Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#41101) nfer válasza brazos (#41080) üzenetére


nfer
tag

Rakd automatára a stream választást és egyből megjavul a hang.
Kézzel választva nekem sincs hang.

(#41102) brazos válasza viperabácsi (#41097) üzenetére


brazos
senior tag

Milyen oprendszer, milyen kodi verzió? Automatán kiválasztja a kodi a febontást, vagy kézzel te választasz?
Nekem a kodi-19.1 alatt van gondom ezzel, az oprendszer meg a régóta használt Linux.(amin minden más dolog, addon, és egyéb stream megy, tehát nem az oprendszerben van hiba, kodeckhiány) eddig ennyi. Ma teszek fel egy újabb Kodi-20.0-s verziót, és majd meglátjuk. De lhet, hogy újabb linuxot kel ehhez feltenni, mivel a megjelent új kdi-ban az ffmpeg igény már magasabb verziót kér, mint ami most fenn van, és ahhoz meg már más oprendszer függőségfájlok kellenek, amiket erre a mostani linuxra nem lehet rátelepíteni, próbáltam, de behal tőle a linux.

(#41103) zsiga68 válasza brazos (#41102) üzenetére


zsiga68
senior tag

Nálam is van hang. Rp4 libreelec 10.0.4...

(#41104) viperabácsi válasza brazos (#41102) üzenetére


viperabácsi
addikt

Win 11 x64 Kodi-20.0-s verzió

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#41105) Tyca


Tyca
senior tag

Sziasztok!

Android tv-n használom a 20.0-as Kodit.

Létezik olyan sorozat vagy film információ kiegészítő, ami magyarul is tud? Vagy legalább a magyar tartalmakat jól ismeri fel? Pl. a Terápia c. sorozathoz is egy tök más külföldi sorozat adatlapját hozza nálam.
Most a "The Movie database" nevű kiegészítő van fent.

[ Szerkesztve ]

(#41106) vargalex válasza brazos (#41102) üzenetére


vargalex
Topikgazda

CE 9.2.8 (Kodi 18.9) és CE 19.5-Matrix (Kodi 19.5), valamint Arch Linux alatt futtatott Kodi 19.5 alatt is van hang...

Alex

(#41107) ricse74


ricse74
csendes tag

Sziasztok!! A mozicsillagról tud valaki hogy mièrt nem jó? Elöre is köszi!!

(#41108) nfsu17 válasza ricse74 (#41107) üzenetére


nfsu17
veterán

Alex :R

Ha nagyon ráérsz ( :D tényleg nem érdekes, ha nem csinálsz vele semmit, így marad, így is tök jó, hogy ennyi is van :B ), megnéznéd, hogy a tv2play teljes filmek alatt miért van az pár filmnél, hogy a kodi mappának hiszi a fájlt? És le sem játssza.

ERROR <general>: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.tv2play/?action=apisearch&param=a_kertesz_
ERROR <general>: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.tv2play/?action=apisearch&param=a_kertesz_)failed

Ez a tv2, teljes filmek, 9. sor pl

Nem válasz akart lenni :(

[ Szerkesztve ]

(#41109) bpmcwap válasza cof (#41096) üzenetére


bpmcwap
senior tag

bocs, de ezen a sweet.tv -n van hat semmire nem jó csatorna és ennyi... vagy ez valami illegál volt és pont most lőtték le azért nem megy nekem?

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#41110) ®abstract® válasza brazos (#41102) üzenetére


®abstract®
őstag

az m4sport droidon- 18.9 n nem indul. kodinerds 19.4 n megy. win 10 n megy 18.9 n. a live nem megy sehol :U

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#41111) cof válasza bpmcwap (#41109) üzenetére


cof
veterán

Nálam mutat minden csatornát Kodi alatt, csak ránéztem, nem használom. Talán van valami napi időlimit? Bár akkor miért mondanak 30 napot ingyen, passz.

Nem hiszem, hogy illegál, szlovák cég, cégadatokkal. Google-n is +10 milliós az app letöltés.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#41112) eFeMeR74 válasza bpmcwap (#41109) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Napi szinten használom Mi BoX 4 en
Van app is a Playben és a Böngészőben is fut szépen 92 csatorna.
Most is azon nézem a TVt :K
Regisztrálni kell email címmel és kész 30 nap ingyenes utána vagy előfizetsz 1300Ftért havonta vagy regisztrálsz másik mail címen

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#41113) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Sziasztok

Egyre inkább halnak be a filmtárak, már bosszantó hogy semmi se működik. Eddig filmpapa még ment de az is akadozik már. Tudtok olyat ami működik? Köszi :R

Kodi 19.4 android Boxon.

(#41114) nimmrody


nimmrody
tag

RTL+ elofizetve ma.

Kodiban login utan megis azt irja ha pl inditanek egy ilyen tartalmat, hogy elofizetes szukseges.

Mukodik a fizetos resz? koszi

(#41115) nfsu17 válasza nimmrody (#41114) üzenetére


nfsu17
veterán

(#41116) vargalex válasza nimmrody (#41114) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Igen, műkdik. Viszont, ameddig az aktuális bejelentkezésed él, addig azt fogja használni. Így az addon beállításaiban nyomj egy kilépést, majd add meg újra az adataidat.

Alex

(#41117) nimmrody válasza nfsu17 (#41115) üzenetére


nimmrody
tag

Ok koszi szepen.

[ Szerkesztve ]

(#41118) consono válasza God Vazzeg (#41113) üzenetére


consono
nagyúr

Netflix, HBO Max, Disney+, Torrent... Ezek mindig működnek ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#41119) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Üdv.
Van egy régebbi Hauser média lejátszóm, még a gyerek használta benne egy hdd-vel.
Ez esetleg használható lenne kodi-val?
Már csak azért is érdekelne, mert van egy Panasonic tv, amivel sajnos HBO max nem nézhető, mert arra pont nincs app. Eddig gyerkőc szobájába néztem néha az LG tv-n, de jó lenne a nappaliban is nézni.
Vagy esetleg vegyek egy kis tv okosítót és azzal jobban járok?
Köszi

(#41120) muzoffru válasza God Vazzeg (#41113) üzenetére


muzoffru
csendes tag

A wofvideo is működik.

(#41121) DarkChild válasza gyűrű (#40897) üzenetére


DarkChild
senior tag

Na, az élet, pontosabban a technika megoldotta a problémámat :DDD Vettem egy pendriveot, beledugtam a TV-be, erre megkérdezte, hogy formázza le és helyezze át rá a felhasználói fájlokat? Mondom persze - leokéztam. Kicsit matekolt és láss csodát, a végén mutatja, hogy a TV belső tárhelyéből felszabadult közel 2GB.
A KODI a korábbi 1.7GB helyett már csak 369MB-t foglalt a TV-n. Szóval ezek szerint így sikerült mindenféle trükközés nélkül a KODI adatbázisát is átmozgatni a pendrivera.
Klassz :K

[ Szerkesztve ]

(#41122) God Vazzeg válasza consono (#41118) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Letiltott az eNkór :( :P

(#41123) God Vazzeg válasza muzoffru (#41120) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És tényleg, ezt még sose használtam, köszi szépen :R

(#41124) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Hali.
Hol találok olyan szájbarágós bemutatót ahol leírják hogyan tudok a kodival hálózati meghajtóról filmet nézni? Amatőr vagyok és ez a hálózati csatlakozás nem megy.

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#41125) Noxy válasza God Vazzeg (#41122) üzenetére


Noxy
veterán

[kép] :P :DDD

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#41126) stefi68 válasza zozimoto (#41124) üzenetére


stefi68
addikt

Itt a szájbarágós leírás, képekkel: [link]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#41127) God Vazzeg válasza Noxy (#41125) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem bízok abban a KEK oldalban :N

(#41128) nagyfejü válasza nagyfejü (#41057) üzenetére


nagyfejü
őstag

Köszönöm edjalmo kollégának a segitséget!

(#41129) viperabácsi válasza cof (#41111) üzenetére


viperabácsi
addikt

Hali kodi alatt hogy nézed a SWEET.TV -t?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#41130) cof válasza viperabácsi (#41129) üzenetére


cof
veterán

Hali,

Itt az addon, vagy akár a repo-t is felteheted. [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#41131) brazos válasza nfer (#41101) üzenetére


brazos
senior tag

igen, azt észrevettem, automata módban alapból 1080p-s streamot játszik(kérdés, a stream forrása honnan való?) és itt lehet kétféle -hu és mul- hangsávot váltani nálam a Linuxos kodiban, v19.1-nél legalább is, a hu hangsáv az 1/2-es megnevezés alatt van, a mul hangsáv meg az 2/2-es név alatti hangsávot jelöli, lásd a képen.

És ez mindkét hangsávval működik, de nálam most a kézilabda közvetítés alatt is akadozva megy az 1080p-s steam, nem folyamatos, (nem a netem szar, mással normálisan működik!) továbbá az F-1 közvetítések alatt eddig is mindig jóval nagyobb mértékben akadozott, szóval ezért kellene a kézzel választható felbontású streamok megoldása, ahol viszont továbbra sincs hang a streamokban, csak kép.(ezért a kézi megoldásnál gyaníthatólag más streamot használhat, mint az automata módban)

[ Szerkesztve ]

(#41132) nfsu17 válasza brazos (#41131) üzenetére


nfsu17
veterán

Nem a 25p vs 50i (tévéadás) miatti 'akadozást' látod?
Tévében 2x annyi képkocka van, még ha csak 'fél' képkocka is, a 25p sosem lesz annyira smooth. Ha 50p vagy i lenne, akkor máris simább lenne.
Ha egy YT videót a készítő 25p-ben forgat, másnap meg valamiért 50p-ben, akkor sokkal simább a videóban a mozgás...nevezhetjük szappanopera 'effektnek' is.

(#41133) brazos válasza cof (#41130) üzenetére


brazos
senior tag

érdekes egy addon, főleg az alap lengyel nyelv miatt is. Elsőre nem is ment fel, mivel egy nyelvi iso-t nem tudott a kodi-19.1 hozzá automatán feltenni, azt kézzel kellett a megadott linkről leszedni és feltenni a kodiba.(a többi függőség rendben megvolt)
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes" ?>
<addon id="plugin.video.sweettvpl" name="Sweet TV" version="0.1" provider-name="mbebe">
<requires>
<import addon="script.module.routing" />
<import addon="script.module.requests" />
<import addon="script.module.iso8601" version="0.1.11" />
<import addon="script.module.inputstreamhelper" version="0.3.3"/>
</requires>
Az iso addon telepítése után rendben elindult a lengyel nyelvű addon, amibe belépve ez fogad.
mivel nem tudok lengyelül, az első pont nekem semmit sem mond, viszont a második pont a lengyel nyelv ellenére is érthető, az előfizetésedhez megadott e-mail felhasználói nevet, és alatta a hozzátartozó jelszót kell beadni az addonnak.

[ Szerkesztve ]

(#41134) brazos válasza cof (#41130) üzenetére


brazos
senior tag

A repóban lévő sport csatornák még mennek, mert néhány lengyel sportadót már lelőttek régebben, ha jól emlékszem, igaz, azokat nem ebből a repóból tettem fel.

(#41135) brazos válasza nfsu17 (#41132) üzenetére


brazos
senior tag

Nem, mert pl. a FixTV szabadon használható HD iptv linkje vlc-n sem, és a Kodi alatt lejátszva, semmilyen akadást nem mutat, és ugye ott is 50-es a képkocka sebesség.

(#41136) cof válasza brazos (#41135) üzenetére


cof
veterán

Ez mondjuk 720p. Nem gyenge a géped vagy határeset az 1080p-re? Teszteltem pár percet de nem akadt az M4 addon.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#41137) brazos válasza cof (#41136) üzenetére


brazos
senior tag

Határeset, van olyan 1080p-s stream, amit a vlc, és a kodi is teljesen rezzenéstelenül játszik le, ilyenkor a linux alatt a már említett saját linuxos desktop addononban jól láthatóan egyenletes, szakadásmentes a jelfolyam, nincsenek benne kimaradások, beszakadások, amik egyértelműen a szerver által nyújtott egyenletes jelfolyamra utalnak. Ha a szerver gyenge, vagy kevés a sávszél(már találkoztam ilyennen is!) vagy netán sokan lógnak rajta, lásd a közkedvelt F-1 sugárzás esetén, nos ilyenkor az egyenletes stream jelfolyamban bizony elő-előfordulnak beszakadások, jelkimaradások, ami miatt inkább alacsonyabb felbontású, másik streammal szoktam eddig próbálkozni, ez sajnos tavalyi év közepe óta már nem ilyen egyszerű, speciel az említett m4 addon esetében.(amikor a kézi stream választásra csak kép van, hang nincs)

[ Szerkesztve ]

(#41138) nfsu17 válasza brazos (#41135) üzenetére


nfsu17
veterán

és ugye ott is 50-es a képkocka sebesség

mert még hol 50?
Amit én látok m4 stream az 1080p25

8perce nézem az m4-et (ennyi elég is volt a süketelésből), de egy darab frame skip/drop nem volt.

Ez a fix tv adás 12fps is lehetne, senki nem venné észre, semmi mozgás nincs benne.

(#41139) cof válasza brazos (#41137) üzenetére


cof
veterán

Hege1234 osztott meg egy Python scriptet másik topikban M4 élőre, esetleg nézd meg azzal. VLC elérési útvonalat módosítsd.

import requests
import re
import subprocess

vlc_player = 'C:\\Program Files\\VideoLAN\\VLC\\vlc.exe'

headers = {
'Referer': 'https://m4sport.hu/',
}

params = {
'video': 'mtv4live',
'noflash': 'yes',
'osfamily': 'Windows',
'osversion': '10',
'browsername': 'Chrome',
'browserversion': '102.0.0.0',
'title': 'M4 Sport',
'contentid': 'mtv4live',
'embedded': '0',
}

response = requests.get('https://player.mediaklikk.hu/playernew/player.php', params=params, headers=headers).text

format_m3u8 = re.findall(r'.file.:......(.*index.m3u8)', response)[0].strip()
m3u8_resub = re.sub(r'\\', '', format_m3u8)
vlc_m3u8 = 'https://'+m3u8_resub

subprocess.run([vlc_player, '--fullscreen', vlc_m3u8])

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#41140) zsiga68 válasza brazos (#41133) üzenetére


zsiga68
senior tag

Tessék,megcsináltam neked a sweet tv addon menüjének magyar fordítását:
Sweet TV HU

[ Szerkesztve ]

(#41141) brazos válasza zsiga68 (#41140) üzenetére


brazos
senior tag

Köszi, rendes tőled, de ne nekem címezd, (azért elteszem) mert nekem nincs hozzá regelésem, és nem én kértem, hogy külföldről nézhessem. Ha jól emlékszem, talán viperabácsi érdeklődött erről, ha nem, akkor sincs nagy baj.
CoF: köszi, megnézem.

(#41142) ®abstract® válasza brazos (#41135) üzenetére


®abstract®
őstag

Itt nálam rendben van :K

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#41143) dave0825


dave0825
őstag

Üdv. Írtam pár hónapja, hogy rosszalkodik a kodi (Coreelec 9.2.8 talán a rendszer, X96 Max), lassú a médiatár frissítése, a lépkedés, mappákba belépés, minden, de most teljesen behalt a transmission egy egyszerű újraindítás után... :W
Lassú volt a letöltés, tizede a megszokottnak, gondoltam, újraindítom a rendszert, és azóta nem fut a háttérben (gondolom) a transmission (mexel mod 9.2.18), mert sem a Torrnado alkalmazásból, sem böngészős eléréssel nem tud csatlakozni a transmission-höz. Néztem 2 eszközön is, többször újraindítottam a boxot, ki-bekapcsoltam a kiegészítőt, sőt, már újra is telepítettem beállítások törlésével a kiegészítőt, és így sem jó... :W
Valakinél ötlete, mi történhetett egy sima újraindítás miatt? :F :W
Azt hiszem, nem úszom meg az újratelepítést, pedig az egész napot nem szívesen b*****m használnám el rá...

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#41144) dave0825 válasza dave0825 (#41143) üzenetére


dave0825
őstag

Sikerült. Újraraktam a transmission-t, de ha a storage/.kodi/userdata/addon_data/service.transmission-be mindent visszaraktam, ugyanúgy nem ment, viszont ha csak a resume és torrents mappát, meg a stats.json fájlt raktam vissza, akkor jó. A blocklist (üres) mappa, a dht.dat vagy a settings.xml fájlttól zavarhatta meg valahogy. :F

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#41145) viperabácsi válasza zsiga68 (#41140) üzenetére


viperabácsi
addikt

Isten király vagy , bár én csak kérdeztem , hogy nézi a fórumtárs kodin :R !

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#41146) zozimoto válasza stefi68 (#41126) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Köszi szépen :C

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#41147) zsiga68 válasza viperabácsi (#41145) üzenetére


zsiga68
senior tag

Használátok egészséggel. :)

(#41148) viperabácsi válasza zsiga68 (#41147) üzenetére


viperabácsi
addikt

Vettem egy 180p -s projit ( BenQ W1110 ) , az mellé kell egy pc filmet nézni + így már tv is szinte ingyen.
Nagy meglepetés ért a KODI-val kapcsolatban , pár éve mikor próbáltam , lassú volt és sok gondot találtam vele. Most feltettem a Mátrixot hát ez igazi élmény a régebbiekhez képest.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#41149) bivalyos


bivalyos
tag

Sziasztok, már. Régóta tapasztalom minden addonnal, az nálam hiba vagy a linkek hiába amikor azt a hiba üzenetet kapom hogy URL feloldása sikertelen? (rpi mátrix)
:R

Üdvözlettel: bivaly

(#41150) aldebaran


aldebaran
őstag

Egy érdekes problémába ütköztem. Egy filmnél amikor CE-vel játszom le a filmet, a HDR 10+ sávot rendesen látom, viszont amikor a tévére telepített kodinerds -es kodival játszom le, akkor alul-felül plusz fekete sáv van. Ezt valahogy ki lehet küszöbölni, vagy miért van ez?

DoVi és HDR 10+ kodinerds-en és másik lejátszón is a tévén:

HDR 10+ a CE-ben lejátszva:

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.