Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:10

LOGOUT.hu

Amit a Skylake&Kaby Lake-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) LeslieG Jr. válasza #41133696 (#9147) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Szia!

Ha stabilitástesztet futatsz akkor inkább Prime95-öt úgy 20-30 percig. Közben nézni RealTemp-el a hőmérsékleteket.

zolee1984: A szórzózáras i5-ös procit is csak a Z170-es lapban húzhatóak korlátozva. Természetesen a szorzózármentes meg minden korlát nélkül. ;)

(#9152) GoodSpeed: Upsz. Elsiklottam felette. :B Amúgy a legjobb stabilitás teszt a mindennapi használat. Legalább is az Ivy Bridge-es korszakomból még ez maradt meg, főleg ha az ember tuningra adja a fejét. De hát ha már "K" a proci és a lap is Z170-es akkor miért ne. :DD

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#9152) #41133696 válasza LeslieG Jr. (#9151) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#9153) Tom5 válasza degec (#9145) üzenetére


Tom5
addikt

Még 8320-ról ami 4,5-ön ment is érezhető a különbség....Én lepődtem meg a legjobban.

(#9154) LeslieG Jr. válasza #41133696 (#9152) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Ja és egy jó tanács. Egy iratlan szabály tuning esetére. Soha sem szoftverrel tuningolunk. Tessék bemenni az UEFI-be és manuálisan kitapasztalni szépen a dolgokat. :P

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#9155) zolee1984 válasza LeslieG Jr. (#9151) üzenetére


zolee1984
senior tag

És az mit takar hogy, korlátozva húzható?

üdv Zoli

(#9156) LeslieG Jr. válasza zolee1984 (#9155) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Itt mindent megtalász a non-k skylake tuninghoz. non-k tuning. Persze ez nem olyan egyszerű, de nem is nehéz.

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#9157) zolee1984 válasza LeslieG Jr. (#9156) üzenetére


zolee1984
senior tag

Köszi

üdv Zoli

(#9158) ImpersonatoR

Na reggel meg probalgattam a fix feszes tuningot. Elozo lapban llc ultra azaz 75 %on hasznaltam itt nagyjabol tartotta a feszt amit beallitottam.
Szinten asus lap volt az is, itt lvl 1 tol 8 ig lehet allitani de olyanokat rapakol t hogy csak kamillaztam ;)
Gariba visszavittem a tapot helyette vettem egy evga t majd most nekiesek meg1x de azert 20 kor linx lefutott 4.8 on (225 gfopsokat adott ami nem tudom mennyire realis) ami tobb mint amit remeltem tole szoval eddig elegedett vagyok. Raadasul nem zizeg a lap se terheles alatt sem komolyabb tuningnal mert volt mar ra pelda.

Mennyin ment a ram ?

[ Szerkesztve ]

(#9159) Hubba12 válasza ImpersonatoR (#9158) üzenetére


Hubba12
senior tag

Nekem 226 gflops az 4.6-on van. :R

Csak az ASUS!

(#9160) deadwing


deadwing
addikt

6700k + tuning mellé milyen alaplap javallott/ellenjavallott?

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#9161) #Morcosmedve válasza deadwing (#9160) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Itt kérdezd meg, köszi!

© asszongya'hogy

(#9162) keIdor


keIdor
titán

Hello!
MSI Z170 Gaming alaplapoknál (konkrétan Z107A Gaming M7) milyen néven található a CPU, illetve BCLK Spread Spectrum?
Egyszerűen nem találjuk... köszi!

(gondolom van tulaj)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9163) #Morcosmedve válasza keIdor (#9162) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nem igen van, legalább is nem tudok róla, mert nem lett valami jó lap (legalább is eddig infók alapján).
CPU Spread Spectrum nincs már Skylake-en. A kis órejel eltéréseken, nekem a BCLK Sp. Sperct. sem segít.

Viszont, ha nincs a BIOS-ban, akkor nincs és lehet ennek okán nincs.

© asszongya'hogy

(#9164) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

A napokban azt vettem észre a procimnál (konfig. alul, stock cpu cooler), hogy ha kilépek egy játékból a kilépés után pár másodpercig a procihűtő ventije magas fordulatszámon (2000 rpm környékén) kezd el járni (nem minden alkalommal). Ez normális?

A segítségeteket előre is köszönöm! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#9165) Habugi válasza keIdor (#9162) üzenetére


Habugi
addikt

Az a lap egy rémálom, már találkoztam vele.., a Heron megtalálható beállítások 2/3 része hiányzik a BIOS-ból, cserébe van OC poti a lapon, kellemesen sz@rráfeszeli a CPU-t.. :DDD :O

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#9166) keIdor válasza Habugi (#9165) üzenetére


keIdor
titán

Nem az én lapom, egy barátomé, neki kellett volna.:) Ő mindenesetre elégedett, én speciel Asus párti vagyok, tehát nálam marad is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9167) akoska07 válasza #Morcosmedve (#9163) üzenetére


akoska07
nagyúr

Akkor csak nalam ment jol ? :DDD

Semmi gond nem volt vele.

Nem lett jo lap...
Ezt honnan szeded ? :U
Nem eloszor latom csak ugy leirva a topikban.

Veszek meg egyet (procit hozza) poenbol, ami akar uj verz szamot is kaphatott azota aztan megmutatom mennyire nem sikerult jol. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9168) hackeeeee válasza akoska07 (#9167) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, lehet.

Véleményem szubjektív...

(#9169) LeslieG Jr. válasza akoska07 (#9167) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Mindig vannak kivételek. ;)

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#9170) #Morcosmedve válasza akoska07 (#9167) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ezek szerint csak nálad, ahogyan ez lenni szokott, hiszen nálad minden tökéletes. Valóságban ez nem így van. :N

Többször is fogod, mert a Z170-es MSI-k nem lettek jók, ráadásul ennyi kompromisszum mellé kicsit erős az árazása. :( Én sajnálom, mert Z97 Gaming 5-7-stb. nagyon jó lap lett.

© asszongya'hogy

(#9171) akoska07 válasza #Morcosmedve (#9170) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ezek szerint
A sok user error-t nem szabad a "hibás" lapok közé sorolni. :N
Asrock majd beállítja a procit 2 kattintásal a bios-ban,ez az igazi tuning. ;]

Többször is fogod,
Mit fogok ?
Milyen kompromisszum ?
Erős az árazása... mert a sok gagyi lapnak nem az... :)

Nem volt semmilyen kompromisszum.
Ment a proci mint az állat.

Direkt megnéztem a nem akármilyen procit egy minőségi lapban is,alig nyertem pár századot fesz érték csökkentésben.

Olyasmit terjesztetek a topikban ami nem úgy van és másokat félre vezettek.
A hozzá nem értés nem a lap hibája.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9172) hackeeeee válasza akoska07 (#9171) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Bocsimár, hogy belewau, de a funkciók/esetleges menüpontok hiányát Én nem nevezném usererror-nak.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9173) akoska07 válasza hackeeeee (#9172) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nézz rá a link-re,szted mi hiányzott a bios-ból,melyik funkció ? ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9174) hackeeeee válasza akoska07 (#9173) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ú, aida stress test.. You win bro!

Véleményem szubjektív...

(#9175) akoska07 válasza hackeeeee (#9174) üzenetére


akoska07
nagyúr

Más gondolom nem is látszik ott,csak az aida strees test... :DDD

Amúgy meg mutass egyet te is azon az órajelen azzal a fesszel,és te is win bro :P

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9176) Maszki válasza akoska07 (#9171) üzenetére


Maszki
tag

Egyet értek veled Ákoska. Te ajánlottad ezt a lapot, és nekem nagyon bevált. Egyszer nem kaptam kék halált, és a proci is igazán jól megy benne. Illetve a külföldi oldalakon is jókat írnak róla. De hát annak fölösleges mondani, aki eldöntötte, hogy szar, anélkül, hogy használta volna...

[ Szerkesztve ]

◄ Maszki ►

(#9177) hackeeeee válasza akoska07 (#9175) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ami nem a lap, hanem főként a proci érdeme, és eltértünk a témától, de semmigond.

Nekem ilyenem van.. El is vonulok a sarokba pityeregni. :O

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9178) #Morcosmedve válasza akoska07 (#9171) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

"A hozzá nem értés nem a lap hibája." *

*AIDA Stress test

Azt látjuk! :(
(Nem támogatom tovább az oFF-ot, eleve Z170 topikba kellett volna írj, örülök, hogy van, akinél minden rendben.)

(#9174) hackeeeee: Csak ismételni tudom magam: "Valóságban ez nem így van."
(#9177) hackeeeee: Aida-val 5GHz felett megy?

(#9176) MASZK1: Senki se mondta, hogy rossz, de 20k-val olcsóbban van jobb, megbízhatóbb és a memóriákkal nagyobb barátságban lévő lap.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#9179) akoska07 válasza Maszki (#9176) üzenetére


akoska07
nagyúr

:R
Azért bátorkodtam ajánlani,mert valóban jó a lap.
És be is igazolódott.
Pont ahogy írod,másoknál (nem Mo.-on) is beigazolódott anélkül,hogy én ajánlottam volna neki,mert asse tuggyák ki vagyok. :)

Engem csak az zavar,hogy egy olyan lap van kihirdetve egyesek szerint nem jól sikerültnek,ami egy nagyon jó alaplap.
Se olcsóbbat,se drágábbat nem vennék skylake proci alá. :)

A megbízhatóságáról csak annyit,hogy azóta is boldogan használják a lapot amit eladtam.

#9178 hpeter10 :
Valóságban ez nem így van.
Azt szeretnéd mondani,hogy én hazudok ?! Talán hamisak a tesztjeim ?!
Na elmész ám a.... :((

Nem támogatom tovább az oFF-ot
Nem kell félrevezetni másokat,és senki nem fog írni az alaplapra.
És neked kellett volna előbb a Z170 topikba írnod,nem pedig ide az alaplapról.

#9177 hackeeeee :
Látom szelektív olvasol,azt is mondtam,hogy egy tuninglapban is kipróbáltam,alig hozott vmit a különleges procin.

Nehogy megöld a procidat,mert hpeter10 belekerget. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9180) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#9178) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

RB-zni próbáltam, de sajna nem (még).

Aida-val tesztelek. :)

Véleményem szubjektív...

(#9181) Maszki válasza #Morcosmedve (#9178) üzenetére


Maszki
tag

Már ne haragudj, de a te értelmezésedben "Az a lap egy rémálom" azt jelenti, hogy nem rossz? :DDD
A memóriák támogatottságát nem tudom megítélni, biztos úgy van ahogy állítod, viszont a megbízhatóságot vitatnám. 4.5 Ghzen (1.215V) hajtom, és hangsúlyozom soha nem kaptam vele kékhalált, és egyéb problémám sem volt vele... :)

◄ Maszki ►

(#9182) #Morcosmedve válasza Maszki (#9181) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ő nem az átlag user/OC/ oldalról nézi és úgy bizony egy harmad annyit tudó BIOS-al rendelkezik (illetve a potitól kiakadt :DDD ).
Mint írtam nem rossz, csak nem ennyiért. De lehet vásárolni egyéb szempontok alapján is, csak többünk számára furcsa Z170-en. :R

4.5GHz@1.215V nem rossz, de ez a proci érdeme.

(#9179) akoska07:
Valós az a teszt, de tudjuk, hogy mire (nem) jó. :N
Én a BCLK Spread Spectrum-ra válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#9183) akoska07 válasza Maszki (#9181) üzenetére


akoska07
nagyúr

Már ne haragudj, de a te értelmezésedben "Az a lap egy rémálom" azt jelenti, hogy nem rossz? :DDD

:C

Egyébként lehet hamarosan újra megmutatom a topiknak hogyan kell tuningolni skylake procit.
Aug-ban megyek haza,viszem a Rift-et,hogy a család kipróbálhassa és a netezős gép nem elég alá. :N
Így össze kellene dobnom vmit.

Szívesen fogadok alaplap vásárlási tanácsokat. :DDD ;]

#9182 hpeter10 :
Ő nem az átlag user/OC/ oldalról nézi
Mondd el,kíváncsi vagyok rá,milyen oldalról nézem. :D
egy harmad annyit tudó BIOS-al rendelkezik
Jah,mert az átlag user természetesen tisztában van a 3x annyit tudó bios minden egyes beállítási lehetőségével...hiszen ez természetes :DDD

4.5GHz@1.215V nem rossz, de ez a proci érdeme.
Nem!
Nem csak a proci érdeme!

Egy komoly tuning lapban sem menne jobban vagy sokkal kevesebb fesszel.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9184) hackeeeee válasza akoska07 (#9183) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ó, már várjuk. Majd jól meghunyászkodunk, és elnézést kérünk, hogy nem értünk hozzá.

Véleményem szubjektív...

(#9185) #Morcosmedve válasza akoska07 (#9183) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

"Szívesen fogadok alaplap vásárlási tanácsokat."

Csak ne itt. :R

"Jah,mert az átlag user természetesen tisztában van a 3x annyit tudó bios minden egyes beállítási lehetőségével...hiszen ez természetes".

Tehát elég lett volna egy Fatal1ty Z170 Gaming K4, így ez esetben sem az M7 a nyerő (habár előbbinél is 2x többet lehet állítani).

"Nem csak a proci érdeme!
Egy komoly tuning lapban sem menne jobban vagy sokkal kevesebb fesszel."

Vékony a határ, ha nem megy jobban egy tuning lapban, megint minek akár egy Fatal1ty is, ha viszont számít, megint csak lemarad BIOS-ban az M7.

Nem tudom miért vitázunk ilyen tényekről.

(#9184) hackeeeee: Én tényleg várom. Legalább megnyugszik mindenki.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#9186) ImpersonatoR válasza hackeeeee (#9177) üzenetére

LLC lvl mennyit állítottal be és a biosban ez pontosan mennyi fesz?

(#9187) #Morcosmedve válasza ImpersonatoR (#9186) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

LLC6 ~1,375V.

© asszongya'hogy

(#9188) hackeeeee válasza ImpersonatoR (#9186) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

LLC6 - 1,375-1,38V.

Ugyan úgy 1,392V-t kap.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9189) akoska07 válasza hackeeeee (#9184) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én is várom. :D
Túl régóta van csend a gépem körül,kell vmit okozni,ha nem az én gépemben (mert minek) akkor máshol.

és elnézést kérünk, hogy nem értünk hozzá
Erre nem lesz semmi szükség,nagyon elnéző is tudok lenni. ;)

#9185 hpeter10 :
Vékony a határ
Valóban... ? :) Ezt eddig is tudtam,illetve be is mutattam. ;)
Már vártam az asrock lapok ajánlását,másoknak én is nagyon szívesen ajánlom,de az én házamba nem jöhet ilyesmi. :D

Nem tudom miért vitázunk ilyen tényekről.
Addig amíg egy alaplap jó,és más azt állítja róla,hogy nem jó,addig lesz ellenvélemény. Nem mindenki áll be a bólogatók sorába. :N Főleg azok nem akiknek némi tapasztalatuk is van alkatrészekkel,akiknek nem ez az első gépük.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9190) Maszki


Maszki
tag

Szerintetek mit lehetne tenni azért, hogy az órajel kerek 4.5Ghz legyen, az ominózus M7 alaplapban? Valamiért ugrál 4508-13Mhz között. Nem egy kardinális kérdés, csak b@ssza a csőröm.

[ Szerkesztve ]

◄ Maszki ►

(#9191) LeslieG Jr. válasza Maszki (#9190) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hát azt szerintem sehogy nem lehet. Valamennyi "kilengése" mindig lesz az órajelnek. Azt nem lehet lefixálni pontosan annyira mert mindig ugrálni fog. Mivel a BUS Speed sem pontosan 100MHz. És mivel a BUS Speed x CPU Multiplier-rel ezért nem lesz pontos. Legalább is szvsz. ;)

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#9192) #Morcosmedve válasza akoska07 (#9189) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ezen az áron nem jó, sajnálom, ha továbbra sem érted :) ennek okán első gépnek nem ajánlható.
ASRock, Skylake platform alatt, vetekszik az első helyért, úgyhogy ne állj be a sorba, mert téged minősít ez a hozzáállás (ami ~2éve nem tesz túl jót neked, nem ilyennek ismertünk meg). :B

(#9190) MASZK1:

Kérdés - válasz.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#9193) Maszki válasza LeslieG Jr. (#9191) üzenetére


Maszki
tag

Akkor túlteszem magam rajta. Azért köszönöm! :R

hpeter10
Azt nem írtad, hogy egyáltalán nincs megoldás erre. De mindegy, annyira nem fontos. :)

[ Szerkesztve ]

◄ Maszki ►

(#9194) #Morcosmedve válasza Maszki (#9193) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Mondjuk, most, hogy nézem a képed, a BCLK Spread Spectrum mégis segít, hiszen ekkorát nem leng ki nálam (azt nem írta Keldor, hogy ~12Mhz körül szór), mert ~1 (vagy tized) MHz-et, amit nálam mászkál 4600-on:

Szerk.:
Lenne megoldás, CPU Spread Spectrum, de Skylake-en nincs.
BCLK Sp. Spect., ami segíthetne, az viszont nincs a lapodon, ezért nincs megoldásod.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#9195) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#9192) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az elso Z170-es lapom egy MSI Z170 Gaming M7 volt....kinszenvedes volt az a lap....meg ingyen sem ajanlanam senkinek...utana az Asus Hero megvaltas volt, pedig abban az idoben a skylake nem volt problemamentes.
Es ezt ugy mondom mint aki imadta az MSI Z97 MPower Max es X99 XPower lapokat.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#9196) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#9194) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam most ez a helyzet:

Véleményem szubjektív...

(#9197) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#9196) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

4,8-on ami ténylegesen jobb az az L1 Cache, másban nem hoz, ami elég durva.
Ez miért van és mennyi feszt kap itt? :U Neked 4,6-on 1,31-en?

Jó, a RAM-ok elég melegek nálam :B +NVMe

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#9198) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#9197) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Érdekes amúgy, mert többször lefuttatva össze-vissza ugrálnak a cache értékek... Amit nem nagyon értek..

Véleményem szubjektív...

(#9199) Maszki válasza #Morcosmedve (#9194) üzenetére


Maszki
tag

Értem, köszi a segítséget. :)

◄ Maszki ►

(#9200) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#9198) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Mondjuk más az AIDA verzió, de ennyire nem. Azért a nagy szórások közül is látni, hogy mi az ami a reális, én azt szoktam megtartani.

(#9199) MASZK1: Nem tesz semmit.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.