Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H-Zol

    őstag

    válasz vendingo #38642 üzenetére

    Nagyon szép :C , amikor 5 kutyám volt ithon két fiatal testvér ( németjuhász korcs ) , öklömnyi kutyák voltak egy szilveszterező család jött hozzánk , kint havazott fújt a szél és egy lakatlan út mellett szedték őket össze , a másik kettőt is kidobták , de ők külön jöttek tavasszal és volt egy öregebb 7 éves ( a világ legjobb kutyája , soha nem felejtem el ) , egészen őszig megvoltak egy helyen ( első udvar , hátsó udvar ( 25 méter széles és vagy 45 méter hosszú, mellék épületek , szín , góré stb) , ahol minden az övéké volt , de a két testvér és egy másik kicsi rákapott a harmadik kicsire , egyre durvább lett a helyzet , hiába volt minden fenyités és egy nap arra telefonál haza az asszony , hogy elgurult a pirulájuk és szabályosan szét szedték a kicsit , ott mindenki vert mindenkit , de főleg azt az egyet :W !
    Több mint egy órát varta az állatorvos ( a hasa szétszakítva vagy 15 centin , és rengeteg kisebb nagyobb harapás szakadás , úgyhogy első udvar és hátsó udvar elzárva , a két testvér hátra az öreg és a két kisebb előre , az öreg többször hátra jött velünk , de akit szétszedtek arra a kerítésen keresztül 12 évig morogtak és támadták ( de ott volt a kerítés ) !!
    Végül is az öreg ment el először majd 15 évesen , azután ameiket szétszedték 12 évesen ( szív probléma volt ) , és utánna a két testvér a nőstény 13 a kani 14 évet élt és az ötödik 15 és fél évesen megváltás volt neki az altatás !!
    Többet ilyen sok kutya egyhelyen nem kell !
    Vannak egy merevlemezen képeim , majd , ha bekapcsolom megmutatom őket !

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés