Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    Ide lettem irányítva, ezzel a kérdésemmel....

    Sziasztok!
    Szerintetek létezik olyan Wifikártya meghibásodás, hogy eddig rendesen ment, aztán elkezdte 3 napja éjfél körül, majd reggel 5-6 között csak a magyar weboldalak jöttek be +youtube, google és csak a magyar online rádiók, semmi külföldi oldal, se rádió nem.
    Azt hittem DNS gond (bár az nem szokott hatással lenni a rádióra, WinAmp), átállítottam Google-ra, úgy sem volt jó. Többféle böngészőt próbáltam. Ki kellett kapcsolnom a Wifit a gépben, majd vissza és minden jó lett a következő nap éjfélig, aztán újra előjött ez a hiba, majd reggel 6 körül ismét. Egyszer d.u is csinálta, de reggel 5-6 között már 3x. Egyik nap kimaradt, mert pont akkor (reggel 5 után) volt áramszünet. Olyankor újraindul a Router, azaz nem folyamatosan ment a Wifi.
    Másik gépeken még nem tapasztaltam ezt a hibát. Mivel azok nem egyfolytában mentek nem tudom, hogy a Router Wifi a hibás és egy idő után zavarodik meg, vagy a gépemben a Wifi kártya :F
    Senki nem találkozott ilyen esettel?
    (optika net)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés