Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2877) batagy válasza King Unique (#2875) üzenetére


batagy
őstag

Hmmm, ezt az inaktív START gombot nem vettem észre. Csekkoltam, nálam is inaktív az Ebay JMS566 rackkel! :(

Amúgy, a "JMicron 2033x M.P. Tool" indításkor az a két hibaüzenet önmagában nem lenne baj. Az első csak annyi, hogy induláskor az Ini-ben megadott elérési úton nem talál firmware-t, ami nyilvánvaló. A második hibaüzenet számít, de az is csak akkor ha betöltünk egy adott firmware-t.

Még valami. Felfedeztem, ha az RD version be van kapcsolva, és ha a bal oldali listában kiválasztjuk az USB portot, utána a jobb oldali mezőben duplán kattintva előjön egy új ablak, ami az adott rack infókat írja ki! Lást előbbi fotón.

Szóval sajnos a JMicron MP Tool még nem kezeli a JMS566/567-et a firmware töltés szempontjából, de gondolom előbb utóbb ebből is lesz újabb verzió. Ettől még a stringek és a standby timer átállítására lehet használni!

Konklúzió:
JMS566/567 esetén:

- Firmware backup és rátöltés JMicron JM2033x FW Update Utility val lehetséges, minimum v1.19.13 verzióval. Ezzel a stringeket, azonosítókat, VID/PID-et nem lehet állítani!
- A stringek, OS azonosítók, standby timer és a VID/PID elvileg a JMicron 2033x M.P. Tool-lal lehetséges. jelenlegi verziója v1.16.14.1 . Ezt nem teszteltük azonban.

JMS539/551 esetén mindkét program használható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.