Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) blakey válasza junkpod (#1900) üzenetére


blakey
titán

Igen, ez többnyire a streamekre vonatkozik, eleinte a Kodinak (XBMC) nem ez volt a lényege, de ugye megtalálták a lehetőséget és mindenki elkezdett kiegészítőket gyártani. Szerintem sem fair Kodival árulni a boxokat, sőt a Kodival még oké, de kiegészítőket nem volna szabad telepíteni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1902) _ ĐanieL™ válasza junkpod (#1) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Sziasztok,

a feliratok letoltesehez szeretnek segitseget kerni.
Probaltam mar tobb felet, de egyik sem huz le semmi.

Koszi elore is! :)

(#1903) Beni2360 válasza junkpod (#1898) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszönöm a részletes leírásodat. Így azért érthetőbb volt minden. Személy szerint én még nem találtam elfogadható katyvaszt ezen a téren. Igaz nem is nagyon erőltetem.
+1x :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1904) junkpod válasza _ ĐanieL™ (#1902) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kodi alatt open subtitles es supersubtitles kiegészítők jól működnek. Melyikkel van gondod és mi az?

Box's don't touch!

(#1905) junkpod válasza Beni2360 (#1903) üzenetére


junkpod
nagyúr

Elfogadható katyvasz alatt jó minőségű streamet értesz?

Box's don't touch!

(#1906) _ ĐanieL™ válasza junkpod (#1904) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Ezeket probalgattam, de amihez eddig kerestem vele, nem talalt semmi feliratot :(

(#1907) Arolotifar válasza _ ĐanieL™ (#1906) üzenetére


Arolotifar
őstag

Akkor vagy nincs felirat vagy rosszul van beállítva a feliratkeresés. Vagy majd junkpod megmondja :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1908) blakey válasza _ ĐanieL™ (#1906) üzenetére


blakey
titán

Opensubtitles csak regisztráció után működik, a Supersubtitle meg a régebbi sorozatokat zippelve tárolja.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1909) kmarci25 válasza _ ĐanieL™ (#1906) üzenetére


kmarci25
veterán

Próbáld meg a podanpisi-t is, akármilyen hülye neve van... :) Ahhoz is, mint az opensubtitles-hez regisztráció kell, ami kb. 1,5 perc. Nálam mindhárom működik (supersub, opensub, podna).

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1910) _ ĐanieL™ válasza blakey (#1908) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Akkor ott lesz a gond.. weben keresztül kell regisztrálni? Vagy ez hogyan működik?

(#1911) blakey válasza _ ĐanieL™ (#1910) üzenetére


blakey
titán

Ha nem vagy regisztrálva akkor igen, hozz létre egy felhasználót és azt használd itt is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1912) _ ĐanieL™ válasza blakey (#1911) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

De a Kodiban semmi ilyesmire utalót nem láttam :)
Mármint, hogy felhasználói fiókot kéne megadni..

[ Szerkesztve ]

(#1913) DoItYourself válasza _ ĐanieL™ (#1912) üzenetére


DoItYourself
addikt

A Kodiban, az opensubtitle kiegészítőnél kell megadni a regisztrált nevet és a jelszót. System > Settings > Add-ons

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1914) blakey válasza _ ĐanieL™ (#1912) üzenetére


blakey
titán

Akkor áss mélyebre, mert ott van, minden kiegészítő telepítése után be kell menni a beállításokba és meg kell nézni, hogy mi rejtőzik ott, különben egy átlagos valamit használsz pedig többet is tudna.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1915) kmarci25 válasza _ ĐanieL™ (#1912) üzenetére


kmarci25
veterán

Ja, így nem csoda, hogy nem működik... :N

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1916) _ ĐanieL™ válasza blakey (#1914) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Scraper-eken és YouTube-on kívül nem használok más kiegészítőt. Minden más működik szépen.
Ennek a reg.elős témának pedig utánanézek valamelyik este.

Köszönöm a tippeket! :R

(#1917) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok!
Volna egy kérdésem. Hogyan lehet a KODI-ban (ZDMC) beállítani a profilokat, hogy pl ha blu tuchról szeretném a hangot ne keljen bemászni a droidba és ott állítgatni, hanem 1x beállítani és elmenteni egy profilban. Majd amikor fülesről szeretném a hangot csak egyszerűen azt a profilt választom és akkor avval a beállítással töltődne be. Válaszokat előre is :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1918) blakey válasza Beni2360 (#1917) üzenetére


blakey
titán

Milyen lehetőségek vannak ZDMC-ben? Szerintem a ZDMC össze van hangolva az Androiddal így lehet, hogy Android szinten kéne profilokat létrehoznod.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1919) Beni2360 válasza blakey (#1918) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát evvel kinlódtam de nem boldogulok,egyformák.
Kiválasztottam egy új profilt és máris eredeti angol nyelvre váltott, na elkezdtem mindent beállítani és a droidban átváltottam Blue touch-ra is, majd mikor végeztem a beállításokkal elmentettem BT 1 néven. belépésnél felajánlja melyiket szeretném választani és hiába van az eredeti erősítőre állítva azt is a fülesre nyomja. Na 1 óra után feladtam 3x csináltam meg, valamit elszúrok. :F
A ZDMC-ben nincs BT lehetőség választás.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1920) blakey válasza Beni2360 (#1919) üzenetére


blakey
titán

blu tuch = bluetooth?
Ne haragudj, a Blue touch, kék érintést jelent, ez most egy kifejezés a Zidoonál? Mi célt szolgál?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1921) Beni2360 válasza blakey (#1920) üzenetére


Beni2360
félisten

gondoltan, hogy nem jó de erre javítottam Blue touch. Ja és a Tooth Otto

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1922) Beni2360 válasza blakey (#1920) üzenetére


Beni2360
félisten

feljegyeztem magamnak lent alul.
A lényeget bluetooth-t még mindig nem sikerült beállítani.
Kell valamit a tulajdonságok zárolásával tennem valamit? Kell beállítani a mester jelszót?
Keresem a megoldást a neten de nem találom.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1923) blakey válasza Beni2360 (#1922) üzenetére


blakey
titán

Telefonon használtam profilokat, azaz volt "Nappali", "Bluetooth", stb profilom amiket egyszerűen csak kapcsolgattam és az adott profilhoz beállított kapcsolatok voltak aktívak. Itt is valami hasonlót kéne létrehozni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1924) Beni2360 válasza blakey (#1923) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát igen ezt szeretném én is létre hozni de nem megy. :(

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1925) blakey válasza Beni2360 (#1924) üzenetére


blakey
titán

Sajnos a Zidoo rendszerét nem ismerem, nem tudom, hogy mire képes, de megnézem, hogy van-e ilyen lehetőség.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1926) Beni2360 válasza blakey (#1925) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi , nem boldogulok sehogy.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1927) s1ru2


s1ru2
senior tag

Sziasztok!

Most vettem egy Panasonic TX-DXM710-es készüléke, Firefox OS el. Van e valakinek arra tippje, hogy egy WIn10 es gépre telepített KODI szervezeren keresztül miért nem hajlandó a filemeket a TV-ről indítva SRT feliratot megjeleníteni, még észre vennei sem. Valamint hangsávból is csak magyar hajlandó lejátszani.

Amint kiteszem a filmet egy vinyóra a TV-n gyönyörűen váltogathatom a feliratokat és a hangsávokat is.

2 napja tettem fel először KODIt így még eléggé kezdő felhasználó vagyok. Előre is köszi a segítséget!

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#1928) junkpod válasza s1ru2 (#1927) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem ne a tvrol hívd meg a kodit mint dlna szervert, hanem a kodibol próbáld meg a tv-t mint upnp kijelzőt használni.
De ezek mind csak korlátozzák a kodit. Dugd rá hdmi-vel a pct a tvre es akkor minden frankó lesz.

Box's don't touch!

(#1929) _ ĐanieL™ válasza blakey (#1914) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Regisztracio utan mukodik rendben.
Koszonom a tippet.

Bar a poen, hogy ami miatt szuksegem volt ra.. na az nem jott ossze :D
A Kiadatas c. filmhez kellett volna forced magyar felirat (csak az arab reszekhez).. de nincs :D

(#1930) banlakiek


banlakiek
csendes tag

Sziasztok!Segítséget kérnék!:
Androidos boxomon frissítve 17-es Kodi.A passtrought engedélyezése után a DTS hang
nem kapcsolódik az erősítőn.Ez még mindig Kodi 17-es hiba,vagy esetleg máshol
egy beállítás vagy pipa hiányzik...?
Köszönöm előre a válaszokat&segítséget!

(#1931) s1ru2 válasza junkpod (#1928) üzenetére


s1ru2
senior tag

Pont ezt akarnám elkerülni, hamár olyan TV van ami lejátszik minden formátumot.

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#1932) DoItYourself válasza banlakiek (#1930) üzenetére


DoItYourself
addikt

Nem Kodi hiba, az androidos boxod fw-e zsenge ( nem szabványos). A DTS-nél vedd ki a pipát, az AC3 transcode-nál pedig tedd be.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1933) banlakiek válasza DoItYourself (#1932) üzenetére


banlakiek
csendes tag

A Mboxom:MXIII-G 6.0.1-es android verzióval van.A külső vinyó a mboxba van csatl.-va.Érdekes,ha az android mediaplayer-ével játszom le a filmet,akkor DD5.1,és a DTS is működik.De ha Kodi-n keresztül indítom,akkor DTS már nem kapcsolódik,pedig pipa megvan.Esetleg próbálgassak többféle releases-eket,google play-en keresztül frissítsek,vagy várjak,hátha kiadnak nemsokára egy újabb fix Kodi17...18....-at,és ez javítva lesz?Vagy, hátha csak egy codec-et kell letölteni a kodi-hoz?
Melyik most a legfrissebb,legbiztosabb releases?17.1 rc1?-Még egy kérdés:a kodi.tv,nightlies apk-k?,azokkal is lehet frissíteni?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1934) salapp


salapp
addikt

Biztos tudjátok. Mit kell állítgatni, trükközni, hogy a letöltött B.t.rr.nt progi ne írjon ki hibát, amikor a letöltés indul.

Illetve tudnátok ajánlani jó, hasznos applikációkat, amiket egy ilyen tv boxra érdemes rátölteni?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#1935) DoItYourself válasza banlakiek (#1933) üzenetére


DoItYourself
addikt

Itt olvasgass egy kicsit. Bonyolultabb a helyzet attól, hogy egy mondatban le tudjam írni, pedig próbáltam. Röviden: ha a 16-al elégedett voltál, tedd vissza azt. 17-re nem lesz "javítás", mert a boxod fw-e hibás.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1936) banlakiek válasza DoItYourself (#1935) üzenetére


banlakiek
csendes tag

Én ezt nem értem ...gyári visszaállítást csináltam a boxon,visszaállt gyárira minden.A Kodi is 16.1-re.Most a DTS működik,de a DDigital nem kodi-n keresztül.
Melyik az a 16-os kodi release,amin mind a két hangformátum működne egyszerre?
Köszönöm!

(#1937) gumigyuri


gumigyuri
csendes tag

Sziasztok új fejlemény van hang átengedés terén! Vettem egy kínai dobozt x96 a neve 2gb ram 16gb rom s905x processzor. Na már most előre telepített kodival küldték és kipróbáltam a DD-t és a DTS-t mi.d kettő megy android alatt is. A lényeg hogy a boxon ki legyen maxolva a hang különbem crash. Úgy gondoltam ezt még leírom ide. Nem tudom h a box vagy a kodi tulajdonsága másik kodit nem is rakok fel ez megfelel nekem így. Ha kérdésetek van pm.

(#1938) junkpod válasza gumigyuri (#1937) üzenetére


junkpod
nagyúr

S905x -re tegyél fel egy LibreElec-et. Gond mentes, mindent játszó, gyors kodit kapsz.

Box's don't touch!

(#1939) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Sziasztok,

remélem, hogy nem túl off a kérésem, ennek ellenére inkább aként írom. KODI-n milyen lehetőség van arra, hogy a Bundesliga meccseit élőben lehessen nézni?

(#1940) marcee


marcee
addikt

Sziasztok!

Én alapvetően hardvert keresek, de nem találtam megfelelőbb topicot, hátha tudtok segíteni. Olyan médialejátszót keresek, aminek erős a hardvere, 4K-t is viszi, előny, ha lehet bele winchestert építeni (mindegy, hogy 2,5 vagy 3,5") és ami a nagy vízválasztó, legyen benne DVB-T/C tuner, tv adás rögzítéséhez. A nagy kínai webáruházak keresőjében erre a funkcióra nem lehet rászűrni és akkora a kínálat, hogy nem tudom végignyálazni. Digi kábel a forrás, abból lenne jó rögzíteni néha.
Létezik ilyen vas?

\m/

(#1941) tony70


tony70
tag

Sziasztok! Adott egy sony 55x8507 androidos tv! Ezen volt nekem egy Kodi 16.1 (szerintem) telepítve és igy neztem a filmeket,,, Majd történt a tv-n egy gyári vissza állitás majd a kodi újra telepítése és azt vettem észre, hogy most a filmeknél alul felül fekete csík van ami eddig egyik filmnél sem volt! Nem tudom mit állítottam el vagy a kodinak egy másik 16 os verziója volt fent vagy ott kellene beállítani valamit! Segítsetek lszi, mert így nagyon gáz! Köszi!
Ja, még annyit hogy ez lefrissült a 17-re és először itt vettem észre! Akkor lehet a tv -n kellene vmit beállítani?

(#1942) junkpod válasza marcee (#1940) üzenetére


junkpod
nagyúr

Van "milyen asztali lejátszót vegyek" topik.
Amúgy túl nagyok az elvárásaid. C tunerest nem nagyon fogsz találni S és T szokott lenni.

Box's don't touch!

(#1943) DoItYourself válasza tony70 (#1941) üzenetére


DoItYourself
addikt

A forrásanyag milyen képarányú?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#1944) #16820480


#16820480
törölt tag

Sziasztok!

Android TV Kodi alatt azt be lehet állítani, hogy ha megy egy film, és megnyomom a távirányítón a vissza (háromszög) gombot, akkor ne menjen tovább a háttérben a videó, hanem álljon le? Illetve ha már megy a háttérben, akkor ha megnyomom a visszát, és kilép a fájllistára, akkor hogyan lehet visszalépni a videóra?

(#1945) tony70 válasza DoItYourself (#1943) üzenetére


tony70
tag

Szia! Próbáltam 2160p demo anyaggal és ott volt alul felül a fekete csík! Most állíigatram valamités ez most eltünt! A TV menüjében van képernyő beállítás,de ez csak a tv adásnál ill. a hdmi bemeneteknél lehet állítani!

[ Szerkesztve ]

(#1946) kmarci25 válasza #16820480 (#1944) üzenetére


kmarci25
veterán

Jó kérdés, ez engem is sokszor feldühít...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1947) dh66e válasza marcee (#1940) üzenetére


dh66e
veterán

Wetek play 2,de abba nem lehet belerakni hdd-t.

[ Szerkesztve ]

(#1948) junkpod válasza #16820480 (#1944) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ki lehet kapcsolni a beallitasokban.
Ha megy a videó a menü mögött akkor a vissza gomb a filmhez visz vissza.

Box's don't touch!

(#1949) #16820480 válasza junkpod (#1948) üzenetére


#16820480
törölt tag

És nagyjából merre találom? Vagy milyen néven? Mert már átnéztem vagy háromszor a beállításokat, de nem láttam ilyen opciót.
Amúgy most úgy néz ki, hogy megy a háttérben a videó, de ha nyomok egy visszát, akkor csak a könyvtárstruktúrában lép feljebb egy szintet, nem lép vissza a videóra.

(#1950) DoItYourself válasza #16820480 (#1949) üzenetére


DoItYourself
addikt

A skin beállításoknál van, itt egy yt videó is.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.