Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) saen


saen
veterán

Szerda este lesz ismét hivatalos stream a várható változásokról.

(#702) BomiBoogie válasza NyxNyxNyx (#690) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, íme, a dekk (igen, tudom, hogy 29 lap van benne, nem 25, de nem tudtam még dönteni, mivel csökkentsem):

(#703) Lenry válasza BomiBoogie (#702) üzenetére


Lenry
félisten

29? :Y
én a 40-be alig férek bele

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#704) PhilBrick válasza Lenry (#703) üzenetére


PhilBrick
őstag

Az elég nagy probléma. Nem is volt frostod mikor kellett volna...

(#705) Lenry válasza PhilBrick (#704) üzenetére


Lenry
félisten

most sincs. a dekkem nagyrésze közelharci egységekből áll, amik nagyrésze nem frost immunis. már Carantihrt is kihajítottam, mert a fentiek miatt sok esetben inkább árt, mint használ

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#706) Lenry válasza Lenry (#705) üzenetére


Lenry
félisten

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#707) DrDobos válasza Lenry (#706) üzenetére


DrDobos
őstag

En nem ismerem annyira a monstert, csak ellenul jatszok. De az biztos, hogy szep kombokat ki lehet velul porgetni. Epl emiatt, biztos szukseges pl az a 3db 8as aminek nincs abilityje?

Samsung Galaxy A55 5G

(#708) NyxNyxNyx válasza Lenry (#706) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én ezt nem igazán értem. Oké, monsternél bizonyos esetekben jó, ha nem 25 lapos a paklid, de mi érteme a vanilla 7-es ótvar unitoknak? Főleg a Vran warrior-t nem értem ennyi fog-gal , meg úgy alapjába véve, hogy mi értelme közepes és rosszabb lapokkal telerakni a paklit?

Skelligénél például a 6-os immunis pirate-et azért játszák, mert vékonyítja a paklit és így nagyobb eséllyel felhúzod a fontos lapokat.

BomiBoogie: Most erre azt tudom mondani, hogy játssz és tapasztald ki mi jön be. PL én nem szeretem a kaedweni sergant-öket, de sokan játszák a drágább paklikban legfőkébb azon indokból, hogy az erős effektű arany lapokat újra ki tudják játszani a különféle medic unitokkal a későbbi körökben.

Én egyébként sima paklimban promote-ot sem játszok, pedig erős lap, főleg a körök után fentmaradó lapokkal. Csak simán nem szeretem. (mondjuk a mostani Radovidomba egyáltalán nem is illik)
Kevés lapból sokkal jobb paklit nem lehet összerakni, szóval ez a te döntésed.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#709) Lenry válasza DrDobos (#707) üzenetére


Lenry
félisten

nincs helyettük mit beraknom, és jól tudnak jönni, mert erősek magukban is. nem foglalják a helyet más elől, ezért maradhatnak.
ugyanez a Vran warrior. nyilván ha lenne valami fontosabb, ezt dobom ki először

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#710) NyxNyxNyx válasza Lenry (#709) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De miért akarsz 40 lapot? Egyetlen ok monsternél, hogy így kevesebb eséllyel húzod fel a fogleteket, meg az egymást a pakliból kirakó unitokat. De egy Vran warrior nem éri meg így sem, hogy 39 helyett 40 lapod legyen.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#711) BomiBoogie válasza NyxNyxNyx (#708) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

PL én nem szeretem a kaedweni sergant-öket, de sokan játszák a drágább paklikban legfőkébb azon indokból, hogy az erős effektű arany lapokat újra ki tudják játszani a különféle medic unitokkal a későbbi körökben.

Igen, ebben igazad van, nem tudom őket jól kihasználni, az ellenfél aranyára úgy lehetne hatni, hogy +weather hozzá, de azokat meg nem nagyon használom, szóval ki is veszem. Lehet, hogy Radovidot vagy Shanit összerakok akkor. :K

(#712) DrDobos válasza BomiBoogie (#711) üzenetére


DrDobos
őstag

Mi jon be nektek annyira radovidon.. :D

Samsung Galaxy A55 5G

(#713) BomiBoogie válasza DrDobos (#712) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

...akkor Shanit, 15 óra játék után nem vagyok még annyira tisztában a szinergiákkal. :D

(#714) TazLeacher válasza Lenry (#709) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

40 lap nem lehet jó. Vannak tipikus "jó kezek", amikkel jó indulni. Na, ilyen nincs szinte soha 40 lapból. Ha lehetne csinálni kevesebb lapból, én lemennék 25 alá is (nem véletlenül nem lehet). Pontosan tudnám, hogy mi fog jönni. Gondolj bele, nekem 52% esélyem van, hogy behúzok egy adott lapot. Neked 32.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#715) DrDobos válasza BomiBoogie (#713) üzenetére


DrDobos
őstag

Nekem a henseltes pakkomba alap darab:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#716) NyxNyxNyx válasza BomiBoogie (#711) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Foltest nagyon jó leader, nem kell azt lecserélned egy darabig. Egy jó Shani, meg sose rossz.

DrDobos: Én azért szeretem, mert mindig van mire elnyomni, és sokszor kvázi muszáj. Legfőkébb Ciri gyilkolásra használom. :) Remélem nem nerfelik Cirit, ment már a sírás pár helyen, de szerintem rendben van. Egyszerűen több neutral gold lap kéne. (meg úgy általába véve több lap, de nem aggódom, tuti jön még sok)
Decoy se jó úgy ahogy most van, Scoia'tael lényegében abuse-olja, így semmi esélyed lapelőnybe kerülni ellene. Vagy Aglais-t kéne megváltoztatni. Ezen kívül még van a promote ami broken és ennyi.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#717) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#716) üzenetére


DrDobos
őstag

Jogos, igazad van, egy Ciri ellen szuper, ez teny. De a sarkany ellen is jo ha nem NR az ellenfel es nem kap plusz kettot. Hm. De ugy onmagaban nem eri meg ha csak sima lapra használod el szerintem. Ezt abbol gondolom, mert az esetemben henselttel ha esetleg egy jo melee sort sikerul kihozni es kintvan margareta az kapasbol min. 12 plusz az arany lapok miatt plusz ha hat lappal szamolunk meg 12 a kis 2es unitok miatt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#718) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#717) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát jó, de ha én a bronze unitokat goldra változtatnám, mit élesztenék újra? Nagyon ritkán van sok unitom egy sorban és alig van bronze unitom. Ez a jó a leaderekben, hogy nincs egyértelműen jobb, mindenki a saját deckjéhez igazítottan választ. Van top tier Radovid és top tier Henselt pakli is. Gondolom Foltestből is van, de mostanában keveset látok.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#719) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#718) üzenetére


DrDobos
őstag

Igazad van. Bar henseltet az utolso korokben jatszom el mindig :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#720) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Üdv!

Tegnap jelentkeztem a bétára. Van valami tapasztalat azzal kapcsolatban, hogy ilyenkor kb. mennyi idő után küldenek kulcsot?

(#721) Chronos85 válasza Ereshkigal (#720) üzenetére


Chronos85
tag

Hali,
Eddig 2 nyilatkozat volt ebben a témában 1. folyamatosan küldik ki a meghívókat, 2. akik június (vagy július már nem emlékszek) elött íratkoztak fel azok már mind kaptak.

Innentől találgatás: Januárban tervezik a következő frakció bevezetését, én ekkor számítanék egy nagyobb hullámra. Addig is érdemes lehet twitchen nézelődni, mert szokott lenni kulcs giveaway.

Más, így 1 hónap után beigazolódni látszik amiket már az elején is szóvá tettem. A nagyon barátságos f2p modelnek hála, eléggé már most egysíkúvá vált a játék. Mindenki a frakciónként, 2 max 3 deckkel jön amikkel a net is teli van. Értem én hogy vannak bizonyos lapok, amik 1-1 játék stílus gerincét adják és jó esetben 3-4 lapot van lehetőséged variállni. Viszont így számomra a max napi 2 szintlépésre redukálódott a játék, jó hétközben amúgyse igazán van többre időm. De hétvégén azon kaptam magam, hogy unalmassá váltak számomra a meccsek. Bár most a HSben fel lesz kavarva az állóvíz,(így lesz mivel eltölteni a hosszú estéket), és remélem hogy januárra kitalálnak vmit, már ha tényleg szeretnének komoly játékosbázist szerezni és nem csak a rengeteg fan kérésére dobtak össze vmit.
(
Láttam az interjút ahol bőszen sorolták hogy mennyi mindent szeretnének, remélem hogy tényleg bekerülnek és akkor egy remek szórakoztató mese kártyás játék lehet ebből.
)
Üdv.: Chronos

(#722) Ereshkigal válasza Chronos85 (#721) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Köszi, majd figyelek! :)

(#723) NyxNyxNyx válasza Chronos85 (#721) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Igen, ez várható volt hogy hamar egysíkúvá fog válni a játék, ha nincs miért küzdeni. Majd berakják ha berakják a rankedet sokkal motiválóbb lesz szerintem.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#724) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Summary of the NEW Patch Stream

Radovid-ot tényle arra tervezték, hogy Cirit öljön. Egyszerre gyengítették mindkettőt. :DDD

Buffoltak sokat az előző patchben nerfelt lapok közül.

Nagyon sokat változtattak most. A következő patch-ekből is láthatunk lapokat, hype hype hype.

Clear skies autoinclude-nak tűnik, Rip weahter?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#725) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#724) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha beezüstözik a First Light-ot, akkor még vállalható is. De ahogy olvastam többeknek nem tetszik...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#726) Chronos85 válasza NyxNyxNyx (#724) üzenetére


Chronos85
tag

Hali,
Nekem ez a note is tetszik

Nemtom, ti hogy vagytok vele vagy hányszor futottatok össze, de a jelenlegi top scoiatael deckre igenis ráfért a nerf.
Mindig mikor ilyennel kerültem szembe, a jó öreg Miracle rúzs érzés kapott el. Pakolhatsz te le akármit, ő szépen játssza a saját tempóját. (Még a shadow stephez hasonló mechanika is benne van :) ). Csak itt nem 3x leeroy van finishernek, hanem többnyire Aglais vagy Isengrim. Lapelőnybe lehetetlen kerülni ellene, egy jól időzített bomba, igni vagy weatherrel lehet esélyed megfogni, már ha éppen nem volt rá megoldása.

Apropó igni, szintén tetszik, hogy bár az előző patchben már nerfeltek rajta, mertek ismét hozzá nyulni és még így is játszható, de a legtöbb deckbe nem lesz autó include. Valszeg Borkh veszi át a helyét a goldos vagy sok kis hps zerg deckekben.

Az "új" mechanikák is jól átgondoltnak tűnnek, tényleg fontos és szükséges változtatások, bár néhány HP buffot nem igazán értek, de ők biztos jópár szimuláció után arra jutottak, hogy ez jó lesz nekünk.

Ami a weather monstert illeti, ha nem mirror volt akkor általában 1 clear sky amúgy is előfordult nemhiszem, hogy a reworked "kinyírná". Sőt figyelembe véve a jelenlegi deckek mekkora változáson fognak átesni talán még erősödni is fog. Az új Drownert biztos kifogom próbálni. :)

Bár a kövi patchel még nemkerülnek be, de az új lapok is igéretesnek tünnek. Jó ez az ellen kiépít egy row-t, de nekem nem tetszik inkább átlököm egy olyanba amire van megoldásom.

Nah megint jó hosszúra sikeredett, de legalább látjátok, hogy valóba érdekel a játék és sztem nagyon jó irányba mozdulnak ismét a srácok, ha ezt tartani tudják akkor nem lesz itt gond...

Üdv.: Chronos

(#727) NyxNyxNyx válasza Chronos85 (#726) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egyetértek mindennel. Scoia'tael paklik ellen utáltam a legjobban játszani. Olyan volt, mintha nem lenne befolyásom a játékra és mindig ugyanazt játszották el. Azt húzott fel amit akart, decoy-t ha kellett 3+-szor is ki tudta játszani így Isengrim mindig az utolsó lap volt, így nem lehetett rá válaszolni. Szvsz Aglais-t túlnerfelték, de még lehet buffolják később.

Ignit most nerfelték először, nem? Ami nem tetszik, hogy Philippán nem erősítettek eleget. Miért játszanám így? 10-et ad az ellenfélnek és 1 Dbomb teljesen hülyét csinál belőle.

Szépen javítgatják a dolgokat amiket brokennek goldoltam. És mellé a placeholder lapokat is alakítgatják. :R

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#728) Chronos85 válasza NyxNyxNyx (#727) üzenetére


Chronos85
tag

Nekem úgy rémlik, hogy 2x sebzett a sorba ahova leraktad. De ez még nálam nagyon az elején volt, ezért a tévedés jogát fenntartom:)

Hát igen, kicsit olyan ez a philippa, mint amilyen Isengrim lesz, bár még így is előfordul, nem kopott ki teljesen.

(#729) Lenry válasza NyxNyxNyx (#710) üzenetére


Lenry
félisten

oké, kidobáltam a Vran warriort meg a Fiendeket és Drownereket, most 35 lapom van

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#730) Lenry válasza Lenry (#729) üzenetére


Lenry
félisten

és ma még egy meccset se vesztettem :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#731) saen


saen
veterán

(#732) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Volt 1 Commander's Horn, mutatta a keg nyitásánál is, hogy 1 van belőle, ezért azt választottam, de nem lett 2, miért nem? :O

(#733) PhilBrick válasza BomiBoogie (#732) üzenetére


PhilBrick
őstag

Egy fajta ezüstből csak egy darab lehet a paklidban. A másikat a kollekcióban be tudod darálni.

(#734) BomiBoogie válasza PhilBrick (#733) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm.
Tudom, benne van az összefoglalóban is... :D
Akkor megint rosszat választottam... :W

(#735) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Akartam csinálni egy használható Scoia'tael paklit. Elköltöttem 2000 scrap-et, aztán mikor csinálnám a deck-et írja, hogy nincs leaderem. És tényleg, de már scrapem sincs. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#736) DrDobos


DrDobos
őstag

Melyik legyen?:D Jól tudom hogy az a Scoaitel leader nem az alap? Lehet az érné meg a legjobban. Odrin az NR paklimba jelenleg nem fér be, nemtudom van e olyan pakli amibe jó.

Na végül is Eithné lett..:D
A következő mákos, lapom, szintén scoatel ismerősőket várok, mert nemtudom mit tud a képen kiválasztott lap, és jobban megéri-e, mint natalis(akit amúgy nem tartok olyan op-nak..)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#737) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#736) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ermion az egyik legjobb lap a játékban és kötelező minden Skellige deckbe. (last wish + legalább 6 strenght). Eithné nagy indirekt nerf-et kapott az előző patchben, de még így is jó, talán a törpét szívesebben használnám a legtöbb deckben, mint leader. Odrin specifikus NR paklikba fér csak be (most így azt sem tudom mibe, de láttam már ellenem meccset nyerni), nem rossz lap, nekem nincs és nem is tervezem a gyártását.

Idaemean szívatott meg már párszor, de sokszor inkább neked árt. John Natalis kőkemény value, de nála is simán jobb sokszor egy Geralt szvsz.

Lenry: Nem értem a kérdést. Változtattak a clear skies-on, First Light lett a neve és választhatsz, hogy Clear skies effektje legyen, vagy kirakjon egy random bronz unitot a paklidból. Ezzel most sokkal többen játszák, mert szinte sosem halott lap. Ja és Dagon is megkapta választási lehetőségnek a többi weather mellé.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#738) Lenry


Lenry
félisten

valahol biztos nem figyeltem, de hogy van az, hogy most random előhúznak az ellenfeleim 1-1 clear sky lapot?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#739) Lenry válasza NyxNyxNyx (#737) üzenetére


Lenry
félisten

oké, így már tiszta, szóval ez nem egy plusz, a semmiből előhúzható effect, hanem kártya. csak akárhányszor láttam, valahogy sosem tűnt úgy, mintha a pakliból tenné ki

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#740) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Kaptam ma egy redeem kódot, viszont nem vagyok hajlandó még egy klienst feltenni (gog), szóval ha valaki szeretné, szívesen elküldöm neki. :)

Elküldve bivalyolo fórumtársnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#741) Heavyrain válasza SH4D0W2011 (#740) üzenetére


Heavyrain
őstag

Megjelenés után majd Steam-ből is el tudod indítani.

(#742) SH4D0W2011 válasza Heavyrain (#741) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ez jó hír, akkor mindenképp teszek majd vele egy próbát. Köszi az infót! :)

(#743) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ezt a paklit raktam össze ma, és nagyon jól teljesített

Zoltan-t még a törpés Scoia'tael-be gyárottam le, de itt nagyon jól teljesít. Legrosszabb esetben 11 strenght, de átlagban 2 lapot tudsz vele buffolni tehát legtöbbször 15, de lehet az ellenfél lapjait is írtani vele ha úgy jön ki. Neophyte unitokat sokszor fontos leszedni Thunderbolt potion miatt.
Triss-t is nagyon szeretem, olyan mint egy Geralt ami legtöbb pakli ellen jobb és le tudod vele szedni a veszéles lapokat. A sok removal nagyon bejött, talán Skellige ellen így kicsit gyengébb a deck jellege miatt, de ha lapelőnybe tudtam kerülni és nálam volt a frost, tudtam nyerni. Redanian elite a változtatások után talán még jobb, mert kevesebbet szívsz vele ha nem jön be a combo (igaz, a combo 24 str 30 helyett, ami jelentős tud lenni)

Ignit kiszedtem, mert ritkán van value target így hogy felemelték 20-ra a kritériumot. Így viszont bekerült a scorch, ami néha must have, de sokszor halott lap.

Ciri is kikerült, az a 2 str sokat számít. Radovid miatt nem probléma, mert az ellenfél Ciri-ét meg tudom ölni, így nem kerülök laphátrányba. (de sokkal ritkább másoknál is)

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#744) Lenry


Lenry
félisten

Egy jó Ge'els találkozó :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#745) bunnyhu válasza Lenry (#744) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Méretes hadseregek :)

https://divecenter.hu

(#746) BomiBoogie válasza Lenry (#744) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mit csinál ez a Ge'els?
Miért nem öltétek egymást? Mindenki csak rakosgatott?

(#747) Chronos85


Chronos85
tag

Hali,
Így hogy már lassan 1 hete éles a patch, sztem kellően fel let keverve az állóviz. Nagyon sokféle deckel futottam össze és persze probálgattam én is jócskán mindenfélét (Mondanom se kell újra megjött a kedvem játszani).
-Monster Weather, mint sejteni lehetet nem tünt el csak kissé átalakult. Bekerült Nithrall és a Drownerek.

-Scoa-ból a törpéshez nincs meg minden lapom, de az elfeset probálgattam, már közel nem olyan erős, viszont még mindig fun főleg az új clear skyal. Nekem az agresszívabb jobban bejött mint a lovas buffolós.

-Skellige kapta talán a legnagyobb nerfet ezzel a patchel, persze ha jól jönnek a lapok és jókat tudsz eldobálni, majd feléleszteni akkor még mindig erős, de sztem már közel nem annyira mint régen. Nyilván itt erősen közrejátszik, hogy a többi kaszt is igen jól tud rallyzni CC-vel (izé first lighttal, sose fogom megszokni :) ).

-Northernhez van a legkevesebb lapom, így csak az ellenem jöttekből tudok következtetni. Itt egyértelműen Radovid let a sztár.

Mint várható volt elég sok helyre bekerült Borkh, NR pakliknál szinte kötelező a sok Gold unit miatt, de azért felbukkant Monster vagy Skellige paklikban is.
Számomra a meglepetés díjjat egyértelműen az aranykakas (Kambi) kapja. Nem kicsit kerekedet ki a szemem, mikor az ellen kijátszotta, persze ki is kaptam rendesen, ahogyan ilyenkor illik. Sajnos ehhez is jócskán hiányzik még lapom, de talán majd egyszer ha addig nem változtatnak rajta.

Üdv.: Chronos

(#748) Lenry válasza BomiBoogie (#746) üzenetére


Lenry
félisten

az adott sorban minden nem-arany egység értékét 6-ra állítja.

nála valid taktika, hogy kiszórod az összes lerakok-egyet-jön-a-többi jellegű 1-2-3 pontos egységed, aztán feltápolod őket.
az ellenfelemnek is ez volt a taktikája, aztán úgy voltam vele, hogy játsszuk le, kinek a f*sza nagyobb :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#749) NyxNyxNyx válasza Chronos85 (#747) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én mostanában játszogattam, de egy dolog nem változott. Fele ellenfél Scoia'tael, monster meg elvétve. kambis skellige-t is egyszer láttam, Radovid és sima discardos Skellige is van még és szerintem még mindig erős. Most mire gondoltál, mint nagy nerf náluk?

Lassan egyébként átírogatom majd az összefoglalót, csak így az utolsó hetekben majdnem minden napra jut egy zh.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#750) Ðávid válasza NyxNyxNyx (#749) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Nekem rengeteg ellenfelem játszott Monsters paklival. A Skellige és Northern Realms nagyjából egyenlő arányban fordult elő. A Scoia'tael meg talán kicsit többször jött elő, de még mindig az a legritkább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.