Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) bsh


bsh
őstag

azért ilyet meghirdetni már erősen szánalmas szerintem... :W

(#25252) bartucc válasza bsh (#25251) üzenetére


bartucc
addikt

Ha még átalakítók benne lennének... de nézd azt, hogy 50Ft! Ez inkább hülye, mint szánalmas. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25253) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Occónetesgép :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#25254) bsh válasza bartucc (#25252) üzenetére


bsh
őstag

de csak előre utalással!! nehogy már átbaccad és elbukjon 50 forintot! :DDD :W

(#25255) bartucc válasza bsh (#25254) üzenetére


bartucc
addikt

Az utalás költsége neked 100Ft, a posta 400, ha ajánlott, szóval csak 10-szeresébe kerül, mire hozzájutsz. Tiszta haszon, én mondom. ;]

Norb3rto: jó lesz Sims 3-azni a húgaimnak. :DDD

(#25202) M_o_g_y_i: ebből a videóból (Magyar nyelv szépségei/Ampervadászok, ki hogy ismeri):

"Megb.sz a kisgyerek Sanyikám. Látod, reggel nyugdtan eljöttél otthonról dolgozni, mire hazamész, b.zi vagy."

Na most pont így jár az, aki megemlíti az intruder szót Gyíknál, főleg ha ott van GrandeP és Wunderkinder is. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25256) chipi-85 válasza bsh (#25251) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ez szerintem a mi Ferencünk lesz :DDD ;]

(#25257) bsh válasza bartucc (#25255) üzenetére


bsh
őstag

nekem is van ilyenem otthon, meghirdessem én is? aláígérek neki, 40-ért odaadom! :C

(#25258) daninet válasza chipi-85 (#25246) üzenetére


daninet
veterán

:Y néhány régi processzorért adnak 4-5ezer forintot is (kilónként ;] ) mert magas a nemes fém tartalma :P

Norberto: Erősen a szüzesség védése PC-vel ilyen gépet venni :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#25259) Chaser válasza bartucc (#25255) üzenetére


Chaser
titán

Mennyé' olyan bankhoz/csomagba ahol free az utalás, máris spóroltál 100ft-ot és csak 9xesébe kerül a cucc:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25260) daninet


daninet
veterán

verda :P

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#25261) DeltaPower válasza daninet (#25260) üzenetére


DeltaPower
őstag

Spéci futómű és lökhárító, biztos a turbó is elég durván szív a motorházban :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#25262) Chaser válasza DeltaPower (#25261) üzenetére


Chaser
titán

Szép autó, de a lökhárító részlegre ráférne ráférne egy kis polírozás :))

szerk: igaz, az pont nem látszik a képen, de biztos azért mert polírozásra szorul:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25263) daninet válasza Chaser (#25262) üzenetére


daninet
veterán

szerintem rendben van, zsorzsinak nem kellene elküldeni jó lenne nekem :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#25264) DeltaPower válasza daninet (#25263) üzenetére


DeltaPower
őstag

Dzsordzshoz nem küldjük, még elrontaná :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#25265) george11 válasza DeltaPower (#25261) üzenetére


george11
senior tag

Ott van az eaton kompresszor a képen, akkor nem lehet turbós. :U :W

:DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25266) DeltaPower válasza george11 (#25265) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ja hogy az a vasdarab abban a motorházban? Biztos az is jól szív :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#25267) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

E :W

(#25268) Chaser válasza daninet (#25263) üzenetére


Chaser
titán

Neki nem is, majd én bevállalom :DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25269) bartucc


bartucc
addikt

:DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25270) faragojof válasza george11 (#25265) üzenetére


faragojof
senior tag

'szom! Ti már megint miről beszéltek? Én nem láttam csak a dudákat! :Y

"Formicate Under Command of the King,,

(#25271) chipi-85 válasza bartucc (#25269) üzenetére


chipi-85
aktív tag

:DDD :DDD :C

Neked ezzel kellene foglalkoznod... RTL Klubban nyomatnád 550 FT/Percért :DDD

Trükk :U

[ Szerkesztve ]

(#25272) bsh válasza george11 (#25265) üzenetére


bsh
őstag

miért nem? :F van turbó + kompresszoros merci, nem?

(#25273) faragojof


faragojof
senior tag

Itt kezdődik a bringázás! Csak csont részegen vállalnám be, aztán valaki majd el mondaná mi volt! :DD :DD

"Formicate Under Command of the King,,

(#25274) Norb3rto válasza faragojof (#25273) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:C

Ampervadász :DDD

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#25275) alázógyík válasza faragojof (#25273) üzenetére


alázógyík
őstag

Mintha téged véltelek volna felfedezni a videon. :DDD

(#25276) bsh válasza faragojof (#25273) üzenetére


bsh
őstag

valami ilyesmit hallanál: "józsi ba'mmeg, bicikli helyett egy szemeteskukára akartál felszállni, de eldőltél és ott horkoltál hajnalig!" :DDD

(#25277) faragojof


faragojof
senior tag

Cseppet sem vagytok viccesek! :P És igenis, legördülnék, csak itt-ott akadásokkal... :U :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#25278) bubi92 válasza faragojof (#25277) üzenetére


bubi92
őstag

persze, első kanyar után azt se tudnád merre kell menni:D :P

(#25279) DeltaPower válasza bubi92 (#25278) üzenetére


DeltaPower
őstag

Dehogynem, csak az első kanyar után ilyen gurulási stílusra váltana [link] :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#25280) KTU


KTU
addikt

Hungarisztán!!!! de jó nekünk [link] :W

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#25281) God Vazzeg válasza KTU (#25280) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak egyre jobb lesz ameddig össze nem dől minden! :(

(#25282) bsh


bsh
őstag

(#25283) faragojof válasza DeltaPower (#25279) üzenetére


faragojof
senior tag

Csendben súgom, azért az ugratóknál megszédültem... Ezért gondoltam, hogy indulás előtt leittasodnék. :B :DDD

Ezek a sajtgurítók meg nem normálisak! :DD

"Formicate Under Command of the King,,

(#25284) laci80


laci80
tag

A Face-n találtam:)

Tisztelt Technikai Segítség!

Tavaly frissítettem a Barát 5.0-ról a Férj 1.0-ra, és azt tapasztaltam,hogy a rendszer teljesítménye csökken, különösen a Virág és Ékszer alkalmazásokban, melyek pedig kifogástalanul működtek a Barát 5.0 alatt.

Ezen túlmenőleg a Férj 1.0 több kedvenc programomat is eltávolította, mint például a Romantika 9.3-at és az Odafigyelés 6.4-et, ám telepített olyan alkalmazásokat, mint a Bajnokok Ligája 4.1 és az Újpest 3.0. Most már az Elbeszélgetés 8.0 sem működik és ha a Takarítás 2.8-at akarom indítani, visszautasít a rendszer .

Megpróbáltam a Nyaggatás 5.3-mal kijavítani a hibákat, de sikertelenül.

Mit tegyek?

Elkeseredett

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Kedves Elkeseredett!

Először is, ne felejtse, hogy a Barát 5.0 szórakoztatócsomag, míg a Férj 1.0 operációs rendszer, saját utasításkészlettel. Gépelje be következő parancssort: C: Azt hittem, szeretsz [Enter]. Ezután töltse le a Könnyek 6.7-et, amellyel telepítheti a Bűntudat 3.0-át. Ha minden rendben megy, akkor a Férj 1.0 ezután magától indítja az Ékszer 2.4 és Virágok 3.6 alkalmazásokat.

Kérem figyeljen oda, hogy ne terhelje túl a Férj 1.0-át több ilyen alkalmazás gyakori vagy egyidejű futtatásával, mert ez esetben előfordulhat, hogy a Férj 1.0 telepíti az Ingerült Csönd 2.3-at vagy a Kocsmázás 7.0-át, mert ezek által a rendszer fokozottan ki lesz téve a Sör 6.1 támadásainak.

A Sör 6.1 kártékony program, mely HangosHorkolás.wav fájlokat hoz létre a merevlemezen.

Egyes tapasztalatok szerint a Férj 1.0 a Pletykadélután 2.1 és a Barátnőim Átjönnek Vacsorára 3.2 futtatása esetén lemerevedhet, ezeket csak akkor indítsa, ha előtte telepítette az Elmehetsz A Meccsre 1.5-öt. Bármilyen hibát is tapasztal a Férj 1.0 működésében, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE telepítse az Anyós 1.0-át és ne telepítsen új Barát programot se! Ezek nem támogatott alkalmazások; a Férj 1.0 rendszer összeomlásához és a kapcsolat megszakadásához vezethetnek.

A Férj 1.0 remek program, de csak korlátozott memóriakezelési lehetőségei vannak és nem kompatibilis néhány újabb alkalmazással (ilyen például a Vegetáriánus Étel 4.3)

Érdemes lehet fontolóra venni néhány kiegészítő szoftver beszerzését. Személy szerint a Meleg Vacsora 3.1-et és a Rafinált Alsónemű 7.7-et ajánlom.

A legjobbakat,

Szoftver Fejlesztés

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#25285) KTU válasza God Vazzeg (#25281) üzenetére


KTU
addikt

ááá, inkább nem írok :B
mert még lett volna 1 mellékszála,
de nyuszi vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#25286) DeltaPower


DeltaPower
őstag

ehhe :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#25287) george11


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25288) bsh válasza george11 (#25287) üzenetére


bsh
őstag

na tessék, most megölted ezt az amúgy pörgős topikot... :DDD

(#25289) DeltaPower válasza bsh (#25288) üzenetére


DeltaPower
őstag

csütörtök este van, és melózok ahelyett hogy vedelném a söröket, és még a topik se pörög :U :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#25290) bubi92 válasza DeltaPower (#25289) üzenetére


bubi92
őstag

13 komment 4 óra óta. asszem most jött el a világvége

(#25291) akom válasza bubi92 (#25290) üzenetére


akom
senior tag

Amiért érdemes volt idejárni azt tiltják... :(((

(#25292) DeltaPower válasza akom (#25291) üzenetére


DeltaPower
őstag

A homárkodás (még) nem tilos! :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#25293) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Na ha már senki se hajlandó írni, akkor tessék minden Gyűrűk Ura rajongónak, a Hobbit [link] :DDD
(Érdemes beletekerni :D)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#25294) bubi92 válasza DeltaPower (#25293) üzenetére


bubi92
őstag

topikkiller vagy és kapálózol, hogy helyre hozd:D

miért akarsz te homárkodni :F

(#25295) faragojof válasza DeltaPower (#25293) üzenetére


faragojof
senior tag

:)) :))
Eeez kééész!! :R Hófehérke sárkányos átiratban, Hófehérke nélkül! Minden tiszteletem a rendezőé, de egy kicsit félreértelmezhette a történetet. :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#25296) DeltaPower válasza faragojof (#25295) üzenetére


DeltaPower
őstag

Gollam megvan? Én sírva röhögtem mikor megláttam :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#25297) faragojof válasza DeltaPower (#25296) üzenetére


faragojof
senior tag

:C Beépített bio-halfogó háló van rajta! :)) Katasztrófa!

MOD:

Én azon röhögtem, mikor az íjász lelövi Smaugot, a sárkányt. Ugrik egyet örömében, mint egy debil! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#25298) gabe_


gabe_
őstag

Jóreggelt, 'stét az éjszakásoknak! :))

Sovány szakácsban sose bízz!

(#25299) alexix


alexix
újonc

Sziasztok!

Lga775 prockó hűtőt keresek. Ha lenne valakinek eladó, az küldjön már egy Pü-t.
Köszönöm. :R

(#25300) M_o_g_y_i válasza alexix (#25299) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Szia!
Milyen procira kell a hűtő?

...

Tolvajkergetők extra

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.