Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:45

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141) eventus válasza Grózi (#140) üzenetére


eventus
veterán

A 25-27 mm "vastag" radiátorra bőven elegendő

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#142) Grózi válasza eventus (#141) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Szerintem nem.És ez az érték természetesen max.fordulaton adott.Ott használod a legkevesebbet és mondjuk egy jó nyomással rendelkező venti 600-s fordulaton hűt annyit mint ez 1000 rpm-n-ennyit számít.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#143) demmer123


demmer123
őstag

Szeretnék venni erre a vízhűtésre ventilátort.Kinéztem egyet ami eléggé jónak tűnik.Azt szeretném kérdezni hogy amit kinéztem ventit nem lesz gyengébb mint amit vízhűtéshez adtak gyárit?

[link]

[link]

Természetesen max fordulaton fogom használni a nanoxiat.

(#144) Grózi válasza demmer123 (#143) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Inkább az Akasa Apache black-t ajánlanám,2 kategóriával feljebb játszik.Kérdésedre válaszolva:
A gyári venti 100Cfm és 4.819 mm H2O,míg a Nanoxia csak 48.9 CFM és 0,92 mm H2O-tehát jóval gyengébb.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#145) Pc-man34


Pc-man34
tag

Akasa Piranha AK-FN072

Ventilátor mérete: 120 mm
Fordulatszám: 600 - 1900 rpm
Légszállítás: 133,72 m3/h
Zajszint: 6,4-27,2 dB (A)
Légnyomás: 3,04 mm H2O
Feszültség: 12 V
Várható élettartam: 50,000 óra
Csatlakozó: 4-tűs PWM

3600ft
szerintem ez is jó

(#146) Grózi válasza Pc-man34 (#145) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Relatív új modell,nincs még tapasztalatom vele.A leírás alapján és az Akasa ventik minőségét ismerve jónak tűnik!De egyszer vége találhatnának jobb színt is(lásd Viper,Military)-legalább is szerintem,de ez szubjektív.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#147) Pc-man34 válasza Grózi (#146) üzenetére


Pc-man34
tag

tényleg fura a színe:) meg a lapát recézet,az se tudom mire jó..

(#148) Grózi válasza Pc-man34 (#147) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Valamit mindig kell variálni és ha hoz 0,5% javulást akkor lehet hirdetni úgy hogy feltalálták a spanyol viaszt! :D

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#149) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Sziasztok. Kaptam egy Deepcool GamerStorm 240 vízhűtést. Az lenne a bajom vele, hogy, ha a CPUfanra kötöm a pumpát, baromi hangos az egész. Ha 3 tűs system fanra kötöm akkor is, ha 4 tűsre akkor már annyira nem. Aida 6000RPM-et ír. Ez fura mert elvileg 2800 a maximum.
A 4 tűs system fannál ez már csak 5100RPM körül van. Tudtak valami megoldást erre? Nincs hozzá program. Biosban néztem, ott nem engedi a CPU fant állítani, csak a ház ventillátort....
Segítséget köszi előre is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#150) Erdei88 válasza Pc-man34 (#145) üzenetére


Erdei88
veterán

Jónak tűnik. Nincs kedve valakinek kipróbálni?
Válalljam magamra? :D

(#151) Grózi válasza Erdei88 (#150) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Hajrá!!! :C

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#152) eventus válasza Erdei88 (#150) üzenetére


eventus
veterán

Tesztek, vélemények dicsérik

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#153) eventus


eventus
veterán

iPon tesztelte a Raijintek Tritont. "Megrepedhet a tartály, csövek könnyen tornek" jajj

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#154) zsoltnyiri válasza eventus (#153) üzenetére


zsoltnyiri
tag

Ez az ipon teszt egy vicc, gyakorlatilag semmi koze a tritonhoz es arrol szol, hogy a haz amit használtak hulladek.. Hogy lehet igy tesztelni valamit?

(#155) eventus válasza zsoltnyiri (#154) üzenetére


eventus
veterán

Ház az gáz igen, de a többi attól független.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#156) zsoltnyiri válasza eventus (#155) üzenetére


zsoltnyiri
tag

A tartály megrepedése a csavarok túlhúzása esetén szerintem kb. mindegyik kompakt víznél így van, legalább is a legtöbbnél olvastam már - figyelni kell rá. A cső megtörése ok, nem szerencsés, de pont, hogy normális házban nem is igazán probléma.

[ Szerkesztve ]

(#157) demmer123


demmer123
őstag

Én szeretnék venni egy Raijintek tritont.Az lenne a kérdésem hogy 4690k 4,6-4,7ghz órajelt letudna jól hűteni?

Ebbe a házba lenne [link]

Előre szerelve.Szerintetek jól fog szellőzni?
Azért néztem ki ezt a hűtőt mert plexis gépházba jól mutatna nagyon.

Érdemes megvenni ilyen magas órajel tuninghoz vagy másik vízhűtő után kell nézzek ?

[ Szerkesztve ]

(#158) Grózi válasza demmer123 (#157) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Abba a házba ha előre szereled,ha felülre(elöl zárt,felül csak 1 ventihely rácsos) nem lesz az igazi.Meg 4,7-n stabilan üzemelő és nem melegedős 4690K-t találni nem egyszerű.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#159) demmer123 válasza Grózi (#158) üzenetére


demmer123
őstag

Összesen 4db venti szerelhető bele.Akkor melyik házad ajánlanád ?

(#160) Pc-man34 válasza demmer123 (#157) üzenetére


Pc-man34
tag

gépház elejébe raknád a vízhűtést? nekem is ilyen gépházam van,és ugyan ilyen vízhűtést készülök vásárolni..
i7 4770K-ra,csak majd nem tudom mennyit fog melegedni a vga és alaplap ez miatt,mert ugye,a gépházba beáramló levegő most a radiátorrol jön majd,meleg levegő...
szerintem elbírna vele,ha kicsit vissza olvasol,láthatod,hogy ez a 23 ezres hűtés nem marad el sokkal egy 40 ezres vízhűtéstől sőtt ipont ha olvasod,ott olyat is írtak,ez jobb mint a corsair h100i.
ha ez nem hűti le,akkor semmi:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.