Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25685) george11 válasza aXXon (#25682) üzenetére


george11
senior tag

Jól látod a helyzetet(ahogy írtam is :DDD ). Nekem full mindegy, hogy laptop, netbook, tablet, vagy a tököm tudja mi, mert már ahogy nézem colonként mindennek más neve van ...
Lehessen rajta netezni a puszta közepéről is(nem wifi-vel), és ne kelljen 2 óránként tölteni.
Menet közben majd töltöm motorról, de este, amikor sátrat verek a valahol, és a bárhol közt a réten, akkor már nem fogom töltőre tenni, mert leszívja az aksit reggelre, és közel sem biztos, hogy lesz berúgókar a motoron...
Nézegettem a neten, vannak vinyó nélküli félhalott akkus notik olyan 12-15 pénz körül. Egy ilyenbe kéne egy SSD, meg egy új akku, és boldogság van.

Bónuszkérdés: ezek a mobilnetes(nem a mobiltelefonos dologra vagyok kíváncsi) szarok, amiket elő lehet fizetni netezésre határon túl is működnek ? Mert közel sem biztos, hogy sikerül a határokon belül maradni :B

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.