Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#768) bubus66 válasza CocooN-z (#767) üzenetére


bubus66
nagyúr

De működik mind a 8 ha szükség van rá a nálam se megy a laptopon mindegyik mag ha csak ide írok minek is menne??? Különben meg nem kell elszállni az iostól mert volt (van is) érdekes módom a lányom 6 hónap után vissza tért az androidra és semmi gondja nincs neki vele.. Mondjuk annak semmi köze, hogy 64 gb káryta van benne attól biztos, hogy nem lassul le. Nekem vannak ismerőseim aki 64 Gb C10 használják és semmi probléma vele.

Meg ezek az összehasonlítós hsz nagyon tetszenek isten bizony az oldalamon csinálok egy ilyet (egabi71 mi a véleményed róla?). Főleg mikor két különböző platformot hasonlítanak össze.

Én meg még olyat nem halottam, hogy linux alapon bármilyen vírus lenne, de lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, használtam Linuxot és soha nem volt vírusirtó rajta, és soha egyetlen egy vírust nem kaptam..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.