Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20546) btz válasza taki01 (#20543) üzenetére


btz
addikt

Én is valami ilyesmit akarok kieszközölni csak a Telekommal, mert egy nap leforgása alatt az 50 megabites netem vonaliértékei így leromlottak.

Képek: 1, 2

Invitel tekintetében is érdemes odafigyelni, mert a "technikusok" nem mindig tesznek meg mindent, azért hogy a lehető legnagyobb sebesség jöjjön ki a vonalból, mert az ennyit bír a vonal, örüljünk, hogy legalább ennyivel is működik című dumával könnyebben leléphetnek hibajegy lezárással, persze arra nem számított koma, hogy nekem preentscreenjeim vannak a vonal paramétereiről, azaz arról az állapotról, amikor még jól ment (jól az nem kifelyezés, beton stabilan ment 73 megabites maxal!). Vakarta is a fejét, hogy mit mondjon, de megcsinálnia nem sikerült, viszont a lényeg hogy hibajegy lezárása nélkül ment el, Marinényémnél pedig elment volna, és örült volna hogy 50 megabites csomagot fizetheti és 22 megabit jön ki a vonalból. Szóval szolgáltó függetlenül résen kell lenni!

[ Módosította: Intruder2k5 ]

ⓑⓣⓩ

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.