Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30329) Balinov válasza G@ben (#30323) üzenetére


Balinov
félisten

Szia Gaben,

ha SMART tv-t veszel gyk kivedhetetlen a wifi, az mar reg std dolog, viszont sok tv-ben (pl. a mi 2015-os LG-knel is ) csak G-s a wifi, szoval egy combosabb 1080p (3d-t nem is emlitem) lehet megfekteti a lejatszast. N-es wifi-s tv-k nem tudom mennyire elterjedtek.

Webos2.0-s, van ra minden, teljesen korrekt DLNA lejatszo, flickr, zongeszo, magic remote tav, es franko YT kliens. Van egy 1st gen chromecastom, azzal akarmilyen droidos (4.1 vagy 4.4-tol felfele) a szart is ki tudod kuldeni a tv-re, wifi direct-es leven mondjuk sok ertelme az extra chromecast-nak nincs.

3D-t, ahogy olvasom kezdik ejteni a gyartok, azt nalam sem volt preferencia, mikor tavaly meghalt a 2012-es LG-nk.

ZSERK:

Samsung fele smart megoldassal nincs tapasztalotom, Sony csinal droid alapu smartokat, az eleg igeretes es ne mis nezett ki rosszul tavaly ev elejen, mikor nezegettem azokat is. Lehet azota fejlodott annyit, hogy a droidba lehet erdemes belevagni.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.