Revan (#3007) üzenetére


adika4444
addikt

:K:(

üdv, adika4444

(#3009) tibor72 válasza togateam (#3004) üzenetére


tibor72
tag

Ezzel a kártyával mekkora a valós tempó a tabban?

(#3010) Darth_Revan válasza adika4444 (#3008) üzenetére


Darth_Revan
veterán

(#3011) togateam válasza Darth_Revan (#3007) üzenetére


togateam
senior tag

Igen,a 7i van hdmi de a kijelzője csak 1024*600-as a 8.i-n nincs hdmi de a kijelzője 1280*800..

A fene sem érti ezeket az eljárásokat.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3012) togateam válasza gabor_01 (#3005) üzenetére


togateam
senior tag

Hát nem :)
Az csak azért isó hogy egyben maradjon,és a rufuszal ne keljen szenvedni :) Mert előtte ez bizony elég macerás dolog volt.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3013) Darth_Revan válasza togateam (#3011) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát igen, HDMI fontos lett volna nekem, ezért is pislogtam itthon, hogy hol a HDMI :O

Jah és az Office sem aktiválható már :U

[ Szerkesztve ]

(#3014) togateam válasza tibor72 (#3009) üzenetére


togateam
senior tag

Nem tudom,de hétvégéig nem is fogom tudni,nincs velem a tabom (ép külföldön lógatom a lompost).
Igazából a kártyát sem tudom megmérni érdemben mert nincs 3.0-ás kártya olvasóm,ezért nem is foglalkoztam sebesség méréssel,az usb 2.0 meg ismert kb 20-25 ezer között szokott olvasni.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3015) togateam válasza Darth_Revan (#3013) üzenetére


togateam
senior tag

Cseréld le egy 7.ire ha kell a hdmi,
De fimet nézni így is lehet rajta

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3016) togateam


togateam
senior tag

Ezt a pár trükköt valaki kipróbálná a tabján ? Nagyon érdekelne. (nekem most nincs itt)

Win 10 trükkök tabra

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3017) Darth_Revan válasza togateam (#3015) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Aha, köszi.

Kíváncsi vagyok USB->HDMI átalakítóval működne-e. :U

(#3018) Jovanny2 válasza Darth_Revan (#3007) üzenetére


Jovanny2
őstag

Cserélem 1:1. :) Ó, most látom, hogy office szopik? :(

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#3019) encoder


encoder
tag

Sziasztok!

Én is vettem egy i8-cat és egyelőre nagyon pozitívak a tapasztalataim. Ha tudom, hogy a 10-eshez van billentyűzet is, akkor talán inkább azt vettem volna, de a kis méretnek viszont megvan az az előnye, hogy könnyebben zsebrevágható... :)

Tettem bele egy 64GB-os kártyát és rendeltem hozzá egy usb hubot, de kéne hozzá még egér, billentyűzet, tok, screen protector. SD kártyára is olyan jó forrásokat írtatok, hogy hátha ezekre is vannak jó ötleteteitek. :)

(#3020) Darth_Revan válasza togateam (#2666) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Próbáltam csinálni telepítőt az itt leírtak alapján, de Rufus azt írja, hogy "iso image extraction failure"

Sérült lenne a 8i telepítője ? :(

[ Szerkesztve ]

(#3021) encoder válasza Murphistic (#2557) üzenetére


encoder
tag

A gyári töltővel nálam is meghülyül az érintőképernyő, de egy minőségi 2A-os töltővel semmi baja, így ezért a hibáért egyértelműen a hitvány kínai töltő okolható... :((

(#3022) Casoli


Casoli
őstag

Valaki nem tudna menteni egy 7i Win 8.1 partíciót a komplett 16GB-s tárolóról? Mert az Office szerintem csak arról aktiválható.

Én mikor megvettem, rögtön gyalultam 10re, pedig kellene az az egy év előfizu :(

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#3023) wandor0930 válasza Darth_Revan (#3020) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Pár napja húztam fel a win10et 8i-re togateam leírása és fájljai alapján szóval azok tuti jók.

(#3024) Darth_Revan válasza wandor0930 (#3023) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Pedig Rufus-t és pendrive-ot is cseréltem, de ugyanazt dobja :(

(#3025) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Az normális ezeknél a táblagépeknél, hogy nyomás hatására csík/illetve gömbök jelennek meg a kijelzőn ?!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3026) wandor0930 válasza Darth_Revan (#3024) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nem sérült esetleg letöltés közben? Megszakadta a kapcsolat vagy valami?
Próbáld meg esetleg újra letölteni.

(#3027) Darth_Revan válasza wandor0930 (#3026) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Letöltöttem Opera és IE alatt is.

De lehet megy is vissza a boltba, ha a fentebb említett hiba nem minősül normálisnak ezeknél a gépeknél ...

[ Szerkesztve ]

(#3028) togateam válasza Darth_Revan (#3025) üzenetére


togateam
senior tag

Igen normális a kör jelöli az érintési pontot és a csík az érintési vonalat,de amit csinálsz épp egy hibás touch driver oka :) Lesz vele dolgod.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3029) Darth_Revan válasza togateam (#3028) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Na akkor már csak ezrét is jó lenne Win10-et feltenni :D

Csak tudnám miért nem tudja nekem a Rufus kiírni az ISO-t amit csináltatok :W

[ Szerkesztve ]

(#3030) togateam válasza Darth_Revan (#3027) üzenetére


togateam
senior tag

És nem vissza vinni kell hanem itt olvasni nem keveset.Mindenre megvan a megoldás.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3031) togateam válasza Darth_Revan (#3029) üzenetére


togateam
senior tag

Elolvastad az isóban lévő telepítési útmutatót?
Ha most megkérdezed hogy hogyan kell akkor hagyd abba és vidd vissza a tabot.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3032) Darth_Revan válasza togateam (#3031) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nincs útmutató az ISO mellé, de ha a hsz-edben leírtakra gondolsz, akkor igen, az alapján csinálom.

mind1, kiírom lemezre és csinálom onnan.

[ Szerkesztve ]

(#3033) togateam válasza Darth_Revan (#3032) üzenetére


togateam
senior tag

Akkor megismétlem Az iso-BAN nem mellette .Benne.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3034) togateam válasza togateam (#3033) üzenetére


togateam
senior tag

Mi lenne ha egyszer valaki kétszer rá klikkelne és bele is nézne hogy mi a lópikula van benne?
És jé itt van hogy mi az ördögöt is kell csinálnom.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3035) togateam válasza togateam (#3034) üzenetére


togateam
senior tag

Az elsők között az van hogy töltsük fel árammal,és bármilyen hihetetlen de 50% alatt nem(nagyon) bootolhatsz,mert a gyártok is tudják hogy nem fogsz a végére érni és a sok luzer meg viszi vissza a cuccot hogy - ilyen szar nekem nem kell nem működik -.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3036) Darth_Revan válasza togateam (#3033) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Belenéztem abba is, de ugyanaz volt leírva.

Viszont meglett a probléma oka:
Miután kiválasztottam az ISO-t, a Rufus visszaállította a partíció sémát MBR-re GPT-ről!

Így már jó :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3037) gabor_01 válasza togateam (#3034) üzenetére


gabor_01
senior tag

Há nem pilótavizsgás a dolog. :DD
De mégse szokványos és nyilvánvaló.
Én napokat szívtam, most végül sikerült minden.
(Felment a hivatalos win10 update. Majd feltettem egy szűz win10-et a Microsoft honlapjáról. Itt egy csomó driver hiányzott. Az érintő driverét végkép nem tudtam feltenni. Ezután jött a fórumos megoldás...)

Ami most hiba látszik a 7i-n:
Az érintője a széleken nem jó, kijjebb érzékel. Ezt 3 példányon is tapasztaltam.
A tápnak 2 hibája is van. Az érintő meghülyül tőle. Az USB aljzat laza, így esetlegesen érintkezik a bedugott kábel. Ezeket is mindhárom készüléknél észrevettem. Viszont korrektül le tudja adni az áramot. Ez nagyon ritka. A kábel is rendkívül kis ellenállású.

(#3038) togateam válasza Darth_Revan (#3036) üzenetére


togateam
senior tag

Látod olvasni arany :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3039) togateam válasza gabor_01 (#3037) üzenetére


togateam
senior tag

Szerintem meg teljesen szokványos hogy megnézem hogy mit töltök le,hogy esetleg nem egy atombombát akarok tenni a tabomra :)

Kijjebb érzékel? Jól van beállítva a felbontás? Mert ha jól tudom akkor win 8-alatt nem pontos,ezt a hibát csak a win 10 javítja . (nekem nincs 7esem így tényleg nem tudom ezt csak a videókból és az itteni panaszokból hallom)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3040) gabor_01 válasza togateam (#3039) üzenetére


gabor_01
senior tag

Win 8 alatt nagyobbra van állítva a felbontás a kompatibilitás miatt. (Minimum 768 sor kell.)
Win 10-nél már a natív felbontás él.
Az érintési hiba ettől független. Mind a 4 oldalán tapasztalható.

(#3041) ssgk


ssgk
aktív tag

Sziasztok !
SOS valaki tudna segíteni a problémámon ?
Gyorsan leírom a sztorit:

Megvettem egy Lark ultimate 7i-t Tescoban akciózva, szóval nem volt tervezett vásárlás .
Meg is volt minden patenten működött, csakhogy a tárhely csak 4.7GB volt újonnan ami nagyon kevés ... be is tellt... vette egy sd kártyát hogy több legyen a tárhely viszont a win8 nem támogatja az sd re való telepítést.
Olvasgattam a fórumot hogy a windows 10 támogatja az sd s megoldást ( ekkor nagyon boldog voltam :) ). Azonnal le is akartam frissíteni awindows ot (persze elötte mindent lementettem ) .... Ekkor kezdődtek a problémák !! A kicsike nem akart csatlakozni a wfihez mert nem volt meg valami illesztőprogram :F reseteltem is hogy meglegyenek (a resetelésnél letölti a frissített illesztőprogramokat és be is vállt).
Volt wifi megvan minden patent :) .... de a frissítés kezdetekor azt dobta elém hogy 8Gb kell a frissítés kezdéséhez :F ekkor kb. 4GB volt :S próbáltam mindenhonnan lefrissíteni (gépház meg windows honlap) de eggyik sem sikerült mert ugyanazt dobta ki ... Persze sd re nem engedte lefrissíteni. Így ugyse tudtam volna használni a kis tárhely miatt ezért nCore ról letöltöttem az eredeti win 10 et amit telepítettem is (sd kártyára )-
A terv az volt hogy telepítem sd re (ott volt csak hely) és aztán letisztítom a C:/ - t és újra telepítem arra a win 10 et.... Na igen csakhogy a tab úgy gondolja hogy nem elég az aksilya a windows telepítéséig és 2x is kikapcsolt 90% krül...(töltőre és micro USB vel együtt nem lehet használni mert csak 1db usb van rajta :( ) Ötödik próbára sikerült is de nem telepítette (rendesen) az érintőképernyő kalibrálást vagy nem tudom de az érintő kijelzőn mindig el volt csúszva 5cm el az újjlenyomat ...szóval el volt kalibrálva ...
(most tettem a legnagyobb hibát) resetelni akartam annak reményében hogy rendesen illeszti a programokat ( mert 1 szer már múködött a tachscreen vagy hogy írják csak a személyreszabás kellett de akkor döntött úgy hogy lemerül :F :S ) de a C:/ n ekkor már nem volt semmi a gép meg arra akart resetleni és paff mindent letörölt és van egy üres tabom ami nem ismer fel semmi USB eszközt és egy alap windows xp re hasonló kék ablakot ír ki amin ezt ovashatjuk : (küldök képet).

Mit csinálhatok vele ???? A peindrivet nem ismeri fel amin a windows van ! meg a billentyúzetet sem amivel a Yes meg a No gombra tudok kattintani ... Ja és az érintőkijelző sem működik.

Legyetek sziveszek és segítsetek !
Mert már elegem van 3 napja próbálom lefrissíteni ! :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W
Ha valaki segít megoldani annak jövök 1 el :) :)
Akinek biztos megoldási tippje vannak az privibe írjon légyszi!
de a fórumra is írhattok hogy más is tanuljon belőle !!!
ui.: További jó estét !!!

(#3042) togateam válasza ssgk (#3041) üzenetére


togateam
senior tag

1 . hol a kép?
2. inkább itt olvastál volna 3 napig :) mondjuk a 2876-as jegyzetet :)
És igen bármit is csinálsz mindig legyet tele töltve árammal (ha nem pont 5-10 hszel előbb írtam volna ide )

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3043) togateam válasza ssgk (#3041) üzenetére


togateam
senior tag

Pendrájv 32 bites uefi rendszert tartalmaz? Mert mást nem fog felismerni,de inkább olvas..

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3044) Syl válasza togateam (#3042) üzenetére


Syl
nagyúr

Ugyan már! Visszaolvasni? Ez az év vicce! :C

(#3045) togateam

Nem bántásból írtam :B

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3045) togateam válasza Syl (#3044) üzenetére


togateam
senior tag

Jól van,tudom,naponta 5-ször leírom és én vagyok a bunyevác.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#3046) adika4444


adika4444
addikt

Sziasztok!

Eljött az idő, hogy a múltkori 7i vásárlás (rokonnak) után meglepjem magam egy 10i Win darabbal.
Még nincs meg:).
A kérdésem annyi lenne, hogy a Win8 teljes újratelepítéséhez itt merre találom a leírást?
Igen, tudom mindenki a Win10-et hajtja, de nekem Win8.1 kellene. Idővel W10 is jó lesz, de most nem játszik.
Szal hol találok Win8.1 mentést?
Vagy ha leírnátok nekem hogyan tudok fullos mentést készíteni a cuccról megvétel után úgy, hogy ha akármi történik, külső eszközről vissza tudjam tenni az is jó nekem.
3000 felett van a hsz szám, úgyhogy a visszaolvasás most nem játszik:).
Követtem aktívan a fórumot, mostansásg nem tudtam, lehet lecsúsztam valamiről, de arra emlékszem hogy Onedrive v Googledrive linkkel vki berakott 10I Win-re Win8.1 telepítőt amibe mint ha a driverek is integrálva lettek volna...
Szal aki leírja nekem a telepítés menetét/hsz számát, és a fájlokat tartalmazó hsz/link-et is hozzádobja, annak hálás leszek, de nagyon:).
Ja ha rosszul emlékszem és a driverek nincsenek integrálva, akkor azokhoz is kérnék linket, sajnos bekaptam egy mocskos adattitkosítót így elvesztek a szuper Lark-os cuccaim, pedig szinte mindent lekaptam amit találtam itt eleinte...
Ja és mivel láttam olyat is h valakinek ment, valakinek nem, ezért ha leírjátok nekem külső eszközre hogyan tudok egy minden helyzettől független mentést csinálni, az is nagyon jó lenne, mert akkor tuti a saját driverek és tab mentése, tehát nem lehet inkompatibilitás.
Köszi előre is, és bocs a kissé hosszú kommentért:R

üdv, adika4444

(#3047) ssgk válasza togateam (#3043) üzenetére


ssgk
aktív tag

Szia !
A tablet 97% volt töltve amint irtam 5x is lemerült (és mindig vártam 1órát hogy visszaállítsa win 8 ra ...)mert annyi ideig tart a vindows másolása telepítése hogy 90% körül lemerül...

A peindrive vel nincs baj (nem tudok róla) mert a régi 32 bites laptopnál és a win 10 gépnél is működik ...

Köszi a válaszokat bocs a képet nem tudtam elküldeni időbe se itt van ...
:
Ui: Ti vagytok a legjobbak köszi a segítséget !!!

[ Szerkesztve ]

(#3048) tibor72 válasza Darth_Revan (#3025) üzenetére


tibor72
tag

Az én tabom felmelegedett állapotban tudja ugyanezt, de ha visszahűl akkor megint normállis. De maga a jelenség nem az. Van két droidos tab itthon, az egyik a világmárkás Allwiev, a másik meg valami kezdetleges asus padfone2. Na ez utobbi akárhogy melegszik vagy nem, nem produkál semmi hülyeséget. ;]

(#3049) tibor72 válasza adika4444 (#3046) üzenetére


tibor72
tag

Tervezem már egy ideje, hogy felteszem azt a verziót ami ráfér 8Gb-os pendrive-ra, de még jutottam odáig.

(#3050) togateam válasza ssgk (#3047) üzenetére


togateam
senior tag

Csak végig tekertem a forumot és kerestem egy hasonló képet és jé : ezt látod?[ ( 2709-es hsz/L]

2710-es hsz

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.