Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Gregorius válasza Fantasy (#850) üzenetére


Gregorius
őstag

Sajna az újabb filmekkel mind ez a gond. Ragaszkodnak a 2-2.5 óra játékidőhöz, abba meg nem fér bele az egész. Ez ügyben a Goblet of Fire még rosszabb lesz, például Dursley-ék egyáltalán nem lesznek benne.

[Szerkesztve]

(#852) neduddgi válasza Fantasy (#850) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ahogy mondod. Én úgy éreztem, hogy eltűnt a harmadik filmben az első két rész hangulata. Az is volt az érzésem, hogy csak úgy ledarálták a történetet. Szerintem ennek fő oka, hogy a második rész után lecserélték a RENDEZŐT.
:F :F :F

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#853) Fantasy válasza neduddgi (#852) üzenetére


Fantasy
tag

Lehet de télleg *****ták az egész filmet

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#854) mayerlaci válasza Fantasy (#853) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Hát nem a legjobb lett de Sirius nagyot alakitott.

(#855) neduddgi válasza Fantasy (#853) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Igen. Ha megnézed a Dvd-n, láthatod, hogy más, mint aki az első két részt rendezte. A 3. részhez valami lengyel ''művészfilm-rendezőt'' szerződtettek, pedig hát a művészfilm rendezőktől mentse meg az embert az isten! Ezek tudnak olyan dögunalom filmeket csinálni, ami nem szól semmiről csak az ego tudatalattijának bal alsó csücskének lelkiéletéről, nincs ember aki végig tudná nézni, pedig minden filmfesztiválon 17 díjat kap. :O :O :O

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#856) neduddgi válasza mayerlaci (#854) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Nem a színészekkel volt itt a baj, meg nem is történettel. Kellett volna még a film idejéhez 20 - 30 perc, hogy néha megálljon a sodrás és érezni lehessen azt a hangulatot, ami miatt az első két rész olyan sikeres lett. De itt csak ( nézd meg, és ellenőrizd) szinte csak a párbeszédeket gyömöszölik be a filmbe, egy csomó minden nem jön át a könyvből, mert a film úgy el van kapkodva.
:( :( :(

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#857) Caesarion válasza mayerlaci (#854) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Igen, Sirius mint ''ember'' nagyot alakított... de kutya képében igazi nagy csalódás volt számomra. Mi az hogy egy térdig érő korcs átváltozva? jah, és majd ő állít meg egy vérfarkast ( bár az is nyeszlett volt, de legalább megtartott néhány vonást Lupinból)...nem azt mondom hogy akkora legyen mint Bolyhoska, vagy Cerberus, de azért egy bernáthegyi nagyságot adhattak volna annak a 80-90 kilós embernek.

s a filmből nemcsak azoknak fájnak a kimaradt jelenetek akik olvasták, van ismerősöm aki csak a filmet látta és jött kérdezgetni hogy ''akkor ez most hogyis volt?''

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#858) neduddgi válasza Caesarion (#857) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Pontosan. Valahogy úgy fogta fel a rendező a dolgot, mint mikor egy-egy Jézus filmet, vagy második világháborús filmet készítenek a rendezők. Egy csomó minden hiányzik a könyvből, arra számítva, hogy mindenki aki megnézi, az olvasta már többször is. Igazából csak elég mazsolázgatni benne. Mondom még egyszer, szerintem még 20 - 30 perc kellett volna plusz film idő. :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#859) Caesarion válasza neduddgi (#858) üzenetére


Caesarion
aktív tag

már nem emléxem melyik mozifilm volt, de egy 3 órásra ültünk be haverokkal, és 1.5 óra után volt egy 10 perces szünet, majd visszatekerve a filmben 5-8 percet folyt a vetítés tovább. Itt is meg lehetett volna oldani...

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#860) Gregorius


Gregorius
őstag

Bővebben: link
Indul a hajsza...;)

(#861) neduddgi válasza Caesarion (#859) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ezt kellett volna választani itt is.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#862) Fantasy


Fantasy
tag

Mindenesetre ez a hajsza egy botrány. Mi lesz ha már a könyvesboltba se mehetünk úgy be hogy ne motoznáak meg minket, vagy megnéznék a táskákat? vagy kérik a személyinket? Mert netán itt is elindul ez a hajsza és akkor már lézzerrel kitörik az ablakot és ellopják a könyveket , vagy laptoppal feltörik a riasztót. Már pedig szerintem ilyenre is számítanunk KELL! :o

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#863) Fantasy


Fantasy
tag

Hahó többiek? Hol vagytok?

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#864) Petike168


Petike168
aktív tag

Na valaki már látta a filmet!
Aki nem kiváncsirá, hogy mi lesz benne az ne olvassa el ezt!


Egy MuggleNet olvasó, Hope, részt vett a Tűz Serlege teszt vetítésén Chicago-ban a múlt szombaton és leírta töviről-hegyire milyen is volt a film

Egy barátom meghívott egy ismeretlen vetítésre, melyre a „Fantsztikus négyes” premierjén kapott két jegyet.
2 órával hamarabb értünk oda, és amíg vártunk, elvették a mobilunkat, pénztárcánkat, fényképezőnket, stb. Biztonsági ellenőrzésen mentünk keresztül, bélyeget kaptunk a kezünkre, leültünk… erre ott ült Mike Newell! De én nem beszéltem vele- igazából senki sem. Ezután délután kettőkor azt mondták nekünk, hogy mi vagyunk a „ Harry Potter és a Tűz serlege” első közönsége! Sokan közülünk elkezdtek találgatni, mert a legnagyobb részük 8-14 év körüli volt, de volt néhány 16 éves csoport is (köztük mi is). Akárhogyan is, hatalmas éljenzés tört ki és a lámpák kialudtak. Miután a film véget ért, visszajöttek a fények és nekünk ki kellett töltenünk egy két-oldalas felmérést.

Összegzés:

Azzal kezdődött a film, hogy Nagini, a kígyó kúszik a füvön keresztül, és ez az első fejezete a negyedik könyvnek, ahol az öreg kertész teát főz. Fényt lát a régi Denem-házban, és egy-két pillantást vethetünk a nagyon fontos temetőre is, ezután rábukkanunk Féregfarkra és Voldemortra (akit eltakar a szék) és-ezt figyeljétek- ifjabb Barty Kuporra!!!! Nyíltan tervelik ki az egész Mordon- akciót.

Tudjátok mi következik - eddig minden nagyon hű volt a könyvhöz, eltekintve attól, hogy Barty Kupor ott volt. Ezután Harry felébred, mi azt hisszük mindez csak álom volt, ő, Hermione és a Weasleyk (Molly és Percy nincsenek benne a filmben) mennek a Világkupa döntőre Amos és Cedric Diggory-val (az utóbbi nagyon helyes volt, ahogy kiugrott egy fa mögül) és nagyon szép computer grafikát láthatunk csomó sátorral. Alapvetően a Kviddics Világkupa nagyon rövid ahhoz, hogy megismerjük Viktor Krum személyiségét, ezután beköszönt az éjszaka. Az ikrek és Hermione, Ron-t piszkálják Victor Krum miatt, amikor Mr Weasley mondja nekik, hogy fussanak. A sátrak a kempingek égnek és először láthatjuk a halálfalókat! Nagyon félelmetes! Láthatunk néhány muglit az égen, akik zöld lángokban lebegnek, de ez minden. A maszkjuk egy fél koponya, ami mindent takar, kivéve a szájukat és Kluk Klux klános talárjuk van, csak feketében. Harry-t eltapossák és elájul. Amikor felébred, meglátja az ifjabb Barty Kuport (Winky, a házimanó teljesen ki van vágva a filmből, csak úgy, mint Dobby), amint felküldi az égre a sötét jegyet és bemutatkozik nekünk az idősebb Barty Kupor, amint éppen őrjöng.

Bla, bla, bla, a vonatot látjuk később menni… Harry küld egy üzenetet Siriusnak, és abban a pillanatban, amikor a trió megérkezik a Roxfortba, láthatjuk a Beuxbatons repülő lovait és a Durmstang hajóját, amelyek szintén megérkeznek a Roxfortba. Valamikor ez alatt, sajnos nem emlékszem, hogy még az előtt, hogy megérkeznek a külsősök, vagy az után, de Dumbledore megtartja a szokásos beszédét. Beszél a Trimágus tusáról és bemutatja először a Beuxbaton-os lányokat (akik bemutatnak, egy kis balett szerű táncot) és a Durmstang fiúkat (ők valami érdekes kung-fu-s táncot mutattak be botokkal és szikrákkal mindenhol). Ezután Mordon érkezik, akit bemutat Dumbledore.

Ok, ok.. ezután láthatjuk a tűz serlegét. Ezután a fiúk visszamennek a hálókörletbe, azt hiszem. Nincsen egyetlen tanóra sem a filmben, kivéve Mordon óráját a Főbenjáró átkokkal, csak jeleneteket látunk a tanórák közötti időben, a termekben és a könyvtárban (Pitonnal van egy nagyon vicces jelenet), valamint az ebédlőben. Ok, szóval egyszer mindenki összesereglik a serleg körül, és megtudjuk, hogy Fleur, Krum és Cedric (ah, de helyes) bejutott a tusára. Mindenki tapsol, Fred és George szakállat növesztett, hála a próbálkozásuknak, Hermione pedig bosszankodik. Ennél a pontnál kezd zavaros lenni a sztorim. Szóval ez a serleges rész nagyon hű a könyvhöz. Mindenki nagyon meg van sértődve Harry-re, mert azt hiszik, hogy ő dobta be a nevét. Itt van egy rövid jelenet, melyben Dumbledore, Mordon, McGalagony és Piton tanácskoznak egy kis teremben a Nagyteremnél, és előkerül először a Merengő, ahová Dumbledore beleteszi azt az emléket, amikor Dumbledore felolvasta Harry nevét a serlegből.

Ron-nak és Harry-nek folyamatosan tart a harca néhány jeleneten keresztül, mert Ron mérges, mert Harry nem mondta el neki, hogy benevezett a Tusára, meg hogy, hogy csinálta, meg, hogy folyton hősködni akar, stb.. Tesz néhány kijelentést, miszerint ő a „Hülye Ronald Weasley, Harry Potter hülye barátja.”. Ez szomorú picit. Ezután láthatjuk a híres „Potter a bénák bajnoka” kitűzőket. Ron és Harry még mindig veszekszik. Hermione mondja Harry-nek, hogy Ron látta Hagridot, és azt üzeni Harry-nek, hogy találkozzanak. Harry látja Madam Maximot Hagriddal (aki úgy néz ki, mint egy transzvesztita és magasabb Hagridnál is). Látja a sárkányokat és elmondja utána Cedric-nek. Találkozunk ezután Rita Vitrol-lal. Bámulatos, tökéletes, tényleg. Szerintem nagyon olyan, mint a könyvben. Fred és George folyamatosan fogadásokat kötnek Harry életével kapcsolatban. A versenyzők kiválasztják a sárkányokat, Hermione pedig megöleli Harry-t, mert azt hiszi, hogy meg fog halni, és elkezdődik az első próba. Csak Harry-t látjuk küzdeni a sárkánnyal. Nagyon hosszú és csodás jelenet. Bámulatos harcot látunk Harry és a sárkány között. Harry a seprűjén repül. Később a Griffendél klubhelységében bulit rendeznek Harry-nek. Cedric elmondja Harry-nek, hogy az aranytojást a víz alá kell tenni. Harry megcsinálja és Hisztis Mirtyl is itt van a fürdőben és tanácsokat ad. Hallhatjuk a sellőket.

A második próba is számítógépes effektekkel volt megcsinálva, és nagyon jó volt. NEVILLE adja Harrynek a varangydudvát. Nagyon ijesztő volt a víz alatti jelenet. Harry második helyezett lett azért, mert megmentette Gabriell-t és Ront. A négy túsz nagyon viaszbábú szerű volt, nem a színészek voltak.

Ron kihívja Fleur-t beszélni, láthatjuk utána tök sápadtan és leverten, Cho pedig visszautasítja Harry-t, de később elnézést kér a Bagolyházban. Nagyon sok aranyos jelenet volt, amikor Harry és Ron beszélgetnek arról, hogy nincsen randiuk, és láthatjuk, ahogyan Fred megkéri Angelina-t, hogy menjen vele a bálba, nagyon hasonló módon a könyvhöz.

LESZ EGY TÁNCÓRÁS jelenet. McGalagony kötelezi az összes Griffendélest, hogy vegyenek táncórákat. A karácsonyi bál FANATSZTIKUS! Hermione gyönyörűen nézett ki. Ron nagyon röhejes volt. A Patil testvérek is kicsípték magukat. A zenét biztosan nem a Walpurgis leányai szolgáltatta, mert mind fiúk voltak a tagok. (Megjegyzés: a beszámoló biztosan nem tudta, hogy a Walpurgis leányai banda tagjai mind fiúk)

Később lesz egy jelenet, mikor Harry és Hermione beszélgetnek Viktor Krumról.

Az idősebb Barty Kupor holttestét a trió és Hagrid találja meg a Tiltott rengetegben.

A harmadik próba ok, a szfinxet, úgy ahogy van, kihagyták, és volt egy hátborzongató köd, ami megbűvölte Viktor Krumot. Fleur-t elvitte néhány…….., Harry megmentette Cedric-et ugyanettől a fajtól. A zsupszkulcs elviszi őket a temetőbe. A végkifejlett teljesen olyan, mint amilyen a könyvben volt. Virtuálisan semmit sem változattak. Voldemort, akit Ralph Fiennes játszott BRILLIÁNS volt. A jelenet, ahol Féregfark levágja a kezét és megvágja Harry-t nagyon hátborzongató. Nagyon, úgyhogy én biztosan nem engednék be fiatalabb gyerekeket a mozikba semmiképpen. Sötétebb a harmadik résznél. Harry nem engedi el Cedricet, miután visszahozta a holttestét a Roxfortba. A holtteste fölött sír. Nagyon megható.

Megtudjuk, hogy valójában Mordon az ifjabb Barty Kupor.

Azzal fejeződik be, hogy Dumbledore tiszteletet ad Cedric emlékének, mindenhol fekete zászlók voltak és mindenki szomorú volt. A trió, ezután arról beszél, hogy minden megfog változni most, hogy Voldemort visszatért és viccek vannak arról, hogy talán Harry és Ron nem fog írni Hermione-nak. Vége.

Nos az én véleményem: WOW. Ez a film messze a legjobb, amit eddig láttam. Nagyon szerettem a harmadikat, mert Sirius és Lupin a kedvenc szereplőm, de nem tagadhatom le, hogy ez abszolút mesés volt. A hormonok sokkal magasabbra hágnak, mint a könyvben. Útálom ezt mondani, de megtartották az összes Ron/Hermione jelenetet és nagyon sok Harry/Hermione jelenet van a filmben. Fred, George és Neville sokkal nagyobb szerepet játszik a filmben. Nagyon tetszett még, amikor Ron és Hary veszekedtek, amikor kiderült, hogy Harry bajnok lett. Daniel Radcliffe vásznon való sírása nagyon sokat fejlődött a harmadik rész óta. Azt kell mondanom, hogy a vége kicsit összecsapott volt, nagyon hamar vége lett, nem mutatták Barty Kupor halálát és kivágták a csodálatos gyengélkedős jelenetet, amikor Sirius találkozik a Weasley családdal és Dumbledore, azt mondja neki, hogy maradjon Lupinnál. Eltekintve az utolsó borzalmas tíz perctől, a film nagyon élvezetes, nagyon hű a könyvhöz. Nagyon akció-dús és nagyon romantikus. Szuper!



[Szerkesztve]

(#865) asimov válasza Petike168 (#864) üzenetére


asimov
aktív tag

Kiváncsivá tett, de az nem tetszik, hogy Dobby-t és Winkyt kihagyták...

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#866) neduddgi válasza Petike168 (#864) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Köszi! :C De ki volt a Rendező? Ugyanaz aki a 3. részben? Visszajött az 1. - 2. rész rendezője, vagy találtak egy 3.-at? :F

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#867) HolloW válasza neduddgi (#866) üzenetére


HolloW
senior tag

Directed by
Mike Newell

STEAM - KOBRA KAI!

(#868) Fantasy


Fantasy
tag

Rólam tudni kell hogy iszonyatosan Harry Potter rahongó vagyok. Mostmár eszméletlenül érdekel a film. De az engem is bánt higy kihaggyák Dobby-t Winky-t Molly-t és Percy-t. No meg a végén a gyengélkedős szerepet pedig azt úgy imádtam olvasni. Ettől függetlenül én akarom megvenni az első mozi jegyet Gödöllőn.

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#869) neduddgi válasza HolloW (#867) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Most fáradt vagyok, de holnapig utána nézek, ez azonos-e a 3. rész rendezőjével. :U

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#870) HolloW válasza neduddgi (#869) üzenetére


HolloW
senior tag

Az első kettőt Chris Colombus rendezte a harmadikat Alfonso Cuarón a negyediket pedig az imént említett.

STEAM - KOBRA KAI!

(#871) Fantasy válasza HolloW (#870) üzenetére


Fantasy
tag

Szerintem a pasas tök ronda eltekintve hogy ilyen jól megcsinálta a filmet.:U

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#872) HolloW válasza Fantasy (#871) üzenetére


HolloW
senior tag

Nem hiszem, hogy a filmben bámulnod kell a randa képét ;)

STEAM - KOBRA KAI!

(#873) Fantasy válasza HolloW (#872) üzenetére


Fantasy
tag

Ez igaz.:))

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#874) HolloW


HolloW
senior tag

Megjelent külföldön a 6. könyv ? :F

STEAM - KOBRA KAI!

(#875) bdav válasza HolloW (#874) üzenetére


bdav
őstag

jobb helyeken ma éjféltől lehet kapni, remélem nekem is hamarosan a kezeim közt lesz egy példány :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#876) _az


_az
senior tag

napupákok! megvolt az első screener vetítés a 4. filmből!!! még abszolút bétás, ez ilyen próbaszerűség volt, de így is elismerően írnak róla, szal biztató.

Bővebben: link

az

(#877) _az válasza neduddgi (#852) üzenetére


_az
senior tag

hmm nemistudom... én csa k 3.at láttam de az tökre teccett. az első kettőt meg lehúzzák nonstop. na asszem be kéne pótolnom a lemaradást :D

az

(#878) neduddgi válasza HolloW (#870) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Lényeg az, hogy a 3. rész rendezőjét menesztették. Bár jobb lett volna, ha Chris Colombus hozták volna vissza, de mindegy, az Alfonso gyereknél csak jobb lehet.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#879) Petike168


Petike168
aktív tag

Megjelent a Harry Potter és a Félvér herceg!:))

(#880) maszat válasza Petike168 (#879) üzenetére


maszat
senior tag

Az jó. És melyik főszereplő hal meg benne?

(#881) Harrylles


Harrylles
aktív tag

Hátterek:

Bővebben: link
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#882) Gregorius válasza Gregorius (#847) üzenetére


Gregorius
őstag

Az OOTP rekordja kb. 7 óra volt...
A HBP-é meg 13 óra :D
De még csak a könyv első fele.
A fejezetcímek: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#883) neduddgi válasza Harrylles (#881) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Az a háttérből is látszik, hogy jól lettek kiválasztva a karakterek. Krum, Fleur és Cedric. (Én sem tudtam volna jobban...) Most már hiszek az egész 4. rész színvonalában... :U :U :U

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#884) Petike168


Petike168
aktív tag

NA! A félvér herceg már terjed a net-en e-book formájában! Ez aztán a gyorsaság! :))

(#885) Necrolyte válasza Petike168 (#879) üzenetére


Necrolyte
tag

Fantasztikus. Gondolom már meg is vette innen valaki az angolt. :C

To die, to sleep...

(#886) Petike168 válasza Necrolyte (#885) üzenetére


Petike168
aktív tag

Én ezt az e-book-ot olvasom most, de sajnos nem vagyok valami nagy angolos, ugyhogy semmit nem értek belőle :(

(#887) Necrolyte válasza Petike168 (#886) üzenetére


Necrolyte
tag

Angol nyelven felrakták a netre? Én inkább megvárom a magyart, egy jó fordítás megér egy fél évet még (egyáltalán annyi?), aztán úgy is elolvassa az ember néhányszor.

To die, to sleep...

(#888) Petike168 válasza Necrolyte (#887) üzenetére


Petike168
aktív tag

HÁt figyelj! Biztos lesz valaki, aki lefogja fordítani magyarra, és azt is felfogják rakni a netre!Ez szvsz 2 héten belűl megfog történni! Az is biztos mondjuk, hogynem lesz egy színvonalas fordítás, aki nem bír már tovább várni, annak ez is elég lesz!

(#889) rup1u5


rup1u5
nagyúr

mit esznek az emberek annyira ezen?
csak azért kérdezem mert mindíg látom a tv-ben mikor megjelenik az aktuális rókabőr, hogy eszméletlen a felhajtás körülötte.

Vajon azért népszerű ennyire mert nagy a hírverés körülötte vagy fordítva?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#890) Gregorius válasza Necrolyte (#887) üzenetére


Gregorius
őstag

Már egy ideje. Az első teljes példányt kb. szombat 1600-kor láttam, szóval viszonylag gyorsan legyártották.
A magyar fordítás meg, hááát, színvonalas szokott lenni, de a poénokat nem mindig sikerül eltalálni.

(#891) Petike168 válasza rup1u5 (#889) üzenetére


Petike168
aktív tag

Hát figyelj! Az első Harry Potter megjelenésekor, senki nem tudott róla semmit, mégis több millóan vették! Éppen ezért lett olyan hírverés körülőtte, és vették meg még többen!

(#892) Petike168


Petike168
aktív tag

Bazz! mEpróbáltam lefordítattni egy programmal a könyvet! A Dumbledore-t tudjátok, hogy fordította? Dongó!!!:Y:DDD:C

(#893) neduddgi válasza Petike168 (#892) üzenetére


neduddgi
aktív tag

És? Hol itt a probléma? Minden fordító proginak van korrekciós menüpontja, majd beteszed, hogy az marad Dumbledore oszt kész. Ha meg befejezted, belinkeled ide nekünk... :DDD :DDD :DDD

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#894) Petike168 válasza neduddgi (#893) üzenetére


Petike168
aktív tag

Mire én ezt befejezem addigra kijön a hivatalos fordítás is:DDD

(#895) Forest_roby


Forest_roby
őstag

hi!

Spoiler következik.

Szegény Dumbledore, az a köcsi Piton! :((

''- Dumbledore wha, Harry? /Hagrid
- He's dead. Snape killed him.... /Harry''

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#896) nilrem válasza Forest_roby (#895) üzenetére


nilrem
tag

Most lattam, hogy van gyerek es felnott verzio a felver hercegbol? Vajon mi lehet a difi?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#897) nilrem válasza nilrem (#896) üzenetére


nilrem
tag

Mar latom, csak a borito ter el!

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#898) divot válasza rup1u5 (#889) üzenetére


divot
veterán

Egy jó meseköny, de se több, se kevesebb. A hiszti értelemszerűen meg van csinálva, különben nem keresnének ilyen szépen az érintettek. Hiszen hasonlóan jó mesekönyv van még kb. egymillió. :)

(#899) asimov válasza Forest_roby (#895) üzenetére


asimov
aktív tag

:Y:Y:Y
Ez biztos? Megvan az eredeti?

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#900) Forest_roby válasza asimov (#899) üzenetére


Forest_roby
őstag

Le lehet tölteni a könyvet pdf file-ban!
A liket inkább nem írnám ide.
99% hogy nem fake!!!

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.