Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47465) mephi666 válasza peppe79 (#47462) üzenetére


mephi666
nagyúr

e-nél hirdetett a halelem szept15 előtt 0%thm-es hitelt... 1 héten át próbáltam megvenni a tűzhelyünket: vételárnál 3x magasabb nettóval próbáltam, mindig visszadobták... naponta 1 próbát tehettem, módosítgattam mindig valamit, tettem bele a 2. alkalomtól hitelfedezeti biztosítást: minden alkalommal a leadás után 1-2 órán belül jött az elutasítás... :W felcseszett, mm-nél megpróbáltam 0% nélkül, úgy perceken belül jött értesítés, hogy átment az igényem a bírálaton, mit-hogy küldjek vissza nekik postán... akkor meg már ez cseszett fel, írtam mm-nek üzenetet, hogy sztornó: azóta sem reagáltak :D másnap e-nél 1 összegben kifizettem, 2 napon belül kihozták, beköttettük/bekötöttük 2 külön körben a gázos és elektromos részét... már 1 hete örömmel használjuk minden funkcióját... mm-nél pedig a mai napig nem reagáltak a szept17-i üzenetemre és lóg a rendelésem a levegőben :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.