Hirdetés
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- MasterDeeJay: Intel Optane M10: mire lehet használni?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- gerner1
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Lalikiraly: Commodore The C64, Ultimate
- Luck Dragon: Óraátállítás
-
LOGOUT
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
ALFA
senior tag
válasz
PumpkinSeed
#6574
üzenetére
Ja, bocs, nem láttalak, akkor írom a részleteket.
Az első bekezdés csak tájékoztató jellegű, hogy képben legyetek, majd utána jelzem, mi az ötletem lényege.Eredetileg egy magyar származású egyetemista fejlesztett egy progit bizonyítandó, hogy a webes böngészések során lehet követni, ki merre járt és Collision révén Firefox böngészőhöz add-on lett belőle.
Ennek révén hamarosan fejes lett belőle és megbízott egy művészeti egyetemista csoportot valamilyen alapítványi támogatás révén, hogy csináljanak a programjához vizuális megjelenítést.
Nagy siker lett Lightbean add-on néven.
(Azután a srác egy másik nagy cég vezetője lett, amit pár év alatt sikeresen tönkre tett. Akit érdekel Gary Kovacs néven wikipedian megtalálja a történetet.)A lényeg:
adott a Lightbean add-on, aminek minden része ingyenesen használható, és ami legalább két részből áll: az eredeti, böngésző által begyűjtött ip címek és a köztük lévő kapcsolatok rendszerezéséből, valamint a vizuális részből.Az ötletem az, hogyha le tudjátok választani a vizuális megjelenítőt és írni hozzá olyan adatbeviteli megoldást, amivel bárki megadhatja az általa ábrázolandó adatokat, akkor egy, az amerikaiaknál és briteknél nagyon népszerűvé vált Freemind-hoz hasonló programot lehetne csinálni. A buktató "csak" annyi, hogy annak már nem javascript fájlokból kell állnia, hanem portable programot kell belőle kreálni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Új termékkel és áremeléssel reagál a memóriahiányra a Raspberry Pi
- BestBuy topik
- Milyen egeret válasszak?
- Kötelező frissítésnek számít a Microsoft legújabb csomagja a Windows 11-hez
- Hálózati / IP kamera
- Google Chrome
- E-roller topik
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- Minden fronton drágulást vár a DRAM-piacon a Trendforce
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- JBL Bar 5.1 (Lecsatolható háttérsugárzós) Soundbar 510W, mélynyomóval
- Asus rog strix rtx 4080 oc
- Játékra vagy Munkára! Csere-Beszámítás! I7 3930K / Nvida GTX Titan B / 16GB DDR3 / 500GB SSD!
- Felsőkategóriás Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Z790 / I5 14600KF / 4070Ti Super / 32GB DDR5
- EVGA GeForce GTX 1080 Ti FTW3 HYBRID
- REFURBISHED - DELL Performance Dock WD19DCS (210-AZBN)
- AKCIÓ! ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 White OC 24GB videokártya garanciával hibátlan működésse
- Apple iPhone 11 128 GB Lila 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Microsoft Surface Laptop 6 Ultra 7 16GB 512GB
- HIBÁTLAN iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
