Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Az létezik, hogy az AI-nak mindig gusztustalanul jó lapjai vannak?
Nem szeretem HS-ben sem ember ellen játszani mindig elvernek a fizetősök... W3-ban nem volt anno gondom az elején a kártyákkal mobilon leszedtem itt ellenben a training AI is elver ha játszani akarok ellene. Konkrétan 34 - 14-es köröket összehoz és full arany kártya van neki lent. :DDD :W

Playerek ellen jobb lenne?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3802) Kai_Rong válasza Micsurin (#3801) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Har ha nem jo paklid van akkor persze, hogy elver a gep :D a Gwent (legalabbis egyelore) meg nem pay2win, nyugodtan jatssz online, probalj egy-ket decket osszerakni. A beepitett alappaklik is jok egy darabig (mobil platformon a PS4 migracio elott jatszogattam, az alap Skelligge deckkel rank 22-ig siman elmasztam).

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3803) Genji válasza Micsurin (#3801) üzenetére


Genji
őstag

Egy hónap alatt lazán össze lehet farmolni 2 full T1 decket. Csak nyomni kell. AI ellen nem érdemes mert ha jól tudom nem számít bele questekbe, se rankedba se semmibe. Az elejen veszíteni fogsz se sokat tanulni és gyorsan gyarapszik majd a készleted. Ez a játék abszolút nem P2W. Sok sikert!

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3804) De4d


De4d
őstag

Üdv.
A Witcher Thronebreakerrel kapcsolatban kérnék tanácsot, segítséget.
Nos mindenki dicséri szinte, és számomra is nagyon tetszene, ez a vilégtérképen barangolás, nyersanyag szerzés, küldetések megoldása, sereg fejlesztés ez mind tök jó ötlet és élvezetes, viszont maga a lényeg az számomra valami rettenetes maga kártya harc. Teljesen máshogy működik mint a Witcher 3-ban. Nem értem miért lett a 3 sorból kettő, a kártyák teljesen mások, nem látom a logikát benne, hogyan is kellene jól játszani, és a legtöbb csata mind spéci meg egyfordulós. Sok értelme nincs is a kártyagyűjtésnek, szinte lépten nyomon csak olyanok vannak hogy ad 3-4 kártyát és annyival öld meg az ellent, vagy sebesítsd le 1 hp-ra stb. Ezek mind egykaptafa megoldásra mennek, szóval 0 a szabadság, mert csak egykiviteléz a jó, és arra mire rájössz vagy 30 perc 10x újrapróbálkozás egyetlen csatánál. Kiábrándítónak érzem. 5-6 óra alatt talán 2 standard csatám volt. De ott is szinte értetlen a menete számomra. Pl amire gondolok. Az íjjászokkal ha kijátszom lehet lőni 1x utána viszont csak random lőnek ha felhasználom a hős képességét, a közelharci egységek meg egyeáltalán nem támadnak. Hogyan van ez igazából? Hogyan lehet ezzel jól játszani?

Minden jó, ha a vége jó!

(#3805) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszönöm a tippeket, multiban már valóban van siker élmény. Easy winnel baitelve könnyű lépre csalni az enemyt nem egynek sikerült kiürítsem a kezeit elég hamar. :DDD :DDD :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3806) Genji válasza De4d (#3804) üzenetére


Genji
őstag

Próbálok minden kérdésedre válaszolni:
- A 3 sorból kettő azért lett, hogy mobil platformon is játszható legyen a Gwent (3-3 sorral túl apró lett volna a kártya)
- A harcok valóban kicsit repetitívek egy idő után, pont a változatosság miatt nem sok a standard csata és logikai feladványok vannak
- Ha nagyon elakadsz egy csatánál keress rá a megoldásra youtubon
- Mindent összevetve igaz, elég kevés a kontrol a harcban, de ha kipróbálod a különálló Gwentet ott már egész más a helyzet

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3807) Genji válasza Micsurin (#3805) üzenetére


Genji
őstag

:K Kérdezz bátran ha elakadsz, nem értesz valamit.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3808) De4d válasza Genji (#3806) üzenetére


De4d
őstag

Hát igen, máshogy nem is ment több ilyen is, mikor volt kirakva 4 fix kártyám és abból variáljak hogy tudom teljesíteni a feladatot, csak hát egy út van ugye. Sokkal jobb lett volna ha végig kb standardok a csaták mint a witcher 3-ban és egy két feladat lett volna inkább csak ilyen úgymond fejtörőként, de eddig összesen volt kb 2 standard csatám(amiben ugye úgy játszom ahogy nekem tetszik) a többi mind ilyen egy megoldásos volt. Sokkal jobban bejött volna egy ilyen változata a játéknak hogy ahogy vannak a szörnyek katonák az alapján lenne a nehezség, pl egy nekkert le lehetne győzni az alap paklival, egy lidércet már nem feltétlen, ezért kell a táborunkat fejleszteni ahol meg így egyre jobb kártyákat érhetünk el.
A különálló Gwent meg nem igazán érdekel hisz az nem stori alapú, az csak egy kártyajáték, ami nem különb mint ha spanszereznék az ismerősökkel. Ebben pont az lenne a jó hogy van történet a witcher világában.

Minden jó, ha a vége jó!

(#3809) Genji


Genji
őstag

Na én hoztam a kötelezőt. ;] Először mentem 2 losst SK Lippy-vel aztán a jó öreg Harmony-val sikerült 50-10-1et menni. Még mindig brutál OP deck.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3810) De4d


De4d
őstag

Na egész belejöttem, , már átlátom, viszonylag kiismertem a "saját" kártyáim képességét, így már rendkívül élvezetes, persze a feladvány feladatok még most is inkább frusztrálóak, és szerintem teljesen feleslegesek, mivel csak egy féle képpen lehet megoldani.
Itt korábban vakai írta hogy Eyck a kóbor lovag elég OP. Nekem sokáig Rayla volt a kedvence, mert újabb kártyákat lehet vele kijátszani, és Reynaldal Xavierrel kombinálva (akiknek együtt 3 roham pontja is van) még 3 kártyát ki lehet játszani, szóval szép kombók hozhatóak össze, de szerintem a best nem is kérdés hogy Isbel. Megy a nagy csata kaptam 100 sebzést és kijátszom. Nem is volt egy ilyen csatám, hogy kölcsönösen ment az adok kapok olyan 70-70ponton állva aztán kijátszottam és 300+ fölé toltam, sima győzelem, na és persze roham pontal ő is feltölthető :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#3811) De4d


De4d
őstag

[link]
A videó végén elindul egy zene játékból, de nem találom melyik az, youtubeon végighallgattam a "full" listát de nem volt közte. Megtudná valaki mondani ennek mi a címe?

Minden jó, ha a vége jó!

(#3812) Kai_Rong válasza De4d (#3811) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Taming A Stray - nincs rajta sajnos az official OST-n :(

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3813) Kai_Rong válasza Kai_Rong (#3812) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ez talán még jobb verzió, a Thronebreaker zenéjét komponáló arc saját YT accountjáról, benne van mindegyik Gascon-téma, ami a játékban elhangzik (mondjuk azt továbbra se értem, hogy ez hogyhogy nem fért fel az official soundtrackre, kb. a legjobb zene az egész játékban).
Ha még nem játszottad végig a játékot, akkor a videót ne nézd közben, ugyan ki van takarva a párbeszédek döntő többsége a nagy Thronebreaker felirattal, de picit spoileres a videó.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3814) De4d válasza Kai_Rong (#3813) üzenetére


De4d
őstag

Igen, nekem is ez jön be a legjobban azért hiányoltam, e mellett még a [link] (defence of the old town) lett ami nagyon. Ez a kettő mindent visz, igazán epikus.

Köszönöm az infókat! :R

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#3815) Genji


Genji
őstag

Új kieg live, lehet tölteni a patchet! Jók az új lapok és a balance-ok is, jó sok minden változott.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3816) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Haho,
100 éve nem játszottam, mit rakjak össze? Szorakoztatora lenne szukseg.: )

the best is yet to come

(#3817) Genji válasza Alexxxis (#3816) üzenetére


Genji
őstag

Az új patchel, nagyon felborult a meta (végre), nagyon jók az új lapok és mechanikák.
Csak pár napja van kint az új kieg, úgyhogy mindenki kísérletezik, nem tudni még mik lesznek a Tier1 paklik.

Ami kiemelkedik az az SK, Monster és NG. Én ebben a hónapban SK warriorral és Ethereal Monsterrel mentem pro rankba. SK T1 Eth MO erős T2 lehet kb. Én SK-t craftolnám le ha nem volna sok scrapem és csak egy biztos erős paklit szeretnék.

Sokan nyomják a Ball NG-t Spy packaggel, aztán ott van az ST symbiosis, a sok Master mirror meme deckről ne is beszéljek. SirPumpkin 10-0-át ment tegnap egy új NG mill deckel, szóval most nagyon változatos és izgalmas a meta.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3818) Genji


Genji
őstag

Na egy kis helyzetjelentés. :) 1-1,5 hónapot kihagytam de SK nem lett gyengébb. Tier 0.
22 meccs kellett Rank0-hoz 82% winrate. 1 nagyon greedy MO deck és 2 uprising NR tudott megfogni.

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3819) Genji


Genji
őstag

Új patch jön sok változással: [link]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3820) Deck


Deck
titán

Függőséget okoz ez a játék.. :B :P

PS5

(#3821) Deck


Deck
titán

Halott a topik? :DDD

PS5

(#3822) Kai_Rong válasza Deck (#3821) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én kb. háromhavonta egyszer lépek be a játékba, nagyon nincs miről írnom itt. Jó a mobilos verzió, mert kényelmes, de a PS4-es válozattal szívesebben nyomtam, amíg még létezett.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3823) Deck válasza Kai_Rong (#3822) üzenetére


Deck
titán

Ohh, heló! :D
Énis az Android-os verzió miatt kaptam rá :K

PS5

(#3824) Genji válasza Deck (#3823) üzenetére


Genji
őstag

Én azért minden hónapban lemegyek általában PRO-ba. Ha kérdés van, hallgatunk :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3826) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ma jött új update és új Journey, Yennefer-fanok egyesüljetek :D
Én most casual módon kezdek visszaszállingózni a játékba, november végével elkezdtem a kártyázást offline is, az FFG-féle living card game-eket játszom, Arkham Horror és Lord of the Rings, de mivel azok koop játékok, a kompetitív véremet a Gwenttel csitítom. Ahhoz képest, hogy majd egy évig nem játszottam, elég jól sikerült catch-upolni, majdnem a fullos a kollekció, az új kiegből hiányzik még néhány legendary meg epic lap. A ma zárult szezont 7-es ranggal konkludáltam, 25-ről az nem rossz, pedig csak napi pár meccset nyomtam a nulla IQ-t igénylő Overwhelming Hunger Viy deckkel :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3827) Genji válasza Kai_Rong (#3826) üzenetére


Genji
őstag

Én is Viyeztem előző szezonban, lassan előveszem én is újra :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3828) Genji


Genji
őstag

[META SNAPSHOT 02. 25.]

Nekiveselkedek a szezonnak :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3829) Kai_Rong válasza Genji (#3828) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Meglepodve latom, hogy a Kolgrim - Lockdown deck nincs benne a metareportban. 4-es rangon kb minden masodik deck az, full undorito :D
nekem a mostani seasonal event nagyon bejon, egy full budget midrange NR deckkel jatszom, armoradasra epul + Yenneferre, egesz jol szuperal. A hackertamadas miatt hosszabbodik a mostani szezon :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3830) Genji válasza Kai_Rong (#3829) üzenetére


Genji
őstag

Én most a NR witcherekkel próbálkozom rank9en egyelőre. Linkeled kérlek azt a Kolgrim decket? Csak, hogy tudjam mire számítsak. ;]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3831) Genji


Genji
őstag

[Új Patch + új kártyák mától]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3832) Kai_Rong válasza Genji (#3831) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Végre kezdtek valamit a Lockdownnal. A leader cardok visszahozása pedig jó ötlet, még ha nem is a régi formában jönnek.

Mikor jön ki a Patch? Nekem még nem frissítette le az iOS...

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3833) Genji válasza Kai_Rong (#3832) üzenetére


Genji
őstag

Mintha delet mondtak volna. Lockdown szerintem, így már nem játszható, de maradt NG-nek elég rohadt erős leader ability-ja. Érdekes lesz a meta és Scoia'tael-el fogok próbálkozni.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3834) Genji


Genji
őstag

EIST nagyon tetszik, elég OP lett. Fury leader abilityvel Eist+Jutta 29 point egy körben.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3835) Kai_Rong válasza Genji (#3834) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

En is Eistezek most, SK Warriors are amazing again. Ugye technikailag 29 pont fole is tudsz menni Bloodthirst 2-nel, ha szerencsed van es Skellige unitot huzol. 2 kartyas hatranyban is gyakrabban nyerek, mint nem :D Az elso kor kicsit nyogvenyelos es mivel azt szeretem megnyerni ezert ott neha azert meg-megizzadok. A monster swarm ellen mondjuk nehez mit tenni, ott meg elonyben is buktam meccseket.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3836) Genji válasza Kai_Rong (#3835) üzenetére


Genji
őstag

Bleedingel elég jól counterelheto ESIT. Kivancsi leszek az uj tier list-re, most nagyon valtozatos a meta.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3837) Genji


Genji
őstag

No nekem megvan a pro rank Lined pockets -el. Hihetetlen erős deck, dominálja a metát.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3838) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Tudnátok segíteni 1-1 ajánlással, hogy, mint újrakezdő (aki kb mindent elfelejtett ,plusz gondolom rengeteg az újdonság) milyen deckkel próbálkozzak? Egyelőre nem a pro rank a cél... csak szórakozás :)

the best is yet to come

(#3839) Alexxxis


Alexxxis
aktív tag

Lehetseges, hogy picit alábbhagyott a jatek népszerűsége? Probaltam infot nyerni a Fb csoportból is,de ott is hulla szag.
Milyen más forumot erdemes figyelni?

the best is yet to come

(#3840) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Jönnek még kiegészítők a játékhoz vagy kihallt teljesen? Érdemes vissza térni?

(#3841) Genji válasza Bazsi1987 (#3840) üzenetére


Genji
őstag

Abszolut; folyamatosan jonnek a kiegeszitok, foglalkoznak a jatekkal! Lifecoach is visszatert. :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3842) Bazsi1987 válasza Genji (#3841) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Az öreg még mindig a a konyhából nyomja egy laptopal superjj-vel? :)

(#3843) Genji válasza Bazsi1987 (#3842) üzenetére


Genji
őstag

Egyedul de a setup ugyanaz :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3844) Bazsi1987 válasza Genji (#3843) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Kezdő paklik közül melyiket érdemes ki szedni? :)

(#3845) Genji válasza Bazsi1987 (#3844) üzenetére


Genji
őstag

Mármint a shopban gondolod? Igazából mindengyik jó, szerintem azt vélaszd amelyik frakció szimpatikus!

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3846) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Ha valaki olvassa és benne lenne egy most aktuális card back cserében az szóljon. 1200 powder kell hozzá. De csak ajándékozni lehet a játékban.

Forza JUVE!!!

(#3847) Genji


Genji
őstag

Nem tudom valaki még olvassa e a topicot the én újra elővettem 2 napja és egy 29:2 runnal pro rankba értem NR Siege deck-el. Az új Mutagenator lap iszonyat OP lap, rengeteg carryovert kreál vagy épp ha kell tempót tol ki a boardra.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3848) Dendytv


Dendytv
senior tag

Én Tableten kezdtem el játszani. Tetszik, élvezetes játék, egy olyan kérdés, hogy a pc-s gwent az úgyan ez ? Tehát minden úgy müködik ott PC-n mint a tabos verzióban ? Gondolok itt játékmenetre meg paklikra s.t.b Valamint még egy kérdés használja valaki a PC-s verzióhoz a magyarítást ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3849) Genji válasza Dendytv (#3848) üzenetére


Genji
őstag

Ugyanaz olyannyira, hogy PC-n és mobilon is ugyanazzal az accounttal tudsz játszani. Én nem próbáltam a magyarítást, de jókat hallottam róla. Azért halkan megjegyzem: mivel nem legális, nehogy ban legyen belőle.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3850) Dendytv


Dendytv
senior tag

Helló.
Azóta már Pc-n tolom nem sok időm van vele játszani de sikerülget heti 3-6 óra.
Eddig 2 Deck-el játszottam sokat, Natural gift és Carapace. A Carapace-be kicsit bele nyúltam, adtam hozzá egy Old Speartripet. Így elég erős ha nem bántják az Alvó Speartripet mert valami 18-as lapként jön be. Érdekes a játék tetszik :C Annyi, hogy 24-es ranked szinten vagyok, lenne pár kérdésem. Mivel érdemes játszani egy ilyen nagyon kezdőnek mint én? 22-órám van benne eddig. Ismerjek meg rendesen minden kezdő paklit ? És aztán vagy mi a meta úgymond.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3851) Dendytv


Dendytv
senior tag

Látom kicsit halott a fórum :(

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3852) Genji válasza Dendytv (#3851) üzenetére


Genji
őstag

Én néha benézek, béta óta játszom kisebb-nagyobb szünetekkel.

Mechanikákatt tekintve monster a legegyszerűbb és Syndicate a legbonyolultabb. Most nem fix a meta patch miatt, de általában minden frakcióval be lehet jutni PRO rankba. Én a helyedben talán Nilfgarddal kezdenék ismerkedni a monster mellett, egyrészt mindig van egy két jó NG deck amivel lehet haladni, másrészt változatos és szórakoztató mechanikák vannak NG-vel amik általában arra épülnek, hogy a másik frakció lapjaival is játszol illetve keresztülhúzod az ellenfél játéktervét.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3853) Dendytv


Dendytv
senior tag

"NG" mit jelent ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3854) Genji válasza Dendytv (#3853) üzenetére


Genji
őstag

Nilfgaard

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3855) Dendytv


Dendytv
senior tag

Minden hónapban reset-elődik a ranked score ? Meddig szokott vissza lökni ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3856) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

1 Ultimate Premium Keg

GZ9957E99F1E4188F?

kerdojel az abc 4. betuje ekezetek nelkul.

/s

(#3857) Dendytv


Dendytv
senior tag

Azért most egész sokat nyertem. Ez a Natural gift tetszik a legjobban a kezdő paklik közül.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3858) Genji válasza Dendytv (#3855) üzenetére


Genji
őstag

Pár rankot csak, nem vészes. Igen havonta reset. Na hajrá épÍts paklikat! :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3859) Dendytv válasza Genji (#3858) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ahoz még nagyon nem értek :))
Meg nem értem, hogy hogy nem lehet a játékban nem rankedezni. Most ha tanulni akarok más paklit akkor kvázi le bukom a rangomat.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3860) Genji válasza Dendytv (#3859) üzenetére


Genji
őstag

Nem tudod elveszteni a meglévő rankodat!

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3861) Dendytv válasza Genji (#3860) üzenetére


Dendytv
senior tag

24-ről vissza tudok esni 25-re vagy az nem a ranked szint ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3862) Dendytv


Dendytv
senior tag

Olyan nagyon idegesítő a Bleedings pakli :( :( Nem tudok mit tenni ellene sehogy sem, szépen lassan megesz.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3863) Dendytv


Dendytv
senior tag

Mit jelent a lap körül ez a piros efekt ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3864) Genji válasza Dendytv (#3863) üzenetére


Genji
őstag

Azt jelzi, hogy a feltételes képesség (Adrenaline 3) érvényes ha kirakod. Adrenaline-nál szokott minden kártya pirosan világítani, hogy tudd az extra képesség amit ad él.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3865) Dendytv válasza Genji (#3864) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ez a pakli, nagyon op az én szintemen, rendesen feladják a játékot, mikor meg látnak egy egy combót.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3866) Dendytv


Dendytv
senior tag

Valaki itt Genji rajtad kívül játszik még ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3867) Genji válasza Dendytv (#3866) üzenetére


Genji
őstag

Szerintem senki :DDD

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3868) Dendytv válasza Genji (#3867) üzenetére


Dendytv
senior tag

Te mennyit játszol vele ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3869) Genji válasza Dendytv (#3868) üzenetére


Genji
őstag

Változó néha sokat néha rá se nézek egy hónapig. Most lehet rápróbálok az új metára.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#3870) Yonimenn


Yonimenn
csendes újonc

Üdv!

Érdeklődnék mi lehet a gond hogy nem indul a steames verzió.Friss driverek vannak fent.

(#3871) Yonimenn válasza Yonimenn (#3870) üzenetére


Yonimenn
csendes újonc

Valószínűleg meg van a probléma forrása ha ez valóban gondot okozhat. A kérdés már csak az hogy hogyan lehetne megoldani. Tehet elsőnek gogon kezdtem játszani vele. Viszont ott semmi opciót nem mutat mint pl steamen hogy letölthető vagy indítható ha telepítve van. Steames telepítés után pedig nem indul.

(#3872) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Unalmamban jo 15 honap kihagyas utan ujra elokaptam a jatekot. Tok jo, hogy a regi battle passeket vissza tettek es te dontod el, hogy eppen melyiket akarod boostolni! Illetve jol lattam, hogy jott ki uj single player Gwent jatek a Thronebreaker ota? A roguelikeokat szeretem, a Slay the Spire is mokas volt :D
A rendes multi Gwentben a metat azert nem annyira erzem, bar igy huszonparas rangon majdnem
mindegy is, hogy mivel jatszom :)Bloodthirstos Skellige deck meg mindig tud jot menni, illetve osszekalapaltam egy Mutagenes laphuzogatos NR paklit is, mokas, hogy minden lapot meg tud forgatni a jatek vegere. Egy jo NG decket is szeretnek mar osszerakni, sajnos nem nagyon volt fokuszban az a frakcio a legendary lapok teren, ezert mindig csak ilyen janky koncepciokat tudtam osszerakni :D van most 3100 scrapem, de lehet megvarom a craftolas elott, hogy mit hoz az uj szezon a jovo heten.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#3873) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

A Thronebreaker The Witcher Tales-ben megszerzett lapokat a steames Gwent-el is össze lehet szinkronizálni, vagy csak a GOG-os verzióval?
Illetve van valahol lehetőleg magyar (de ha angol végső soron az is jó) leírás a Gwent szabályairól?
Köszönöm szépen előre is a segítségeteket.

(#3874) Kai_Rong válasza Rendo84 (#3873) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Össze tudod szinkronizálni, van rá FAQ:

"Can I unlock goodies in GWENT if I purchase Thronebreaker on Steam?
Yes, you can. In order to do that:
1. Make sure Thronebreaker is updated.
2. Make sure that you’re online.
3. Log in to your GOG.com account that you want the goodies on, the option is available through a Multiplayer tile in Thronebreaker.
If you already completed your Thronebreaker play-through before getting GWENT on Steam, please log in to GOG.com via the Multiplayer tile in Thronebreaker, load a save where you have progressed the most."

Összefoglaló szabálykönyvről nem tudok a Gwent esetében, igazából maga a játék eléggé fapados, az apró finomságok a kulcsszavakban vannak. Kezdőként ezeket érdemes végignyálazni / végignézni:
https://ganfi12.wordpress.com/kifejezesek-es-kulcsszavak
https://ganfi12.wordpress.com/kezdoknek-szolo-videok/

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.