Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot.

Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#952) Cunaja válasza bubus66 (#951) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt neked és mindenkinek! :) :R

Nem tudom ti hogyan vagytok vele, de engem a data.f2fs partíció kikészít.
Már megint 5 perc van hátra, viszont a fogyasztás most nem növekedett. :Y
A francé nem adják már ki a kernel forrás kódját a Nougatra. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#953) Cunaja válasza egabi71 (#924) üzenetére


Cunaja
addikt

[Ezt is érdemes elolvasni a rom verziókról. ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#954) bubus66


bubus66
nagyúr

Szerintetek ezt így kell csinálni

Előbb csinálok egy hülyeséget és utána kérdezek esetleg nem fordítva kellett volna. Most már elhiszem, hogy Cunaja mester is sokszor kiakad.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#955) Cunaja válasza bubus66 (#954) üzenetére


Cunaja
addikt

Na erre no comment. :W

Ti szerintetek normális vagyok? [Ezért]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#956) MK VII válasza Cunaja (#955) üzenetére


MK VII
veterán

Ha kijavítod a k-t g-re nagyot fogsz nőni a szememben! :K
"Na akkor figyelj, de most foktok hülyének nézni."

Egyébként meg teljesen jogos ahogy használod.. Ha védelem kell akkor védelem kell.. Én már meguntam, hogy ez a szép telefon otromba a strapa tok miatt és bumfordi is... Tettem rá egy vékony, de kemény műanyag tokot ami alul felül engedi látszani a telefont... Lemondtam a nagyfokú védelemről a szépség oltárán. :)
Egyébként, meg szombaton úgy 1 méterről járólapra esett a telefon és szépen megvédte ez a tok. Pofával lefele vettem fel a földről és semmi baja nem lett. :)

(#957) bubus66 válasza Cunaja (#955) üzenetére


bubus66
nagyúr

És miért szerintem nagyon jó ötlet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#958) tkonya


tkonya
aktív tag

Most kicsit szerencsésnek érzem magam, fórumot olvasgatva😃( nem akarok semmit elkiabálni).
1: Sikerült jó ultra slim szilikon tokot vennem anno, vakut nem zavarja meg.
2: Üveglapot ami teljesen fed, igaz a ragasztott verzió, de már több mint két hete fent van, nem jött fel (még😃). Fényérzékelőnél függőlegesen van kivágva, automata módba szépen működik a fényerőszabályozás. Egyetlen negatívum, mondjuk engem nem zavar, bizonyos szögben elfordítva kis pöttyök láthatóak az üvegen, szemből kijelző müködésekor ebből semmi sem látszik.
3: C432B378 frissités után az 5 perc van hátra kijelzés akkuidőnél sincs, szerencsére😃

Motorola Edge 30 Fusion

(#959) Cunaja


Cunaja
addikt

Na ilyet nem szoktam mondani, de feladom kikészít. Fél percenként romolok, a telefonom már lassan kigyullad.
Nem fogok semmit csinálni, amíg nincs Nougat forrás kód. :W
Megint az 5 perc akku van, de kikészülök mert az adat partíción ír át valamit, és több 100 fájlt kell átnéznem, hogy mit.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#960) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

@MK VII

Itt egy p9-el készült kép a 16 éves órámról:

Szegénynek minden baja van:
Csupa karc az üveg és a tok, nem működik megbízhatóan az automata felhúzás és a tekerős felhúzás újkorában sem volt már jó, első nap sem. Szerinted megérné felújítani? Vajon mennyibe kerülne ebből hordható és megbízható órát varázsolni?

(#961) MK VII válasza Gabbbb (#960) üzenetére


MK VII
veterán

Bizony megérné.
Gyönyörű órát tudok belőle varázsolni, ha igényt tartasz rá. :K
Olyan 16 ezer forintba kerülne a komplett revízió. Tok+csat polír + szerkezet felújítás + üveg + vízállóság teszt.
A szíj az kompromisszumos lenne felújítás téren, mert elég vékony részekben változik rajta a szálhúzott és a fényes felület.

[ Szerkesztve ]

(#962) Gabbbb válasza MK VII (#961) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Üveget cserélnéd?

(#963) MK VII válasza Gabbbb (#962) üzenetére


MK VII
veterán

Mindent cserélek amit kell.. Üveg, tömítés.. Persze.

(#964) Gabbbb válasza MK VII (#963) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Zafírüvegre feljebblépés opció?

(#965) MK VII válasza Gabbbb (#964) üzenetére


MK VII
veterán

Nem éri meg kategória.
Csak maga az üveg, drágább lenne mimt a komplett felújítás.

(#966) Gabbbb válasza MK VII (#965) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Pü ment.

(#967) bubus66 válasza MK VII (#199) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja mester neked is szép napot.

Sziasztokszép napot mindenkinek..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#968) MK VII


MK VII
veterán

Üdv skacok.

Ha ez igaz akkor azt hiszem az utolsó okostelefonom a P9 volt... Esetleg valami kínai dzsunka okost veszek, de, hogy Huawei-t nem az tuti..
Kell a hátam közepére ez a technika... Figyeltessék a qva anyjukat vele azok akik kitalálták ezt a faszságot.

[ Szerkesztve ]

(#969) Gabbbb válasza MK VII (#968) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nem fogsz tudni olyat venni, ami nem ilyen. A Google Asszisztens és hasonló dolgokba fogják integrálni, tuti ki lehet majd kapcsolni, mint ahogy a google now-t is pl. Emiatt szerintem felesleges izgulni.

Ha a Google meg akarja nézni, hogy mit lát valamelyik kamera egy akármelyik android-os telefonon, ezt meg tudja tenni, bármikor, ha nagyon félted a privát szférádat akkor ne vegyél androidos telefont. Esetleg egy 1+ telefon custom rommal, gapps nélkül opció lehetne, de én már nehezen tudnék drive és photos nélkül meglenni. :-) Alma tuti jobb egy kicsit ilyen szempontból, mivel ők elsősorban a készülékeik eladásából és tartalmakból élnek.

(#970) Cunaja válasza bubus66 (#967) üzenetére


Cunaja
addikt

:R Szia!
Mindenkinek szia! :)

[Képcsőves tv-t vegyél.]
Az utcára ne menj ki, mert ott is figyelnek.
De mivel van Facebookod, ezek már teljesen feleslegesek, mert mindent lehet rólad tudni. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#971) MK VII válasza Cunaja (#970) üzenetére


MK VII
veterán

Ezt most komolyan írtad ugye? Mert viccnek elég durva.
Istenem... Ennyire leszarják az emberek a magánszférájukat? Te szeretnéd, ha bárki tudná milyen keményet szartál reggel?
Kurvára sarkítottad a dolgot.
Persze veszek képcsöves tv-t. De miért is vennék? Van olyan lapos ami nem figyel...
Faszbúkom nincs. Pont az ilyen dolgok miatt...
Bocsánatot kérek, hogy engem érdekel az, hogy kibaszottul senkinek semmi köze az életemhez. Ha szeretném, hogy tudja valaki, hogy milyen cipőt vettem a héten akkor megmutatom neki.

Úgy látom ma már ez az álltalános.. Az emberek elfogadták, hogy bizonyos réteg úgy szerezzen rólunk információt ahogy akar... El van kurvulva a világ és sokan még lendítenek is rajta...

Nem értem a reagálásodat, bár sok mindent nem értek veled kapcsolatban. Mondjuk nem is érdekel...
Gratulálok a csodálatos hozzászólásodhoz, amiben nyilvánvalóan azt élteted, hogy jó ez így ahogy van.
Ráadásul egy telibekúrt telefon miatt, mert leírtam a véleményem, hogy ez igy rohadtul nem jó.

Hiába... Szépen eljön az idő, hogy elöbb hoznak ki az égő házból egy telefont vagy akármilyen tárgyat az emberek mint egy embert vagy állatot...

No mindegy... Úgy látom már egy off topikban sem lehet bármiről normálisan beszélgetni...
Azt hiszem magatokra is hagylak titeket.

Igen Cunaja... Miattad... Úgy látom a múltkori nézeteltérésünket még nem heverted ki és irritállak.. Nem baj... Megértem, ha így van... Nem kell tovább elviselned.

Na Pá..

[ Szerkesztve ]

(#972) petya220 válasza MK VII (#971) üzenetére


petya220
senior tag

Nem hiszem,hogy támadásként írta Cunaja :(

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#973) Cunaja válasza MK VII (#971) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem megbántásból írtam, hanem felháborodásból. Elismertem az igazadat.
Ezek szerint félreértettél.
Engem is idegesít a dolog, egy jót nem tudok sza.....i, hogy a "NASA" ne tudná.
Nem tudunk elenne semmit tenni, csak ha nem vesszük meg a technológiát ami ezt tudja.
Leírok pár dolgot.
1. P -betűs "buta" tévém van, igaz Aurea 8 éves [itt van]. Nem okos, de mindent tud, kivéve a magánélet figyelése.
2. Nincs semmilyen társasági csevegő regisztrációm, kivéve ez a fórum.
3. Semmilyen pénzügyet nem intézek PC-n, telefonon, a rendeléseimet is más rendeli neten, én meg kifizetem.
4. Azért sincs itt a rendes nevem, mert engem ne zavarjon a magánéletemben senki. Segítek ha tudok, de ha nem akarok, illetve nincs időm, akkor nem.
5. A telefonomon az engedélyek tiltva vanna, ami a kamerát és a mikrofont használná, kivéve aminek muszáj.
Röviden ennyi!
Aki nem tudja kiheverni a múltkori nézeteltérésünket az te vagy, mert mindig emlegeted. Már azt sem tudom miről van szó. :)

Szóval eszemben sem volt megbántani, csak a mai világot írtam le.
Ameddig tudjuk, védjük a magánszférát a technológia kikerülésével, csak sajnos egyre nehezebb. :W

A végére annyi, ha megnézed az üzenetemet, nem vigyorgó fejecske van, hanem :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#974) bubus66


bubus66
nagyúr

Mesterek ne veszekedjetek inkább nézzétek ezeket. Szép estét nektek..

[link] [link] [link]

Szép estét mindenkinek..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#975) Cunaja válasza bubus66 (#974) üzenetére


Cunaja
addikt

:R
Azért megvártam, hogy az asszony ne legyen a hátam mögött. :)

Nem veszekszem.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#976) bubus66 válasza Cunaja (#975) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja én is úgy szoktam..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#977) Cunaja válasza bubus66 (#976) üzenetére


Cunaja
addikt

:)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#978) petya220 válasza Cunaja (#975) üzenetére


petya220
senior tag

Én mindig utazás közben szoktam felnézni ide (meg itthon.) És nem igen merem megnyitni a linkeket a tömött héven-villamoson-buszon... :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#979) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#980) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Ez kis "tüc-tüc" muzsika, de el lehet nézegetni ;)

(#981) ANDROID??? válasza petya220 (#978) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez csak háttér miatt :D
..ez is tüc :)

[ Szerkesztve ]

(#982) petya220 válasza ANDROID??? (#981) üzenetére


petya220
senior tag

Ezeket hallgatod is? Vagy csak a képet nézd? :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#983) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt mindenkinek!
Jelenleg a tűzes metrón megyek munkába. :(
Ez olyan mint egy játék, vagy sikerűl végig jutnom, vagy kigyullad, füstöl és kidobnak valahol.
Végül is nem baj már, hogy rendbe fogják tenni.
Az új metrókról csak annyit, hogy mi hozzuk őket Magyarországra.
A munkahelyem miatt mindent tudok róluk, sőt a rosszakat nekünk kell megvizsgálni mielőtt kiviszik a kohóba. Nem véletlenül írtam ezt.
Az új metró 100% új , a többi üzleti titok. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#984) bubus66 válasza Cunaja (#983) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Jó reggelt akkor vigyél magaddal, egy porral oltót is..

[link]

Jó reggelt mindenkinek..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#985) bubus66 válasza bubus66 (#984) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szép napot mindenkinenek

Cubaja neked is szépnapot

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#986) bubus66


bubus66
nagyúr

Na ez jó

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#987) petya220 válasza bubus66 (#986) üzenetére


petya220
senior tag

Hát én nagyon nem értem őket... :l

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#988) bubus66 válasza petya220 (#987) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ez az én sem értem őket..

[link]

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#989) petya220 válasza bubus66 (#988) üzenetére


petya220
senior tag

:Y :Y

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#990) bubus66 válasza petya220 (#989) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#991) ANDROID??? válasza bubus66 (#988) üzenetére


ANDROID???
addikt

ee ;) Csini :K

A homikat, igazából csak ők értik meg. :U Javítsatok ki ha tévedek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#992) bubus66 válasza ANDROID??? (#991) üzenetére


bubus66
nagyúr

:K bizony az :K

Igen csak érdekesnek találtam az FB ezt..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#993) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja mester. Jó Reggelt legyen szép napod

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép telefon bug mentes napotok..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#994) Cunaja válasza bubus66 (#993) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt neked és mindenkinek!
Tegnap este jöttem a buszon hazafelé és véletlenül megnyitottam az egyik linket.
Mellerem egy csajszi ült és igen furán nézet rám utána. ;] :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#995) bubus66 válasza Cunaja (#994) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na miért talán ő volt a képen?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#996) Cunaja


Cunaja
addikt

Egy kis tanulság megint! [Itt] :)

Nem ő volt, csak leste a képet. :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#997) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Ez a "szerviz" a TMX nemde? Még hogy javult a helyzet náluk, értem én, hogy meg kell élnie valamiből a sok ott "dolgozónak", de nem ilyen suttyó módon.. :W

(#998) bubus66 válasza Cunaja (#996) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez igen mester gratulálok.. Az biztos, hogy így igaz..

(#997) ANDROID???

Jó volna mi???

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#999) ANDROID??? válasza bubus66 (#998) üzenetére


ANDROID???
addikt

:)
Biztos tud főzni :D

(#1000) bubus66 válasza ANDROID??? (#999) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Abban nem vagyok biztos.

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot.

Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.