Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok!

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#202) Cunaja válasza bubus66 (#201) üzenetére


Cunaja
addikt

Holnap is kérünk szép csajszit! :C
Kicsit zűrös napom volt, ezért megyek tentézni.
Reggel mindenki vigyázzon, mert csúszik majd minden.
Nálunk, ónos eső, havazás, majd megint ónos eső. :W
Jó éjszakát kívánok mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#203) bubus66 válasza Cunaja (#202) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó éjszakát neked is, te is vigyázz magadra.

Na akkor, hogy szépeket álmodj.

[link]

Jó éjszakát mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#204) Peterking válasza bubus66 (#203) üzenetére


Peterking
tag

Köszi. Jóéjt

(#205) bubus66


bubus66
nagyúr

Jó reggelt szép napot nektek

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#206) Cunaja válasza bubus66 (#205) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt!
Így mindig jobban indul a nap! :C

Nálunk szakad az eső! Érdekes egy időjárási jelenség, mert az eső lefagy az útra. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#207) Peterking


Peterking
tag

Jó reggelt. Itt délen is szakad az esső este 8 óta folyamatosan. De ma nem dolgozok ugyhogy nem zavar. Szép napot nektek is.

(#208) bubus66 válasza Cunaja (#206) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a kérésed teljesítve.

Nálunk most nem esik 4 fok van. Ez is délen van a horvát határ szélen.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#209) jegenye77 válasza bubus66 (#208) üzenetére


jegenye77
addikt

P9 lite nak javult a kamerája?
Nekem ugye az volt és azért adtam el mert "számomra" nem volt megfelelő a képek minősége.
Gondolom azóta volt frissítés rá.
Ismerős akár olyat venni.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#210) bubus66 válasza jegenye77 (#209) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem tudom mert én nem tettem fel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#211) Cunaja


Cunaja
addikt

Drukkoljatok, visszajött a szervízből egy P9Plus, mert 140K környékén akarták megcsinálni.
Holnap indul vele a móka!
Nincsen gyári recovery, ezért halott a rom és frissíteni sem lehet. Sajnos a P9 rom került rá véletlenül. A Huawei alaplapot akart cserélni.
Remélem sikerül megcsinálnia a Usernek a segítségemmel.

Jó éjszakát!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#212) MK VII válasza Cunaja (#211) üzenetére


MK VII
veterán

Amindenit..
Akkor hajrá.. Én drukkolok.. Ügyes vagy Te. :)

Jó éjt.

(#213) darál0w válasza Cunaja (#211) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

erre kíváncsi leszek...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#214) bubus66 válasza Cunaja (#211) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hajrá el leszel vele akkor.

Hogy jobban tudjál aludni..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#215) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt!
Diaz kisasszony mosolyog :)

Megyek egy kicsit a P9Plusz topikba, mert egyesek azt gondolják, hogy ami jó a P9-re, az jó a Pluszra is. :W

Most pont ezért kell szenvedni néhány tagnak.
Mivel nem én csinálom, csak segítek, ezért nehéz lesz.
A hiba oka, a TWRP került fel, majd a P9 C432 OEM. Infó.
Egyből makkant a teló.
Javítási kisérlet: gyári recovery megszerzése, ha nem segít, akkor az oeminfo flashalése.
Mindig azt mondom, amíg a telefont látja a gép, BL. nyitva és driverek rendben vannak a PC-n, nagy gond nem lehet. A javítás kitartást és türelmet igényel.
Ezt könnyű mondani, mikor engem is szétvágott az ideg, a telefonom makkanásától, de itt vagyok és nem volt szerviz.

Bocsi a hosszú szöveg miatt, de unatkoztam a metrón. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#216) bubus66 válasza Cunaja (#215) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Hát igen ez sajnos így van. Na meg nézlek ott. Pont azt akartam mondani, hogy jobban jársz, ha az oemifo-t cseréled mindjárt. Semmi gond.. Teljesen igazad van.

Jó reggelt mindenkinek teljen szépen a napotok.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#217) Cunaja válasza bubus66 (#216) üzenetére


Cunaja
addikt

Hm, :R

Majd melóból írok, mert már gyalogolok.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#218) MK VII válasza Cunaja (#215) üzenetére


MK VII
veterán

Jó reggelt skacok. :)

Én csak azt nem értem, hogy amikor a P9 Plusz tulaj elkezdte olvasgatni a P9 összefoglalóját akkor honnan kezdte? Mert kifejezettem látható az első pár sorból, hogy világosan le van írva, hogy a szoftveres átjárás a modellek közt tilos.

Lehet, hogy hülye biztosra kéne írni az összefoglalót. Bele kéne írni az elejébe a P9 Pluszt is.

Vele is tudatni kéne, hogy inkább hagyja a baszakodást a készülékkel..

[ Szerkesztve ]

(#219) bubus66 válasza MK VII (#218) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Az ilyeneket úgy se tudod meg győzni, majd akkor hallgat rád, ha csinál egy könyv nehezéket.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#220) Cunaja


Cunaja
addikt

Hol az esti csajszim?

Közben csináljuk a halott Plusz-t. :Y

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#221) ANDROID??? válasza Cunaja (#220) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#222) Cunaja válasza ANDROID??? (#221) üzenetére


Cunaja
addikt

Na azért, már kezdtem hiányolni. :R :))

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#223) bubus66 válasza Cunaja (#222) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó éjszakát parancsolj itt van..

[link]

Hogy állsz a P9+-al?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#224) Cunaja válasza bubus66 (#223) üzenetére


Cunaja
addikt

:R :C

Jó éjszakát mindenkinek! :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#225) Cunaja


Cunaja
addikt

Már csak bootloop van és nem halott. Gyári recovery visszaállítva az életbe. A Huawei már itt hibázott 142K-ért. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#226) MK VII


MK VII
veterán

Budapest-Veszprém max 60km/h... :)


Kemény állapotok uralkodnak. :)
Most meg már fagy rá az útra a nedü. :D

(#227) bubus66 válasza MK VII (#226) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem semmi nálunk meg + 5 fok van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#228) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt!
:( Nincs csajszi!

A P9 Plusz még mindig javítás alatt, egyenlőre az oeminfo és custom.bin fájlokat próbálnám helyreállíttatni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#229) jegenye77 válasza Cunaja (#228) üzenetére


jegenye77
addikt

Tessék :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#230) Cunaja válasza jegenye77 (#229) üzenetére


Cunaja
addikt

:R
Vajon a fejük is jó? :P

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#231) bubus66 válasza Cunaja (#228) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

Szia és alakul a oemif, és a custom.bin helyreállítása?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#232) Cunaja válasza bubus66 (#231) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez már döfi :C :Y

Nem válaszol a User, valószínű dolgozik. :(

A P9 HW.eu.zip-jét telepítette TWRP recovery alól, ezért megbolondult a P9 +.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#233) bubus66 válasza Cunaja (#232) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen általában úgy szokott lenni, ha a nem meg felelő ROM van telepítve rá.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#234) Cunaja


Cunaja
addikt

Nálunk 100 ágra süt a napocska, de közben még köd van. :( +2 fok. Utálom az időjárást Újpesten, mert majdnem mindig Budapest leghidegebb pontja. Nyáron ennek az ellenkezője, mindig a legmelegebb, :(

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#235) bubus66 válasza Cunaja (#234) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#236) Cunaja válasza bubus66 (#235) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez melyik időjárás app?
Nekem olyan kellene, amelyik normálisan gps alapján is írja az időjárást. A Saját, nem pontos. :(

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#237) bubus66 válasza Cunaja (#236) üzenetére


bubus66
nagyúr

Átküldtem privátba

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#238) Cunaja válasza bubus66 (#237) üzenetére


Cunaja
addikt

Kitakartam, mert a pontos címet is írta. :) :C :R

A hőérzet még gyenge. :(((

Szerk.

Hol állítom be a 24 órás kijelzést? Ne AM és PM legyen. :F

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#239) bubus66 válasza Cunaja (#238) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bal oldalt a 3 vízszintes vonalra és ott lesz Beállítások görgesd lefelé ott lesz "Dátumformátum" "Használjon 24 órás formátumot".

A Widget beállításokba meg a hetek számát is ki tudod tenni.

Na hogy a P9+ csinálása is jobban menjen..

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#240) Cunaja válasza bubus66 (#239) üzenetére


Cunaja
addikt

A User most nincs itt!

Már beállítottam! :R

Az esti csajszi nagyon király! :Y :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#241) bubus66 válasza Cunaja (#240) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sikerült a telot megcsinálni vagy szenvedsz még vele?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#242) Cunaja válasza bubus66 (#241) üzenetére


Cunaja
addikt

Most csinálja! Nekem meg meló van, egyedül kell dolgoznia.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#243) bubus66 válasza Cunaja (#242) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát a leírás alapján csak meg tudja csinálni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#244) Cunaja válasza bubus66 (#243) üzenetére


Cunaja
addikt

Sajnos nem halad vele. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#245) bubus66 válasza Cunaja (#244) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Jó reggelt.

Hát akkor lehet, hogy könyv nehezék lesz belőle?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#246) Cunaja válasza bubus66 (#245) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt!
Nincs csajszi! :(

Sajnos egyenlőre semmi. Nehéz így valamit is csinálni.
Vasárnap még foglalkozunk vele, de akkor minden mozzanatról fényképet fogok kérni a telefonról, és a PC-ről.
A nagy gond az, hogy nem fogadja el a TWRP-t és a Fastboot flash oeminfo oeminfo.img parancsot.
Mivel ennek már jelenleg mindegy, ezért a sima P9 TWRP-t fogjuk ráküldeni, ha a telefon azt hiszi, hogy P9 standard verzió.
VIE-L09C150B160-ra felkerült a P9 EVA-L09C432 oeminfo. Így azt hiszi minden, hogy EVA-L09C432B160-as rom van rajta, ezért minden telepítés és flash parancs hibát dob.
Talán a P9 TWRP megoldaná a gondot és onnan zip formátumban a custom.bin és oeminfo. img fájlokat sikerül visszavarázsolni.
Amíg a loader nem hal meg, addig van remény.
Az utolsó lehetőség, amikor már könyvnehezék, a telefon szétszedése és az nvram ic rövidrezárása. Ez már bonyolult folyamat és ha nem jól csinálja az ember, végleg vége.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#247) Cunaja


Cunaja
addikt

[Ez is itt van még] kísérletezni. A megfelelő rom kell neki, majd bootloader flash-t hajt végre a loadderen keresztül közvetlenül az nvramra.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#248) bubus66 válasza Cunaja (#246) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jaj bocsi lemaradt..

[link]

Akkor el leszel vele egy darabig.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#249) Cunaja válasza bubus66 (#248) üzenetére


Cunaja
addikt

:C :R

Most van egy P9 bootloop is. :Y

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#250) bubus66 válasza Cunaja (#249) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na az is sikerült valakinek csinálni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.