Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Volt már olyan veletek, hogy véletlen úgy adtátok fel a második kört, hogy az elsőt is ti adtátok fel? Vagy ez csak az én defektem?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#352) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na legyártottam Philippát, most már nem félek senkitől. Szegény annnyira erős, hogy GG-t már nem is várok ha vele nyerek. Megéri olyan paklit csinálni, amibe minden húzást beleraksz, annyira fontos, hogy felhúzd.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#353) BomiBoogie válasza Heavyrain (#338) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szia,
működik a táblázat! :K (okibots kolléga nem írta be az adatait)

A téma összefoglalót én tudom frissíteni, be is teszek valami dummyt, csak ti jobban értetek a tartalomhoz, a Próba topikban össze lehet rakni és akkor azt átemelem ide. :K

(#354) Heavyrain válasza BomiBoogie (#353) üzenetére


Heavyrain
őstag

Köszönöm!
Az összefoglalóra nekem most nem lesz időm,de remélem valaki majd elválalja a megírását.

okibots az Xbox Live oszlopba írt.

(#355) DrDobos


DrDobos
őstag

Azthiszem kaptamlar egyszer egy kis kerdojelert egy gyenge scoia'tael kartyat, de ma kaptam egy Prince Stennist. Igaz mar van egy ugyhogy lehet scrap lesz belole.. :D

Most hogy igy lassan megvan a 800 scrap, elgondolkoztam, hogy vajon Henselt, Igni Geralt vagy Philippat craftoljam ki.. :D

Ui.: Radovid a palyan levo összes unitbol vesz le darabonkent 10et?

Samsung Galaxy A55 5G

(#356) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#355) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"Radovid a palyan levo összes unitbol vesz le darabonkent 10et?" Az kicsit erős lenne nem gondolod? :DDD Egy kiválasztott unitba tol 10 dmg-et, még aranyba is. Igazi Ciri gyilkos, én is szeretném majd őt egyszer ezért. Sok esetben mondjuk Foltest jobb.

Ignit először, az minden pakliba belefér. Úgy is 4 nap alatt összegyűlik a következőre is ha játszol. Én most szerintem csak simán legyártom a 4 epicet a fullos skellige pakliért.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#357) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Tudom már mire gondoltam...mi az a Scrap? Illetve miért van lelakatolva az összes lapom konvertálása?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#358) NyxNyxNyx válasza TazLeacher (#357) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Kérlek olvass vissza, mert sokminden már le lett írva korábban. Bizonyos levelhez kötött a lapok gyártása/törése, gondolom hogy ne csinálj hülyeséget az elején. Ez a szint nem magas, lvl 3-5 között, de szerintem 3.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#359) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#358) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi, jogos, de nem volt tiszta. Tehát a Scrap = zöld pergamen. Akkor miért nem ugyan úgy jelölik... :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#360) NyxNyxNyx válasza TazLeacher (#359) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na hát ez jó kérdés. Először engem is megtréfált, azt hittem, hogy csak ore-t lehet kapni és mérges voltam, hogy "nem kaptam". :))

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#361) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#360) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megint kérdeznék:

Ugye silver és arany lapból 1, bronzból 3 lehet a paklidban ugyanabból a fajtából.

Ne keverd, vannak a gold lapok amikből 4-et és silver lapok amikből 6-ot lehet a deckbe rakni.

Most én nem értek valamit, vagy ez a két mondat ellent mond egymásnak? Melyikből mennyi, az annyi?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#362) Heavyrain válasza TazLeacher (#361) üzenetére


Heavyrain
őstag

-Ha egy adott arany lapból 99 példányod van, akkor abból csak egyet tehetsz be a deckbe. Ugyanez vonatkozik a silver-re is.
Ha egy adott bronz lapból 99 példányod van, akkor abból 3 darabot rakhatsz be a deckbe.

-4 különböző gold és 6 különböző silver lapot lehet rakni egy deckbe.

[ Szerkesztve ]

(#363) TazLeacher válasza Heavyrain (#362) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#364) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Van még valaki fent ilyenkor? Halp! :D

Az első lap szövege nevetségesen erős, brutális. Morkvarg is nagyon jó a basestat buffolós lapokkal. Nem hinném, hogy mostanában játszanék Scoia'tael paklival, Morkvarg quest a Witcher 3-ban meg felidegesített nagyon, mert bugos volt. De valószínűleg ő lesz.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#365) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#364) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Erre még ennyi játék után is azt mondom, hogy :Y

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#366) BomiBoogie válasza NyxNyxNyx (#358) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Lvl 3-től lehet millezni. :K

(#367) okibots válasza NyxNyxNyx (#350) üzenetére


okibots
aktív tag

Igen azt választottam :)

BomiBoogie Gamertag sorba írtam, Steam és egyéb PC-s játékokhoz köthető szoftver nincs fent a gépeimen vagy 4 éve :D Pedig annyira rossz gépeim nem voltak/vannak a különböző tervezőszoftverek futtatása végett, de játékra nem használom már őket.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#368) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Miért mondjátok, hogy napi 3-at érdemes nyerni, ha jól akarunk haladni? Többször már nem ad plusz nyersanyagot?

Más: beraktam pár linket az összefoglalóba az első hsz.-ből, de még van hely az oldalsó blokkban is (az a téma tudnivalók, amit lenyitni sem kell), szóval, ha van ötletetek, linketek, írjátok meg és szépen bővítjük.

Képek is kellenének, csak még méretezni kell, pl. egy logót. :K

(#369) NyxNyxNyx válasza BomiBoogie (#368) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én minden nap hármat szoktam fejlődni legalább, néha 4-et. Az első három fejlődés még megéri, a negyedik már csak szórakozás, de így is kapsz a GG-ért bőven.

3 win-t mindenféleképpen ki kell szenvedniük a kezdőknek, de a második szintlépés is könnyű. A harmadik már lehet időigényesebb, ha még nem megy annyira.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#370) okibots


okibots
aktív tag

Utálom, hogy Giant Toad nem immunis a Rain lapokra :O Mikor egy hatalmas békáról beszélünk, még ha csak varázslat miatt is de akkor is béka ha tetszik neki ha nem ;]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#371) BomiBoogie válasza NyxNyxNyx (#369) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Értem.
De nem 3 szint, csak 3 win, ugye? :D
Az még teljesíthető. :K

(#372) DrDobos válasza okibots (#370) üzenetére


DrDobos
őstag

Viccen kívül, ha írsz a supportnak emiatt, simán lehet hogy figyelembe veszik, és akár még egy kis keg ajándékot is kaphatsz szerintem, jófejek ezek a CD Projectesek:)

BomiBoogie: Azért éri meg a 3 win, mert kapsz az első napi szintlépésért 100 ore-t, viszont a következőért már azthiszem 5-öt kell nyerni, és csak 75-ore-t ad:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#373) NyxNyxNyx válasza BomiBoogie (#371) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ja, 3 win az első szintlépés, aztán a második se sokkal több. Én tuti megcsinálnám ezt a kettőt, akkor is ha 50% alatti winrate-em lenne. De az első tényleg "kötelező", mert csak nő a szakadék.

Egyébként Philippát nem éri meg játszani, mert nem kapok GG-t ha vele nyerek. :D

okibots: Ebbe így bele sem gondoltam. :) De akkor változtasság is meg a képességét, mert egy 14-es rain immunis béka nem olyan jól hangzik.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#374) okibots válasza NyxNyxNyx (#373) üzenetére


okibots
aktív tag

Szerintem maradhat a képessége, úgyis annyi sebző képességű lap van, hogy simán kicsinálják ha úgy adódik.
Csak piszkál, hogy ha monster ellen játszom, nagy része ráállt a dupla weather lapokra, és sose tudom kijátszani szegény békát mikor akarom, vagy szükségem lenne rá.

Borkh Three Jackdaws, és Ingi Geralt lapok is elszaporodtak, szemét képessége van mind kettőnek ;]

Ráhajtok valamelyik elkészítésére, csak nem tudom melyik arany lapot kéne majd dobnom miatta/miattuk. (Geralt, Ciri,Woodland Spirit, Caranthir)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#375) DrDobos


DrDobos
őstag

A múltkori 7 keges 0 normális nyitásom miatt nem is merek keget venni:(

Samsung Galaxy A55 5G

(#376) NyxNyxNyx válasza okibots (#374) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja, adjunk a legerősebb decknek még egy waterproof szuperbékát is biztos ami biztos. :D

Én Geraltot már nem játszok NR-ben, nem fér be.

DrDobos:Te kevés(? vagy nem tudom mennyit vettél) kegből nyitottál 2 legendaryt legalább, én meg 45 kegből ugyanennyit. Neked nincs jogod panaszkodni. :N

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#377) okibots válasza DrDobos (#375) üzenetére


okibots
aktív tag

Akkor add nekem az árát ;]

NyxNyxNyx Dehogyis a legerősebb ;)

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#378) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#376) üzenetére


DrDobos
őstag

Ebben igazad van :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#379) NyxNyxNyx válasza okibots (#377) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem a te deckedre gondolok, hanem a weather monsterre. Szerinted ha adsz neki egy cycle-öző békát 10 feletti stattal ami még vízálló is, az jó ötlet? :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#380) okibots válasza NyxNyxNyx (#379) üzenetére


okibots
aktív tag

Jól van meggyőztél, de az akkor is egy béka, ami szereti a vizet, vagy hát nem bánja ha vizes lesz :D ;]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#381) Ðávid válasza BomiBoogie (#368) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Esetleg lehetne további hasznos tudnivalókat is betenni, mint például a különféle kártyák jobb alsó sarkában levő színek magyarázata. Lehetnek mások is, hozzám hasonlóan, akik még sosem játszottak ehhez hasonló kártyajátékkal és nem ismerik ezt a jelölésrendszert. Ehhez nagyon jó magyarázatot készített Rony949.
Illetve egy másik hasznos tudnivalót Heavyrain foglalt össze a különböző színű kártyák (bronz, ezüst, arany) maximális darabszámáról a pakliban. Ezt én még kiegészíteném a biztonság kedvéért annyival, hogy legalább 25 darab kártya kell a játszható paklihoz és maximum 40-et lehet beletenni.

(#382) okibots


okibots
aktív tag

Amúgy mostanában ilyen hibákkal is zaklat:

Nem enged jó pár lapot le millezni, eddig a játékból ki be lépés megoldotta, most az sem. Remélem észhez tér , mert nekem akkor sem kell abból a lapból kettő :U

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#383) saen


saen
veterán

Úgy döntöttem, hogy nyitok egy 15-ös csomagot. Ami lényeges azok közül ezek jöttek:
-Triss Merigold
-Philippa Eilhart
-Ciri
-Crone: Brewess (bár itt választhattam volna az egyik Witchert is, csak nem mertem, mert nem emlékeztem melyik volt meg)
A többi csak rare/common, de asszem nem panaszkodom :DD

(#384) DrDobos válasza saen (#383) üzenetére


DrDobos
őstag

Szerintem ez kifejezettem jó, mákos vagy:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#385) NyxNyxNyx válasza saen (#383) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez nagyon jó. Jól jártál a Crone-nal, szerintem a witcherek sokkal gyengébbek.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#386) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Vettem ma egy 9€-s pakkot, de ennél többet nem merek rá költeni. Ez úgy gondolom belefért, de nem tudom mi lesz, ha PS4-re váltok. Azért az ablakon kidobálni való pénzem nincs sok...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#387) Methionyl


Methionyl
senior tag

Milyen aranyos... :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#388) okibots válasza Methionyl (#387) üzenetére


okibots
aktív tag

Yen :Y Csakis őt :K

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#389) Cathfaern válasza okibots (#380) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Valójában pont az a baj vele, hogy annnyira szereti az esőt, hogy ilyenkor nem lehet harcra használni, ezért 1-es lesz az ereje ;]

(#390) okibots válasza Cathfaern (#389) üzenetére


okibots
aktív tag

Igazad van, mikor máskor pancsikoljon ha nem egy kiadós esőben :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#391) Ðávid


Ðávid
aktív tag

Frissült az összefoglaló. :)

(#392) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Egyre több olyan ember van, aki ha biztos, hogy veszít, egyszerűen kilép...nem próbáltam még, de múltkor befagyott a játék (vagyis ment, csak nem kaptam meg a lapokat), én akkor nem tudtam kilépni (nem tudom, hogy ki lehet-e). A mai utolsó az Box-os volt. Nem éri meg még várni 1 kört azért, hogy Good Game-ért bezsebelj valamit? (Bár ma 8 meccsből 3 simán nem nyomta rám...)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#393) TazLeacher válasza Ðávid (#391) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

- Ha egy adott arany lapból 99 példányod van, akkor abból csak egyet tehetsz be a deckbe. Ugyanez vonatkozik a silverre is.
- Ha egy adott bronz lapból 99 példányod van, akkor abból 3 darabot rakhatsz be a deckbe.

Ezt egy kicsit át kéne írni, mert ez most tök úgy hangzik, hogy ha mondjuk csak 98 arany lapom van, akkor betehetek bármennyit, de ha már 99, akkor csak 1-et

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#394) Ðávid válasza TazLeacher (#393) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Nem én készítem az összefoglalót, hanem BomiBoogie. Neki jelezd a dolgot, de szerintem követi ezt a fórumtémát is, így biztosan tud módosítani rajta.

[ Szerkesztve ]

(#395) Heavyrain válasza TazLeacher (#393) üzenetére


Heavyrain
őstag

Persze,csak a példa kedvéért írtam 99-et :D

Ez így jobb?

A deckben:
-maximum 4 különböző arany
-maxiumum 6 különböző ezüst
-minimum 25 és maximum 40 kártya lehet,az arany és ezüstöket is beleszámítva.

Mégis megpróbálok összedobni az összefoglalóhoz még pár plusz dolgot (az eleje tökéletes), ha kész, beírom a próba topicba,majd belinkelem ide,hogy ha van valami,akkor javítsuk ki, ne mindig BomiBoogie-t kelljen ugráltatni a szerkesztéssel. :)

[ Szerkesztve ]

(#396) DrDobos


DrDobos
őstag

Ki milyen deckel nyomja? :) Lehet velem van a baj, én NR-es vagyok, es ezen kivul csak a Monsterrel tudnek meg elkepzelno jatszani, a masik ketto deckbe nem erzek eleg kraftot:) de lehet csak nem talalkoztam meg velem egy erossegu paklikkal toluk:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#397) Heavyrain válasza DrDobos (#396) üzenetére


Heavyrain
őstag

Én most ezt a Skellige discard decket használom, de át fogok térni egy Skellige wounding deckre.

(#398) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#396) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most nekem ez az NR paklim (Ciri helyett Baron, és Radovid és akkor már fullos lenne) És mindjárt kész a Skellige paklim is. Cerys-szel nem vagyok egyébként megelégedve, olyan mint egy kicsit gyengébb Geralt amit újraéleszthetek. Ermiron kéne még + Restoration (és King Bran, de csak akkor ha úgy működik, hogy 0 lappal a kezedben csak simán húzol egyet amit te választasz).

Mióta van Philippám és bomb-om, nem vert még el buffolós NR deck. Thaler-t imádom, annyiszor mentett már meg halott lapot, és/vagy adott helyette olyan lapot ami pont kellett volna. Egyszer a monster ellenfél megölte mikor már fel akartam adni (minden weather a táblán volt és nem volt válaszom), és újraélesztve clear skies-t adott.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#399) NyxNyxNyx válasza Heavyrain (#397) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mennyi keget nyitottál, hogy ennyi legendaryd van?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#400) Heavyrain válasza NyxNyxNyx (#399) üzenetére


Heavyrain
őstag

1-et, plusz bedaráltam mindent ami nem skellige (most bétában úgysem játszanék mással) és a többi kártyát scrap-ért vettem.
Így is van jópár legendary meg epic kártya,ami hiányzik (amit linkeltem,az csak egy tev), valószínüleg ezért is nem működik még annyira ez a deck. Béta után vissza fogok majd térni erre a discarding deckre, mert nagyon erősnek tűnik ha minden kártya megvan, és sikerül a War Longship-eket lerakni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.