Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5974) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Üdv. Melyik most a legjobb ár-érték arányú USB 3.X, 2,5", csavar nélküli ház, amiben nem melegszik az SSD? Trim is jó lenne, bár úgy olvastam Win 10 óta a rendszer is tudja optimalizálni. Vagy az nem elég?
A napokban sokfélét átnéztem, olvastam véleményeket és elég gyakori volt még ismertebbeknél is, hogy nem stabil, ledobálja a gép az eszközt, vagy nagyon melegszik. Orico volt a kiszemelt, de arról is sok a negatív, lebodálja, melegszik és hamar meghibásodik. Az itt korábban ajánlott Axagon ADSA-1S6 na ez pont nem nekem való, körömtörő kinyitás (sokaknak a pöcök törött le) és túl rövid a kábele. Pedig jó ár és van trim.
Érdekes, de ami nekem van Ewent EW7044 nagyon jó véleményeket kapott mindenhol, paraméterek, kialakítás is ok, de nálam lassabb, mint az USB 2.0 Logilinkem. Több gépen és rendszeren használom őket évek óta. Másolásnál gyorsabb, de pl ua a HDD-re Macriummal a klónozás olyan lassú volt, hogy inkább leállítottam és átraktam az USB 2 házba. Aztán vissza és megnéztem egy rendszerbetöltést róla, ami nem volt gyorsabb, mint az USB 2 Logiling házban. :F
TC-vel 800 Mb-os fájl másolás:
Ewent usb3 sebesség: 78-80 kbyte/mp
Logiling usb 2 : ki sem írta olyan gyorsan átmásolta.
TC-vel 15 GB fájl másolás:
Ewent usb3: 30-40-ről kezdi és beáll 78-80 kbyte/mp-re
Logilink usb2: 1000-ről kezdi, de lassul és beáll 39 kbyte/mp-re
Fájlok törlése gyorsabb a Logilink házban... szóval fura, mert mérésnél lassabb, de mégis gyorsabban végez bizonyos műveleteket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.