Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KillHates


KillHates
nagyúr

Sziasztok! Mivel elég nagy a penetrációja a CASIO fanoknak (itt a PH fórumában is) ezért gondoltam nyitok egy topic-ot neki, hogy ne az okosórás topic-okat offoljuk szét. Jöjjenek a képek, a CASIO-itokról, a moddolásokról, a bullbar-okról, a NATO szíjakról, a retró és a high-tech darabokról. Jöjjenek a történetek amik az óráitokhoz kapcsolódnak.
Hirdetni, nem lehet a topicban, arra ott a Hardverapró megfelelő kategóriája, de lehet ajánlani más hirdetését, akár más felületről is. A csereberét kérlek privátban beszéljétek meg, az sem topictéma!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2) akaido


akaido
addikt

CASIO F-201
2004 óta megvan, és működik. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3) mrbego


mrbego
aktív tag

Gyermekkoromban volt egy W59 de sajnos "elhasználtam"
Aztán 2008 körül vettem egy AW80 -at fémszíjjal mikor már egy viszonylag komolyabban kinéző "felnőttesebb" órát akartam. Ez még most is megvan és tökéletesen működik. Egy nagy hibája van, hogy műanyagházas és a napi hordástól több helyen erős kopásnyomok vannak.
A régi fekete műanyagházasak legalább nem csináltak ilyet.

Egyébként pont a napokban fogott el a vágy, hogy egy új órát vegyek.
Konkrétan egy ilyet néztem: [link] Persze ma már valami analóg bőrszíjas elegáns jön be.

Üdv, P

(#4) rep3at


rep3at
őstag

Beszállok, nekem zöld van, nagyon szeretem.

Forward thinking. كرر

(#5) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Munkásórám :) Kapott egy nato szíjat adapterrel, illetve egy kompaszt.

[ Szerkesztve ]

(#6) Nimda


Nimda
addikt

Nekem ezek maradtak meg a retro vonalból, még soha nem hordtam őket. Persze megvannak az új hullámosok is, mint pl. a ma már klasszikusnak mondható GW-M5610, vagy az új fejlesztésű, GBX-100-1.

(#7) hallador


hallador
addikt

Nekem a következők vannak:
Casio DB-31 (nincs pontos év, de 1990 előtti)
Casio F-91w
Casio G-Shock G-2800
Casio G-Shock G-9000-1V (Mudman)
Casio G-Shock DW-5600BB-1
Casio G-Shock DW-5035D-1BER (35TH ANNIVERSARY LIMITED EDITION)

Mindegyik zseniális. Az asszonynak pedig:
Casio Baby-G BAX-100-7AJF

Szerintem ár/minőség arányban nincs nagyon jobb.

#6 Nimda

Ezek elég jól néznek ki.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#8) Nimda válasza hallador (#7) üzenetére


Nimda
addikt

A DB-31 is egy régi vágyam volt, de már nem kapható. Helyette lett egy DBC-611, ami számológépes. No meg a jó öreg pulzusmérős, ami meghaladta a korát JP-100W, BP-100.

A kép nem saját sajnos.

(#9) KillHates válasza akaido (#2) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kölyök koromban 1981-ben a tizedik szülinapomra vettem egy F-5-öt a "dollárboltban" , nem tudott csipogni-zenélni -cikiztek is a többiek érte-, de nagyon szerettem. Ez elhintette bennem a CASIO-k iránti rajongást. Aztán volt mindenféle órám, de CASIO mindig volt közöttük. Az F-5 is nagyon sokáig megvolt, már mattra kopott a plexije. Aztán egyszer beázott és végleg tönkrement és végleg elkallódott... Irigyellek, hogy neked még meg van, biztosan sok emlék fűz hozzá!
Most, hogy nemsokára 50 éves leszek :B , úgy gondoltam méltó módon ünneplem meg a CASIO márka iránti szeretetem egy 1000DC-vel:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10) Lami66


Lami66
őstag

Munkahelyi időprezentátor:

Van ebben minden, mint a falusi búcsúban: rádió kontroll, zafír, titán, napelem.
Feleségem őrzi a régi óráit.
Íme az első két Casio amit tőlem kapott. A bal oldali majdnem 30 éves, a jobb oldali csak 20-25.
Mindkettő működik.

[ Szerkesztve ]

(#11) akaido válasza KillHates (#9) üzenetére


akaido
addikt

Grat, méltó az évfordulóhoz! :R
Nyolc évvel vagyok idősebb, és annyi CASIO-m volt, hogy sajna nem emléxem a típusokra. :) Adtuk, vettük, cseréltük, volt minden konstrukció a lopáson kívül, bár 2002-ben a Balesetiben eltűnt az épp aktuális órám, ugyanis a kifordult vállam vizsgálatánál le kellett vennem az egyik szeretett CASIO-mat, és annak biza' lába kélt, DUAL Timer volt, imádtam.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#12) KillHates válasza akaido (#11) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm. :R
Nekem is baromi sok volt. Volt hogy elkapott a gépszíj és gyűjteni kezdtem, volt már majd egy polcnyi, amikor fogtam és eladtam az egész gyűjteményt, kivéve a leharcolt PRW-2000T maradt mert ahhoz sok kaland fűzött (és egy petákot sem ér egy lelakott Pro-Trek, pedig AZ pont nem divatóra, hanem "szerszám" annak aki szeret kirándulni, túrázni... )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#13) hallador válasza KillHates (#9) üzenetére


hallador
addikt

Az ma mocskos sokat ér. Az F-5 legalább annyira ikonikus, mint ma az F-91W. Hihetetlenül tartósak tudnak lenni ezek az órák. Az én DB-31-em 30 éves elmúlt. De megy, és nagy eséllyel az temeti el, hogy 2029-ben lejár a 40 évre tervezett naptára.

Ki hitte volna, hogy ezek a műanyag "játék" órák simán túlélik az akkori legelterjedtebb Raketa, Pobeda, poljot órákat, pedig de.

Ráadásul 6 - 10 éves elemcsere, ami ma is kb 1000 Ft-ba kerül, na jó a szíjakat kellett cserélni, de akkor is töredéke volt a mechanikusoknak.

Zseniális a Casio. Nagyot ütött a 80-as években, de mai is.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#14) dzsi23 válasza KillHates (#1) üzenetére


dzsi23
addikt

"gondoltam nyitok egy topic-ot neki, hogy ne az okosórás topic-okat offoljuk szét"

Csak jelzem, hogy létezik ÓRÁS topik is, ahol eddig ~4400 hozzászólásban szerepelt a Casio szó, vagyis ott nagyon nem offolás. És te is jártál már ott pár éve, nyugodtan írhatsz most is. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) KillHates válasza dzsi23 (#14) üzenetére


KillHates
nagyúr

De ott "sok bába közt elvész a gyermek"... ;) :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16) anrb válasza KillHates (#1) üzenetére


anrb
aktív tag

(#17) KillHates válasza anrb (#16) üzenetére


KillHates
nagyúr

Annyira komoly, hogy amikor ránézek egy ilyen régi CASIO-ra akkor egyből beugrik a gyerekkorom; a gördeszkázástól lehorzsolt térdem, a nagymamámnál illatozó Rákóczi-túrós, a bandázások, a dunai pancsolások, az érzés amikor először meg mertem fogni egy lány kezét...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18) Šolaire


Šolaire
veterán

Sziasztok, köszönöm a topikot. :R
Nekem ez a munkába járós órám. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#19) hallador válasza KillHates (#17) üzenetére


hallador
addikt

Na ezzel pont én is így vagyok. Nekem is az első komolyabb órám egy Casio volt, sajnos ez már nincs meg, még 1991-ben. És nagyon szerettem. Már nem emlékszem a típusára, de ezt tudták akkor megvenni, és ez volt olyan áron, hogy jó minőségű órája legyen sok embernek.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#20) Ulenspiegel válasza KillHates (#17) üzenetére


Ulenspiegel
tag

Igen. Kellemes emlékek jönnek elő nekem is. :)
1981-ben kaptam az első Casio órám. Társam volt sok mindenben az egyetemen.
A gyűjteményemben van pár Casio.
Hosszú kihagyás után újra Casio (Lineage) a napi órám.
Mindent tud, amire szükségem van, ráadásul szemüveg nélkül is látom a napot és a dátumot.

(#21) @mriya@


@mriya@
őstag

Kicsit kopott, kicsit koszos, de szeretem. :DDD

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#22) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Nekem is több CASIO-m van. Szeretem a márkát nekem az első órám casio volt.

Jelenleg Ő kellene:

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#23) hallador válasza @mriya@ (#21) üzenetére


hallador
addikt

Ez úgy néz ki ahogy egy ilyennek ki kell nézni.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#24) @mriya@ válasza hallador (#23) üzenetére


@mriya@
őstag

:K

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#25) Nimda válasza Sir Pocok (#22) üzenetére


Nimda
addikt

Az Oceanus nálam is bakancslistás, kár hogy itthon senki nem forgalmazza. Még rendelésre sem.

(#26) chatran válasza Lami66 (#10) üzenetére


chatran
őstag

Hasonló órám van nekem is. Nálad előjött az a hiba, hogy megáll a másodperc mutató? Visszavittem garanciában, állítólag cseréltek benne szerkezetet, de hamarosan ismét előjött a probléma. Ha izomból nekivágom valami puhának, párna, matrac, akkor egy darabig ismét működik, de pár nap után megáll. :(

A Casio-val én először kb. 7 éves koromban kerültem kapcsolatba, mikor Karácsonyra kaptam egy ilyen kvarcjátékot. :D Nagyon sokáig működött, de sajnos már nincs meg.
Aztán olyan 5-es koromban vettünk egy F-91W-t, ami annyira bevált, hogy nem is cseréltem le egészen 2010 februárjáig. Cikiztek is vele az ált iskolás osztálytársaim, hogy még mindig megvan. De nem szégyelltem, mert a gimnázium igazgatójának is ilyen volt, pedig megtehette volna, hogy Rolexet hordjon. :DDD
Aztán 2010 elején lecseréltem a fent említett wave ceptor-ra. Nem volt rossz, de a fentebb leírt bosszantó hiba miatt nem volt az igazi.

Ezért meg fogtok kövezni, de olyan 2015 nyarán véget ért nálam a Casio korszak, mikor lecseréltem egy Mi Band2-re. :B A Mi Band1-et még megúszta, mert azt még a bal kezemen hordtam. A 2-től kezdve viszont már kijelzője is volt, így fölöslegessé vált a külön óra. :( Onnantól meg már csak Mi Band-eket hordok.

Mindkét Casio-m megvan a mai napig, jövő héten az F-91W-t elviszem elemcserére. Kell egy kis nosztalgia. :)

(#27) Lami66 válasza chatran (#26) üzenetére


Lami66
őstag

Ilyen jellegű hibát nem tapasztaltam . Csak egy szoftveres bugot vettem észre. Ha szinkronizál, akkor elméletileg következő éjfélig jelzi egy kis vonalkával a sikeres szinkronizációt. De ez a vonalka nemcsak éjfélkor tud eltűnni, hanem ha energiatakarékos módba kapcsol az óra (pl. a pulcsi ujja eltakarja fél órát), feléledés után már nem jelzi, hogy aznap volt egy sikeres rádiójel vétel.

(#28) Ulenspiegel válasza chatran (#26) üzenetére


Ulenspiegel
tag

Senki nem fog megkövezni. :)
Idővel nem csak az ízlés, de az igények is változnak.
Mi Band-et hordok én is, de csak sportoláshoz. És akkor is főleg az esetleges bejövő hívások miatt.

Ezek a Casio órák vannak a gyűjteményemben:

[ Szerkesztve ]

(#29) BloodRay


BloodRay
veterán

Jelenleg csak egy GW-5000-es G-Shock-om van, de asszony is kapott már 2 Baby-G-t. :K
Kb 23 éves koromig amúgy csak Casio-m volt csak, most 36 éves koromra fordult az arány, de továbbra is imádom a márkát. :)

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#30) g0n21


g0n21
senior tag

Külön a Casiokról nem csináltam, csak egyben a japán vonalról, remélem azért így még elfér... :B (a fehér baby-G a feleségemé)

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#31) hallador válasza g0n21 (#30) üzenetére


hallador
addikt

Ez elég menő. Főleg a fent, balról az első. De a többi is nagyom menő.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#32) Nimda válasza g0n21 (#30) üzenetére


Nimda
addikt

Az a GBD-H1000 hatalmas. Pedig a tudása vetekszik egyes Garminokéval, csak olcsóbban. Ez volt az első célpontom, aztán végül is a GBX-100 maradt, ami "butább" ugyan, de legalább méretben hozzám passzol. Sokan hiányolják a solart belőle, akkor még ütősebb lenne. Én a fehér szíjak sárgulásától mindig tartottam.

[ Szerkesztve ]

(#33) #14787072


#14787072
törölt tag

Sziasztok!

Nálam egy GW-M5610 és egy fekete Rangeman található. Van még ezen kívül két automata órám is, de azt vettem észre, mostanában többet nézegetem a WuS-on az F17-es topikot. :D

Ja, DB31-es is megvan még. De szerettem gimiben. Bele lehetett írni 30 évszámot a telefonkönyvébe töriből.... ;]

(#34) KillHates válasza g0n21 (#30) üzenetére


KillHates
nagyúr

:Y Nekem a fehér G-Lide ami nagyon tetszik, de az MT-G is rohadt jó! (fosbúkon mit össze oltották egy ilyen óra gazdáját, pedig szerintem baromi jó ez a rainbow dizájn)
A titánium 5000 meg magáért beszél! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#35) Nimda válasza KillHates (#34) üzenetére


Nimda
addikt

Én feketében vettem, saját fotó:

(#36) mrbego válasza g0n21 (#30) üzenetére


mrbego
aktív tag

Az a Bulova az a modell aminek a tokja és az óraszerkezete is hajlított/íves ?

Üdv, P

(#37) g0n21 válasza hallador (#31) üzenetére


g0n21
senior tag

Köszi. Azóta amióta a fotó készült kicseréltettem abban a fekete-titánban (felső bal első) a szerkezetet egy inverzre, tehát annak is fekete alapon vannak már a számok, mint mellette a terepmintás titánnak. Szerintem így maga a tökéletesség. Számomra, kocka G-k között.

@Nimda
Én nagyot csalódtam a gbdh-1000-ben. Igaz, én nem futok, hanem saját testsúlyos, meg ugrálós edzést végzek, de számtalanszor elveszti a pulzust, ami azért elég bosszantó. Pedig rendesen felvettem, csuklómon elfér, stb. Gondoltam mielőtt írok róla, kipróbálok egy nagyon olcsó, hasonló jellegű valamit, vettem 15.000 forintért egy Xiaomi MiBand 5-öt, ami sokkal biztosabban tartotta a pulzust (bár az is eldobta olykor), és az aktivitásokkal kapcsolatos funkciói is kismilliószor jobbak.

Amúgy hiába nagy, mivel nincsenek túllógó tokfülei, nagyon kényelmes, és rendkívül könnyű, bár nyugodt szívvel javaslom helyette a GBDH100-at 100ezerrel olcsóbban, pulzusmérés és gps nélkül.

@KillHates - én eddig kevés oltást kaptam rá, sőt, kifejezetten sok pozitív reakció volt, és jött egy-két vételi ajánlat is, de nem szeretném eladni. Ha egyszer újra szembe jön az a poszt, akkor linkeld ma be plz, kiváncsi vagyok kinek van még ilyen itthon, még egy típustárssal sem találkoztam, pedig elméletileg kb 3 jött Mo-ra.
Amikor anno lement nálunk a vlogban (vigyázz, videó), akkor utána elég sokan érdeklődtek, hogy hol lehet még kapni... Szóval persze, sokszor megy az ekézés, de annál többeknek tetszik. Azóta pedig kijött a Volcano Ligthning is...



#36mrbego
Igen, az az.
Curv, 98a162

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#38) KillHates válasza Nimda (#35) üzenetére


KillHates
nagyúr

ÁÁÁÁááá..... de jól néz ki!
Meddig bírja egy feltöltéssel, ha folyamatos a BT kapcsolat és jelez értesítésekkor?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#39) Nimda válasza KillHates (#38) üzenetére


Nimda
addikt

A gyártó szerint 2 év is akár. Én 1 évet jósolok, bár nem hordom rendszeresen. Amúgy sima elemes CR2032.

[ Szerkesztve ]

(#40) rep3at válasza g0n21 (#30) üzenetére


rep3at
őstag

Az a Lunar Rainbow hatalmas, én simán elhordanám bárki bármit is mond. Mondjuk a jelenlegit is lefikázták a Samsung után de pont nem érdekel, nekem ez tetszik még ha ódivatú is az okosórák korában. Könnyebb, kényelmesebb és pont tud annyit ami nekem kell. A zenevezérlés szokott hiányozni néha de végülis fülessel is megoldható.

Forward thinking. كرر

(#41) hallador válasza rep3at (#40) üzenetére


hallador
addikt

Az az óra nekem is tetszik. Szerintem is nagyon jó néz ki, Én is elhordanám, nagyon egyedi.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#42) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Volcano is nagyon bejön, ahogy g0n21 is említette.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#43) g0n21


g0n21
senior tag

Csak itt, csak most, csak nektek, G-Shock angol oldalán akció van, 12 napig mindennap más.
Ma a Burton limited Mudmaster 379gbp helyett 299gbp.
Fontos!
Csak UK&Ireland címre tudtok rendelni. Én a forward2me.com-nál csináltam magamnak egy fiókot, oda postázzák, ők pedig továbbítják 10-20gbp-ért Mo-ra.
Lehet, hogy a kedvezmény így már nem olyan világraszóló, de elég sok modell megtalálható ott, ami itthon nem.

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#44) hallador válasza g0n21 (#43) üzenetére


hallador
addikt

Megnéztem ezt az oldalt rengeteg egyedi G-Shock van, valamint elég jó a kínálat fel is iratkoztam a hírlevelükre. Köszönöm.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#45) KillHates válasza Sir Pocok (#42) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jézusf@sz@! Ez de jól néz ki! (nyálcsorgatós szmájli) :B :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46) KillHates válasza g0n21 (#43) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én egy francia oldalon futottam rá egy WSD-F21-re nem is drágán 229€-ért. Addig nem is volt gond a webshop-al amíg meg nem tudta, hogy magyar a vevő. Hiába ajánlottam fel neki, hogy küldje Ausztriába, azonnal elzárkózott az eladástól :( Oké, hogy nem szeretnek minket nyugaton, de azért ez elég sz@rul esett.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#47) hallador


hallador
addikt

Itt egy egész jól kinézetű 6900

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#48) #14787072


#14787072
törölt tag

Ha már Rainbow és G-Shock UK:

[link]

(#49) dionaea


dionaea
őstag

Casio picit a nokia sorsára jutott. elment mellette a technológia, az a tudás ami megvol neki régen már nem sokat ér. Bár értem, hogy már divat órákat gyárt, még a G-shock vonalon is, de számomra ez elég szomorú, hogy nincs egy normális aktivitás mérő órája pl mint a Garminnak van, vagy szinte már bárkinek.. Nem gondolom, hogy tönkre fog menni a márka de hogy nagyon sokan elpártolnak tőlük az biztos, egy olyan világban ahol a sport is divat lett, és ha nem sportolsz nem vagy senki ez elég nagy ziccer.

(#50) #14787072 válasza dionaea (#49) üzenetére


#14787072
törölt tag

Nem erre van a GBD-H1000? Mármint aktivitásmérésre. Nyilván egy Garmin többet tud illetve speciálisabb funkciókkal rendelkezik, de én azt látom, ezzel elkezdett nyitni a Casio ebbe az irányba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.