Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) enginev3.0 válasza _DiEGO_ (#1949) üzenetére


enginev3.0
félisten

win7 x64-em van, hiába állítottam a kompatibilitáson nem sikerült

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1952) djculture válasza BagyiAti (#1950) üzenetére


djculture
félisten

Nincs tuningolva a cpu és vele a memória? Milyen alaplapba van ennyi memória modul?

(#1953) BagyiAti válasza djculture (#1952) üzenetére


BagyiAti
csendes tag

Szia,

Nincs tuningolva semmi (nem is tudom hogy kell).
A lap típusa: GIGABYTE GA-H55M-UD2H

/ CPU:intel core i3-530 2,93GHZ 1156 BOX /

[ Szerkesztve ]

(#1954) djculture válasza BagyiAti (#1953) üzenetére


djculture
félisten

Szia.
Akkor valószínűleg az egyik memória modulod hibás. Pepecs munka de mindig csak egyet behelyezve le kell tesztelni az összeset.

[ Szerkesztve ]

(#1955) BagyiAti válasza djculture (#1954) üzenetére


BagyiAti
csendes tag

Szia,

Sejtettem. :((( Ha ezek dual kit-ek, akkor ha garanciálisak még a memóriák akkor dualban/párban kell visszaküldenem? Vagy ilyenkor mi a menete a dolognak? Ipon-ból van minden.

(#1956) djculture válasza BagyiAti (#1955) üzenetére


djculture
félisten

Ha ténylegesen kit akkor a két modul 1 terméknek minősül. Számlán is egy tételként szerepel.

(#1957) BagyiAti válasza djculture (#1956) üzenetére


BagyiAti
csendes tag

Hogy ténylegesen KIT-e azt én nem tudom, úgy vettem, az van írva a számlára, a gépet is velük rakattam össze.
Ha a KIT egyik része rossz, a másik működik nélküle amúgy? Mert ha a 4GB-os fele nem működik, akkor lehet nem szórakozok pár ezer Ft-ért, de ha a 8GB rossz, akkor mindenképp érvényesíteni akarom a garanciát.

(#1958) djculture válasza BagyiAti (#1957) üzenetére


djculture
félisten

Működik külön, de a memória kezelés miatt nemárt ha párban vannak a memóriák az alaplapban.

(#1959) _DiEGO_ válasza enginev3.0 (#1951) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Nem kompatibils módra gondoltam , sem virtuális megoldásra .... egy gépre, ahol XP van feltelepítve ...

(#1960) Fire/SOUL/CD válasza BagyiAti (#1957) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Először próbáld ki a RAM-okat egyenként, ahogy djculture javasolta, hogy kiderüljön, hogy egyenként mennek-e (minden memóriafoglalatban próbáld meg) avagy párban, de nem összetartozó memóriafoglalatban.
Ezt célszerű megtenned, mert ha visszaküldöd a RAM-okat és ott nem találnak hibát bennük, akkor visszaküldik és a postai és egyéb díjakat is ki kell fizetned.

UI: Ha Dual Channel módban szeretnéd használni a 2 RAM modult, akkor azt a 2 azonos színű foglalatba kell helyezni, ez esetben a világosakba (nem kék). Ezenfelül ellenőrizd a BIOS-ban, hogy van-e olyan beállítás, hogy GANGED és UNGANGED. Ha van, akkor UNGANGED-re állítsd. Azt is ellenőrizd a BIOS-ban, hogy valóban 1333-asnak kezeli-e a BIOS és nincs-e Xtreme profile vagy valami turbo beállítás a RAM-okat illetően.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1961) grovani


grovani
csendes tag

Hello! egy kis segítséget kérnék! múlthéten egy msn frissítés után kék halált kaptam. Mondom jó, tuti bezavart valami a frissítéskor. Újra raktam csak a rendszert. ( 2 partícióm van). oké, használom kb 1 óra újabb kék halál. Fogtam így már immáron leformázva egész vinyót újra particionálva, újraraktam megint. Ez jó is volt kb 2 órán keresztül, amikor megint bejött a kedvenc kék üzenetem. Ekkor arra gyanakodtam, hogy nem a legjobb a win7 telepítőm . Szereztem másikat win7 X64 utimate -t. és megint előjött a jelenség. Próbáltam utánaolvasgatni, futtattam memória tesztet azt írta minden oké. Futtattam vinyo tesztet( hd sentinel) azt írta h 100% minden.

a gépem paraméterei: acer 5732zg laptop
intel T4500 2.3ghz 800mhz
ati hd545v 512mb videokari
320 gb vinyo
3gb ram

rendszerint, valami 0x000000019 illetve 0x00000020 hibát ír csak nem tudom végig elolvasni mert újraindul. Elöre is köszönöm a segítséget! :R

..a lehetetlen csupán csak egy szó...

(#1962) Fire/SOUL/CD válasza grovani (#1961) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

BlueScreenView-val készíts egy képet, egy olyat, mint pl a #1950-es hsz-ban látsz és azt linkeld be, az többet elárul(hat) a hiba forrásáról.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1963) grovani válasza Fire/SOUL/CD (#1962) üzenetére


grovani
csendes tag

ezt mutatja

..a lehetetlen csupán csak egy szó...

(#1964) Fire/SOUL/CD válasza grovani (#1963) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hálózati probléma okozza ezt a hibát, egy atheros chipset-es hálózati eszköz lehet a ludas. Cseréld le a driverét.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1965) grovani


grovani
csendes tag

Egy kicsit lehetne konkrétabban hogy melyik drivert kell cserélnem? Ennyire nem vágom:) köszi

..a lehetetlen csupán csak egy szó...

(#1966) Fire/SOUL/CD válasza grovani (#1965) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

LAN/WLAN/WiFi kártya drivere, amelyik atheros chipsetes, atheros drivert használ.
Eszközkezelőben nézd meg a hálózati eszközöket és azok tulajdonságaiban a driver-t.
(Van amikor a hálózati eszköz neve is beszédes, pl Atheros 5005G WLan adapter)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1967) Garold


Garold
senior tag

Sziasztok!

Erre kinek mi a tippje?

Gigabyte GA-E350N-USB3 lap, minden integrált - Win 7 Ultimate 64bit oprendzser

Napló neve: System
Forrás: Microsoft-Windows-Kernel-Power
Dátum: 2012.06.27. 13:12:12
Eseményazonosító:41
Feladatkategória:(63)
Szint: Kritikus
Kulcsszavak: (2)
Felhasználó: SYSTEM
Számítógép: **********-PC
Leírás:
A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.
Esemény XML:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
<EventID>41</EventID>
<Version>2</Version>
<Level>1</Level>
<Task>63</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000000000000002</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2012-06-27T11:12:12.799214400Z" />
<EventRecordID>7065</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>Garoldo-PC</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
<EventData>
<Data Name="BugcheckCode">59</Data>
<Data Name="BugcheckParameter1">0xc0000005</Data>
<Data Name="BugcheckParameter2">0x410023a</Data>
<Data Name="BugcheckParameter3">0xfffff880075a4ff0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter4">0x0</Data>
<Data Name="SleepInProgress">false</Data>
<Data Name="PowerButtonTimestamp">129852669709175048</Data>
</EventData>
</Event>

nagyban

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1968) Garold válasza Garold (#1967) üzenetére


Garold
senior tag

A kép beszúrást elszúrtam, sry a dupláért.

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1969) grovani válasza Fire/SOUL/CD (#1966) üzenetére


grovani
csendes tag

szia! ha minden igaz sikerült a frissítés, remélem megoldódik:) köszönöm a segítséged!

..a lehetetlen csupán csak egy szó...

(#1970) Défsz


Défsz
csendes tag

Sziasztok!

A következő hibákat kapom:

Esetleg a memóriával van a gond?
Memóriám: Kingmax 4096mb ddr3 1333mhz

Köszönöm előre is a válaszaitokat :)

Davs

(#1971) CoolMan válasza Défsz (#1970) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Szia!
Használsz USB eszközt a windows gyorsítására? (ReadyBoost) mert ha igen, akkor nézd meg az nélkül. Memóriát meg EZZEL tudod tesztelni.

(#1972) Garold válasza CoolMan (#1971) üzenetére


Garold
senior tag

Az én problémámra van esetleg ötleted?

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1973) CoolMan válasza Garold (#1972) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Ahogy nézem, használod az AVAST. Uninstalláld a programot és próbálj ki, egy másik víruskergetőt, valamint te is futtasd le a memória tesztet.

[ Szerkesztve ]

(#1974) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Mi lenne ha egyszer kilpróbálná jópár user a [Microsoft Security Essentials] -t ...
Sok ismi fennhagyott egyéb , most megnem nevezem írtókkal mert egyanrangúnak találták és ez tiszta ingyenes .... naprakész stb...

(#1975) Garold válasza CoolMan (#1973) üzenetére


Garold
senior tag

A következőket próbáltam:

- memtest, végigvártam 3 pass-t, nincs hiba
- leszedtem az avastot
- tettel fel régebbi amd drivereket (11.3-at)

Egyik sem segített. :(((

Más ötlet esetleg?

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1976) CoolMan válasza Garold (#1975) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Esetleg nézd meg, még a vinyó állapotát,(HDsentinel) és ha az jó, akkor én már csak egy win újra telepítést tudok javasolni.

[ Szerkesztve ]

(#1977) Garold válasza CoolMan (#1976) üzenetére


Garold
senior tag

A HDD Sentinel fenn volt eddig is a gépen, 100/100-as a winyó.

Akkor hétvégén winfos újratelepítés.

Köszönöm a segítséged! :R

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1978) Fire/SOUL/CD válasza Garold (#1977) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Annyiféle hiba van jelen a listában, hogy az lehet hardveres gond is (ha kizárható, hogy nem valami moddolt/kivesézett OS telepítőt használsz). Tuningolt (húzott CPU/RAM) gépeknél szokott ennyiféle hiba előállni avagy túlmelegedés esetén is előfordul. Szóval ne legyen tuning és ellenőrizd, hogy rendes fordulaton tekernek-e a hűtőventik és hogy nincsenek-e nagyon elporosodva a hűtőbordák.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1979) Garold válasza Fire/SOUL/CD (#1978) üzenetére


Garold
senior tag

A gép alapvetőleg HTPC-nek épült, 0-24 ben menne és nincs és nem is lenne értelme tuningnak.
1 hete raktam össze, a gyári hűtőbordát levettem, újrapasztáztam a szereléskor. A lapot használtan vettem.
Gyárilag 1db 4 cm-es venti hűti az alaplapot, ezt cseréltem egy vacsi új 8 cm-es ventire.
Így 5V-on 60C a proci és a gpu, próbáltam 12V-on is akkor 50C körül van a hőmérséklet. Everest-el folyamatosan figyelem.

Az laplapon minden integrált, max a sata kábelt tudom cserélni. (sztem meg is lépem hátha)

Akkor marad az újratelepítés, és a remény hogy nem az alaplap a sz@r.

Köszönöm neked is! :R

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1980) Défsz válasza CoolMan (#1971) üzenetére


Défsz
csendes tag

Szia!

Nem használok ilyet (Readyboost). Leteszteltem a memóriát és hibát nem találtam. A rendszert újra raktam de nincs semmi javulás. Van még valami ötleted,hogy mi baja lehet?

(Hsz. 1970)

Davs

(#1981) _DiEGO_ válasza Garold (#1979) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Akkor az ideális a 7V ! :D mint oly sokszor ...

+12V sárga és feketét a piros +5V ra és így máris 7V -ot kapsz :C

ha nem jól írom majd kijavítanak .

(#1982) Garold válasza _DiEGO_ (#1981) üzenetére


Garold
senior tag

5V-on is még jók a hőmérsékletek, és sztem nem ez okozza hibát. Van potméterem is, ha akarom 7.2V-ot is be tudok állítani. :DDD

A baj csak az hogy ezzel nem oldódik meg a kékhalál problémám...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1983) _DiEGO_ válasza Défsz (#1980) üzenetére


_DiEGO_
őstag

De NE ugyanazt a windózt rakd fel :F ... szerezz egy normálisat , amibe nem turtak bele ,,, és azt telepítsd fel ...

Garold

Akkor ujrazelepítés ... esetleg egy normális winnel , ha neked is gondok vannak vele :U

[ Szerkesztve ]

(#1984) Défsz válasza _DiEGO_ (#1983) üzenetére


Défsz
csendes tag

Szia!:)

Normálisat raktam fel. Otthon az enyémen is az van, de annak semmi baja.

Davs

(#1985) _DiEGO_ válasza Défsz (#1984) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Kicsit bővebben ha lehetne ... mi az a normális ? nálad mit jelent ? kiadás verzió és típussal .

****************

jah látom : Gigabyte GA-E350N-USB3 lap, minden integrált - Win 7 Ultimate 64bit oprendzser

Mihez kell neked Ultimate 64bit ??? van benne 256GB RAM ? csoportos hálózatokba vagy benne ? stb...

[ Szerkesztve ]

(#1986) Défsz válasza _DiEGO_ (#1985) üzenetére


Défsz
csendes tag

Windows 7 ultimate 64bit (Msdn)

Davs

(#1987) _DiEGO_ válasza Défsz (#1986) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Egy Home Premium X86 -ot tegyél fel rá ...

TE is beleestél abba , hogy mert a Win7 Ultimate 64bit mindent tud :DD

[ Szerkesztve ]

(#1988) Défsz válasza _DiEGO_ (#1987) üzenetére


Défsz
csendes tag

Rendben megpróbálom.

Davs

(#1989) _DiEGO_ válasza Défsz (#1988) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Az alaplap :

BIOS

Licenszelt AWARD BIOS
2 x 16 Mbit flash ROM
PnP 1.0a, DMI 2.0, SM BIOS 2.4, ACPI 1.0b
DualBIOS™ támogatás

Egyéb tulajdonságok

Auto Green
Smart Recovery
Q-Share támogatás
Xpress™ BIOS rescue védelem
@BIOS™
GIGABYTE EasyTune támogatás
Xpress™ Recovery 2
Xpress™ Install
Letöltőközpont
Q-Flash™
On/Off Charge funkció támogatása

(#1990) Garold válasza _DiEGO_ (#1985) üzenetére


Garold
senior tag

Mihez kell neked Ultimate 64bit ??? van benne 256GB RAM ?

Mert, hamarosan 4 vagy 8 Gb lesz benne, ezért kell a 64 bit.

csoportos hálózatokba vagy benne ? stb...

Szerverként (ftp, torrent) és nasként is üzemel....

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1991) Défsz válasza _DiEGO_ (#1987) üzenetére


Défsz
csendes tag

Felraktam a Home Premium x86-ot, x64-et, Ultimate 64 és 32 bites változatát is, professional 64bitest is és egyik sem jó. Memtest futtatva nem volt hiba. Hdd-t is teszteltem azzal sincs gond.

Davs

(#1992) _DiEGO_ válasza Garold (#1990) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Még szerencse hogy figyelsz is :D Défsz -el kommunikálok ...

De neked is elég akkor is a Home Premium X64 ;]

(#1993) AAntii


AAntii
őstag

Sziasztok! Lehet az én problémám nem szorosan tartozik ide, mivel nem kékhalálról van szó, hanem sima gép leállásról, de az itteni törzsgárda olyannyira felkészültnek tűnik, hogy hátha tudtok ebben is segíteni.

Kezdetnek annyit, hogy win7 home professionalt használok, service pack 1-gyel felszereltet. Szóval ma egy hete feltettem az ati catalyst legújabb verzióját az sapphire 5850-hez, ami után a call of duty modern warfare 3 kb. tíz perc játék után lefagyott, a gép pedig leállt. A gép ekkori összetevői: fsp 400 apn, asrock N68-S UCC, 5850, 2*4 giga kingmax 1333-as ram és egy x3 445 @x4 b45-ös processzor.

Mivel a mtax lap szűkössége miatt és az átalakítózás elkerülése végett a lapot és a tápot is le akartam cserélni, így a hiba felkutatását már az új táppal (FSP450-60EP) és az új lappal kezdtem meg (ASUS M4A785TD-V EVO).

Mivel a hiba az ati driver feltelepítése után kezdődött, így elsőként a frissen telepített drivert cseréltem le egy régi változatra, letöröltem az ati driverét, kipucoltam a registryt, majd feltettem a régit. Változást nem sikerült elérnem, mivel a játék hol 5 perc után, hol 15 perc után de leállt a géppel együtt. Ekkor elkezdtem hardveres problémaforrás után kutakodni.

Kezdetnek lefuttattam a memtest86+-ot, a memóriákban nem talált hibát az alkalmazás. Utána megpróbálkoztam a prime-mal, hátha a processzorral van valami, de a processzor stabil a 2 órás futási alatt, nem talált hibát. Utána a furmarkhoz fordultam, hogy hátha a vga melegszik, de a 70 fokot sem érte a videokártya hőmérséklete. Utána a primeot és a furmarkot párhuzamosan kapcsolatban be, hátha a táp nem bírja a megterhelést, de két órán keresztül semmi rendellenesség nem volt. Mindkét hdd 100/100-as, így elvileg merevlemez probléma sem lehet. A probléma továbbra is fennállt.

Utána újratelepítettem a windowst, formázott partícióra, hogyha mégis maradt valami a registryben, amit nem vettem észre, akkor a továbbiakban ne zavarjon be. Elkezdtem játszani rajta, majd 2 óra múlva ugyanaz történt, leállt a gép.

Az eseménynaplóban a kernel 41 hibajelzés előtt ennyi szerepelt:
Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

Erre a neten találtam egy fixet, amit feltéve az eseménynaplóba több ilyen jelzés nem került be, ennek ellére a kernel 41-es hiba továbbra is él, és ha szerencsém van, csak 20 perc után, ha nincs, akkor 5 perc után áll le a játék.

A hardveres hibát amiatt zárnám ki első körben, mert ha a kártya fizikailag hibás lenne, akkor szerintem nem szabadna a furmarknak simán lefutnia, illetve a játékokban sem akár csak 20 perc után kellene jelentkeznie a jelenségnek, bár előfordulhat, hogy tévedek. Próbáltam a dirt2 illetve a hawx2 benchmarkját is, bár ezeket relatív rövid ideig lehet csak futtatni, így megeshet, hogy emiatt futottak le. Illetve még egy kis alkalmazást, ami a vga memoriáját tesztelte, az sem talált semmit.

A tesztek során a hőmérsékletek mindvégig rendben voltak, mind vga, mind processzor fronton.

A processzor teszteléséhez még annyit adalékként, hogyha letiltottam a letiltott negyedik magot, akkor is ugyanúgy megtörtént a leállás, tehát a magok száma nem javított és nem is rontott az egyébként is siralmas helyzetemen.

A segítő válaszokat és önmagában már csak a szándékot is hálásan köszönöm :R , illetve ha eltévesztettem a címet és ide végképp nem fér be a probléma, kérlek irányítsatok át, mert nekem már elfogytak az ötleteim :O

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#1994) szaki26a válasza AAntii (#1993) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Probáld meg feltenni a 12.1 es catalystot. És nézd meg nem e kevés a 450w os táp alapból a 5850 nek mert lehet hogy csucson az.

(#1995) Garold válasza _DiEGO_ (#1992) üzenetére


Garold
senior tag

Ha Défsz - el kommunikálsz miért az én hozzászólásomból idézel szó szerint? :F

Ez az én alaplapom! Most akkor ki is az aki nem figyel? ;]

"Gigabyte GA-E350N-USB3 lap, minden integrált - Win 7 Ultimate 64bit oprendzser"

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1996) _DiEGO_ válasza Garold (#1995) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Mert neked csak ezt [link] írtam ... 7V feszt neki :D

(#1997) _DiEGO_ válasza AAntii (#1993) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Ezt honnan szedted ? tuti valami nem stimmel ott , vagy - vagy ...

Kezdetnek annyit, hogy win7 home professionalt használok, service pack 1-gyel ...
[
ASUS M4A785TD-V EVO]
akkor a meglévő alaplapod már . És katt a [Mondom itt folytassuk.] -ra .

(#1998) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Integrated ATI Radeon™ HD 4200 GPU
SidePort Memory - onboard 128MB DDR3 1333 memory

Gondolom - Disabled -re van HD5850 mellett .

Lapkakészlet : AMD 785G / SB710

Megfelelő csipszet felvan rakval ? [ASUS Download ]

BIOS volt már frissitve ? Legfrissebb: M4A785TD-V EVO BIOS 2105 2010.08.12

régen volt már ehhez viszonyítva 2009.07. hó sok uppon esett át .

[ Szerkesztve ]

(#1999) AAntii válasza _DiEGO_ (#1998) üzenetére


AAntii
őstag

Szia!

Igen, a meglévő alaplap a linkelt. A bios frissítés az első dolgom volt, mivel valóban nem új lapról van szó, mondjuk meglepődtem, hogy két éves a legfrissebb, mintha a fapados asrock ezen a téren jobban állt volna.

Tehát a bios friss. A chipsethez tartozó csomagot már feltettem, de azóta driver sweeperrel el is távolítottam, hátha az zavar be. Felrakom megint.

Igen, az igp le van tiltva. Közben olvastam a catalyst fórumot, állítólag ha 11.xx után telepítem fel a 12.4-et vagy tegnaptól a 12.6-ot akkor az energiagazdálkodással gond lehet és az vezethet ilyen hibához.

Windows helyreállítás segítségével varázsolok egy telepítési után friss windowst, aztán újra felteszem a chipset és a vga driverét is, hátha.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#2000) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Öcsém régi gépe haldoklik. Bekapcsolás után kb. 20 másodperccel kékhalál. A kérdésem az lenne, hogy hogyan telepítsem újra optikai meghajtó nélkül? Mivel az nem működik benne. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.