Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-19 20:22:02

LOGOUT.hu

Tartalomjegyzék:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) SunMount3r válasza attiss66 (#10350) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Kipróbálhatod 1080i-is mert azt is tudja. Bár nem tudom ez esetben mivel kaphatsz majd jobb képet a kettő közül.

(#10352) attiss66 válasza SunMount3r (#10351) üzenetére


attiss66
senior tag

A Himedia Q10-en kell beállítani az 1080i-t? Most is full jó a kép, az Avatar2-t néztem vele és csodálkoztam, hogy HD-Ready proji hogy ad ezzel a Q10-el ilyen jó képet. A Popcorn A-210-es se volt rossz kép, de ez brutál ahhoz képest. :)

[ Szerkesztve ]

(#10353) SunMount3r válasza attiss66 (#10352) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Igen a lejátszón kell beállítani a Settings->Display menüben. De ezt csak a kísérletezgetés miatt írtam.

(#10354) attiss66 válasza SunMount3r (#10353) üzenetére


attiss66
senior tag

oké, most nem vagyok ott a házimozinál, de ha ott leszek ezt kipróbálom valahol a jövő héten

(#10355) attiss66 válasza SunMount3r (#10351) üzenetére


attiss66
senior tag

"Ami viszont nagyon fontos ehhez, hogy az igazi, natív minőségű képért ki kell kapcsolni teljesen az Imprex képjavító motort, mert akik az a alapján ítélik meg, azok tévesen teszik."

ezt írtad a médialejátszós topikban. Ha reset-elve van a Q10, vissza van állítva gyárira, akkor az imprex képjavító motor ki van kapcsolva? Ha nincs, akkor én azt hogy tudom kikapcsolni?

(#10356) SunMount3r válasza attiss66 (#10355) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ezt is írtam már, videó lejátszás alatt a lejátszó menüjében találod a "PQ" beállítások alatt.

És az Imprex amúgy is gyárilag be van kapcsolva, tehát esélyes, hogy neked is be van most.

Amúgy ennyi idő alatt már rég felrakhattad volna a FW-t 100X is, nem tudom mit hezitálsz rajta ennyit. Ha jól csinálsz mindent, semmi baja nem lehet, csak nyerhetsz vele.

(#10357) attiss66 válasza SunMount3r (#10356) üzenetére


attiss66
senior tag

Jelenleg a filmlejátszás hiba nélkül megy rajta. Nekem meg nem kell másra, csakhogy filmnézésre jó legyen a kép és a hang. Ez megvan, ettől jobb nem lenne az fw újratelepítésével, nem? Ezen már csak ronthatok/ és ha újra telepítem a fw-t benne van a pakliban, hogy nem úgy fog működni. Amíg nincs baja, inkább nem piszkálnám. :)

Inkább az érdekelne, hogy a filmeket az asztali számítógépről hogy tudom áttölteni a Q10 belső HDD-jére.

[ Szerkesztve ]

(#10358) SunMount3r válasza attiss66 (#10357) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

A haladó Beállítások menüben kapcsold be a SAMBA-t a lejátszón, így hálózatról eléred a Q10 Pro HDD-jét. Ehhez azonban hozzá kell tenni, hogy a file-ok törlése már lehet nem lesz ilyen egyszerű, mert hajlamos rá a Q10 Pro, hogy csak látszólag törli le a file-okat, de a foglal lemezterület megmarad. Ilyenkor a hátulján lévő USB kimenettel kell összekötni a PC-vel (egy nyomtató kábel is jó hozzá, ilyen), hogy a PC "rendberakja" rajta a filerendszert, ez amúgy a file-ok átvitelére is jó.

[ Szerkesztve ]

(#10359) attiss66 válasza SunMount3r (#10358) üzenetére


attiss66
senior tag

És ha rögtön összekötöm a nyomtatókábellel és azon töltöm át a filmeket, akkor kikerülhető az említett probléma?

(#10360) SunMount3r válasza attiss66 (#10359) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Jó kérés, de szerintem igen. De ez csak következtetés. Én az enyémbe soha nem raktam vinyót, mindent a PC-ről játszok le vele SMB hálózati eléréssel. Amúgy akkor már ne valami egyszerű nyomtatókábelt vegyél hozzá, hanem egy rendes USB 3-as Type A->Type B kábelt, hátha annak hatása van a sebességre is.

(#10361) attiss66 válasza SunMount3r (#10360) üzenetére


attiss66
senior tag

Oké, veszek akkor egy rendes USB 3-as Type A Type B kábelt. Ilyesmire gondoltál? [link] Vagy, ha tudsz jobbat linkelhetnél. Itt fontos a sebesség/ A belső vinyónak van valami hátránya/melegedésre gondolok pl/, jobb lenne a külső vinyó?

[ Szerkesztve ]

(#10362) SunMount3r válasza attiss66 (#10361) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Melegedési problémáról nem tudok, hogy valaha is olvastam volna róla. Elvileg az a kis venti a Box hátulján pont azért van, hogy azt is hűtse.

(#10363) attiss66 válasza SunMount3r (#10362) üzenetére


attiss66
senior tag

Ilyesmire gondoltál? [link]

(#10364) SunMount3r válasza attiss66 (#10363) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Igen, de a szokásos nagyobb webshop-okban, talán ennél olcsóbban is találsz. Mondjuk ennek biztosan "tuti" a minősége.

(#10365) attiss66 válasza SunMount3r (#10364) üzenetére


attiss66
senior tag

A tuti minőség jól hangzik és sokat lesz elméletileg használva/sok filmet szándékozok áttölteni a pc-ről a Q10 belső HDD-jére, így felszabadulnak a pendrive-jaim(4x128 GB és 1x256GB, amikre a pc-ről lettek töltve ugyanazok a filmek, amiket majd a HDD-re szándékozok tölteni)/, jó, ha megbízható a kábel, gyors és stabil. Rendelek majd egy ilyet szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#10366) SunMount3r válasza attiss66 (#10365) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ha a belső HDD mellett döntesz, akkor ez már az elején kelleni fog: hogyan installáljuk/formázzuk meg a HDD-t a Q10 Pro-ban.

(#10367) attiss66 válasza SunMount3r (#10366) üzenetére


attiss66
senior tag

Akitől vettem a Himedia Q10 pro-t azt mondta, hogy a belső HDD le van formázva, NTFS-ben van, akkor eddig rendben van. Ő ezt használta ehhez a lejátszóhoz/NTFS-ben/. Ha tehát meg van formázva a belső HDD, akkor már csak másolni kell rá át a filmeket? Egyenként, vagy lehet olyan beállítás, ami sorban letölti az összes filmet a pc winchesteréről? A Q10 lejátszóhoz csatlakoztatott pendrive-okról, át tudom tölteni a filmeket a HDD-jére? A pendrive-okat Fat32-vel vettem, de azok is át vannak formázva NTFS-be.

(#10368) SunMount3r válasza attiss66 (#10367) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Azt nem írtad, hogy HDD-vel együtt vetted. Akkor gondolom nem kell már formázni.

Egyenként, vagy lehet olyan beállítás, ami sorban letölti az összes filmet a pc winchesteréről?-> Itt mire gondolsz pontosan? Ha a PC-ről másolsz rá, akkor egyértelmű a dolog, azt másolja át (akár több mappát egyszerre), amiket kijelöltél a PC file kezelőjében.

Ha a Q10 Pro-ról akarod irányítani a másolást az már nem ilyen egyszerű, ahhoz előbb a PC-n meg kell osztanod SMB-vel a mappákat a helyi hálózaton. Erre szükséged van? Mert akkor részletezem.

(#10369) attiss66 válasza SunMount3r (#10368) üzenetére


attiss66
senior tag

Igen, boccs, azt lehet, hogy nem írtam, hogy HDD vel vettem, csak gondoltam . :) 2 TB-os, még a márkáját se tudom, nem néztem meg, a lényeg, hogy jól működjön. Egy 2TB-os belső HDD-t simán visz a Q10? Szerintem egyesével fogom áthúzni, mert úgy lehet, nem? mint ahogy a pc HDD-jéről másolom /húzom át/ a pendrive-ra.

(#10370) SunMount3r válasza attiss66 (#10369) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Simán visz, igen.

Ezt a másolás dilemmát nem nagyon értem továbbra sem. Ha több file-t/mappát akarsz átmásolni egyszerre, akkor kijelölöd az összeset és "Másolás". Aztán végez, amikor végez. Használsz valamilyen file kezelőt PC-n, pl. Total Commander? Abban elég egyértelmű.

(#10371) attiss66 válasza SunMount3r (#10370) üzenetére


attiss66
senior tag

Beléptem a beállításokhoz a Himédia Q10-be. Néztem az 1080i-t/amit mondtál, hogy teszteljem/ 50 Hz és 60Hz-en is, nem volt jobb, mint a 720P 60 Hz-en/720P 50Hz en se volt jó/. Maradt a 720P 60Hz-en.
HDMI-t auto helyett Raw-ra tettem
Spid output raw-ra
HBR output auto-ban volt/gondolom a resetelés gyári beállítása/ , ott volt még a raw5.1 és a raw 7.1, 7.1-ben és auto-ban nem volt olyan jó a hang, mint raw5.1-ben, tehát arra állítottam. Így tényleg a legjobb a hang, vagy placebo? :D
maintain aspect ratio: full screen-re állítottam , a keep ratio helyett
24 Hz offon/gyárin offon volt/

[ Szerkesztve ]

(#10372) SunMount3r válasza attiss66 (#10371) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Az aspect ratio-t miért állítottad át? A Maintain aspect ratio pont azt jelenti, hogy nem húzza szét a képet pl. Rip-ek esetén, hanem megmarad az alsó-felső fekete sáv, mint az eredetiben. A Full screen-el meg minden esetben kitölti a teljes képet, de ez az eredeti képanyag nyilvánvaló "széthúzásával", torzításával jár.

A 24Hz-en mit értesz a "Framerate adaptation"-t? Mert az is bekapcsolva jó. Ez a kadenciahelyes lejátszáshoz kell.

(#10373) attiss66 válasza SunMount3r (#10372) üzenetére


attiss66
senior tag

A 24 Hz-nél nem volt írva semmi, csak"24 Hz -off", akkor ezt átállítom on-ra.
a mainten aspect ratio-nál akkor a full screen megy vissza "keep ratio"-ba
HBR output-nál maradhat a raw5.1-ben az auto helyett?
a HDMI auto helyett raw-on maradhat?
és a "speed out" is raw-on maradhat?

(#10374) SunMount3r válasza attiss66 (#10373) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Neked hogy néz ki a Settings menu? Mert gyanús nekem ez a "24Hz mód". A régebbi FW-ekben volt benne így, ami a 2.1.7-ben már "Framerate adaptation"-nak kellene lennie. Így néz ki alapból a Settings->Playbak menü a 2.1.7-es FW-el: [link]

Neked akkor nem ilyen? Mert akkor gyanús, hogy neked nem is a 2.1.7-esw FW van fent, vagy egyéb módosulás van a rendszerben.

Most akkor milyen erősítőd, vagy valamilyen hangrendszered is van és mivel csatlakozol rá? Attól függően, kell beállítani a HDMI kimenetet és a HBR-t is. A SPDIF csak akkor kell, ha a Coaxiális, vagy az Optikai kimeneten küldöd ki a hangot, ha nem akkor akár ki is kapcsolhatod.

[ Szerkesztve ]

(#10375) attiss66 válasza SunMount3r (#10374) üzenetére


attiss66
senior tag

Megint nem vagyok ott, ahol a házimozi van, ha majd ott leszek lefotózom. De amúgy a 2.1.7.-es van fent, mert lapozgattam benne és oda volt írva, hogy 2020-as 2.1.7. van benne erre emlékszem. De, hogy hogy néz ki pontosan a menü, azt nem figyeltem meg.
Az erősítő egy 2001-es Denon3802, digitális koax-al.

(#10376) SunMount3r válasza attiss66 (#10375) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Nézd meg jobban azért azt a FW verziót... Az is lehet egyébként, hogy nem a "gyári, hivatalos", hanem annak egy mókolt úgy nevezett "Custom Firmware" változata van fent neked. Ezért is lenne jó tudni pontosan.

Amúgy akkor ez lenne ugye az erősítő: [link]
Erre Coax-on is és Optikain is kötheted a lejátszót. Akkor meg épp az SPDIF-et kell hozzá bekapcsolni, a HDMI-t meg nyugodtan kikapcsolhatod abban a menüben. Az SPDIF módot meg előbb hagynám Auto-n. Állíthatod RAW-ra is, de így minden hangformátumot passthrough, azaz átkódolatlanul küld ki a lejátszó (ez lenne az "optimális" eset, DE: ) és akadhat olyan, amit ez az erősítő nem tud dekódolni. De a filmeknél leggyakoribb DD-t és DTS-t tudja, tehát ez ritkán fordulhat elő. PCM-re csak akkor kell állítani ha se Auto-n, sem RAW-ben nem tudja dekódolni, de akkor csak sztereó lesz a hang (az SPDIF-en csak sztereó PCM tud kimenni). A HBR-t pedig úgy állítsd be, ahogy szerinted jobb hangja van.

[ Szerkesztve ]

(#10377) attiss66 válasza SunMount3r (#10376) üzenetére


attiss66
senior tag

Igen ez az, a Denon 3802-es. Megkérdezem az előző tulajt, hogy hogy emlékszik melyik van rajta a 2.1.7.

(#10378) SunMount3r válasza attiss66 (#10377) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Azt is kérdezd meg, amit írtam, hogy esetleg nem egy "Custom Firmware" verzió van e fent rajta...

(#10379) attiss66 válasza SunMount3r (#10378) üzenetére


attiss66
senior tag

Eddig nem válaszolt, de nem is gond, nem bolygatom szerintem ezt a lejátszót, amig hiba nélkül visz mindent. A fireware és software le van tőtve hozzá, ha valami gubanc lenne a lejátszóval, lehet telepíteni. De lenne egy kérdésem, hogy pendrive-ról , a rajta lévő filmeket át lehet e másolni a Q10 belső HDD-jére és ha igen, hogyan érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#10380) SunMount3r válasza attiss66 (#10379) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Van a Q10 Pro-nak egy saját, de elég fapados file kezelője, azzal is lehet (valahol az App-ok között találod). De talán hosszabb távra jobb, ha egy másikat telepítesz, pl. a Solid Explorer-t, vagy Total Commander-t ehhez. Bár utóbbiakhoz nem árt egy légegér is a kényelmes használathoz.

Amúgy van a Box-on PlayStore és működik is? (Ha nincs az is egyik jele, hogy Factory Reset volt). Bár ha nincs, úgy is megoldható, letöltős apk telepítéssel.

(#10381) attiss66 válasza SunMount3r (#10380) üzenetére


attiss66
senior tag

Kössz. Most megint nem vagyok Debrecenben, ha ott leszek, megnézem. Mi az a légegér? De nem a denevér!? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10382) SunMount3r válasza attiss66 (#10381) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

A lényege, hogy sok Android-os app elve "tapintgatós" használatra lett fejlesztve, ezeket pedig nehéz irányítani egy olyan, csak infrás távval, mint a Q10 Pro-é is (van emilyek nem is lehet így). Erre (is) megoldás egy USB-s (rádiófrekvenciás) légegér. Aminek a légegér funkcióját ha bekapcsolod, gyak. úgy működik, mint egy rendes egér ("mutatóval"), csak ezzel a levegőben kell majd "hadonásznod", hogy elérd azokat a menüket, funkciókat egy app-ban, amiket a sima IR-es távval nem lehet. Ezeken felül teljesen ki lehet váltani vele a HiMedia távirányítójának minden funkcióját is.

[ Szerkesztve ]

(#10383) attiss66 válasza SunMount3r (#10382) üzenetére


attiss66
senior tag

"...ezzel a levegőben kell majd "hadonásznod", hogy elérd azokat a menüket, funkciókat egy app-ban, amiket a sima IR-es távval nem lehet. Ezeken felül teljesen ki lehet váltani vele a HiMedia távirányítójának minden funkcióját is."
hm, nem semmi

(#10384) attiss66


attiss66
senior tag

"...az igazi, natív minőségű képért ki kell kapcsolni teljesen az Imprex képjavító motort..." nekem az ki van kapcsolva vajon? :DDD hogy kell azt kikapcsolni?
ezt a médialejátszó topikban írtad még anno/nem nekem írtad, valakinek válaszoltál/, amikor nem tudtam, hogy van Himedia topik

(#10385) SunMount3r válasza attiss66 (#10384) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

(#10386) Swenk


Swenk
tag

Üdv Mindenkinek! Ismét rátaláltam erre a fórumra. Eszembe juttatta, hogy van a fiókom mélyén egy Q10pro. Elővettem, bekapcsoltam, és-szerintem azonnal legyőzte másik, újabb medialejátszóimat. Ezek Firetv pro max, dune hd homatics box r 4k plus, és egy Nvidia shield /2019/ cső. Kép és hangminőségben mind a hármat leveri, szerintem. Van benne saját lejátszó, nem kell a kodival vacakolni, tudja a BlueRay menüt, a HDR-t meg a kadencia helyességet most vizsgálom benne. Ok, Netflix, meg társai lejátszására nem jó. Nálam a többi, újabb, megy a fiókba.... :K Köszönöm, hogy ez a régi fórum elővetette velem a jó öreg Q10-st.

[ Szerkesztve ]

(#10387) SunMount3r válasza Swenk (#10386) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

A kedenciahelyességet ne a BluRay menu app-al vizsgáld, mert azzal nem lesz az, azzal mindent 60Hz-en tol ki.

(#10388) coreska válasza Swenk (#10386) üzenetére


coreska
aktív tag

Már csak az nem világos, hogy mitől lett most ennyire jó, ha korábban a fiók mélyére került. 😃

(#10389) bagoly71. válasza coreska (#10388) üzenetére


bagoly71.
tag

Sok esetben a marketing.....
Vegyél újat ezt meg azt, mert aztán most jött el az otthoni filmezés kánaán.
Aztán - full HD x264, H264 esetén biztos - az ezer éves Sigma procis lejátszók is jobbak voltak....
Mondjuk ebből lehet vita lesz. :P

[ Szerkesztve ]

(#10390) coreska válasza bagoly71. (#10389) üzenetére


coreska
aktív tag

Akkor nálam nem jött be a marketing, mert egyszer sem került a fiók mélyére.😃

(#10391) attiss66


attiss66
senior tag

A Himedia Q10 pro-nál ez a szerkezet , Oppo BD103 EU [link] jobb hangot produkál e a médialejátszó résznél, pendrive-ről pl, és a blu ray része a dvd-t játszva, jobb hangú e, mint a Denon 3910. Ha igen, miért, ha nem, miért? :)

[ Szerkesztve ]

(#10392) SunMount3r válasza attiss66 (#10391) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Mire van kötve a lejátszó? Ha AVR-re HDMI-n, vagy SPDIF-en, akkor semmivel sem jobb a hangja.

Meg kérdéses, hogy ennek az az Oppo-nak a lokál média lejátszós része milyen formátumokkal bír el, mi az amit még "bekajál". A legutóbbi Oppo lejátszó, ami még hálózati, lokál média lejátszónak is ajánlható volt (azt is csak méregdrága custom firware-el) az az UDP-203-as volt, ez nem hiszem, hogy lenne olyan jó és még az sem volt problémamentes (magyar feliratok pl. elég gagyin mentek vele).

[ Szerkesztve ]

(#10393) attiss66 válasza SunMount3r (#10392) üzenetére


attiss66
senior tag

AVR-re digital coax-on Denon 3802-re. Tehát akkor a hang miatt felesleges megvenni egy ilyen Oppo-t.
Nézelődök egy Denon 3805-öt/az még Made in Japan, mint a 3802/, állítólag az is jó hangilag, megvenném a 3802 mellé, és bemérőmikrofonos a 3805.
A 3802-höz képest milyen hangilag a 3805/optikai , nem csak digikoax, mint a 3802/ vajon, mert a 3802 nagyon jól sikerült hangilag és megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#10394) SunMount3r válasza attiss66 (#10393) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Nézd, először is ez a HiMedia Topic, rossz helyen kérdezel ilyesmiket. A lokál média (USB pendrive, HDD, vagy akár hálózati lejátszás, az UDP-203-nál jobbat nem találsz Oppo-ban, azzal is elmondtam mi a legfőbb baj (az ékezetes magyar betűket rosszul jeleníti meg a feliratokban, de van még más is, pl. a képminőség). Ennyit erről. Továbbikaról ezekről már a BluRay lejátszós Topic-okban érdeklődj. Nem hiszem, hogy bármiben is elégedettebb lennél, mint a Q10 Pro-val, kivéve, hogy az UDP-203 visz jó néhány DolbyVision profilt is, ha ezek kellek, akkor talán, de akkor is: még ezkere is van jobb/olcsóbb lejátszó a piacon.

A hang kimenetet tekintve pedig szintén elmondtam már: digitális kimeneten nincs semmi különbség.

[ Szerkesztve ]

(#10395) attiss66 válasza SunMount3r (#10394) üzenetére


attiss66
senior tag

"Ennyit erről. Továbbikaról ezekről már a BluRay lejátszós Topic-okban érdeklődj"
csak nehogy visszaküldjenek ide, mert egy összehasonlításnál, a Himedia Q10 pro médialejátszóról érdeklődni a bluray topikban, ugyanolyan jogosultságú, mint a blu ray lejátszóról érdeklődni a Himedia Q10 pro topikban. :)

[ Szerkesztve ]

(#10396) SunMount3r válasza attiss66 (#10395) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ahogy gondolod, én, amit tudtam elmondtam, amire kíváncsi voltál szerintem megválaszoltam... Itt viszont nem hiszem, hogy több Oppo tulajra találsz.

[ Szerkesztve ]

(#10397) attiss66 válasza SunMount3r (#10396) üzenetére


attiss66
senior tag

oké, köszi

(#10398) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Van egy [Q 10 Pro] média lejátszóm és vettem hozzá a lányomnak egy [Eg102] kontrollert, hogy tudjon játszani vele.
Kérdés, hogy milyen kiegészítő app kell hozzá, hogy rendesen működjön?
Jelenleg csak " enter " funckiója van vagyis csak megnyit egy mappát, indít egy filmet ilyesmi.
Jöhet priviben is a válasz

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#10399) SunMount3r válasza Blabcsi (#10398) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Mit értesz az alatt, hogy "rendesen működjön"? Mivel az Android-os rendszer felületével, vagy játékokkal, vagy mivel?

Amúgy ha alapból nem megy vele valami, akkor szinte biztos, hogy nem is fog, tudtommal nincs ilyen app Android-ra, ami az ilyen Gamepad-eket "átvarázsolná".

Az is kérdéses, hogy ez most XInput-os, vagy D-Input-os. Van olyan is, amin lehet váltogatni a kettő között (de ez nem hiszem, hogy ilyen lenne). Mert van ami az egyikkel megy, van ami meg a másikkal (én D-Input-osra tippelem). Lehet egy XInput-ossal több szerencséd lenne, de ha akarod holnap lecsekkolhatom neked a saját Gamepad-emmel).

Ha nem játékra kell, hanem csak vezérelni a menükben, akkor inkább egy légegér, ami tuti jól működik is erre a célra és kifejezetten erre is való.

(#10400) Blabcsi válasza SunMount3r (#10399) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Roblox amivel szeret a lányom játszani.
Megköszönném ha le tudnád csekkolni.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.