Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49550) dqdb válasza csabi94 (#49538) üzenetére


dqdb
nagyúr

Oké, ismerjük az előéletet, nem tisztem megvédeni, de a rövidebbik táv ilyetén elnevezésével nemcsak Simonnak szóltatok be, hanem az összes ezen a távon indulónak.

Sokan nem tudnak mezőnyben menni, én sem, nem is megyek bolyozni országútra. Húztam már embert szélárnyékban, azzal nem volt semmi problémám, azonban fordított esetben nekem a kerék a keréken távolság a komfortzónámon túl van, így én nem tapadok másra (vagy a ti szóhasználatotokkal férfias vagyok ezzel, mert csak saját erőt használok fel a tempómhoz). MTB rendezvényen a rajttól 3 km-re rántott már be valaki az árokba azért, mert hiába haladtam egyenesen a környezetemre koncentrálva, ő úgy kacsázott be mellém, hogy az egyik mozdulatával majdnem feldöntött, és a kormányszarvát beakasztotta a fékkar mögé, majd az ellenkormányzásával magával együtt berántott az árokba, ahol mindkét alkarral csalánban landoltam. Mindezt még aszfalton, nem rossz útburkolaton, síkon és nyílegyenes úton. Szóval ahogyan jogos, hogy MTB maraton után a technikai tudással rendelkezők panaszkodnak arra, hogy egyesek milyen bénák lejtőn lefelé (köztük én is, cserébe az ilyen helyeken gyorsan hátranézve helyezkedek), úgy egy országúti esemény kapcsán is egy bolyozni tudónak jogos arra panaszkodni, hogy sokan kacsáztak, és emiatt okoztak problémás szituációkat.

Mr.Csizmás: valaki korabban irta a wd40-et, lanckenesre. innen uzennem neki, hogy az petroleumszoda gyakorlatilag
"Jó" az kenésre is, ha hajlandó vagy 15 km-enként megállni, és újrafújni, mert tovább nem tart :DDD

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.