Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Traxx válasza Chosen (#1500) üzenetére


Traxx
őstag

Első körben megejtenék egy memtest-et...meg egy gép átvizsgálást vírusra (más progival, mint a NOD) és spyware-re...De ennyi infóból tippelni elég nehéz. Lehet szvsz táp is, ha öreg a jószág, bár mivel az XFX core elég új modell, így nem hiszem, hogy 1-másfél évesnél idősebb lenne :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1502) Chosen válasza Traxx (#1501) üzenetére


Chosen
addikt

A táp talán az egyik legfrissebb dolog a gépemben, így az kiesik. (+ elég minőségi)

Memtestettel megpróbálkozom később, csak elég körülményes a futtatása.

(#1503) manoarc


manoarc
senior tag

Sziasztok, kérném nálam jobban hozzáértő kollégák tippjeit az alábbi két hibára :

Mindig csak játék alatt és teljesen változó időközönként kapom meg őket. Hőmérsékletek rendben , VGA drivert már frissítettem de nem segített. (Win 7 64 bit Ultimate)

első

második

:R

{。^◕‿◕^。}

(#1504) matt70 válasza matt70 (#1497) üzenetére


matt70
csendes tag

A probléma megoldódott, rájöttem, hogy mi a ludas. A memória volt a hibás, vagyis nem is inkább maga a memória, hanem az alaplapon valamiért nem jó az egyik memória csatlakozója. Kiszedtem a ramot amelyiknél rossz volt a csatlakozója és azóta simán megy, nem volt vele gond (több mint 2 hete). Furcsa... mert gyorsabb is lett a gép, eddig nagyon lomha volt a benne lévő cuccokhoz képest. Szóval a BCCode: 1a nevű kód az memória gondokra utal, vagy az egyik rammal van gond, vagy az alaplapon a csatlakozóval! A memtest elvileg kimutatja a hibát, de nekem nem volt türelmem végigfuttatni. Csók! ;)

(#1505) nadoka6789


nadoka6789
csendes tag

Tisztelt Fórumozók!

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Probléma a következő: Néha teljesen váratlanul a gépem 'lefagy'. Tehát a monitorom valamilyen színűre vált, éppen ahogy kedve van a hang pedig 'beakad'. Ezután csak az újraindítás segít rajta. Teljesen változó időközönként van ilyen, néha 10 percenként, néha napokig nincs.
Az lenne tehát a kérdésem, hogy ilyenkor mi lehet a probléma?! (Valamilyen hűtési gondra gyanakodtam, de nem szűnt meg miután alaposan kitisztítottam a gépet)

Intel Q6600 proci, Asus P5W lap, Geforce gigabyte GTX260, 4x2GB DDR2 ram.
Windows 7 x64

Amúgy kb 2 évig hibátlanul működött, ezt olyan 1-2 hónapja kezdte el csinálni.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#1506) szente80 válasza nadoka6789 (#1505) üzenetére


szente80
aktív tag

Szia!paszta nincs el öregedve a proci és a hűtö között?Elsőre én is arra gondolnék hogy a hőmérséklettel van gond.

(#1507) nadoka6789 válasza szente80 (#1506) üzenetére


nadoka6789
csendes tag

Olyan 2-3 hete cseréltem és sajnos nem segített. :(

(#1508) szente80 válasza nadoka6789 (#1507) üzenetére


szente80
aktív tag

Proci fel van húzva?

(#1509) nadoka6789 válasza szente80 (#1508) üzenetére


nadoka6789
csendes tag

Semmi nincs húzva. Ezért is érthetetlen! :)

(#1510) szente80 válasza nadoka6789 (#1509) üzenetére


szente80
aktív tag

Akkor kezd el egyesével kivenni a ramokat,persze közben használd a gépet.Lehet valamelyik haldoklik

(#1511) waaarrd


waaarrd
csendes tag

Hali segítséget szeretnék kérni tőletek.A gépet 1 hete vettük.Olyan problémám lenne a géppel hogy véletlenszerűen csinál kékhalált, utána ujraindulásnál csinál olyat hogy sípol a gép hosszan utána nincs kép meg semmi csak ha kikapcsolom és bekapcsolom ujra a gépet.

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 109
BCP1: A3A039D897B1253A
BCP2: 0000000000000000
BCP3: 43DCDDE942C29F49
BCP4: 0000000000000101
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

És itt egy kép is [link]

[ Szerkesztve ]

(#1512) McKane


McKane
senior tag

kép

amint települ a VGA drivere és újraindul a gép.
Geforce 210,alig 2 hónapos kártya.. nem volt piszkálva.

(#1513) Fire/SOUL/CD válasza McKane (#1512) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Vagy a legújabb driverrel próbálkozz vagy ha most azt használod, akkor egy régebbivel.
Ezzel a progival előtte takarítsd ki az Nvidia drivert (csak azt!): [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1514) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok.. Segítséget szeretnék tőletek kérni.. Van egy olyan configom hogy: asrock p67 extreme4m i5-2500k, 4gb 1600mhz ram, hd 6850,stb.... és eddig 1terras winyo volt.. de az tonkrement es kaptam helyette egy masfel terras hd 154ui típusú samsung winyot... És ezt hozzá kell tenni h ez egy új gép tehát 2 hetes , de tegnap is meg ma is ujratettem, mert tegnap valamiert nagyon lassu volt, akkor ma újratettem mar nem lassú de kékhalálozik.. Semmit nem csinálok rajta, csak megy magában, s ujraindul ugye,és kékhalál.. A hibakód: 0x00000124
S mégegyszer mondtom tehát a semmiből csak kékhalálozik.. A winyot tegnap szereltem be, vadi uj volt, előtte ahogy említettem egy 1terrás samsung volt,ami tönkrement.. Nem tudom ennek lehet e valami köze hozzá..

Várom a válaszokat.. Előre is köszönöm.-.. Üdv: Robi :R :R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#1515) gabyka válasza roberto211 (#1514) üzenetére


gabyka
aktív tag

...ha két hetes, miért nem viszed vissza gariba? Biztos Neked kell sz...pnod vele? :U

(#1516) roberto211 válasza gabyka (#1515) üzenetére


roberto211
őstag

Igen,mert nem egybe vettem hanem alkatreszenkent..:D És nem a gépre van gari hanem az alkatrészekre.. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#1517) roberto211


roberto211
őstag

valaki ötlet::

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#1518) Fire/SOUL/CD válasza roberto211 (#1517) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Húzva ne legyen a gép, BIOS alapra, melegedést ellenőrizni, ha Vista vagy W7-et használsz, akkor SATA üzemmód AHCI-re (ha most IDE-n van, akkor így kell váltani, registry módosítás először, aztán a BIOS...)

Legelőször viszont, minden állítgatás nélkül kicsit többet mondana a hibáról, ha készítenél egy screenshot-ot ezzen a progiból: [link], többet elárul, mint egy sima hibakód.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1519) roberto211 válasza Fire/SOUL/CD (#1518) üzenetére


roberto211
őstag

Okés.. :Akkor később megcsinálom mert most nem az én gépemen vagyok.. Hát de i5-2500k-t szinte vétek nem húzni akkor hadjam így? Mert eddig 4,5 en volt ami atom stabilis volt, miopta a winyot kicsereltem bar csak tippelgetek azota ilyen..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#1520) roberto211


roberto211
őstag

Megcsináltam az ahci módra való váltást..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#1521) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

A következő kék halált kaptam:

Köszönöm annak aki tud válaszol rá.

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1522) Nexti


Nexti
csendes tag

Hali!
Már órák óta böngészem a google-t és konkrétan arra jutottam, hogy ezt a kék halált: http://kepfeltoltes.hu/view/111019/kekhalal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

okozhatja vírus, driverek, hardveres probléma is lehet stb stb.. valaki tudna valami konkrétabb segítséget adni? egy Asus N73SV laptopról beszélünk.
Köszönöm

(#1523) Flashback válasza Nexti (#1522) üzenetére


Flashback
addikt

VGA drivert raktál fel? Próbáld meg a legújabbal, DX-ből is a legújabbat.
Bár nekem full screen flash videónál kékhalálozik az új Nvidia driver miatt... :(((

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1524) Nexti


Nexti
csendes tag

Azóta csak súlyosbodott a helyzet ...

[ Szerkesztve ]

(#1525) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az elmúlt napokban a gép kikapcsolásakor tübbször jött a kékhalál.
Szerintetek a következő képből mi derül ki,mi okozhatja?

(#1526) freeride69x


freeride69x
csendes tag

[L:/dl/upc/2011-10/22/262007_gz9ggfr0qefwure2_nevtelen_2.jpg](IMG:/dl/upc/2011-10/22/262007_gz9ggfr0qefwure2_nevtelen_2.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2011-10/22/262007_ebt5nmeskrnnoe33_nevtelen2_2.jpg](IMG:/dl/upc/2011-10/22/262007_ebt5nmeskrnnoe33_nevtelen2_2.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2011-10/22/262007_hlbc19gegpgwquoh_nevtelen3_2.jpg](IMG:/dl/upc/2011-10/22/262007_hlbc19gegpgwquoh_nevtelen3_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]Sziasztok,segítséget kérnék.Volt memóriaproblémám,azt megoldottam,de ugyanúgy kékhalálozik:
ezekhez kérnék segítséget.Előre is köszönöm akinek van vmi tippje.
Alaplap: Gigabyte EP31-DS3L
CPU típusa: Pentium Dual Core E5300
CPU magszáma *: 2 magos
CPU órajele (MHz) 2600
Videokártya típusa: ATI RADEON HD 4350
Videokártya memória (Mb) *: 512
Videokártya SM verzió *: Shader model 4.1Direct X10.1
Memória (RAM) típusa: 1 db kingmax ddr2 800mhz+1 db kingston ddr 800mhz
Memória (RAM) mérete (Mb) * 2048
Optikai meghajtó:Samsung 22X s223 SATA
Driverek frissek,ATI ccc 11.9 van fent
Nem töredezett semmi,használok Ccleanert ,Registry Easy-t stb.
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1527) freeride69x


freeride69x
csendes tag

(#1528) freeride69x


freeride69x
csendes tag

(#1529) freeride69x


freeride69x
csendes tag

Nos azóta újra telepítettem a videó kártya programját és a driverét.Tegnap nem volt kék halál egész nap,de ma reggel megint,a részletek:
==================================================
Dump fájl : Mini102411-01.dmp
Összeomlási idő : 2011.10.24. 9:06:46
Hiba ellenőrző karakterlánc: SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED
Hiba ellenőrző kód: 0x1000007e
Paraméter 1 : 0xc0000005
Paraméter 2 : 0xbf83a9e9
Paraméter 3 : 0xaac629ac
Paraméter 4 : 0xaac626a8
A hibát előidéző drájver: win32k.sys
A hibát előidéző cím: win32k.sys+3a9e9
Fájl leírása : Többfelhasználós Win32 illesztőprogram
Termék neve : Microsoft® Windows® operációs rendszer
Cég : Microsoft Corporation
Fájl verzió : 5.1.2600.6149 (xpsp_sp3_gdr.110906-1620)
Processzor (CPU) : 32-bit (x86)
Crash Address : win32k.sys+3a9e9
Stack Address 1 : win32k.sys+3a9bb
Stack Address 2 : ati3duag.dll+c2e6f
Stack Address 3 : ati3duag.dll+176fe6
Számítógép neve :
Teljes elérési út : C:\WINDOWS\Minidump\Mini102411-01.dmp
Processzorok száma: 2
Főverzió : 15
Alverzió : 2600
Dump fájl mérete : 102 400
==================================================

(#1530) epidemic


epidemic
tag

Sziasztok!

Én is kék haláltól szenvedek és nem sikerül kideríteni a hiba forrását. Vagyis van sejtésem, de csak találgatok. A probléma általában flash videók lejátszása közben szokott előjönni, Firefox alatt a plugincontainer.exe max-on járatja a processzort, majd megfagy a kép és végül a kék képernyő a hibakódokkal. Próbáltam rákeresni google-ban a kódokra, de nem lettem okosabb, abban bízom Ti talán tudtok segíteni. A hibakódok a következők:

0x0000008E (0xE0000001, 0xF77DF925, 0xB0A45EA8, 0x00000000)

watchdog.sys address F77DF925 base of F77DF000 DataStamp 480254 ab

A konfiguráció a következő:
AsRock 775Dual 880Pro alaplap
Intel Celeron D 331 2.66 GHz processzor
2 x 1024 MB DDR2 Kingmax 800 MHz ram
Seagate 80 GB PATA winchester
Gigabyte 9500GT 512 GDDR3 PCI-E videokártya
Codegen 400 Watt ATX tápegység

Lefuttattam pár tesztet, a memtest nem talált hibát, a winyó smart-ja jelez 9 db áthelyezett szektort ugyan de a badblocks nem talált hibát, futtattam az orthos-t is több mint egy órán át, de nem volt probléma, a tápra is rámértem teszterrel, de az is rendben van. Ami nekem gyanúra ad okot, hogy van egy kissé púpos kondi a proci mellett, de épp csak észrevehető. Viszont mindig csak flash videók lejátszása közben jelentkezik a hiba, más jellegű terhelés mellett nem. Ötlet? Javaslat?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

"Ami nem öl meg, az erősít!"

(#1531) Fire/SOUL/CD válasza epidemic (#1530) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A watchdog.sys az az ATI kártyák "betegsége", tipikusan az ATI drivere okozza a gondot. ha régebbi drivert használsz, akkor az OS-nek megfelelő legújabbat szedd le és telepítsd., ha meg a legújabbat, akkor egy régebbi verziójú ATI driverrel próbálkozz.

Bármelyik lehetőséget választod, előtte pucold ki a jelenlegi drivert, ebben segít ez a progi: [link]
(Csak az ATI drivert jelöld ki (AMD -Display), nehogy mást is lepucolj vele)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1532) epidemic válasza Fire/SOUL/CD (#1531) üzenetére


epidemic
tag

Igazából nekem nvidiás kártyám van, de bennem is felmerült, hogy esetleg a videokártya okozza a hibát. Ránézek...

"Ami nem öl meg, az erősít!"

(#1533) Fire/SOUL/CD válasza epidemic (#1532) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mondjuk ez ritkábban szokott előfordulni NVidia-s kártyáknál, de próbáld ki a drivercserét ez esetben is. (A watchdog.sys az amúgy nem a driverhez tartozik, hanem az OS-hez)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1534) Donnie Darko


Donnie Darko
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémával küzdök hogy lecseréltem a procimat, c2d ről c2q-ra. Semmi mást nem változtattam a gépemen. Amikor a win7 betöltene kb felenél megáll és kész. Be se tölti a asztalt. Megnéztem támogatja az alaplapom a procit, kellett hozzá egy bios frissítés, de azt még a régi procival csináltam és nem is volt semmi gond. Proci csere után meg nem jön be semmi. Nem tudom, de lehet én a tápomra tippelnék, hogy kicsi(550W). Azt honnan tudom, vagy miből látszik hogy kevés neki? Esetleg ha vkinek bármi ötlete van szivesen fogadom. Előre is köszönöm a segítséget. Üdv, Donnie Darko

(#1535) Fire/SOUL/CD válasza Donnie Darko (#1534) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

BIOS-ban nézted, ott helyesen ismerte fel a procit? CPU csere után bementél egyáltalán a BIOS-ba? W7 eszközkezelőjében meg tudod nézni, hogy mit ír a CPU-knál?

Esetleg 1x sem tudod elindítani a gépet, mindig lefagy félúton? Csökkentett módban is?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1536) Donnie Darko válasza Fire/SOUL/CD (#1535) üzenetére


Donnie Darko
csendes tag

Köszi a gyors választ. Biosban megnéztem felismeri a procit. A quados procival még egyszer sem indult el a gép. A win7 betöltésénél lefagy. Azóta már kék halál is jött. 3. indításnál kb. Most ott tart a gép hogy win cd kér. Bios frissítettem meg minden az tuti jó lett. CPU-z vel is néztem. (még akkor amikor működött a c2d-vel). Esetleg volna vmi ötleted?

(#1537) Fire/SOUL/CD válasza Donnie Darko (#1536) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

talán annyi, hogy áramtalanítsd a gépet, cseréld ki a CPU-t és pár percre szedd ki az elemet a deszkából, majd rakd vissza bekapcsolás után azonnal bemenni a BIOS-ba, load bios default (vagy hasonló, ott az Exit menüben szokott lenni) és csak egy dolgot állíts be, semmi mást, azaz ha korábban SATA AHCI módban volt a deszka, akkor arra, ha nem akkor meg IDE-re. Lépj ki a bIOS-ból a módosítások mentésével és próba.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1538) Donnie Darko válasza Fire/SOUL/CD (#1537) üzenetére


Donnie Darko
csendes tag

Megnézem az alapján amit irtál, hátha történik vmi. A másik kérdésem hogy a táp az tuti jó lehet? Úgy értve hogy az 550 W elég lehet? Köszönöm a segítséged.

(#1539) Fire/SOUL/CD válasza Donnie Darko (#1538) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Amikor egy táp "elfogy" (ez nem azt jelenti, hogy meghibásodik), akkor azt onnan lehet észrevenni pl, hogy amikor bekapcsolod a gépet, akkor nem mindig indul el a msina, akár a BIOS képernyőnél is megakadhat, vagy az OS indulásakor féluton, szóval bármikor, viszont ha az OS feláll és csak simán újraindítod a gépet, akkor meg semmi gond nincs. Ez azért van, mert amikor bekapcsolod, akkor egy pillanatra igen nagy a teljesítményszükséglet, minden "egyszerre akarja" felvenni a kraftot, egy ideig atápnak nagyobb teljesítményt kell kiszolgálnia. Önmagában a C2Q CPU-nak elég kell lennie a tápnak, persze az kérdés, hogy milyen eszközökkel és hány darabbal van teleszórva a konfigod.

Régebben Nálam akkor fogyott el a táp, amikor vettem még egy plusz DVD írót, anniyra a határon volt szegény tápocska, hogy ez már sok lett neki, és akkor pont azt csinálta, amit korábban írtam.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1540) oxide24


oxide24
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem volna hogy utalhat-e hardverproblémára (Pl hibás videókártya), hogy csak minden második játék fut a gépemen fagyás mentesen?
A Dead Island és a Rage játékokat egy huzamra kijátszottam hiba nélkül viszont a Crysis 2 és a Battlefield 3 pár perc után állóra fagy meg beragadnak a hangok és néha csak a gép újraindítása segít a fagyás megszüntetésén.
A játékok eredetiek és egy Geforce GTX560 TI videókártyával játszok. A legújabb driverek vannak fent, 4 GB memóriám van és egy erős Intel I5 2500 proci.
Kérlek segítsetek mert már a végső elkeseredés kerülget, lassan ott állok hogy eladom a játékokat és a számítógépet is (és veszek konzolt) mert ez így tarthatatlan.

(#1541) Fire/SOUL/CD válasza oxide24 (#1540) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem hinném, hogy hardveres a hiba, mert akkor semmilyen játékkal sem játszanál. A játékok a kezdetektől fogva az a kategória, ami a legválogatósabb fajta, mert a videokártya drivertől, a hangkari dreverig mindennel lehet gond, magáról az OS-ről meg nem is beszélve.

Nem tudom milyen OS-t használsz, de pl ha W7 x64 alatt, akkor keress a neten olyan patch-ot a problémás játékokhoz, amik direkt a W7 alatti gondokat orvosolják, számos játékhoz van ilyen, nem új keletű dolog ez.

Ha nem járnál sikerrel, akkor meg az adott játék topikjában érdeklődj, lehet, hogy ott kapásból azt mondják, hogy pl "azt a vga-t rüheli a crysis..." (persze ez csak példa volt)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1542) oxide24 válasza Fire/SOUL/CD (#1541) üzenetére


oxide24
csendes tag

A játékokhoz mindig letöltöm a legújabb patcheket de a helyzet változatlan szokott lenni a szóban forgó játékoknál, ugyanúgy fagynak.

(#1543) beltcp


beltcp
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném, mivel ezen a fórumon sok hozzáértő személy van!
A gép a legváratlanabb helyzetekbe kékhalálozik, van, hogy két napig semmi, van hogy naponta kétszer. Terheléstől független a kékhalál, van, hogy csak egy szövegszerkeztő megy és meghal a technika. Win 7 64 bit oprendszerrel hasznélom a gépet. Bika gépről van szó (i7 2600k stb...)

hal.dll+12a3b írja hibának

A hibakód a következő:


[ Szerkesztve ]

(#1544) chewycl


chewycl
tag

Sziasztok!!
Nekem az a problémám, hogy ha huzamosabb ideig van készenlétben (kb 2-3 óra) a gép és miután beindítom nem megy semmilyen program, ezután rámegyek a leállításra kb 15 percig állítaná le magát utána meg feljön a kékhalál: DRIVER_POWER_STATE_FAILURE (ntoskrnl.exe). utána bekapcsolásnál minden rendben volt egészen máig. bekapcsoltam a kékhalál utána, borzasztóan lassan töltött amikor beléptem akkor meg írkálta ki hogy a chrome.exe fájl sérült, stb...ez meg KERNEL_STACK_INPAGE_ERROR caused by driver: hal.ddl

A gép üzemeltetése során egyébként nem szokott kékhalálozni sohasem.
Esetleg merevlemez vagy memória probléma lehet :F :F :F

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#1545) Roemedic


Roemedic
csendes tag

Helo!

Nekem ezt a hibaüzenetet szokta kiírni:S

rendszerint játék közben (dungeon defenders half life 2) vagy teljesítmény mérés közben:S

mi lehet a baj? :W

STOP: 0x00000116 (0xFFFFFAB003CAB4E0 , 0xFFFFF8800419C80c , 0x00000X00000000000002)

ar1kmpag. sys - Address FFFFFF8800419c80c base at FFFFF88004195c4e95eae3

Lehet hogy hiánzik 1-2 betű szám, azért hiányzik mert telóval fényképeztem:S

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#1546) #40835072


#40835072
törölt tag

helo!

van egy nagy problémám! mostanában negyon nehézkesen indul be a gép!

mindig előjön egy fibaüzeten hogy biztosan futtatom e a server.exe t bármire megegyk megjelenik , aztán teljesen lefagy a gép és ha kinyomom (leállítás/kijelendkezés) akkor kék halál !

(#1547) Youri


Youri
veterán

Sziasztok!

Mostanában elég sűrűn jelentkező problémám van, ebben kérnék segítséget ha lehetne. Elég random szokott kék halállal kidobni a rendszer, erre keresnék valami magyarázatot.

RTX ON

(#1548) hapci1234


hapci1234
csendes tag

Sziasztok! Segítséget kérnék:

Az operációs rendszerem egyszer csak összeomlott, újra indult és utána kék halál lépett fel. Felraktam egy másik operációs rendszert a másik vinyóra, ami megy szépen, a C-t ahol eredetileg fenn volt az operációs rendszer gondoltam leformázom és utána oda rakok fel egy újat, formázni viszont nem engedi. Ez nem is lenne akkora baj ha ezek közben nem "TŰNT"volna el egy harmadik vinyó, ami 200 gigabájtos volt és független mindegyiktől. Hova tűnhetett mit csináljak ?

(#1549) manoarc


manoarc
senior tag

Sziasztok!

A probléma újra fenn áll.

Már csak az IRQ-s hiba játszik.

Teljes reinstall is volt , illetve másik drivereket tettem fel mint anno , de a probléma megint előjött. Kb. 1 hónapig nem jelentkezett egyáltalán , és a gép minden nap hajtva van/volt.

:R

{。^◕‿◕^。}

(#1550) Irishman6


Irishman6
csendes tag

Hello!

Van egy kis problémám. Vettem egy használt alaplapot és egy 1Gb-os ramot. Beszereltem a régiek helyére. Már az első indításnál IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL kékhalállal kilépett. Ezt még 2x megcsinálta, majd felraktam az alaplapi drivereket. Aznap probléma mentesen ment még olyan 9 órát. Másnap 2-3 óra után ismét IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL kékhalállal kilépett. Kivettem az új ramot és ugyanazt csinálta. A Bios-ban is próbáltam állítgatni, de sikertelenül. Ezután reseteltem a BIOS-t, ez sem oldotta meg a problémát. Próbából visszaraktam a régi alaplapomat és minden megy hibamentesen.
A gépem:
-AMD Athlon II 5600+ 2,9 Ghz, 3 Gb ram, GeForce 9600 GT, Win 7.
-a régi alaplapom: ASUS M2N-MX, az új: Gigabyte M68M-S2P.
Gondoltam már rá, hogy újrarakom a Windows-t, de szeretném enélkül megoldani. De lehet, hogy az a gondja, hogy a régi alaplap drivereit kellene letörölni? Vagy valami más probléma?

Kérlek segítsetek!
Előre is kösz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.