Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) neko18 válasza Predator2 (#3000) üzenetére


neko18
senior tag

speefan, HD sentinel

kdxsv

(#3002) killer095


killer095
őstag

Valaki pls segitsen már :(

Játék közben állandóan kékhalált dobál...

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#3003) Mattey válasza killer095 (#3002) üzenetére


Mattey
tag

Memtest, Prime95, valamilyen Benchmark-ot futtasd le a gépen, aztán, ha ezek lefutottak hiba nélkül, akkor esetleg próbálj meg másik drivert feltelepíteni. Mást nem tudok, eddig itt nekem is csak ennyit tudtak javasolni (most épp driversweeperrel szenvedek, valamiért nem akar normálisan lefutni.)

[ Szerkesztve ]

(#3004) neko18 válasza Mattey (#3003) üzenetére


neko18
senior tag

Mi se tudnánk sokat kezdeni vele :) Elolvassuk a hibaüzenetet begépeljük googleba ha kiad valamit akkor aszerint járunk el. Ha nem találunk semmit akkor driverfrissítések. Ha pl játék közbe fagy le akkor valszeg vga driver lesz a gond, ha net közben akkor hálózati driver frissítés :) Általában driver gond szokott lenni, de érdemes azért az első kékhalál után megnézni pár ilyen tesztet amit írtunk páran :)
Végső megoldásként ajánlom a win újratelepítést és a hardverek tesztelését másik gépben :)
Csak tényleg nagyon rossz úgy idejönni hogy segítsetek kékhalált kaptam és belinkeli csak a képet és semmit nem szól. Miért? Lett e valami telepítve (szoftver), valami új dolog lett véve (hardver) akármi. Legalább gépadatok hátha tudunk mondani egy olyat ami kiderülne ezek alapján :)

kdxsv

(#3005) Destriant


Destriant
csendes tag

Üdv!

Ma érkezett meg az új gépem utolsó alkatrésze is, úgyhogy összeraktam, de sajnos nem indult el a windows, kaptam egy kék képernyőt, ami után azonnal újra is indul.

A konfig:
Z87-G45 alaplap,
4670k processzor,
2x4GB GeIL Black Dragon 1866MHz DDR3 memória
HD6970 videókártya (használt)
WD Caviar Blue SATA2 HDD (használt, enyém volt)
Corsair VX550W táp (használt, enyém volt)

Először a processzortól nézett 2. és 4. foglalatokba raktam a memóriákat, ekkor elindult, kiírta, hogy új memória, konfiguráljam, beléptetett a setupba, ahol nem találtam semmilyen különösebb konfigurációs beállítást memóriára nézve, és felismerte, hogy 8gb geil memória van a 2-4 slotokban, ezért kiléptem, bootoltam a merevlemezről, elindult a windows töltés, ami után gyors kék képernyő, és indult újra a gép.
A memóriákat kipróbáltam az 1. és 2. slotokban, valamint egyesével is az 1. slotban, minden alkalommal ugyanez lett az eredmény. Ha ezekkel az adatokkal tudnátok valami hasznos tanácsot adni, annak nagyon örülnék.

(#3006) neko18 válasza Destriant (#3005) üzenetére


neko18
senior tag

Lesd meg biosba a hőmérsékletet, próbáltad már indítani csökkentett módban?

kdxsv

(#3007) Destriant válasza neko18 (#3006) üzenetére


Destriant
csendes tag

Hőmérséklet 37-38 fok, kicsit fűtött szobában. A CM 690 Advanced II és a Dark Rock Pro II teszi a dolgát.
Csökkentett módban is kékhalált kap.

(#3008) neko18 válasza Destriant (#3007) üzenetére


neko18
senior tag

ÍÍÍÍÍÍ Ha csökkentett módban is kékhalál az durva. Esetleg nem hiányzik egy bios frissítés?Akkor szokott lenni hasonló szerintem ha minden új.

Nem szívesen kérdezném, nem nézlek hülyének de mindent rögzítettél rendesen a helyére? A táp nem ad ki fura hangokat? Nincs figyelmeztető sípolás bekapcsolásnál?

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#3009) Destriant válasza neko18 (#3008) üzenetére


Destriant
csendes tag

Bekapcsolásnál a ventillátorok izomból elkezdenek pörögni, aztán egy másodperccel később megnyugszanak, szerintem ez nem jelez semmit.
Lehet, hogy én rontottam el valamit összeszerelésnél, de minden kábel jó helyen van, érintkeznek is, és nem először rakok össze gépet (bár az előző egy e6750 volt CM TX2-vel, ez lényegesen több erőfeszítést igényelt).
Az a baj, hogy szervizbe sem tudom bevinni, mert itt nincs semmilyen járművem, és másik gép sincs, amivel alkatrészeket lehetne cserélgetni, hogy megnézzük mivel van a gond...

(#3010) Mattey válasza neko18 (#3004) üzenetére


Mattey
tag

félreértesz, nem kritika akart lenni :) csupán némi önállóságra ösztönzés én is csak azután jöttem ide, hogy először google-el körülnéztem és nem találtam használható infót. :) Távol álljon tőlem a flamelés. (na jó, kicsit ingerült voltam amikor a posztot írtam, de az nem a fórumnak szólt, a szabályokat azért megpróbálom betartani, ha mégis másképp érződik, akkor bocsi :D )

(#3011) choco01


choco01
addikt

Sziasztok.
irql_not_less_or_equal hibára mi a tuti megoldás?
Köszi. :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#3012) gyvince


gyvince
senior tag

sziasztok ezt kapom ha valami flash alapú dolgot nézek pl a youtubon állandóan egy idő után le fagy a gép és olyan 5 perc után helyre jön...ezt olvastam ki... ja és friss win 8...most tettem fel..

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#3013) CoolMan válasza gyvince (#3012) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Milyen böngésző? Próbáltál több böngészőt is? A legújabb flash player van telepítve?
Esetleg próbáld ki, hogy a hardveres gyorsítást kikapcsolod a YouTube-nál.

(#3014) gyvince válasza CoolMan (#3013) üzenetére


gyvince
senior tag

chromnál csinálja! hardveres gyorsítást nem támogatja a videó kártyám egy HD 3470

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#3015) gyvince válasza gyvince (#3014) üzenetére


gyvince
senior tag

most néztem explorer is csinálja..:( tegyek fel egy Win 7-et vagy mi...eddig nem volt gond 8-al sem újra raktam most szar...még egy kék halál....

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#3016) trémobil


trémobil
tag

Srácok, ezt mi okozhatja??

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: a
BCP1: 0000000000000008
BCP2: 0000000000000002
BCP3: 0000000000000000
BCP4: FFFFF800032087F7
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\102013-22375-01.dmp
C:\Users\Balázs\AppData\Local\Temp\WER-35203-0.sysdata.xml

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt

:F

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#3017) neko18 válasza trémobil (#3016) üzenetére


neko18
senior tag

Ebből sok minden nem derül ki. Mikor jön elő? Internetezésnél? :) Tempeket tessék néha törölni :)

gyvince: Win 8-at nem ajánlok még, főleg ha nincs meg a követelményed bőven hozzá. Tudom hogy sokan ellenzik ezt amit mondok, meg sokan megvannak elégedve a win8-al de szerintem egy win7 MÉG stabilabb pár javítással :) Én mindig várok pár évet hogy a javítások kijöjjenek az adott op. rendszerhez :)
Tudom, ez az én keresztem és nem muszáj megfogadni :)

kdxsv

(#3018) gyvince válasza neko18 (#3017) üzenetére


gyvince
senior tag

szia! már meg oldódott a problémám ki vettem a memóriákat meg vissza raktam és jól lett...nem értem az összefüggést de jó lett :) nem az alap gépem van meg

most vettem procit egy T9400 4 giga ram SSD....nincs baj nekem a 8-al de köszönöm a válaszodat :)

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#3019) neko18 válasza gyvince (#3018) üzenetére


neko18
senior tag

Előfordul :) Néha fura dolgokat tudnak produkálni a gépek :) Azért örülök hogy megoldódott. Egyébként annál jobb választ nem kapsz itt mint hogy magad utánanézel a dolgoknak. Láthatatlanba nehéz jót mondani, még ha meg is adják a hibakódot :)

kdxsv

(#3020) trémobil válasza neko18 (#3017) üzenetére


trémobil
tag

Az a probléma, hogy teljesen rendszertelenül jön elő. Van, hogy napokig-hetekig semmi, aztán egyszercsak kékhalál...

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#3021) neko18 válasza trémobil (#3020) üzenetére


neko18
senior tag

Instaláltál valami újat mostanában? Szereltél valami új hardvert a gépbe?

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#3022) trémobil válasza neko18 (#3021) üzenetére


trémobil
tag

Nem és pont ez a gáz!
Nemrégiben elszállt egy alaplapom, az is így kezdte...

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#3023) trémobil válasza neko18 (#3021) üzenetére


trémobil
tag

Gyanús ez az egész, attól félek, h a videokártya fog befosni, néha-néha netezés közben elmosódnak a betűk a monitoron...

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#3024) neko18 válasza trémobil (#3023) üzenetére


neko18
senior tag

Csinálj ár driver frissítést hátha megoldja a gondot, nézz rá a videókártya beállításokra :)
Hőmérsékletek rendben vannak? Hűtők forognak rendesen? memtest, HD sentinel, terheléses vizsgálatok? :)

kdxsv

(#3025) trémobil válasza neko18 (#3024) üzenetére


trémobil
tag

Átnézem! Köszi!

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#3026) neko18 válasza trémobil (#3025) üzenetére


neko18
senior tag

Szívesen de igazán nincsen mit. Reméljük azért tudtam segíteni és megoldódik :)

kdxsv

(#3027) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!
Van egy win7 64bitem, ami egyik pillanatról a másikra nem képes elindulni.
netio.sys hibát mond windows boot manager.
Próbáltam volna egy win7es telepítőt indítani, de nem tud elindulni, erre a hibára utalva.
Gondoltam kiveszem az ssd-t és átteszem egy másik gépbe, ahol leformázom.
Sikerült windows alól.
Vissza betettem az eredeti gépbe, és a telepítő megint ezt a hibaüzenetet írja ki.
Mitévő legyek?

(#3028) Rocko66


Rocko66
aktív tag

Sziasztok!

A mai napon az alábbi problémával szembesültem Tomb Raider(2013) valamikor 5,valamikor 10 perc után az alábbi kékhalálos hibaüzenetet dobja:

kép

Sajnos a Blurescreenviw nevű programmal nem találok egyetlen egy dump file-t sem,ezért fényképeztem le!
A processzor órajelét vissza vettem alap órajelre,de ugyan úgy csinálja!

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#3029) Rocko66 válasza Rocko66 (#3028) üzenetére


Rocko66
aktív tag

VGA driver frissítés után is kékhalálozik csak akkor más hibaüzenettel:

[link]

Bluescreenview C: Windows\dump mappa még mindig üres...

[ Szerkesztve ]

(#3030) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Batman Arkham Origins közben kaptam kék halált, fltmgr.sys-re hivatkozva. Mi lehet ez, és mit lehet ellene tenni? Nem akarom nagyon erőltetni addig a játékot, mert korábban egy kék halálozós sorozattal már kinyírtam egy SSD-t (mondjuk, lehet, nem volt már egészen egészséges az az OCZ SSD, és ez csak rátett egy lapáttal, de ez már off).
Keresgéltem és találtam pár megoldást, márha ezek működnek. Egy youtube videóban registry pucolást ajánlanak valami Perfect SpeedyPc Pro nevű progival. Máshol egy report fájl alapján az illetőnek az ESET eltávolítását ajánlják. Nekem ugyan Avast Free van, de gondoltam, hogy esetleg leszedem, és felteszem a Microsoft Security Essentialt.
De várom az ötleteket!

(#3031) Rocko66 válasza Rocko66 (#3029) üzenetére


Rocko66
aktív tag

Sziasztok!

Ahogy nézem senki sem írt ide...
A fentebb leírt kékhalálozás a játék közben nevű problémám megszűnt.
A hiba keresés annyiből állt,hogy az öcsém gépében lévő 7850-es videókártyát átraktam az én gépembe, azzal kékhalál mentesen futott a játék.
Ezek után visszaraktam az én videókártyámat,és azóta hibátlanul üzemel...
A kérdés,hogy mi oldotta meg a problémát.
De a lényeg,hogy azóta stabilan működik!

(#3032) gyvince válasza Rocko66 (#3031) üzenetére


gyvince
senior tag

Sziasztok megint el kezdett random kékhalálozni a laptopom Asus F5SR SSD-vel stb...win 8

bocs hogy csak ennyit írok de már tiszta ideg vagyok el ment 10 napig folyamatosan újra indítottam kék halál.....aztán megint reset megint kék halál....

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#3033) szlo


szlo
újonc

hello. Segítséget szeretnék kérni mert a gép általában játéknál belép majd a kép be piroslik újraindul majd kék halált hoz ki hibának. tudtok e nekem ebben segíteni??

http://prohardver.hu/dl/upc/2013-11/01/465164_asyatd3onhriwc24_kepkivagas_2.jpg

[ Szerkesztve ]

(#3034) Dorf3in


Dorf3in
csendes tag

Red Orchestra 2 közben kékhalállal kifagyott a gép, de másik játék közben is csinálta már! Mi lehet a gond? A driverrel lehet valami gond?

http://prohardver.hu/dl/upc/2013-11/03/385115_aeqvngf3bn1g2c7f_kekhalal.jpg

[ Szerkesztve ]

(#3035) gyvince válasza Dorf3in (#3034) üzenetére


gyvince
senior tag

videó kártyáddal van probléma azt pontosan én nem tudom mi lehet hogy driver vagy túl melegedés vagy stb

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#3036) Nanett13


Nanett13
újonc

Sziasztok!
Szeretném segítségeteket kérni!
xp telepítés során kékhalálom volt cdfs.sys hibával. :Y
Akárhányszor megpróbáltam nem sikerült végigjutni a telepítésnél.
Mi lehet a probléma, hogy tudnám orvosolni?
Kérem segítségeteket, fontos lenne!
Előre is köszi!!

(#3037) petyusz851


petyusz851
tag

Sziasztok nem rég kaptam egy kékhalált.

Mi lehet a hiba szervízből nem rég kaptam vissza egy új memóriát youtube nézés közbe fekete lett a képernyő majd Ctrl+Alt+Delete fekete képernyő meg látszik az egér majd jött a kék képernyő.
BlueScreenView ez áll
http://prohardver.hu/dl/upc/2013-11/05/403657_tgyqta4xuv962ohd_kep1.jpg

[ Szerkesztve ]

(#3038) gyvince


gyvince
senior tag

sziasztok most kaptam ezt a kék halált megint mire utal?? memória?

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#3039) Akarkia


Akarkia
újonc

Sziasztok!

Segítséget kérnék egy problémában: 1 hónapja szerettünk volna fiamnak erősebb gépet összerakatni. Kihívtuk egy cég alkalmazottját aki már volt többször nálunk, kisebb apró hiba, vagy beállítás szerelése miatt. Sajnos a kezébe adtuk megbízván benne és a cégben 200.000 ft-ot mondta, hogy elmegy a nagykerbe , megveszi az alkatrészeket és be is szereli. el is ment, visszajött, alaplap, videókártya, proci, táp,memória csere lett. Ahogy elment 1 óra múlva kék halálozott a gép. Másnap kijött cserélt benne vinyot + 23.000. Estére újabb kék halál. Innen indult a kálvária, mindennap telefon, használhataltan összeomló gép, sokszor sokszori újraínditás után is folyamatosan kék halál. 2 hét múlva hajlandó volt kijönni a főnök naponta többszöri telefonálás után, amiben jó párszor már elég arrogánsan viselkedett.A történethez hozzátartozik, hogy számlát és a garancia levelet sem akkor sem addig többszőri kérés után sem kaptunk, a szerelő a főnökre hivatkozott, a főnök először meg csodálkozott az összegen mert erről nem tudott állítólag. Amikor kijöttek közölték túl melegszik a gép, plusz ventilátorok kellenek bele, leszerelték a gép két oldalát, hogy majd másnap hoznak még 2 ventilátort. Majd miután kértem a számlát és a garancia levelet amit aznapra ígértek és persze ilyesmit nem akartak és tudtak adni ,kértem a honlapjukon szereplő vendégkönyvhöz a kódot miszerint szeretném leírni a történteket tűrhetetlen arrogáns hangot vett fel. Hogy ő ezt megtagadja,kérdésemre miért a válasz az volt, hogy csak, mert nem járul hozzá, mert én rosszindulatú vagyok, és ő azt amit beírnék, hozzáteszem csak az igazságot szépítés nélkül akartam leírni, közölte, hogy 30 nap a javítás, indokolt esetben 90 nap, tehát 90 nap múlva találkozunk, és nem hajlandó velem többet beszélni csak az ügyvédjén keresztül, akinek persze sem a nevét sem elérhetőségét nem adta meg. Közölte még, hogy ő sokkal több kellemetlenséget tud okozni nekem mint én neki, és ezt be is bizonyítja. Kérdésemre mikor kapok számlát és garancia levelet a válasza 1 hét múlva küldi az ügyvédje. Természetesen azóta nem veszi fel a telefont, az első 1-2 napban állandóan "tárgyalni" volt a szerelő szerint aki akkor már érdekes módom magázódva mintha nem is ismerne beszélt. Sem emailra, sem hivatalos postán küldött felszólító levélre nem válaszol. A levélben a szóbeli szerződést felmondtam, ennek lassan 1 hónapja, válasz természetesen nincs. A gép az első pillanattól kezdve használhatatlan naponta többször összeomlik,mindig kék halál jelenséget produkálva, rendszer újrarakás után is. A kisfiam és én is teljesen kikészültünk, a fogyasztóvédelem is széttárja kezeit, mindenki bíróságot mond. De mint tudjuk a magyar bíróságok ügyintézése hónapok, évek, és se számla, se garancia levél, se normálisan működő gép nincs. Egy papírt tudtam vele aláíratni , hogy valóban átvette ezt a pénz tőlünk, ennyi, sima aláírással, bélyegző nélkül.Természetesen utánanéztem a cég szerepel a feketelista.hu-n ,a vendégkönyvet ellenőrző állítólagos cég nem is létezik legalábbis sem a céginfó, sem a tudakozó, sem az internet nem ismeri. Mit lehet ilyenkor tenni? T :W Természetesen szívesen leírom a cég nevét, szeretném minél több helyen ismertetni a történéseket, nehogy valaki hasonlóan járjon velük.Ebben az országban valóban mindent meg lehet tenni következmények nélkül???:(( Jah és fiamnak nemsokára vizsga ,a tanulásához is nélkülözhetetlen a gép.

(#3040) gyvince válasza Akarkia (#3039) üzenetére


gyvince
senior tag

szia én kíváncsi lennék a cég nevére...

kék halálra meg ötletem én memóriát cseréltem nekem is mindig be dobálta a kék a halált ki cseréltem a ramokat semmi baja...

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#3041) Akarkia válasza gyvince (#3040) üzenetére


Akarkia
újonc

A cég neve : SOS számítógép szerviz http://budapest.sosszerviz.com/pcszerviz/
a céginfós nevük: Webiroda.Net Solutions Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
az ügyvezető akiről írtam: Puskás Gábor :O

[ Szerkesztve ]

(#3042) gyvince válasza Akarkia (#3041) üzenetére


gyvince
senior tag

köszönöm!

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#3043) Ybron


Ybron
senior tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani hogy ez konkrétan mitől van, meg persze hogyan tudnám orvosolni:
[link]
Elméletileg hálókártya, driver hiba, persze azóta már 2x újraraktam. Esetleg win 8.1 reinstall megoldhatja?

(#3044) Maszki


Maszki
tag

Halihó!

Egy kis segítséget kérnék. A gépem kb. 3 hetente kék halált kap, ha filmet nézek.
A proci tuning teljesen stabil, és ötletem sincs, hogy mi lehet. Előre is köszönöm!
Technical Information:

*** STOP: 0x0000001e (0x0000000000000000, 0x0000000000000000, 0x0000000000000000, 0x0000000000000000)

*** tcpip.sys - Address 0xfffff8800165d35e base at 0xfffff88001600000 DateStamp
0x51d78b2c

[ Szerkesztve ]

◄ Maszki ►

(#3045) gyvince válasza Maszki (#3044) üzenetére


gyvince
senior tag

kék halál gyakran memória...hiba miatt van...én is mindenét kicseréltem a már a gépemnek csak a ramokat nem és az egyik rossz volt fogalmam sincs hogy romlott el...de kicseréltem és azóta nincs kék halál

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#3046) Maszki válasza gyvince (#3045) üzenetére


Maszki
tag

Hát küzdöttem már én is a kékhalállal párszor, viszont ilyen problémám először van. :(

◄ Maszki ►

(#3047) Honzi


Honzi
senior tag

Nemrég volt egy kék halálom egy film lejátszásakor úgy kb 3 órája azóta tökéletesen működik de jó lenne tudni mi miatt volt.
Blue screen viewer ezt írja:
atikmdag.sys atikmdag.sys+25fbe fffff880`0f097000 fffff880`0fcff000 0x00c68000 0x523d5ba0 2013.09.21. 9:41:04 ATI Radeon Family ATI Radeon Kernel Mode Driver 8.01.01.1345 Advanced Micro Devices, Inc. C:\Windows\system32\drivers\atikmdag.sys
dxgmms1.sys dxgmms1.sys+c48b fffff880`0f000000 fffff880`0f046000 0x00046000 0x5164dc13 2013.04.10. 4:27:15 Microsoft® Windows® Operating System DirectX Graphics MMS 6.1.7601.18126 (win7sp1_gdr.130409-1534) Microsoft Corporation C:\Windows\system32\drivers\dxgmms1.sys
ntoskrnl.exe ntoskrnl.exe+7a246 fffff800`02c5f000 fffff800`03245000 0x005e6000 0x5147d9c6 2013.03.19. 4:21:42 Microsoft® Windows® Operating System NT Kernel & System 6.1.7601.18113 (win7sp1_gdr.130318-1533) Microsoft Corporation C:\Windows\system32\ntoskrnl.exe

Én drivere gyanakszok beta driver miatt mikor telepítettem úgy kb 1 hónapja akkor is ez a hiba volt telepítéskor kék halál azóta semmi ezért gondolom.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3048) Akarkia


Akarkia
újonc

Sziasztok!

Segítségeteket kérném: A gépem folyamatos kékhalál jelenségeket produkál, a következő konfiguráció van benne (az új alkatrészek behelyezése előtt nem volt ilyen gond)
Giga byte 970A-DS3P alaplap, Gainward Geforce GTX 670 videókártya 2 GB, AMD FX 8-Core 8350 Processzor Black edition processzor ,Raider FSP Power supply táp 550 Watt ,Freezer A30 AMD CPU Coller for Enthusiasts hűtőventillátor pluszban, 2 db XMS 3 4GB Corsair memória DDR 3-as, 8 Gb
Állítólag az alaplap és a processzor „nem szereti” egymást. Van akinek ugyanilyen kombinációja van, és hasonló hibát tapasztalt? Kinek van ugyanilyen konfigurációja más alaplappal, ami működőképes, és nincs vele gondja? Mit javasoltok? Előre is köszönöm a segítséget!

(#3049) D.Zoli


D.Zoli
csendes tag

Sziasztok.

segítségeteket kérném.
Van egy Samsung laptop, ami mostanában kiszámíthatatlan időközönként lefagy. Gondoltam az aksi, ki is próbáltam aksi nélkül hálózati töltön, de akkor is produkálta a lefagyást. Van amikor bekapcsolom és azonnal ,van amikor több órát is üzemel. Vkinek vmi ötlete mit nézzek meg?

Előre is köszönöm.

(#3050) sayiid


sayiid
újonc

Azt hiszem történelmet írtam a világ leg instabilabb gépével.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.