Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) helenne válasza Cifu (#747) üzenetére


helenne
tag

....ja, és azért Pro Logic II is legyen benne (gondolom, én nem vagyok valami tájékozott, mert biztos van sokkal frissebb verzió, de jó ha ossza a hangot). igazából olyan 40.000-ig(..., de inkább kevesebbért) gondolkodtam, akár használtan is, csak működjön, legalább 5-6 évig és ne mint ez az ócska dimarson 2030, amit 2 éve vettem és most romlik el másodszor (évente egyszer), sőt már nincsenek hozzá alkatrészek sem!!!!!!

(#752) jolti05


jolti05
őstag

Ha valaki vásárolni akar, esetleg :) :
[link]
Jó árnak tűnik, meg kell nézni őket közelebbről.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#753) punish3r


punish3r
aktív tag

Kicsit OFF!
Ehhez az 5.1-es hangfalrendszerhez: [link] milyen hangfalkábelt és mekkora átmérővel javasoltok? Még az szeretném megtudni, h a kábelek hossza mennyiben térhet el egymástól? Pl. center, elsők, hátsók között hány cm lehet max a különbség, hogy ne ártson a cuccnak?
szerk: ja és kb 16-20 m2 a szobám területe!

[Szerkesztve]

Már a jövő sem a régi...

(#754) jolti05 válasza punish3r (#753) üzenetére


jolti05
őstag

Elég komolynak tűnik. Mármint PC kategóriában. 1,5milissel szerintem már nem lehet probléma. A méretek lehetnek eltérőek, de a lehető legrövidebbek legyenek, és az elsőké és a hátsóké is így, páronként egyezzenek meg. Ártani nem árt :)
Ez mind csak az én személyes...gondolatom, lehet, hogy nem a legmegfelelőbb.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#755) Cifu válasza MooN00 (#748) üzenetére


Cifu
félisten

Ilyen olcsó kategóriában a Kenwood, a Pioneer és a Yamaha van otthon, meg a különféle márkák egybeminden cuccai, amit én legalábbis ki nem állhatok. Hallottam Yama 361-est négy Yamaha NS-333 (front és rear) meg egy NS-C444-es (center) hangfalakkal és YST-SW012-es subbal, elég meggyőzően szóltak az árához képest filmek alatt. Nem vagyok audiofill, így azt nem tudom megmondani, hogy zenéhez mennyire lenne jó, azokkal a hangfalakkal zene alatt sem volt rossz (bár a saját rendszeremhez képest én kissé tompának éreztem a hangokat, de ez csak személyes megjegyzés).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#756) Cifu válasza helenne (#750) üzenetére


Cifu
félisten

Az AV erősítők általában egyben rádiók is, tehát ezzel a résszel nem lesz gond. A lent említett RX-V361-es Yamat vizslasd meg (itt találod a letölthető kézikönyvét: [link]). Ugyan kicsivel 40e Ft felett van, de ilyen kategóriában szerintem nem rossz vétel.

Esetleg ha csak átmeneti célra kell, akkor a használtpiacon nézz szét, pl. az AVX.hu fórumain, vagy Addel.hu és hasonló oldalak.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#757) Cifu válasza punish3r (#753) üzenetére


Cifu
félisten

Kábelek hossza: ahogy alant is írták, a lehető legrövidebb, páronként (front ill. rear) egyezzen meg. Az átmérőre én azt mondom, hogy azért egy vastagabb, mondjuk 2.5mm2 nem árthat, főleg, hogy a hátsó hangfalakhoz gondolom kell vagy 6-8m hosszú.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#758) punish3r válasza Cifu (#757) üzenetére


punish3r
aktív tag

köszi szépen Cifu és fs-zsoci! Na én úgy akarnám h center 3m, elsők 3-3m, hátsók min. 6-6m! és kábelben milyet javasolsz 2,5mm-ből? milyen márkát pl. úgy max 400Ft/m árig? meg mire kell figyelni kábelvásárlásnál? én úgy hallottam, h az a jó ha oxigénszegény rézből van, meg ha sodort! de én ilyen oxigénszegény rézből készültet neten nem igazán találok! 1 linket is nagyon megköszönnék!
előre is köszi mindenkinek!
szerk: ja és a gyári 0,7-es kábel volt, de ha csak a borítást látod simán el lehetett nézni 1,5-nek! :))

[Szerkesztve]

Már a jövő sem a régi...

(#759) Cifu válasza punish3r (#758) üzenetére


Cifu
félisten

Miután nekem több, mint 50m-nyi kábel kellett a 6 hangszóróhoz, ezért az ár nálam is nagyon fontos tényező volt, én ezért a Bandridge mellett döntöttem, ennek 350Ft mérete az AVPlanetnél. Végül az első három hangfalhoz ezt, a hátsó háromhoz 4mm2-es MediaMarkt-os kábelt használtam, mintegy egy hónapig használtam a két fronthoz 2.5mm-es Bandridge-et, majd egy hónapig próbaképpen az MM-es 4mm2-est, a kettő között igazán nem vettem észre különbséget a hangzásba, ezért maradt a Bandridge rákötve.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#760) punish3r válasza Cifu (#759) üzenetére


punish3r
aktív tag

nálam az a baj h ilyen csiptetősek a satelitek, ahova a kábelt csatlakoztathatom és max 2,5-ös fér bele, de az is sztem nagynehezen! Érvéghüvelyt vegyek a csatlakoztatáshoz? Én még ezeket a kábeleket néztem ki: gale, proel, conducfil! Esetleg vmelyiket ismered?
szerk: ja én kábelcsatornában akarom elvezetni őket a falon és így sokkal hosszabb kábelek kellenek! :O
ez mit jelent a kábelnél: OFC rézkábel?
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Már a jövő sem a régi...

(#761) Cifu válasza punish3r (#760) üzenetére


Cifu
félisten

Akkor próbáld meg az 1.5mm2-eseket, ha a 2.5mm2-est nem tudod rendesen beleaplikálni (a 4mm2-est nekem is vért izzadva sikerült például az erősítőbe belenyomni).

OFC = Oxigen Free Copper = Oxigénmentes Réz

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#762) punish3r válasza Cifu (#761) üzenetére


punish3r
aktív tag

ez még csak feltevés, mindjárt hozok egy tolómérőt! :))
megtudhatnám, h milyen szobá és cuccod van, h ennyi kábel kellett? :Y
Nekem belépő cuccnak ez is megteszi aztán később jöhet a csere passzív hangfalakra + erősítőre!

Már a jövő sem a régi...

(#763) jolti05 válasza punish3r (#758) üzenetére


jolti05
őstag

Én például Heco Vitas 500-ashoz vettem 2,5mili átmérőjű hama hangfalkábelt, ha jól emléxem 399,-ért méterét ElektroWorld-ben.
Úgyhogy szerintem ahhoz a hangfalszetthez a high-end a 2 és feles kábel :)
Nameg szerintem, igazából ilyen kategóriában nem kapsz nem minőségi kábelt. Mondjuk én a fehér színűt kerülném, elég noname-nek tűnt.
Amit vettem, az sodort és átlátszó.
Arra figyelj, majd bekötésnél, hogy a vezetéknek van egy iránya. Vagy fel van tűntetve nyillal, vagy az írás kezdete felőli vég megy az erölködőbe, jelen esetben -ha igaz- a subládába.
Linket nem dobok, ElektroWorld ;)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#764) Cifu válasza punish3r (#762) üzenetére


Cifu
félisten

A nappalim 6x8 méteres kb., a hátsó hangfalakhoz viszont erősítő-sarok-fel a tetőtérbe-el a túloldali sarokhoz-le a hangfalhoz útvonalon jut el a kábel. A center ~1.5m, a két front 2-2m, a két hátsó ~16-16m, a hátsó center pedig 17m kábelt kapott. Az erősítő egy Onkyo SR-505E, a két front Yama NS-555, a center NS-C444, a két hátsó és a hátsó center pedig NS-P70 hangfalakból áll.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#765) punish3r válasza Cifu (#764) üzenetére


punish3r
aktív tag

nem semmi cucc, majd ha keresek talán én is össze tok dobni 1 ilyet! asszem az általad ajánlott kábel és e között döntök majd: [link]! És a mélyládád milyen?

fs-zsoci: hát a gyári kábelen nem volt semmi irány! én csak bekötöttem, rem nem csesztem el semmit! Ez annyira fontos? :F

[Szerkesztve]

Már a jövő sem a régi...

(#766) jolti05 válasza punish3r (#765) üzenetére


jolti05
őstag

Én sem keresek, hülye diák vagyok :) Csak befürödtem a Genius 5000-ressel, és nagy vásárlásra adtam a fejem.
Őszintén, nekem a linken látható kábel is tökéletesen megfelelne, csak melóztam akkoriban, és nem tudtam volna elmenni boltozni, ElektroWorld meg itt van 10 percre, ezért vettem ott kábelt.
Nincsen mélyládám, mert nincs rá szükség :B Egyébként tényleg brutál mélyet adnak a kis Genius Home Theater-emhez képest. Gondolkodtam már mélyládában, ha összejön a pénz rá, akkor:
Heco Vitas Sub 20A [link]
Heco Vitas Sub 25A [Ugyanaz, csak nagyobb és erősebb]
Csak hát nem két fillér, és nemmellesleg újonnan már elég kevés helyen található meg.

Nem, szerintem nem annyira fontos, de elvben megvan az iránya, és várható hangminőségjavulás (amit lehet nem hallassz, de kimutatható :P ) Meg talán egészségesebb a kábelnek. Nem hiszem, hogy ezzel bármit is elcseszhetnél :)

És most egy közérdekű közlemény:
-Zenét hallgattam, és a jobb oldali hangfal elhallgatott, pár másodpercre kattant egyet, és újra szólt. :F Nem értem. Remélem nem akarja megadni magát az erősítő. Bár, addig tegye, míg garis. Már csak két év 11 hónap és 1 hétig :DDD

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#767) Cifu válasza punish3r (#765) üzenetére


Cifu
félisten

Hát azért nem is valami hú, de komoly. :)
A mélyláda egy Yamaha YST-FSW-100-as. Ez mondjuk a rendszerem gyenge pontja, mert sajnos a durvább robbanásoknál fél hangerő felett durván berezonál, ha viszont lejjebb veszem, akkor meg a halkabb dolgoknál egyáltalán nem hallani. Azt már kitapasztaltam, hogy ha valami stabil alapra lenne rárögzítve, akkor semmi gondja, szól szépen. Már csak azt kell megmachinálni, hogy valami esztétikus és jóóóóóó nehéz alapot alplikáljak rá. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#768) jolti05 válasza Cifu (#767) üzenetére


jolti05
őstag

Elég érdekes egy subláda :) 75W, ha jót néztem, és gyenge? Illetve nem a legjobb?
Szerintem én Heco mélyládát fogok venni, ha addig élek is :) Nagyon meggyőzött a márka. Csak nem olcsók sajnos.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#769) Cifu válasza jolti05 (#768) üzenetére


Cifu
félisten

Nem azt mondtam, hogy gyenge, hanem azt, hogy ha túl erős hangot kellene kiadnia, akkor elkezd rezonálni, mivel túl könnyű. Ha a kezemmel a földhöz szorítom, akkor semmi gond. Ugyebár a mélynyomóknál is van egy ökölszabály, miszerint minél nehezebb, annál jobb. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#770) jolti05 válasza Cifu (#769) üzenetére


jolti05
őstag

Igen-igen, úgy értettem, csak rosszul fogalmaztam :) Ökölszabály, nem hallottam még, csak a lényegét :D Szóval értem. Tehát ha ráraksz valamit, akkor minden oké vele? És nyomja keményen azokat az alacsony herzeket? :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#771) Cifu válasza jolti05 (#770) üzenetére


Cifu
félisten

Yepp, pontosan ez a helyzet. Egyszerűen olyan erővel szólal meg, hogy maga a mélynyomó is elkezd mozogni. Nem a doboza maga, hanem doboz kis súlya okozza a problémát. Ha a mélynyomó talpát fogom, és szorítom a földhöz, akkor is megszűnik a rezonancia.

Amúgy relative szépen szól, nyilván nem hasonlítható egy negyed millás KRF sub-hoz, de azért érezni a gyomorban pl. a vadászgépek hangját a Red Flag-ben. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#772) punish3r válasza Cifu (#767) üzenetére


punish3r
aktív tag

hát azért sztem nem kéne szégyenkezni a cuccoddal! az enyémmel össze se lehet hasonlítani! :O
a mélyet sztetek hova tegyem? sarok esetleg? és milyen irányba nézzen? most a számítógép asztal közepén (a földön) van egy 600X600X700 mm-es üresség és ott van!
szerk: és még egy kis OFF! a rearek jóval halkabban szólnak mint a frontok, ez mitől lehet (XtremeMusic hangkarival szólnak)?
mintha csak zenénél, filmnél talán nem! :F majd hnap ráhallgatok még1szer!
fs-zsoci: az minőségi kábel amit linkeltem, sztem hama-nál jobb, de homályosítsatok fel ha nem jól tom.. :R
[Szerkesztve]


[Szerkesztve]

Már a jövő sem a régi...

(#773) punish3r


punish3r
aktív tag

a minőségi az idézőjelben, mihez képest...

Már a jövő sem a régi...

(#774) jolti05 válasza Cifu (#771) üzenetére


jolti05
őstag

Ez egy jó hír. Azért, mert ahogy nézem, egy ez 30e-res mélynyomó. Legalábbis ahol néztem, ott annyiba került. Szóval ha én egy Heco Vitas Sub 20A-t szeretnék, ami szintén 30e, az jól szólhat :P Lehet fura gondolat, de szerintem logikus :B

Jó, persze, nincsenek hihetetlen nagy elvárásaim, szerintem én is azt mondanám a ládádra, hogy jól szól.

punish3r: Igen, a sarokban kellene elhelyezni. De az asztal alatt se lehet olyan nagyon rossz helye.
Az érdekes. Hallgasd meg még 2x, mert nem kellene halkabban szólniuk, hacsak software-esen vagy ''hardware''-esen nem tekerted le a hangerejüket.
Igen, szerintem is minőségibb :P De nekem a hama is megfelelt, főleg, hogy csak azt tudtam vennni :D Szerintem bátran nevezhetjük minőséginek :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#775) Cifu válasza punish3r (#772) üzenetére


Cifu
félisten

A mély poziciójának belövésére én a következő ''taktikát'' alkalmaztam: fogtam a Star Wars Ep.2 DVD-t, angol nyelv (ez ugye Dolby Digital EX), lejátszás, majd elkezdtem szépen sétálni a szobába, miközben ugye a Amidalaa hajója dübörög a subból. :)

Ezt eljátszottam párszor, más-más pozicióba rakva a mélynyomót, és így sikerült kisilabizálni, hogy melyik az ideális hely a számára.

A hangfalak hangereje erősítő esetén állítható külön-külön. Viszont egyáltalán szólnak a hátsók zenelejátszásnál? Mert ha gépről játszol zenét, akkor ugye olyan lejátszó is kell, ami 5.1-ben nyomja ki a hangot!

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#776) punish3r válasza Cifu (#775) üzenetére


punish3r
aktív tag

persze foobarral küldöm és szól 5.1-ben, csak jóval halkabban mint a frontok! de most meghülyült a kari drivere uh rakom fel újból (bedigtam fülest és most sehogy se akar úgy szólni (5.1-es hangrendszer) ahogy volt, pedig mindent jól dugtam vissza :W )!
szerk.: ugye nekem a mélyládában van az erősítő

[Szerkesztve]

Már a jövő sem a régi...

(#777) punish3r válasza punish3r (#776) üzenetére


punish3r
aktív tag

hát driver újratelepítés után is jóval halkabbak a hátsók! :O

Már a jövő sem a régi...

(#778) jolti05 válasza punish3r (#777) üzenetére


jolti05
őstag

Fú. Nade, akkor neked most ilyened [link] van egy X-Fi-vel?
Próbáltad hardware/software-esen állítgatni a hátsók hangerejét?
Azt kellene -szerintem- még megnézned, hogy ugyanez a hiba fennáll-e, ha integrált hangkarival nyomod a hangot.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#779) ricpet válasza Cifu (#764) üzenetére


ricpet
tag

Milyen az Onkyo SR-505E erősítő? Megvagy vele elégedve? Én az Onkyo SR-605E-t nézegetem most és tetszik a tudása.
Csak kérdés, hogy milyen a hangja. Zenére és házimozira szeretném használni.

Köszi

[Szerkesztve]

(#780) punish3r válasza jolti05 (#778) üzenetére


punish3r
aktív tag

aha így van! most meg még azt vettem észre, h a beszédhangok minden satelitnél jóval halkabbak, de pl. robbanások meg minden más megfelelő hangerőn szólnak! ez mitől lehet?
jah és CCCP kodek pakk van fenn jelenleg! amúgy a satelitek hangerejét külön tom távirányítóval állítani, da alapből akkor se kellene h halkabbak legyen a hátsók!
asszem inkább X-Fi totyikba írok, nem offolok itt tovább...

[Szerkesztve]

Már a jövő sem a régi...

(#781) Cifu válasza ricpet (#779) üzenetére


Cifu
félisten

Szerintem ebben az árkategóriában nagyon jó, ugyan a Denon-rajongók mindig leszólnak ezen véleményem miatt, de hiába, nekem nagyon bejött. :))

A 605-ös ráadásul tudja a DD TrueHD és a DTS-HD dekódolást is, amit az 505 sajna nem (ez az egy problémám van vele amúgy).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#782) jolti05 válasza punish3r (#780) üzenetére


jolti05
őstag

Ez normális. A satellitek csak a térhatást szólgálják, ne várj belőlük beszédhangot, az a center feladata.
Próbáltál már más codec-pack-et is?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#783) ricpet válasza Cifu (#781) üzenetére


ricpet
tag

Nekem sincs sok bajom az Onkyo hangjával.
Heco Victa hangfalam van és azt mondják ahhoz nem a legjobb az Onkyo. Erről mi a véleményed?

(#784) _Lacos_


_Lacos_
tag

Yamaha rx-v359 hm erősítő eladó, több mint 1év garival. [link]

N36L, X61, X200.P8700/4G/830SSD/AFFS, L520/830, Pug306RG1.6, SONY50W829

(#785) Cifu válasza jolti05 (#782) üzenetére


Cifu
félisten

Ez így nem igaz. Azért a szateliteknek sem árt, ha tudnak beszédhangot normálisan megszólaltatni, persze tény, hogy ez az esetek döntő többségében a center dolga.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#786) Cifu válasza ricpet (#783) üzenetére


Cifu
félisten

Nem tudom, sajnos még nem hallottam Onkyo erősítő + Heco hangfal párosítást. De miért, mi lenne akkor jó erősítő a Heco-khoz? Egy kétszer ennyibe kerülő Harman/Kardon? :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#787) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok :)
bocsi, hogy belekontarkodom a topicba, de tudtok olyan oldalt, ahol nem csak erositok eleje, hanem a hatulja is le van fenykepezve...? :)

(#788) ricpet válasza Cifu (#786) üzenetére


ricpet
tag

A H/K nem jó zenére egyáltalán. Nagyon csúnyán szól, több helyen hallgattam. Nagyon gyenge a közép és nagyon mély, mindent elnyom szinte teljesen.
Viszont a Cambridge Audio Azur 540R V3, ami most jön nagyon klassz darab lesz.
Úgyhogy azt hiszem ennél maradok.

(#789) punish3r válasza Cifu (#785) üzenetére


punish3r
aktív tag

feltettem a power DVD 8-t és ott már nincs ilyen probléma (más lejátszóknál igen, pedig eddig nem volt), de a rearek még mindig halkabbak 5.1-ben zenénél, filmnél még most tesztelem! mélyet akk mindenképp a satelitek sugarán kívül tegyem?

[Szerkesztve]

Már a jövő sem a régi...

(#790) #54715584 válasza ricpet (#788) üzenetére


#54715584
törölt tag

ezert is jo egy kulonallo melynyomo, amin tudod szabalyozni a mely hangok hangerejet es dinamikajat/tartomanyat :)

(#791) Cifu válasza #54715584 (#787) üzenetére


Cifu
félisten

A legtöbb gyártó honlapján megtalálhatóak, de az Onkyo ([link]), a Yamaha ( [link] ), és a Pioneer ( [link] ) esetében biztos.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#792) Cifu válasza ricpet (#788) üzenetére


Cifu
félisten

Hát én hallgattam H/K 145-ös erősítőt többféle hangfallal is egy boltban, és elég meggyőző volt zene alatt, de izlések és pofonok...

Az CA Azurokról sok jót hallottam, sajnos személyesen még nem hallottam egyszer sem. :\

[Szerkesztve]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#793) jolti05 válasza Cifu (#785) üzenetére


jolti05
őstag

Akkor én már inkább nem is szólok semmit.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#794) Cifu válasza jolti05 (#793) üzenetére


Cifu
félisten

Nem kell félreérteni. :)

Egyszerűen arról van szó, hogy amit mondasz, az egy mozifilmnél még igaz többnyire, de itt ugye játékokról is szó van, hiszen gépre van kötve a hangfal. Játékok esetén teljesen normális, hogy elöled-mögötted, akárhonnan szólhat a beszéd (Half-Life 2 és társai esetén, vagy RPG játékokban, például).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#795) #54715584 válasza Cifu (#791) üzenetére


#54715584
törölt tag

koszi :R

(#796) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Szasztok!

Van egy Sony STR-DE425 erölködőm. Szerintetek mennyit ér ? :U

(#797) Cifu válasza Freddy TNT (#796) üzenetére


Cifu
félisten

Kereslet kínálat elv működik a használtpiacon. :)
Szerintem nézz körül a Vaterán és a hasonló helyeken, de egy ilyen relative régi házimozi erősítő ára saccra 15-20e Ft körül mozoghat.

[Szerkesztve]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#798) jolti05 válasza Cifu (#794) üzenetére


jolti05
őstag

Kifejezetten DVD filmekre értettem :) Nem is tudok kapásból olyat mondani, ahol még csak centeren jön a beszédhang.
Azt nem figyeltem, hogy a játékok is szóba kerültek :B

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#799) punish3r válasza jolti05 (#798) üzenetére


punish3r
aktív tag

megnéztem DVD lejátszón 5.1-es filmnél h mi a helyzet! Itt is halkabbak a hátsók, de sztem 5.1-nél nem is olyan hangosak mint az elsők! Ezért 5.1 nem? :F A hangkarit visszaküldtem, remélem amit kapok helyette az már jó lesz!

Már a jövő sem a régi...

(#800) jolti05 válasza punish3r (#799) üzenetére


jolti05
őstag

Huha, nem sokat szoktam dvd-zni, de elvileg jóval kevesebbet dolgoznak a szatellitek film közben. Lesz új hangkarid, majd kiderül, mi a helyzet. :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.