Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) bodnar10261 válasza bigsee (#350) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Nekem is eszeveszettül szokott néha melegedni. Viszont fürge kis tablet a 7I Win is :) Szeretem, majd a későbbiekben esetleg egy sd bővítést alkalmazok :)

Bodnár Dávid

(#352) bigsee válasza bodnar10261 (#351) üzenetére


bigsee
addikt

Lehet, hogy visszamegyek 8.1-re... Egész éjszaka töltőn volt, és majdnem lemerült reggelre, nem tudom mi a baja. :U Egy egér volt rádugva csak. 8.1-en már szépen beállt az akksija...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#353) togateam válasza bigsee (#352) üzenetére


togateam
senior tag

Mi köze van ennek az oprendszerhez? Cserélj töltőt,mert amit adnak hozzá az elég gagyi, ( [link] ) Ilyet vegyél.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#354) bigsee válasza togateam (#353) üzenetére


bigsee
addikt

Csak annyi, hogy 8.1 alatt már szépen beállt az akksi, nem kellett naponta tölteni, erre a 10 elk*rta... Visszament a 8.1!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#355) arnd válasza bigsee (#354) üzenetére


arnd
senior tag

Nekem az egyik tabom 7%-al elmegy még egy napot...

(#356) togateam válasza bigsee (#354) üzenetére


togateam
senior tag

És ha naponta kell tölteni akkor mi van? Mi a különbség ha 2 naponta dugod a falba?Ugyan úgy be kell dugni ha használod.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#357) togateam válasza togateam (#356) üzenetére


togateam
senior tag

És ami a 10"ban zavaró nem tudom hogy a többi is ilyen-e az a töltő jelzőfény hogy kiveri a szemem annyira szembe világit.Szeretem hogy van,de nagyon rosszul van megoldva :( Azt is le kellet ragasztanom.Lassan többet javítok rajta mintha inkább tesztelték volna rendes felhasználókkal,lehet hogy ezért sincs már sehol a gyártónál sem reklámozzák :) [link]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#358) Kroy79


Kroy79
csendes tag

Üdv!
Talán ez működik lark 8i sileadtouch

https://mega.nz/#!4JoQELxJ!gwVa-WFEHUMLv9XFt2YTMh01WwV1Mk04kdF92HX5rsQ

(#359) bigsee válasza Kroy79 (#358) üzenetére


bigsee
addikt

Ki, én...? :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#360) Kroy79 válasza bigsee (#359) üzenetére


Kroy79
csendes tag

Is, és mindenkinek.
lehet ez is jó már.
https://drive.google.com/open?id=0BwaaE3N_p7lXOWFXQUhNN3E3b00

(#361) bigsee válasza Kroy79 (#360) üzenetére


bigsee
addikt

Elküldtem nekik, valami lesz! ;)

Akinek kell lark 10 inches tabhoz win10 driver a touchscreenhez, az írjon rám, mailezem.

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#362) bigsee válasza bigsee (#361) üzenetére


bigsee
addikt

Itt van ha kell:

https://onedrive.live.com/redir?resid=3A8CA1CBBA42444D!26016&authkey=!ALW6xcsd8fP26l8&ithint=file%2crar

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#363) togateam


togateam
senior tag

Szerintem most már egy szagértő :) egybe gyűjthetne mindent és megcsinálhatná az adatlapot ide.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#364) tibor72 válasza togateam (#349) üzenetére


tibor72
tag

Amit írtál az teljesen helyén való, sajnos. A neten néztem utána mielött megvettem és nem kérdeztem az eladótól hogy 3735F van-e benne vagy 3740d amit a neten találtam :W A melegedés meg szerintem lassan de biztosan végezni fog vele.....vagy én ;] Ami a billzetet illeti nekem már tett 3 apró pontot (csak fényben keresve látható meg) a kijelzőre, mivel én már rég eltávolítottam a fóliát, egy puha szövetdarabot vágtam méretre ami szállításkor mindig közte van. Az USB-k jók, meg az OTG képessége is csak a melegedéstől képes teljesen el lehetetlenülni. A hátlapját már levettem óvatosan, és a cpu felett csak egy amolyan, árnyékolásra szolgáló fém "kupak" van, ami sehova semmilyen szerkezeti alkatrészhez nem továbbítja a hőt. Sajna képet nem lőttem róla. Ha még párszor felbosszant, szerviz úton megválunk egymástól. Egy kollégám megnézte a gyári töltőjét, amit sürgősen javítani kellene 2 zener diódával, tulfesz, ill megszaladás ellen. És aki teheti cserélje az Általad linkeltre, mert csoda lenne ha leadná a ráírt teljesítményt :F és cserébe az is nagyon forrósodik. :Y

(#365) togateam válasza tibor72 (#364) üzenetére


togateam
senior tag

Igazából nincs akkor nagy különbség a 2 proci között,inkább csak a full hd videónál talán mert a 3470 egy picit jobban tovább gyorsul. ( [link] ) de az meg fölösleges hisz Hd ready a kijelző.Aki meg játszani akar az vegyen Surface pro 4-et :) .A kijelzőn 2 fólia van ha csak a díszest vetted le akkor még nem a képernyő karcos .Habár az enyém már nagyon ramaty,([link] ) de pár napra vissza ragasztom a színeset hogy megnézzem hogy mükszik a filces megoldásom.Nem a legszebb egyenlőre de ha jó akkor keretbe ragasztom a bill kávájára. És ha igen utána húzom le a fólia 2.0-át.De ezek szerint tudták hogy gáz a bill :( . A cpu hűtés megoldható ha a hátlapjára ragasztunk alufóliás ragasztót és egy nagy "cpu méretű "téglával rá vezetjük a hőt. Az meg nem érdekel hogy megsül hisz garanciás,max karácsonykor kicserélem egy akkori változatra :C .

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#366) tibor72 válasza togateam (#365) üzenetére


tibor72
tag

Én bizony leszedtem minden fóliát :K. A hűtés mod-ját elvetem mert garis, marad a karácsony :K :C ;]

(#367) togateam válasza bodnar10261 (#351) üzenetére


togateam
senior tag

Ha sd kártyát teszel bele akkor azt NTSF-re formázd majd csatold bele a c:-be( lemezkezelő) így olyan mintha a c: része lenne és tudsz rá telepíteni programokat.egy 64GB class10 UHS-I SD már elég jó :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#368) tibor72 válasza togateam (#367) üzenetére


tibor72
tag

Csak egy 16GB-om van erre a célra, de ezt a hozzácsatolást nem "vágom" vagy csak későre jár :D

(#369) togateam válasza tibor72 (#368) üzenetére


togateam
senior tag

Kb így :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#370) tibor72 válasza togateam (#369) üzenetére


tibor72
tag

Ezek nagyon alacsony hőfokok. :Y

(#371) togateam válasza tibor72 (#370) üzenetére


togateam
senior tag

Mert frissen van bekapcsolva,

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#372) pusihusi


pusihusi
addikt

[link]Vírus :U

Üdv. Feri!!

(#373) bigsee válasza pusihusi (#372) üzenetére


bigsee
addikt

Android...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#374) pusihusi válasza bigsee (#373) üzenetére


pusihusi
addikt

:K :K :Y

Üdv. Feri!!

(#375) bigsee válasza pusihusi (#374) üzenetére


bigsee
addikt

De ezek wines gépek, ezeken nem fut új vírus... Csak a régi nagy nevek... XD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#376) tibor72


tibor72
tag

UHS-I SD kártya sebességről, mi lehet a max tempó a tab-ban? Írás-olvasás. Keveslem a 10-21-es tempót. (samsung EVO)

[ Szerkesztve ]

(#377) pusihusi válasza bigsee (#375) üzenetére


pusihusi
addikt

:U :C De ezeken több fut!

Üdv. Feri!!

(#378) togateam válasza tibor72 (#376) üzenetére


togateam
senior tag

A semminél sokkal több,Az alap 32 giga az nagyon gyorsan el fog fogyni,a Samsung az 48-at tud.
http://www.samsung.com/hu/consumer/memory-storage/memory-cards/micro-sd/MB-MP64DA/EU

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#379) tibor72 válasza togateam (#378) üzenetére


tibor72
tag

Azt tudom mennyi lehet/kellene az írás/olvasás tempója a kártyának, de nálam ez az érték csak 10/21 vagy 11/19 MB/s. Ezért érdeklődőm. :F

(#380) togateam válasza tibor72 (#379) üzenetére


togateam
senior tag

Ez elég normális eredmény,mivel usb 2.0-ás az olvasó benne így a maximális elméleti sebesség 30MB/s.
A 48Mb/s az usb 3.0-ra értendő.
Meg ne feledjük hogy ez a készülék csak 60.000 forint.(10i WIN) Azért a hasonló gépek bizony 100.000 körül vannak,azért ennek látszódnia kell néhány dologban. Őszeségében jól használható a célnak megfelel (utazás közbeni használat,a megszokott windows programok/játékok használta ) van teljes értékű fizikális billentyű 2 egér gombbal,(ettől máris laptop) 10 " tablet,(hiába van smart tv-m azért az ágyban gyorsabb a youtubon keresni és wifin átlőni a tv-re mint a távkapcsolóval szerencsétlenkedni :) ) Windows 10 oprendszerrel (szintén a filmek+tv program wifinin lövi a tv-re akár a 3D-s filmet is ,nagyon királyság :) ) és ajándék officével. Ha így összeadom még én kaptam pénzt hogy megvettem :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#381) togateam válasza tibor72 (#379) üzenetére


togateam
senior tag

A sebességosztály az SD szövetség hivatalos sebességmérési mértékegysége az SD kártyák számára. Értéke 8 Mbit/mp, és a legjobb töredezettség-mentes állapoton alapul, amikor nincs memóriaegység lefoglalva. 10. osztály:garantált legkisebb adatátviteli sebesség: 80 Mbit/mp (10 MByte/sec)
6. osztály:garantált legkisebb adatátviteli sebesség: 48 Mbit/mp (6 MByte/sec)
4. osztály:garantált legkisebb adatátviteli sebesség: 32 Mbit/mp (4 MByte/sec)
2. osztály:garantált legkisebb adatátviteli sebesség: 16 Mbit/mp (2 MByte/sec

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#382) tibor72 válasza togateam (#380) üzenetére


tibor72
tag

Igen én is erre gondoltam, nincs felkészítve a foglalat, de mivel nem találtam erre vonatkozólag érdemi infót, így ezt megérdeklődtem . :R

(#383) togateam válasza tibor72 (#382) üzenetére


togateam
senior tag

A class 10-nek megfelelnek az értékeid. Tehát jó a készülék,hibahatáron kívül van :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#384) Nono_ka


Nono_ka
csendes tag

hi
Tudom hogy ez a win-es fórum, de nincs esetleg valakinek az ultimate 7i-hez android romja?
Lark oldalán nincs ez meg nem indul el, csak lark logo és a recovery sem működik
köszi

(#385) togateam válasza Nono_ka (#384) üzenetére


togateam
senior tag

Bocsi,de miért akarnánk egy Win tabletet Androidra butítani?
De most hogy mondod kipróbálok rajta egy android emulátort. Mondjuk ezt :) Ez lesz a mai játékom. [link]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#386) tibor72 válasza togateam (#385) üzenetére


tibor72
tag

Majd referálj róla, nekem kiállt a telepítésnél hibaüzivel, de azóta nem foglalkoztam mi volt a baja, csak ráhagytam.

Nono_ka: ha a boot menü sincs meg, gariztasd( már ha előtte elérhető volt) .

[ Szerkesztve ]

(#387) arnd válasza togateam (#385) üzenetére


arnd
senior tag

Mert jobban kezeli az erőforrásokat? :P

(#388) togateam válasza arnd (#387) üzenetére


togateam
senior tag

Az kit érdekel? Engem az érdekel hogy a 10 - 20 éve megszokott dolgaim legyenek nálam útközben is teljes értékben.Nem játszani akarok hanem használni egy pc-t.Mert ezek a tabok bizony azok,a pár éves core 2 duo gépek szintjét hozzák. Szarok az androidra nagy ívben,decemberre végre a telon is win 10-lesz(640xl ds) és akkor egyben van a rendszer.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#389) arnd válasza togateam (#388) üzenetére


arnd
senior tag

Kit érdekel?
Mindenki mást rajtad kívül... ;]

(#390) togateam válasza arnd (#389) üzenetére


togateam
senior tag

Annak akkor javaslom az Androidos tablet vásárlását nem egy windowsost :)

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#391) arnd válasza togateam (#390) üzenetére


arnd
senior tag

Érted... dual boot...

(#392) togateam válasza tibor72 (#386) üzenetére


togateam
senior tag

A hócipőm kivan ezzel ......... hogy nem képes a topic motor a Microsoft telőm 13Mp-s képével mit kezdeni,miért ócska régi a motor !!%/!%=!%!%=!!= brrr

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#393) togateam válasza arnd (#391) üzenetére


togateam
senior tag

Érted,de minek? De nem vitatkozom igazad van. Csak azt mond meg hogy mi szükséged van androidra ha van Windowsod?

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#394) togateam válasza Nono_ka (#384) üzenetére


togateam
senior tag

Látom hogy i7-ed van az valóban nem való semmire,a 7" az semmi,az csak gyerekeknek való játékra és akkor valóban Android azon jobb az Angry Bird. Azon még a 15 éves ! Imperium Galatica II sem bír működni.

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#395) arnd válasza togateam (#393) üzenetére


arnd
senior tag

Nagyobb felbontás esetén ügyesebb a képernyő kezelés, meg úgy alpban a touch kezelés, meg a video stb. is kisebb terhelést jelent alatta. De még a böngésző használat is jobb.
illetve el lehet választani egy készüléken belül is a munka és home módokat.

(#396) tibor72 válasza togateam (#392) üzenetére


tibor72
tag

Köszi, már meg is nyugodtam, hogy nem kell. Mivel látom ez is működne ha kellene :DD

(#397) bigsee válasza Nono_ka (#384) üzenetére


bigsee
addikt

Ha x86 alapú rendszeren/procin futna az android, akkor talán volna esélye... De szvsz nincs...

Hopp itt: http://www.android-x86.org/ van valami.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#398) arnd válasza bigsee (#397) üzenetére


arnd
senior tag

Jó pár éve fut x86-on is, az x86.org-os meg nem valószínű, hogy nagyon használható lesz, hiányzó driverek/optimalizálás.
Gyárit kellene találni amit erre a hardverre készítettek.

(#399) jksx válasza togateam (#393) üzenetére


jksx
senior tag

Kissé off, de az android alatt van egy-két dolog ami "pótolhatatlan" számomra, ezért nem rossz pl. a dual boot.
Ilyen pl. az fb-reader a könyvolvasó. A jetaudio zenelejátszó. Ha mobilnet képes a kütyü és a hanghívást is támogatja pl. asus phonepad, akkor a dialer alkalmazás.
Sajnos a windows tabletre nincs normális könyvolvasó app., a zenelejátszás leáll ha alvó módba vált. Az akkuidő fele, harmada egy jó androidos tabhoz képest ezeknél az alkalmazásoknál.

Írod a 640XL Lumiát, nekem van, hát nagy lemondásos kompromisszumokat kell kötni a használatával kapcsolatban: a dialer egy rettenet fapados cucc, a "zenelejátszó" katasztrofálisan primitív, a könyvolvasó appok is hihetetlenül primitívek. Nincs normális időjárás app, és még sorolhatnám.
Meglehetősen sok kompromisszum a stabilitásért cserébe...

A windows tabletnak egy előnye lenne, az, hogy futtatható rajta pl. irodai alkalmazás. Ha van hdmi, bt. vagy rádiós billentyűzet akkor egy kész pc, viszont akkor inkább már a laptopot viszem magammal, mert az egy kész pc.

[ Szerkesztve ]

(#400) togateam válasza jksx (#399) üzenetére


togateam
senior tag

Szerencsére mások az igényeink,engem az Android semmiben nem tud kielégíteni.Mobil telefonon fontos funkció egy hang hívás? Mivel én Ericsson GH 337-esen szocializálódtam nekem nem fontos.Én megtudom keresni a listában akit felakarok hívni,de álltálában az utolsó 100 hívásban azért benne van :) És külön gratulálok a hanghívásnak mondjuk a 3-as metrón :) vagy akár zugló felsőn.Zene lejátszó?Nem igazán egy tablet vagy egy telefon a zeneközpontom ( Yamaha Rx-V-650) de ha zenét hallgatok akkor is csak rádiót,(ebben aztán nagyon jó az android ugye? ) Meg ha nagyon olyat akarok ami nem fogható akkor Tune in. Egyébként a részemre egy tablet csak 10"-os lehet ,ami ennél kisebb az kukába való.És mint látható a Lark Win 10i bizony billentyűzettel van szerelve tehát máris laptop, és csak 90 deka(most mázsáltam meg onnan tudom) :) Egyébként épp most üzemeltem be nyomtató szervernek (1 színes/egy mono és 4 gép) és időjárás állomás vezérlőnek( a másik 10" tabom) (azért az androidal próbáld meg csak mondjuk a nyomtató szervert) és 15 Wattal máris kiszolgáltam minden hálózati nyűgöm.És egy pc+monitor helyett csak egy tablet van az asztalon!
Tehát mindenkinek mások az igényei :)

[ Szerkesztve ]

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.