Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#33101) nagyfejü válasza nagyfejü (#33100) üzenetére


nagyfejü
őstag

Ma este is lessz 18.30 tol!!!!

(#33102) spiky03 válasza nagyfejü (#33100) üzenetére


spiky03
veterán

De az ha jól tudomnem magyar adó ugye?
Én magyart szeretnék.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#33103) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Valaki tudja hogy lehet e nezni CE alatt a Pro7 csatornat Hd ban???

(#33104) nagyfejü válasza spiky03 (#33102) üzenetére


nagyfejü
őstag

Az nemigen van ingyenes!

(#33105) spiky03 válasza nagyfejü (#33104) üzenetére


spiky03
veterán

És az UPC addon az milyen?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#33106) hunaqua válasza spiky03 (#33105) üzenetére


hunaqua
addikt

Megy benne az Arena4 (amennyiben van előfizetés)

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#33107) spiky03 válasza hunaqua (#33106) üzenetére


spiky03
veterán

Gondolom van mert UPCm van otthon (MediaCard), vagyis mostmár ugye Vodafone.
Ez az addon hol érhető el?
Meg mi kell a belépéshez?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#33108) nagyfejü válasza spiky03 (#33107) üzenetére


nagyfejü
őstag

De ha upc d van azon megy az arena!!??

(#33109) Castell válasza vargalex (#33081) üzenetére


Castell
aktív tag

Szia,

A tv2 addonnál, a tv2 > tények
menüpontnál listázza a tartalmakat, de játszik le semmit.

Meg tudnád esetleg nézni? Köszönöm szépen!

(#33110) Fuser és Tsa válasza Hege1234 (#33098) üzenetére

köszi :((

(#33111) Fuser és Tsa válasza melan (#33099) üzenetére

köszönöm.

van egy q60-as Samsung tv-m, arra kerestem lehetőséget, hogy az udvari kamerára rá tudjak nézni. klf. fórumokon ajánlották a serviio dlna servert -ez van synologyra-, amihez van a samura kliens. ennél vettem észre, hogy szépen különválogatja, hogy mi a sorozat, mi a film, mi a zene.
reméltem, hogy a kodi is tud effélét, mert van egy butatévém is, arra lesz egy raspi4 kodival.

torrentnél meg van egy könyvtár, amit figyel a transmission és ha kerül bele torrent fájl, akkor letölti.
ez eddig nagyon kényelmes volt.
na, majd kitalálok valamit :)

[ Szerkesztve ]

(#33112) castiels válasza spiky03 (#33107) üzenetére


castiels
addikt

UPC direct-hez jó csak. Kábeles UPC-vel nem működik.

(#33113) spiky03 válasza nagyfejü (#33108) üzenetére


spiky03
veterán

Igen a tvn megy amiben a mediacard van, de én a projektoron szeretném nézni. Abban meg nincs mediacard hanem egy X96 Max+ van rákötve.

@catsiels
Akkor ezt buktam úgy érzem.:(((

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#33114) vargalex válasza Castell (#33109) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Javítva, elérhető az új verzió a repo-ban.

Most már értem, hogy miért tette anno a kolléga a Tényeket egy teljesen külön menüpontba. :)
De ez mindegy, mert ott is változott a forrás, azt is módosítani kellett volna. Így legalább egy helyen van minden.

Alex

(#33115) tobias40 válasza spiky03 (#33113) üzenetére


tobias40
veterán

Telekom tvgo-ban van de csak sd-ben.
Ha így jó akkor vki ismerőstől elkéred a hozzáférést,sokan nem is használják egyáltalán.. ;]

(#33116) gyűrű válasza tobias40 (#33115) üzenetére


gyűrű
addikt

Azt a fost hagyjuk.. most tettem fel egy kollegámnak.. Kockásodik kilép, stb. Boxra nem való.

(#33117) tobias40 válasza gyűrű (#33116) üzenetére


tobias40
veterán

Boxon nem néztem még,telefonon nekem jól működött.

Milyen boxon megy?illetve nem ;] (tudom nem rootolt kell hozzá)

[ Szerkesztve ]

(#33118) Castell válasza vargalex (#33114) üzenetére


Castell
aktív tag

:R

Köszönöm!

(#33119) gyűrű válasza tobias40 (#33117) üzenetére


gyűrű
addikt

egy S905x3 -on, megszenvedtem az unrootal, erre nem is működik rendesen. Telefonra való...

(#33120) mexel


mexel
veterán

tobias40: már váltottunk privit sokszor és mindiga tvgo volt a kérdés benne. Leteszteltem neked, ( adtál is kódot ehhez), le is írtam hogyan kell feltenni, de azt is hogy boxokon használhatatlan: nem lehet irányítani, kezelni stb. Valószínűleg szándékosan csinálták ilyenre, hogy csak telefonon és tabeleten használja akinek van. Arra való és arra tervezték. ( vagy irtóra elszúrták de nem hiszem)
Én soha többet nem foglalkozom a tvgo-val, nem éri meg.
Kár ezen rugózni szerintem. Van millió alternatíva helyette ami megoldás lehet.

(#33121) tobias40 válasza mexel (#33120) üzenetére


tobias40
veterán

Nem rugózok rajta,megkérdeztem hogy milyen box-al próbálta..

Csak mint információ érdekelt,nekem nincs rá szükségem...(tvgo-ra is max. 1 évben egyszer...)

Inkább gyűrű-nek írtad volna,neki van szüksége rá,illetve az ismerősének!

(#33122) mexel válasza tobias40 (#33121) üzenetére


mexel
veterán

A rugózást nem is rád gondoltam, nehogy magadra vedd :) , csak úgy általánosan írtam, csak éppen neked címeztem mert már kiveséztük ezt a témát. Itt is sokan kérdezik, azért is írtam hogy szerintem el is felejtheti aki tvgo miatt akar boxot mert öröme nem lesz benne :) Legalábbis jelen állás szerint, ha fejlesztik az appot akár jó is lehet majd.

[ Szerkesztve ]

(#33123) gyűrű válasza tobias40 (#33121) üzenetére


gyűrű
addikt

Jah, a kollegámnak.. Felraktam neki a digi online-t inkább a saját accountommal, azt legalább tudja nézni.

(#33124) tobias40 válasza gyűrű (#33123) üzenetére


tobias40
veterán

Ezt akartam javasolni,de az is csak sd,nem?

(#33125) Akelaus válasza mexel (#33122) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ígérgette a Telekom, hogy jön bele a Chromecast, talán november 23 volt a dátum. Nekem fent van mobilon, nem sikerült megoldani. Azt is írták az Fb-n, hogy idén lesz belőle android tv-s app.
Miután a Chromecast sem sikerült, már ebben sem bízom.

Cseh android tv-s app van, sőt náluk szétszedték külön-külön appban a dolgokat. (filmkölcsönzés, tv stb.)

(#33126) mexel válasza gyűrű (#33123) üzenetére


mexel
veterán

Pl erre gondoltam mint egyik alternatíva, még ha nincs is valakinek előfizu, nem nehéz ismerőstől egyet elkérni, ritka az aki 3-at is használ.

(#33127) gyűrű válasza tobias40 (#33124) üzenetére


gyűrű
addikt

Ennél az összehányt f@snál sokkal jobb az is. Legalább tudja nézni.

(#33128) nfsu17 válasza bivalyos (#33091) üzenetére


nfsu17
veterán

Semmi gond a TM-el, 33-36MB/s-el tölt eMMC-re lefele.
Ha sd karira kellett töltenie, az jóval lassabb volt.
A "megáll/folytatja" dolog szintén a (lassú) sd kártya számlájára írható.

[ Szerkesztve ]

(#33129) nfsu17 válasza Fuser és Tsa (#33097) üzenetére


nfsu17
veterán

Flexget-tel meg lehet csinálni, hogy szortírozza a dolgokat.
Nekem a sorozatot sorozat mappába, filmet film mappába, mp3-at, klipet "vegyes" mappába teszi. Ezeket te adod be neki, azaz te nevezed el, mp3 helyett lehet "zene" mappát is létrehozni.
Ugyan nem tudom, hogy a piacról hogy érkezik meg az anyag a letöltési mappába, én könyvjelzőzöm az oldalon amit megvásárolok és rss-en flexget lehúzza, szortírozza, átadja TM-nek.

(#33130) aldebaran válasza gyűrű (#33123) üzenetére


aldebaran
őstag

Ehhez tv+internet előfizu kell, vagy elég a tv vagy az internet előfizu?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#33131) gyűrű válasza aldebaran (#33130) üzenetére


gyűrű
addikt

élő DIGI kábeles televíziós csomag és DIGI internetes szolgáltatás vagy DIGI műholdas televíziós csomag és DIGIMobil előfizetés..

[ Szerkesztve ]

(#33132) cof válasza aldebaran (#33130) üzenetére


cof
veterán

[link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#33133) aldebaran válasza cof (#33132) üzenetére


aldebaran
őstag

és #33131 gyűrű :R
Köszi srácok. Akkor ez nem lesz, mert már vagy 10 éve nincs tv előfizu. Nem is hiányzik, csak ha már előkerült a téma, kíváncsi lettem. :K

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#33134) maestro87


maestro87
őstag

CoreElec-nél melyik mappában tárolódnak a médiainformációk (borító, film leírás stb)? :R

(#33135) PistiSan válasza melan (#32962) üzenetére


PistiSan
addikt

Én a logoknál szoktam megnézni mit nem ismert fel, ott van lehetőség más címet is megadni és akkor megtalálja a scrapper.

(#33136) PistiSan


PistiSan
addikt

Nem tudom tudtok e róla, de újra megy a youtube feliratkozás menüpont, pár napja már nem néztem, ma frissített q youtube nálam, és jó lett.

(#33137) gyuri81 válasza PistiSan (#33136) üzenetére


gyuri81
veterán

Yatse-val szoktam lejátszani a videókat, mert szerintem kegyetlen lassú a CE youtube :(

(#33138) bivalyos válasza nfsu17 (#33128) üzenetére


bivalyos
tag

Köszönöm szépen a választ, kipróbálom másik sdvel (pedig minőségi kártya van benne)

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: bivaly

(#33139) CirrMee


CirrMee
addikt

Kérdés: csak a CE HDR képes, vagy a LE is?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#33140) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Kodiban Api key beállítva és tökéletesen működik de nem tudok bejelentkezni! Régebben sikerült de már nem tudom hogyan csináltam. Azt írja mikor be akarok jelentkezni, hogy az ügyfél titkos kulcs helytelen. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy be tudjak jelentkezni? Kösz előre is a segítséget!

(#33141) Imi1981 válasza Imi1981 (#33140) üzenetére


Imi1981
veterán

Probléma elhárítva! Elírtam az Api key-t 🙂 .

(#33142) NoX válasza CirrMee (#33139) üzenetére


NoX
senior tag

Nincsen HDR LibreELEC / Kodi alatt.

Szoftveres előfeltételei vannak, amik még nem biztosítottak; 5.2-es Linux kernel.
Ezt minimum a Pi 4 és annál újabb Pi fogja támogatni.
Ez lesz a LibreELEC 10 és Kodi 19 egyik legnagyobb újdonsága.

Ha kísérletező kedvű vagy, akkor már most is kipróbálhatod, mert van belőle tesztelhető változat, de ezek durván nem stabilak.

(#33143) CirrMee válasza NoX (#33142) üzenetére


CirrMee
addikt

CE alatt miként van megoldva?

Amúgy Kodi 19 alatt olyan addonok, mint YT, Twitch, HBO GO, Digi Online üzemképesek?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#33144) hunaqua válasza CirrMee (#33143) üzenetére


hunaqua
addikt

A Netflix, HBOGO, UPCD igen. A YT -t nem tudom,nem használom. A többi Magyar kiegészítő még nincs "átfordítva". Sok nem is lesz már kompatibilis ,mert már nem fejlesztgeti senki.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#33145) blakey válasza NoX (#33142) üzenetére


blakey
titán

LE7 és LE8 alatt is volt HDR Amlogic boxokon. Miért írod, hogy nincs?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#33146) Flowtation válasza blakey (#33049) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Nem találtam meg a tisztítás funkciót, legalábbis azt, ami törli az adatbázist, és nem csak azokat a bejegyzéseket amik pl. már nincsenek meg (pl. törölt film), de ez nem is olyan érdekes.
Viszont beállítottam az unversal scrapert, kb. egy hét használat alatt nem igazán győzött meg. Illetve pontosan ugyanazt tudja mint a tmdb scraper, csak előbbinél jó pár dologgal többet kell beállítani a magyar tartalomhoz. Persze ezt nem rosszindulatból mondom, csupán tapasztalat. A filmgyűjtemények sem változtak vele, DE ennél a résznél viszont nem tértünk ki rá, hogy melyik "nézetről" beszélünk. Én kezdetektől fogva úgy használom a filmes (sorozatos, stb) mappákat, hogy videók->filmek (a forrás hozzáadása után persze) és nem a filmek főmenü pontból. Ez utóbbinál - amennyiben be van kapcsolva a gyűjtemények kezelése - teljesen jól jelennek meg a több részes filmek, mindkét scrapernél, ha erre gondoltál, akkor oké.
Az abc sorrendet meg majd megoldják valamikor, remélhetőleg.
Köszönöm az eddigi segítséget.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#33147) Pipi85


Pipi85
csendes tag

Sziasztok,

Olyan problémám lenne, főként kényelmi, hogy TV2 addonban néznénk egy sorozatot, viszont ugye ugyanazt a mappát telerakják hulladék jelenetekkel. Valahogy nem lehet ezeket a promo jeleneteket kikapcsolni és csak a teljes részeket megjeleníteni az adott könyvtárban? Végigböngésztem az összes beállítást az addonhoz, de nem találtam ilyet.

Konkrétan a Mintaapákat kezdtük el. És annyira idegesítő, hogy a két évad között kb 20 oldalt kell átlapozni (ennyi promo videó van 20*33), ezen felül még rengeteget, ha az első évad elejére érj..

Valakinek van valami pro tippje? :)
Köszi előre is a segítséget!

ui.: láttam a "szűkítés"-t az első sorban, de bármire keresek rá nincs eredménye, csak egy végtelen mappa..

(#33148) NoX válasza blakey (#33145) üzenetére


NoX
senior tag

Bocsánat, valóban.
Én automatikusan Raspberry Pi 4-re gondoltam LE / Kodi alatt.
Ahhoz pedig stimmel, amit írtam, hogy ott még nincs HDR:
https://libreelec.tv/2020/06/libreelec-leia-9-2-3/

(#33149) maestro87


maestro87
őstag

Netflix-hez melyik addont kell feltenni? Ez jó? [link]
Vagy VPN-ezni kell vele? Mert akkor hanyagolom, úgyis csak január végéig nézhetem...

(#33150) divan válasza Pipi85 (#33147) üzenetére


divan
senior tag

Sajnos egy kattintásos, automatizmus nincs erre. Itt mondja el vargalex, hogy miért.
És itt van xtend megoldása, pont a Mintaapákra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.