Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31710) Gallmix válasza energiezolee (#31682) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Egy deviza kártyánál nincs váltás.Feltételezve, hogy egyezik a deviza.
Forint kártyánál, én úgy tudom Mastercard árfolyamán vált + pár nap könyvelési árfolyam.
Ez akkor lehet előnyös, ha több eurót kapsz akkor a forintodért. Tehát erősödő forintnál.
Fordított esetben a Revolut lehet a jobb forint kártya helyett.

Ha van deviza, a deviza számlán, nincs gond, bármikor lehet vásárolni, váltás nélkül. Váltani meg megfelelő időben érdemes...

#31684
Nálam is késleltetve van az sms, rendszerbeállítás lehet.

RR
Pl. téves sms díj terhelése, ha nem érkezik meg a telefonodra a Push értesítés,
Ezt mostanában "teszteltem" - nem terhelték be, csak ami jogos volt. ismsre van állítva.
Sőt pozitív tapasztalat, hogy az ebank belépés után már automatikusan átállítja a rendszer erre. régen nem így volt.

A telefonos részre, általában nem kellett sokat várni. Volt ez a Bf akciók akkor a vége felé már kellett. De egy héttel utána pl még elég hamar felvették meglepően gyorsan, időnként. Ezt a Tpin-t megjegyzem, hogy erre jó :D Generáltam már egyet, az appból pár hónapja, de még nem használtam.

tranzakcióknál sem láttam eddig kirívó dolgot.
Másokhoz képest, szerintem hamar válaszolnak belső levélre is. Persze a BF akciónál itt is volt túlterheltség. De korábbi tapasztalat alapján pár nap alatt azért igyekeznek válaszolni, ami, szerintem jó. (máshol 15-30/+ napokat írnak, mint lehetőség.).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.